Web o Doplnkoch Stravy

GoldRevive, podvod? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

GoldRevive

GoldRevive

GoldRevive sérum proti vráskam je inovatívny kozmetický prípravok určený na boj proti známkam starnutia pleti. Jedinečná receptúra ​​obsahuje aktívne zložky, ktoré pomáhajú znižovať viditeľnosť vrások, zlepšujú štruktúru pleti a dodávajú jej mladý a žiarivý vzhľad.

Jemné linky a vrásky sú prirodzenou súčasťou procesu starnutia a rozdiel medzi nimi je až do hĺbky. Jemné linky sú plytšie a zvyčajne sa objavujú najskôr na tenšej pokožke (napr. vrana okolo očí). Z jemných liniek sa však časom môžu stať hlbšie vrásky. Medzi ďalšie oblasti náchylné na  jemné linky a vrásky  patrí čelo a okolie úst. Tu sa pozrieme na príčiny vrások na rôznych častiach tváre a na ideálne produkty starostlivosti o pleť, ktoré im pomôžu predchádzať a zlepšiť ich vzhľad.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

ČO SPÔSOBUJE VRÁSKY?

Ako starneme, proteíny ako kolagén a elastín v dermálnej vrstve našej pokožky začínajú klesať a rozkladať sa, takže už nemôžu poskytovať vnútornú podporu potrebnú pre hladkú a kyprú pokožku. Okrem prirodzeného procesu starnutia existuje niekoľko ďalších faktorov, ktoré vedú k vzniku jemných línií a vrások, ako je slnečné žiarenie, zápaly, fajčenie, znečistenie, konzumácia alkoholu a strava s vysokým obsahom cukru a spracovaných potravín. Poškodenie voľnými radikálmi a glykácia sú dva procesy na bunkovej úrovni, ktoré ničia kolagén a elastín a prispievajú k vzniku jemných liniek a vrások, ktoré môže sprevádzať ochabnutá pokožka.

Je tiež dôležité pochopiť, že existujú dva typy vrások: dynamické a statické. Dynamické vrásky sú viditeľné iba vtedy, keď robíte určité výrazy tváre, napríklad žmúrenie alebo úsmev. Postupom času však tieto opakované svalové kontrakcie môžu spôsobiť, že jemné linky a vrásky sa na pokožke stanú trvalými. Statické vrásky sú však viditeľné, keď sú svaly tváre v pokoji.

Teraz, keď už viete, čo spôsobuje vrásky , tu sú odpovede na niektoré z najčastejších otázok o tom, prečo vznikajú.

Pozrite si: Visadore , Glamilips

https://www.westlakedermatology.com/blog/common-types-of-facial-wrinkles/

SPÔSOBUJE SUCHÁ POKOŽKA VRÁSKY?

Hoci ľudia s  mastnou pleťou  majú tendenciu mať menej vrások,  suchá pleť  nemusí nutne viesť k jemným linkám a vráskam, no môže zviditeľniť ich vzhľad.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

SPÔSOBUJE STRES VRÁSKY?

Stres spôsobuje produkciu hormónu nazývaného kortizol, ktorý je spojený s mnohými negatívnymi účinkami na pokožku. Medzi ne patrí zhoršená funkcia kožnej bariéry, znížená funkcia kolagénu a podpora zápalu.

ČO SPÔSOBUJE VRÁSKY NA ČELE?

Vrásky na čele často začínajú ako dynamické vrásky, ktoré sú výsledkom mimiky. Kombinácia celoživotného opakovaného liftingu obočia a prirodzeného poklesu hladiny kolagénu môže spôsobiť, že sa z týchto dynamických vrások stanú statické vrásky.

ČO SPÔSOBUJE VRÁSKY POD OČAMI?

Pokožka pod očami je obzvlášť tenká a jemná, a preto je jednou z prvých oblastí, na ktorých sú viditeľné známky starnutia. Medzi najčastejšie príčiny patrí nahromadené slnenie (a nedostatok primeranej ochrany pred slnkom), poškodenie životného prostredia a opakujúce sa výrazy tváre.

ČO SPÔSOBUJE KRUNOVÉ NOHY?

Crow’s feet sú vrásky vo vonkajších kútikoch očí, ktoré zvyčajne začínajú ako dynamické vrásky spôsobené úsmevom alebo žmúrením. V kombinácii s degradáciou kolagénu a elastínu spôsobenou vnútornými a vonkajšími faktormi môžu vranie nohy nakoniec zostať viditeľné, keď je tvár v pokoji.

SPÔSOBUJE ÚSMEV VRÁSKY?

Úsmev je opakovaný výraz tváre, ktorý po čase môže zanechať nezmazateľnú stopu na pokožke okolo očí a po stranách úst.

Čo to je GoldRevive a na čo to je?

GoldRevive sérum proti vráskam je kozmetický prípravok určený na zníženie viditeľnosti vrások na pleti. Sérum obsahuje špeciálne aktívne zložky, ktoré zlepšujú štruktúru pleti, zvyšujú jej pevnosť a redukujú hĺbku vrások.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Zamýšľané použitie

Sérum proti vráskamGoldRevivesa odporúča pre nasledujúce aplikácie:

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Aké je nebezpečenstvo?

Vrásky sú nielen esteticky nepríjemné, ale môžu sa podpísať aj pod možné zdravotné problémy. Podľa výskumu Americkej akadémie dermatológie môžu vrásky súvisieť so zrýchleným starnutím pokožky a môžu naznačovať aj možné riziko chorôb, ako sú kardiovaskulárne problémy a cukrovka.

Autoritatívny zdroj tiež zdôrazňuje, že vrásky sú výsledkom akumulácie poškodenia kože v dôsledku environmentálnych faktorov a vnútorných procesov starnutia. K tvorbe a prehlbovaniu vrások môže prispievať opakujúca sa mimika, vystavovanie sa UV žiareniu, stres, zlá starostlivosť o pleť a nedostatok kolagénu a elastínu.

Tieto informácie ukazujú, že vrásky nie sú len estetické, ale môžu súvisieť aj s celkovým zdravím. Preto je dôležité podniknúť kroky na ochranu pokožky používaním produktov, ako je sérum proti vráskam GoldRevive aby bola vaša pokožka zdravá a predchádzala možným problémom.

Ako to funguje GoldRevive?

Sérum proti vráskam GoldRevive funguje vďaka špeciálne vyvinutej receptúre, ktorá kombinuje aktívne zložky bojujúce proti známkam starnutia. Funguje to takto:

Ingrediencie GoldRevive (zloženie)

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Nebezpečenstvá, efektivita a výhody GoldRevive

Sérum proti vráskam GoldRevive má niekoľko výhod:

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

GoldRevive spôsob použitia, leták, návod

Podľa pokynov a letáku sú nižšie uvedené kontraindikácie, vedľajšie účinky, spôsob použitia a uchovávania lieku.

Kontraindikácie

Hoci je sérum proti vráskam GoldRevive vo všeobecnosti dobre tolerované, pri používaní môžu existovať určité kontraindikácie a obmedzenia. Možné kontraindikácie sú uvedené nižšie:

Vedľajšie účinky

Sérum proti vráskam GoldRevive je zvyčajne dobre tolerované, no u niektorých ľudí sa môžu vyskytnúť nežiaduce vedľajšie účinky. Tu sú niektoré z možných vedľajších účinkov:

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Ako užívať, ako užívať

Ak chcete správne používať sérum proti vráskam GoldRevive , postupujte podľa pokynov nižšie:

  1. Vyčistite si pleť: Pred aplikáciou séra sa uistite, že je vaša pleť čistá a suchá. Na odstránenie make-upu, nečistôt a prebytočného mazu z pokožky použite jemný čistiaci prostriedok. Potom pokožku dobre osušte.
  2. Naneste malé množstvo séra: Naneste malé množstvo séra GoldRevive na končeky prstov alebo použite kvapkadlo (ak je k dispozícii). Sérum rovnomerne rozotrite na problémové partie alebo na celú tvár. Produkt nanášajte jemne až do úplného vstrebania.
  3. Masáž: Pre dosiahnutie najlepších výsledkov môžete po aplikácii séra pokožku jemne masírovať. To pomôže zlepšiť krvný obeh a zlepší prenikanie účinných látok do pokožky.
  4. Použitie ráno a večer: Sérum GoldRevive sa odporúča používať dvakrát denne, ráno a večer. Pravidelné používanie produktu vám pomôže dosiahnuť najlepšie výsledky.
  5. Dodatočná starostlivosť: Po aplikácii séra môžete aplikovať hydratačný krém alebo opaľovací krém, v závislosti od dennej doby a potrieb vašej pleti.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Účinok používania GoldRevive

Pri pravidelnom a správnom používaní GoldRevive séra proti vráskam môžete očakávať nasledovné účinky:

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

“ Vždy som sa o pleť starala, no postupom času boli vrásky čoraz viditeľnejšie. Pre sérum proti vráskam GoldRevive som sa rozhodla po prečítaní pozitívnych recenzií. Som spokojný s výsledkami, ktoré som dosiahol. Po pár týždňoch používania som zaznamenala výraznú redukciu vrások. Moja pleť je hladšia a vyzerá mladšie. Som mimoriadne ohromený účinkami tohto séra. „Určite by som odporučil GoldRevive ostatným, ktorí chcú znížiť výskyt vrások a zlepšiť celkový vzhľad svojej pokožky!“

“ Moja pleť bola vystavená rôznym podmienkam prostredia a zažila účinky starnutia. Pred pár mesiacmi som začala používať sérum proti vráskam GoldRevive a s výsledkami som veľmi spokojná. Moja pleť je pevnejšia a vrásky viditeľne redukované. Tiež som si všimol, že moja pleť bola viac hydratovaná a žiarivejšia. „Som veľmi vďačný za tento produkt a odporúčam ho každému, kto chce zlepšiť vzhľad svojej pleti.“

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Exit mobile version