GlamiLips, podvod? Negatívne recenzie, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Kondicionér na mihalnice GlamiLips je produkt, ktorý pomáha posilňovať a vyživovať mihalnice .

Glami-Lips je kondicionér na mihalnice, ktorý podporuje rast mihalníc a robí ich dlhšie a hustejšie.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

 Varovné príznaky zdravotných problémov

Strata alebo zmena smeru mihalníc môže naznačovať zdravotný problém. Váš optometrista alebo oftalmológ sa počas bežnej očnej prehliadky dôkladne pozrie na vaše mihalnice. Niektoré zo znakov, ktoré hľadajú, sú;

 • Blefaritída – zápal  očných viečok, ktorého symptómy zahŕňajú olupovanie kože na báze mihalníc a začervenanie očných viečok.
 • Stye, chalazion, uzliny a hrčky na viečkach  . Stye a chalazion sú veľmi časté a mierne stavy, ktoré spôsobujú hrudky na okraji očného viečka. Tieto dve podmienky nespôsobia veľa smútku vašim riasam. Niekedy môžu spôsobiť rast mihalníc iným smerom. Čo sa však týka hrčiek a hrbolčekov očných viečok, môže to spôsobiť, že mihalnice v tejto oblasti prestanú rásť spolu a môžu byť znakom rakovinovej lézie.
 • Zjazvenie očných viečok, zmeny súvisiace s vekom a stavy, ako je  trichiáza  , môžu spôsobiť, že mihalnice smerujú k očiam a poškriabajú jemný povrch rohovky. Takže títo chlpatí obrancovia sa môžu stať skutočnou hrozbou!
 • Getshape

Zaujímavé fakty o mihalniciach

 • Riasy vypadávajú rovnako ako ostatné chĺpky na tele. Môže trvať 4-6 týždňov, kým mihalnice znovu dorastú.
 • V priemere vypadne 1 až 5 mihalníc denne.
 • Hovorí sa, že nájsť uvoľnenú mihalnicu a priať si ju prináša šťastie. Dôkazy o tejto povere boli prvýkrát zdokumentované v   Británii a Írsku v 18. storočí . Niektoré verzie vyžadujú, aby ste vzali vypadnutú mihalnicu, položili ju na chrbát ruky a pokúsili sa ju prehodiť cez rameno podľa potreby, alebo mihalnicu priložili na nos alebo na chrbát ruky, a ak je to tak, odfúkni to a želanie sa splní. Nezáleží na tom, či si mihalnicu vytiahnete sami!
 • Na hornom viečku je viac mihalníc v porovnaní so dolným viečkom, pričom na hornom viečku je 200 až 300 mihalníc v porovnaní s približne 100 na dolnom viečku.
 • Riasy sa stali jedným z mála typov ochlpenia ženského tela, ktoré zostávajú v móde! Kedy ste naposledy počuli niekoho povedať: „Preriedi si mihalnice, budúcu sezónu budú trendom ženy s riedkymi mihalnicami.“ Ako je možné, že všetky ostatné chĺpky na tele sa považujú za „zlé“ a mali by sa minimalizovať alebo odstrániť, ale nie mihalnice? Dokonca aj blízky príbuzný obočia je oveľa náchylnejší na módu; od huňatého obočia, cez tenké obočie, až po žiadne obočie a jednoducho priťahuje!
 • Dĺžka mihalníc u cicavcov je zvyčajne jedna tretina šírky oka, takže väčšie oči budú mať dlhšie mihalnice.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

GlamiLips

Čo je GlamiLips a na čo slúži?

Kondicionér na riasy GlamiLips je produkt vytvorený na zlepšenie vzhľadu a zdravia mihalníc. Obsahuje špeciálne zložky, ktoré hydratujú, posilňujú a stimulujú rast mihalníc, vďaka čomu sú dlhšie, hustejšie a väčšie. Kondicionér sa aplikuje každý deň na čisté mihalnice bez make-upu a účinky sú viditeľné už po niekoľkých týždňoch nepretržitého používania.

Zamýšľané použitie

Tu je zoznam situácií, v ktorých je vhodné použiť kondicionér na mihalnice GlamiLips:

 • Slabé a krehké mihalnice: Ak sú vaše mihalnice slabé a ľahko vypadávajú, GlamiLips ich môže posilniť a zabrániť lámaniu.
 • Krátke alebo riedke mihalnice: Ak chcete dlhšie a hustejšie mihalnice, pravidelné používanie GlamiLips môže stimulovať ich rast a zlepšiť ich vzhľad.
 • Časté používanie maskary: Ak pravidelne používate maskaru, kondicionér GlamiLips pomôže udržať vaše mihalnice zdravé a ochráni ich pred možným poškodením spôsobeným make-upom.
 • Poškodenie spôsobené predlžovaním mihalníc: Ak ste si nechali predlžovať mihalnice a vaše prirodzené mihalnice sú oslabené alebo rednúce, GlamiLips ich môže pomôcť oživiť a stimulovať rast.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Aké je nebezpečenstvo?

Strata mihalníc môže byť znepokojujúcim problémom, pretože ovplyvňuje vzhľad a ochranu vašich očí. Podľa Americkej akadémie dermatológie (AAD) môže byť prirodzený proces vypadávania mihalníc 1 až 5 mihalníc denne. Nadmerné vypadávanie mihalníc však môže byť príznakom vážnejšieho problému, ako je infekcia oka, alergická reakcia, hormonálna nerovnováha alebo celkový zlý zdravotný stav. Okrem toho môže k vypadávaniu mihalníc prispieť aj nesprávne používanie predlžovania mihalníc, nesprávne odstraňovanie make-upu alebo nadmerné používanie klieští na mihalnice.

Dôležité je, že podľa AAD, ak spozorujete nadmerné vypadávanie mihalníc alebo iné rušivé príznaky, mali by ste sa poradiť s dermatológom alebo odborníkom na očné zdravie, pretože budú schopní posúdiť situáciu a určiť príčinu problému. Doplnkovým opatrením na udržanie zdravia a vzhľadu mihalníc môže byť správna starostlivosť o mihalnice a používanie osvedčených produktov, ako je napríklad kondicionér na mihalnice GlamiLips .

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

GlamiLips

Ako funguje GlamiLips ?

Kondicionér na mihalnice GlamiLips účinne zlepšuje vzhľad a zdravie mihalníc. Špeciálne zloženie je navrhnuté tak, aby posilňovalo, hydratovalo a vyživovalo mihalnice, podporuje ich rast a objem.

Keď sa GlamiLips aplikuje na čisté mihalnice bez make-upu, jeho aktívne zložky prenikajú ku korienkom mihalníc, stimulujú vlasové folikuly a posilňujú chĺpky pri ich zdroji. To prispieva k zdravšiemu rastu a znižuje predčasné vypadávanie mihalníc.

Okrem toho GlamiLips tiež pomáha zlepšiť elasticitu vašich mihalníc, čím zabraňuje ich lámavosti a lámavosti. Živiny, ktoré obsahuje, poskytujú zložky potrebné pre dobrý stav mihalníc, ako sú aminokyseliny, vitamíny a minerály, ktoré ich posilňujú a zlepšujú ich celkový vzhľad.

Aby som to zhrnul, kondicionér na mihalnice GlamiLips funguje mnohými spôsobmi: stimuluje rast, posilňuje, hydratuje a vyživuje mihalnice, a to všetko pre získanie dlhších, hustejších a zdravších mihalníc.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

GlamiLips ingrediencie (zloženie)

Tu je zoznam zložiek GlamiLips kondicionéru na mihalnice spolu s pôsobením každého z nich:

 • Alantoín: Alantoín je známy svojimi upokojujúcimi vlastnosťami a schopnosťou podporovať regeneráciu buniek. Pomáha upokojiť podráždenie a zjemniť riasy, zanecháva ich jemnejšie a pružnejšie.
 • Glycerín: Glycerín je účinný zvlhčovač, ktorý pomáha udržiavať vlhkosť v mihalniciach. Poskytuje hydratáciu, zabraňuje vysušovaniu a podporuje elasticitu mihalníc, zlepšuje ich vzhľad a znižuje lámavosť.
 • Panthenol: Panthenol, t.j. provitamín B5, je známy pre svoje kondicionačné a posilňujúce vlastnosti. Preniká hlboko do mihalníc, dodáva im potrebné živiny a zlepšuje ich štruktúru, vďaka čomu sú mihalnice silnejšie a odolnejšie.
 • Ascorbinsäure (vitamín C): Vitamín C je silný antioxidant, ktorý pomáha chrániť mihalnice pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi. Prispieva tiež k tvorbe kolagénu, ktorý posilňuje mihalnice a podporuje zdravý rast.

Nebezpečenstvá, účinnosť, výhody GlamiLips

Tu je zoznam hlavných výhod kondicionéru na mihalnice GlamiLips :

 • Stimuluje rast: GlamiLips obsahuje aktívne zložky, ktoré pomáhajú stimulovať rast mihalníc, vďaka čomu sú dlhšie a hustejšie.
 • Posilňuje mihalnice: Živiny obsiahnuté v GlamiLips posilňujú mihalnice od korienkov, obmedzujú ich vypadávanie a lámanie, výsledkom čoho sú silnejšie a zdravšie mihalnice.
 • Hydratácia a výživa: GlamiLips dodáva riasam vlhkosť a základné živiny, zlepšuje ich elasticitu a celkový vzhľad.
 • Zlepšuje vzhľad: Pravidelným používaním GlamiLips riasy získajú väčší objem, sú dlhšie a jasnejšie, čo zdôrazňuje krásu očí.
 • Jednoduchá aplikácia: GlamiLips sa jednoducho nanáša, rovnako ako očné linky, vďaka čomu je použitie pohodlné a praktické.
 • Viditeľné výsledky: Mnohí používatelia zaznamenali viditeľné výsledky už po niekoľkých týždňoch nepretržitého používania GlamiLips , pričom zaznamenali výrazný rast a zlepšenie vzhľadu svojich mihalníc.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Ako užívať, ako užívať

Ak chcete použiť kondicionér na mihalnice GlamiLips , postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 • Uistite sa, že vaše mihalnice sú čisté a bez make-upu. Na odstránenie zvyškov make-upu môžete použiť jemný odstraňovač make-upu.
 • Otvorte fľaštičku s kondicionérom GlamiLips a vyberte aplikátor z tuby.
 • Naneste kondicionér na spodok mihalníc tak, ako by ste nanášali očné linky. Jemne pohybujte aplikátorom pozdĺž hornej línie mihalníc.
 • Ak chcete, zopakujte proces na spodných mihalniciach.
 • Nezabudnite pokryť všetky mihalnice, od korienkov až po končeky, tenkou vrstvou prípravku. Zabráňte priamemu kontaktu produktu s očami.
 • Pred aplikáciou akéhokoľvek iného produktu na oči nechajte kondicionér zaschnúť.
GlamiLips

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Ako skladovať

Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Účinok používania GlamiLips

Tu je zoznam možných výsledkov používania GlamiLips :

 • Dlhšie mihalnice: Pravidelné používanie GlamiLips môže pomôcť stimulovať rast mihalníc, výsledkom čoho sú dlhšie a výraznejšie mihalnice.
 • Hustejšie mihalnice: GlamiLips vďaka svojmu výživnému zloženiu môže pomôcť posilniť a zahustiť mihalnice, vďaka čomu budú vyzerať hustejšie a plnšie.
 • Lepšia definícia: GlamiLips môže zlepšiť celkový vzhľad vašich rias, čím im poskytne jasnejšiu a viditeľnejšiu definíciu.
 • Silnejšie riasy: Zložky GlamiLips môžu posilniť riasy, znížiť vypadávanie a lámanie a zlepšiť ich odolnosť.
 • Zdravší vzhľad: Výživou a zvlhčením rias môže GlamiLips prispieť k zdravšiemu a žiarivejšiemu vzhľadu.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

‚ Ako právnička a zaneprázdnená žena vždy hľadám produkty, ktoré mi pomôžu zdôrazniť moju krásu jednoduchým a účinným spôsobom. Objavila som kondicionér na mihalnice GlamiLips a bola to skutočná zmena v mojej starostlivosti. Moje mihalnice vyzerajú dlhšie, hustejšie a zdravšie, čo mi zlepšuje zrak a dodáva mi sebavedomie v práci aj v bežnom živote. Vo veku 35 rokov sa mi uľavilo, keď som našiel produkt, ktorý spĺňa moje očakávania a dokonca prekračuje moje očakávania. GlamiLips sa bezpochyby stal stálicou v mojej kozmetickej taške. Bez váhania odporúčam! “

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

“ Ako učiteľ vždy stojím pred triedou plnou študentov a chcem vyzerať čo najlepšie. Nedávno som začala používať kondicionér na mihalnice GlamiLips a som nadšená z výsledkov. Moje mihalnice, ktoré boli kedysi riedke a neprehliadnuteľné, teraz vyzerajú dlhšie, hustejšie a výraznejšie. Proces aplikácie je rýchly a jednoduchý, čo je ideálne pre môj zaneprázdnený životný štýl. Vo veku 45 rokov GlamiLips spôsobili skutočnú zmenu môjho vzhľadu a dodali mi mladší a živší vzhľad. Odporúčam každému, kto chce prirodzene a efektívne zvýrazniť svoje mihalnice. “

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Vložiť komentár