Natural Slimin Patches – podvod? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Ak chcete schudnúť, ale zatiaľ sa vám to nedarí, musíte vyskúšať  Natural Slimin Patches , inovatívny a účinný produkt na chudnutie . V kombinácii so zdravou  stravou , pravidelnou  fyzickou aktivitou  a kvalitným  spánkom  vám umožní   dosiahnuť zdravú váhu bez námahy  a bez rizika pre  vaše zdravie .

V tejto recenzii spoločne zistíme, ako  Natural Slimin funguje , vlastnosti,  zložky  ,  výhody  , spôsoby použitia,  recenzie  zákazníkov  , prípadné kontraindikácie a cenu  pre širokú verejnosť.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Ako môže nadváha a obezita spôsobiť rakovinu?

Extra tuk v tele nielenže sedí, ale je aktívny a vysiela signály do zvyšku tela. Tieto signály môžu bunkám v našom tele povedať, aby sa delili častejšie, čo môže viesť k rakovine.

Signály uvoľňované tukovými bunkami môžu ovplyvniť:

 • Rastové hormóny   – príliš veľa telesného tuku môže spôsobiť zvýšenie hladín rastového hormónu, čo spôsobuje častejšie delenie buniek. To zvyšuje pravdepodobnosť vzniku rakovinových buniek.
   
 • Zápal   – imunitné bunky idú do oblastí tela, kde je veľa tukových buniek. To môže viesť k zápalu, ktorý spôsobuje rýchlejšie delenie buniek. Časom to môže zvýšiť riziko vzniku rakoviny.
   
 • Pohlavné hormóny   – po menopauze tukové bunky produkujú hormón estrogén. Tento hormón môže spôsobiť častejšie delenie buniek prsníka a maternice, čo zvyšuje riziko vzniku rakoviny.

Toto sú hlavné spôsoby, ako môže extra telesný tuk spôsobiť rakovinu, ktorú vedci doteraz identifikovali. Výskum však stále odhaľuje viac.

Ako vieme, že nadváha a obezita spôsobujú rakovinu?

Existuje mnoho kvalitných štúdií, ktoré dokazujú súvislosť medzi nadváhou a rakovinou. Tieto štúdie prebiehajú už desaťročia a zahŕňajú milióny ľudí.

Môžeme si byť istí, že obezita spôsobuje rakovinu, pretože riziko sa zvyšuje, čím viac priberáte a dlhšie si ju udržiavate. Existujú aj dobré vysvetlenia, ako môžu tukové bunky spôsobiť rakovinu.

Štúdie ukázali, že nadváha a obezita spôsobujú 13 rôznych typov rakoviny:

 • Prsník a črevo (dva najbežnejšie typy rakoviny)
 • Pankreas, pažerák a žlčník (tri najťažšie liečiteľné druhy rakoviny)
 • Maternica a vaječník
 • Obličky, pečeň a horná časť žalúdka 
 • Myelóm (druh rakoviny krvi)
 • Meningióm (typ mozgového nádoru)
 • Štítna žľaza

To neznamená, že každý, kto má nadváhu, dostane rakovinu. Riziko je však väčšie u ľudí s nadváhou alebo obezitou.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Natural Slimin

Mám zdravú váhu?

Nadváha zvyšuje riziko chorôb, ako je cukrovka 2. typu, vysoký krvný tlak, kardiovaskulárne ochorenia a rakovina.

Neexistuje žiadna dokonalá váha pre každého, ale existujú nástroje, ktoré vám dokážu povedať, či je vaša váha správna.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Index telesnej hmotnosti (BMI)

BMI je jedným zo spôsobov, ako zmerať, či je vaša hmotnosť normálna, pomocou vašej výšky a hmotnosti. BMI nie je dokonalý nástroj, ale môže poslúžiť ako dobrý východiskový bod pre premýšľanie o hmotnosti. Môže sa použiť na určenie, či je vaša hmotnosť normálna alebo či máte podváhu, nadváhu alebo obezitu vzhľadom na vašu výšku. 

Etnická príslušnosť tiež ovplyvňuje to, čo sa považuje za zdravú váhu. 

U dospelých ľudí s juhoázijským, čínskym, iným ázijským, stredovýchodným, čiernym africkým alebo afro-karibským pôvodom je BMI 23 alebo viac nadváhou a BMI 27,5 alebo viac je obézny. 

U dospelých, ktorí nie sú tohto etnika, BMI 25 alebo viac znamená nadváhu a BMI 30 alebo viac je obezita.

Pomocou  kalkulačky NHS skontrolujte svoj index telesnej hmotnosti (BMI) (link is external) a zistite, či máte správnu hmotnosť.

Pozrite si: Beslimmer .

Vlastnosti Natural Slim:

Ako už bolo spomenuté, ide o inovatívnu formuláciu:  Natural Slimin  v skutočnosti nie je bežným doplnkom, ktorý sa užíva perorálne, ale  náplasťou  s pomalým  uvoľňovaním  na báze  prírodných zložiek  , ktorá sa má aplikovať na pokožku.

Každá náplasť je aktívna  12 hodín  od okamihu aplikácie a pozostáva zo  samolepiacej časti  (príjemnej na pokožku) a  4 vrstiev  , aby sa zabránilo rozptýleniu účinných látok.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Ako fungujú náplasti Natural Slimin:

Náplasti Natural Slimin prinášajú prekvapivé výsledky tam, kde  diéty a vyčerpávajúce  tréningy zlyhali. Ihneď po aplikácii začína vstrebávanie účinných látok do krvného obehu, ktoré trvá  12 hodín  .

Po tomto období môžete  náplasť Natural Slimin odstrániť  a na druhý deň, prípadne v rovnakom čase, nalepiť ďalšiu. Už po týždni uvidíte prvé účinky  priamo na váhe:  váha  klesne, budete sa cítiť ľahší  ,  menej hladní a budete mať viac  energie  .

Ingrediencie:

Vďaka prítomnosti  prírodných látok  , bezpečných pre telo a úplne bez GMO, je možné náplasť používať bez rizika pre  pokožku  a  vnútorné orgány  .

Pohodlné,  vzdušné  a pod oblečením neviditeľné, nespôsobuje podráždenie ani pálenie ani pri dlhšom používaní. Nižšie sú uvedené komponenty:

 • gaštanový extrakt
 • fukoidyna
 • Ginkgo biloba
 • pomarančový olej  .

Extrakt z gaštanu  má dlhodobé výhody pre krvný obeh. Zlepšuje  tekutosť krvi  , tlmí  nadmerný hlad  a dodáva energiu do  metabolických procesov  .

Fukoidín sa nachádza vo veľkých množstvách vo  fucuse  , známejšom ako  morský dub  , hnedastej riase s nespočetnými vlastnosťami  Táto látka podporuje odstraňovanie  tukových  zásob na citlivých miestach tela a zabraňuje tvorbe nových  tukových zásob  .

Ginkgo biloba  je tiež veľmi obľúbenou rastlinou vo  fytokozmetike  , najmä pri tvorbe  prípravkov na chudnutie  . Znižuje priepustnosť ciev a  celulitídy  , čím spôsobuje jej úplné vymiznutie alebo aspoň ústup do menej pokročilých štádií.

Pokiaľ ide o  pomarančový olej, jeho elastifikačný účinok na pokožku  je už dlho známy   : robí ho pružnejším a zabraňuje  tvorbe strií  , najmä v kombinácii s rýchlym a konzistentným  chudnutím  .

Ako použiť?

Nenápadnú oblasť tela dôkladne umyte a osušte   (môžete sa aj osprchovať), potom naneste  náplasť Natural Slimin  a pritlačte, aby ste odstránili vzduch pod ňou.

V tomto bode nechajte pôsobiť  12 hodín  , potom odstráňte  náplasť  Natural Slimin  a operáciu opakujte denne, podľa možnosti v rovnakom časovom intervale. Liečba by mala trvať najmenej  4 týždne  . V prípade svrbenia alebo pálenia pomôcku ihneď vyberte a nechajte sa vhodne otestovať na  alergie  .

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Natural Slimin

Výhody náplastí Natural Slimin :

Vďaka inovatívnemu  zloženiu  je produkt schopný   schudnúť niekoľko kilogramov už od prvého mesiaca liečby bez akéhokoľvek rizika pre vaše zdravie. Medzi silné  stránky náplastí Natural Slimin  uvádzame:

 • prírodné  a hypoalergénne zloženie
 • jednoduchá, rýchla a bezbolestná  aplikácia
 • chudnutie  _
 • zlepšenie  parametrov krvného tlaku  a kardiovaskulárneho systému
 • redukcia  celulitídy  a  zadržiavanie vody
 • viac dostupnej  energie
 • zvýšený  metabolizmus  tukov a  sacharidov  s trojnásobným  zrýchlením
 • zníženie hladiny  cholesterolu  v krvi
 • zníženie hladiny  toxínov  prostredníctvom lymfatického obehu.

Čas potrebný na dosiahnutie  ideálnej hmotnosti  závisí od vašej počiatočnej situácie a dodržiavania etikety  a  vašich individuálnych mechanizmov odozvy.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Výsledky po použití:

Ženy a muži všetkých vekových kategórií dosiahli dôležité ciele s použitím  náplastí Natural Slimin  , ktoré výrazne presahujú zdravú váhu. Choroby ako  dýchavičnosť  a  tachykardia  pri najmenšom pohybe v drvivej väčšine prípadov zmizli, rovnako ako  postprandiálna ospalosť  a chuť na vysokokalorické jedlá.

Od prvého dňa sa zvyšuje túžba dať na stôl  ľahké jedlá  založené na  zelenine  , ovocí, bielkovinách,  celozrnných výrobkoch  a malom množstve rastlinných tukov. Telo sa medzitým začne čistiť a spaľovať  tukové zásoby  v citlivých partiách ako je brucho, stehná, boky a zadok.

Po víťaznom boji s nadbytočnými  návalmi hladu, toxínmi a tukovými  zásobami   sa postava začína zlepšovať a formovať. Ideálna  hmotnosť  sa udržiava dlhodobo, aj dlho po ukončení kúry. To všetko bez použitia obmedzujúcich  diét  a vyčerpávajúcich  tréningov.

Názory a recenzie na Natural Slimin náplasti :

Kupujúci zanechali početné  posudky  a  názory  na produkt, z ktorých takmer všetky sú viac ako pozitívne. Mnohí ocenili nielen  úbytok hmotnosti  v krátkom čase, ale aj výrazné zlepšenie kvality  života  po ukončení kúry.

V skutočnosti spolu s kilami navyše zmizlo aj mnoho nepríjemných a istým spôsobom oslabujúcich ochorení, ako sú náhle  zmeny krvného tlaku  , náhle zrýchlenie  srdcového tepu  , dlhotrvajúca  únava  a  ospalosť  po veľkých jedlách.

Skontrolujte: Beslimmer.

Natural Slimin

Kontraindikácie:

Po dôkladnej analýze  recenzií Natural Slimin  môžeme konštatovať, že produkt nemá žiadne  vedľajšie účinky  , ak ho užívajú  dospelí  v dobrom zdravotnom stave a podľa  údajov  uvedených na zadnej strane obalu.

Samozrejme, všetci ľudia, ktorí sú  alergickí  alebo precitlivení aspoň na jednu zo zložiek, sa musia zdržať používania  náplastí  . Pozor však pre  tehotné  a  dojčiace ženy  , ľudí  podstupujúcich farmakoterapiu  alebo ľudí, ktorých čaká  operácia  do 4 týždňov.

Cena Natural Slimin a oficiálna stránka:

Našu recenziu končíme   niekoľkými dôležitými informáciami o  kúpe  produktu. Pozývame vás, aby ste pokračovali v čítaní tejto poslednej časti, aby ste sa vyhli zbytočnému alebo dlhšiemu hľadaniu.

Kým sú zásoby vypredané,  náplasti Natural Slimin  sú dostupné za  -50 % základnej ceny , s  dopravou zadarmo  takmer po celej krajine. Ak chcete pokračovať v objedná

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Vložiť komentár