Lumos krém – ako to funguje? Ingrediencie, recenzie, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Lumos – Čoraz viac žien bojuje s  problémami so zafarbením  , ktoré spôsobujú tieto nepekné tmavé fľaky na pokožke, najmä na tvári, krku a dekolte. Konečne sa dnes môžete rozlúčiť s tými nenávidenými škvrnami vďaka skutočne inovatívnemu, ak nie revolučnému produktu.

Hovoríme o Lumos , rozjasňujúcom sére, ktoré vo veľmi krátkom čase obnoví prirodzenú farbu pleti. Na rozdiel od iných produktov na trhu je  Lumos navrhnutý s úplne iným  zložením a vďaka svojim aktívnym zložkám dokáže zaručiť také evidentné výsledky.

Skúsme sa však dozvedieť viac o tomto úplne novom sére tak, že  si konkrétne analyzujeme, aké výhody môže priniesť  , jeho zložky, ale predovšetkým to, či ide o produkt, ktorý môže skutočne fungovať, alebo je to len jeden z mnohých podvodov, ktoré môžu byť nájdené na internete.

Čo je pigmentácia

Pigmentácia sa vzťahuje na farbu pokožky. Poruchy pigmentácie kože spôsobujú zmeny farby kože. Melanín je produkovaný kožnými bunkami a je to pigment zodpovedný za farbu pokožky.

Zmena farby  je stav, ktorý spôsobuje stmavnutie kože. To môže ovplyvniť škvrny na koži alebo na celom tele. Starecké škvrny  , tiež nazývané pečeňové škvrny, sú bežným typom sfarbenia.

Zmena farby je zvyčajne neškodná, ale niekedy môže byť spôsobená základným ochorením. Niektoré lieky môžu tiež stmaviť pokožku. Pre väčšinu ľudí je to skôr kozmetická záležitosť.

>>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Čo je pigmentácia
https://www.verywellhealth.com/skin-pigmentation-5088368

>>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Liečba pigmentácie doma

Existuje niekoľko spôsobov, ako liečiť zmenu farby doma. Zatiaľ čo niekoľko tu diskutovaných liekov je neoficiálnych, niektoré výskumy naznačujú, že ich hlavné zložky pôsobia na pigmentáciu pokožky.

Jablčný ocot

Jablčný ocot  obsahuje kyselinu octovú, o ktorej výskum Trusted Source ukazuje, že môže zosvetliť pigmentáciu.

Ak chcete využiť tento liek:

 1. Zmiešajte rovnaké diely jablčného octu a vody v nádobe.
 2. Naneste ho na tmavé miesta a nechajte pôsobiť dve až tri minúty.
 3. Opláchnite vlažnou vodou.
 4. Opakujte dvakrát denne, aby ste dosiahli požadované výsledky.

Aloe

Aloe vera obsahuje aloín, prírodnú depigmentačnú zlúčeninu, ktorá podľa  štúdie z roku 2012  preukázateľne zosvetľuje pokožku a účinne pôsobí ako netoxická liečba škvŕn  .

Použitie:

 1. Pred spaním naneste na pigmentované miesta čistý gél z aloe vera.
 2. Nasledujúce ráno opláchnite teplou vodou.
 3. Opakujte denne, kým sa farba pleti nezlepší.

červená cibuľa

Extrakt z červenej cibule  (  Allium cepa  ) je súčasťou niektorých krémov na zosvetlenie pokožky a jaziev dostupných na trhu. Výskum  ukázal, že šupka zo sušenej červenej cibule dokáže účinne zosvetliť pokožku. Vyhľadajte krémy na zmenu farby, ktoré obsahujú  Allium cepa  a používajte ich podľa pokynov.

Lumos

>>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Čo je Lumos a ako funguje:

Zmena farby môže byť spôsobená mnohými faktormi, ako je  dlhodobé a nesprávne vystavovanie sa UV žiareniu, tehotenstvo, starnutie pleti, ale aj niektoré líčidlá, ktoré nie sú úplne vhodné pre náš typ pleti. Preto to zvyčajne nie je vnímané ako problém, no pre niektorých môžu byť tieto tmavé škvrny skutočným nepohodlím.

Krém Lumos bol vytvorený špeciálne pre všetky ženy, ktoré sa chcú zbaviť nedokonalostí pleti. Sérum Lumos, navrhnuté a vytvorené spoločnosťou MFO Pharma, ktorá už roky venuje osobitnú pozornosť starostlivosti a blahobytu tela,  je produkt vyrobený výhradne v Taliansku  , čo je ďalšia záruka, že máme dočinenia s vysoko kvalitným produktom. . Lumos možno považovať za skutočné zosvetľujúce ošetrenie, pretože funguje tak, že premieňa produkovaný melanín na bezfarebné pigmenty.

Verejnosti je prezentovaný v  praktickej 50 ml fľaštičke  , ktorá je vybavená dávkovačom šetriacim produkt, aby sa nestratila ani kvapka produktu navyše. A čo viac, vďaka svojmu formátu sa dá pohodlne prenášať pri každom pohybe bez prerušenia liečby. Má pomerne tekutú bielu konzistenciu a keď sa rozotrie na ošetrovanú oblasť, okamžite sa vstrebáva a pôsobí hlboko. To, čím sa Lumos Serum skutočne líši od akýchkoľvek podobných produktov na dnešnom trhu, sú jeho zložky. V skutočnosti ide len o prírodné produkty, ktoré sú schopné zaručiť okamžité a mimoriadne účinné pôsobenie.

Prečítajte si tiež: Coralift, Eternelle.

Aktívne zložky rozjasňujúceho séra Lumos:

Ako už bolo spomenuté, Lumos bol vyrobený výlučne z prírodných ingrediencií, ktoré boli starostlivo vybrané tak, aby poskytovali produkt vynikajúcej a certifikovanej kvality.  Parabény, silikóny, farbivá či iné látky škodlivé pre pokožku totiž v Lumos takmer nenájdete . Najmä to, čo odlišuje sérum Lumos od iných podobných produktov, je prítomnosť extraktu zo šampanského, bohatého na antioxidanty, ktoré zaručujú rozjasňujúci a tonizujúci efekt.

Schopnosť  extraktu zo šampanského pôsobiť  zvyšuje prítomnosť ďalších dôležitých zložiek, a to:

 • Organický výťažok zo sladkého drievka :  vďaka obsahu flavonoidov pomáha sladké drievko pôsobiť proti starnutiu buniek a uľahčuje odstraňovanie voľných radikálov. Okrem toho je sladké drievko známym depigmentačným činidlom, pretože inhibuje produkciu melanínu inhibíciou enzýmu tyrozinázy.
 • Arbutín:  nevyhnutný prírodný prvok, pretože má depigmentačné vlastnosti, a preto hrá nenahraditeľnú úlohu pri zosvetľovaní tmavých škvŕn na pokožke. Je to látka schopná regulovať melanogenézu a široko sa používa aj pri liečbe melazmy.
 • Vitamín C:  jeden z najsilnejších antioxidantov v prírode, vitamín C alebo kyselina askorbová, má široké využitie v kozmetike pre svoj ochranný účinok proti voľným radikálom, ktoré sú zodpovedné najmä za starnutie buniek. Po umiestnení do Lumosu vyživuje pokožku najmä pri slabom slnení.
 • Výťažok z harmančeka : Výťažok z harmančeka  , ktorý je vždy známy svojimi upokojujúcimi vlastnosťami, je široko používaný v kozmetických výrobkoch vďaka svojmu silnému zosvetľovaciemu účinku. Ale nielen to, v skutočnosti harmanček podporuje syntézu nového kolagénu a tiež podporuje opravu poškodenej pokožky.
Lumos

>>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Krém Lumos na výbornú obstál vo všetkých testoch, ktorým bol podrobený  , takže môžeme pokojne povedať, že ide o produkt bez kontraindikácií a vedľajších účinkov. Môžu ho bezpečne používať ženy aj muži a možno ho použiť aj na všetky typy pleti. Vždy je však vhodné dodržiavať odporúčané spôsoby aplikácie a vyhýbať sa kontaktu s očami. Lumos by sa mal skladovať na suchom mieste mimo zdrojov tepla.

Ako používať Lumos odfarbovací krém?

Použitie rozjasňujúceho séra Lumos je naozaj jednoduché  , v podstate stačí sérum pred aplikáciou pretrepať, uvoľniť veľmi malé množstvo produktu a vmasírovať ho na postihnuté miesto, kým sa úplne nevstrebe. Lumos sérum je možné aplikovať na tvár, krk a dekolt. Odporúča sa trvalá aplikácia ráno aj večer po dobu najmenej štyroch týždňov.

Lumos je bezpečný na používanie, pretože jeho zloženie nemastí ani nezanecháva škvrny na oblečení.

Všetky výhody:

Lumos sérum možno použiť na ošetrenie tmavých škvŕn, ktoré sa už na pokožke vyskytujú  , no mnohí ľudia ho používajú aj ako preventívne opatrenie, aby sa predišlo vzniku škvŕn na koži. Ale sérum Lumos je schopné poskytnúť našej pleti ďalšie výhody:

 • pôsobí proti zafarbeniu pokožky a odfarbeniu slnkom
 • na škvrny spôsobené starnutím pokožky
 • pôsobí na škvrny spôsobené tehotenstvom
 • odstraňuje jazvy po akné a ekzémy
 • vyrovnáva tón pleti
 • robí pleť hladšou a žiarivejšou

>>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Lumos

Názory a recenzie na rozjasňujúci krém na tvár Lumos :

Všetci, ktorí sa rozhodli vyskúšať  rozjasňujúce sérum Lumos , boli prekvapivo spokojní. Aby sme však ukázali skutočnú kvalitu tohto inovatívneho produktu, rozhodli sme sa nahlásiť niekoľko priamych názorov od ľudí, ktorí skutočne mali možnosť vyskúšať Lumos :

po tehotenstve som si všimla objavenie sa dráždivých škvŕn na mojej tvári, najskôr som si myslela, že časom vyblednú, no ako mesiace plynuli, tmavli. Zaujatá reklamou som sa rozhodla kúpiť si sérum Lumos a musím uznať, že si ma proste získalo. Škvrny sa pomaly začali zosvetľovať a teraz sa zdá, že takmer zmizli. Treba vyskúšať!

 Vždy som sa rada opaľovala, no za tie roky som si všimla, že sa mi na pokožke objavujú čoraz tmavšie fľaky. Vyskúšala som nepreberné množstvo produktov, potom sme sa s kamarátkou rozhodli kúpiť Lumos , úžasné škvrny začali zosvetľovať už od prvých týždňov pôsobenia, nikdy ho neopúšťam.

Nerada používam opaľovací krém na tvár, tak som sa rozhodla kúpiť si Lumos pre každý prípad a musím povedať, že ako bežné sérum na každodenný krém je perfektný. absolútne odporúčam.

Ako kúpiť a cena Lumos :

K rem Lumos nie je dostupný v žiadnej lekárni ani v obchode s bylinkami  , v skutočnosti, ak máte o kúpu skutočný záujem, musíte si Lumos objednať na  oficiálnej stránke spoločnosti  . Takto budete mať úplnú istotu, že ste si kúpili originálny produkt. Objednanie rozjasňujúceho séra Lumos je naozaj jednoduché a rýchle, v podstate stačí vyplniť objednávkový formulár na webovej stránke, kde uvediete všetky vaše osobné dátumy vrátane telefónneho čísla. V tomto momente Vás bude operátor telefonicky kontaktovať za účelom dokončenia objednávky. Odtiaľ už stačí len čakať na váš produkt v pohodlí domova.

Dodacia lehota je zvyčajne okolo 24/48 hodín

Čo sa týka ceny, na stránke je momentálne niekoľko naozaj zaujímavých akcií. V skutočnosti prebieha propagačná akcia a produkt je znížený o -50% zo základnej ceny.

>>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Vložiť komentár