Web o Doplnkoch Stravy

Reliver, funguje to? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Reliver

Reliver

Reliver je prírodný liek, ktorého príjem vedie k odmietnutiu alkoholu telom, túžba je nahradená odmietnutím.
Elimináciou toxínov produkovaných nadmerným požívaním alkoholu je Reliver schopný ovplyvniť emocionálnu štruktúru mužov a žien a náladu, ktorú alkoholový detox môže zmeniť, dokonca aj vážne, čo vedie k čo najmenšej tiesni v odlúčení. Keď sa vzdáte svojej závislosti, stanete sa agresívnym, nervóznym, smutným alebo deorexickým.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Zdravotné riziká chronického nadmerného pitia

Ak z času na čas  vypijete trochu priveľa alkoholu  , je nepravdepodobné, že si spôsobíte trvalé poškodenie, ak ste inak zdravý. Iný príbeh je však, ak pravidelne veľa pijete.

Pre väčšinu mužov to znamená viac ako 4 drinky denne alebo 14 či 15 za týždeň. Pre ženy je ťažké pitie viac ako 3 nápoje denne alebo 7 alebo 8 nápojov týždenne.

Nadbytok alkoholu vám môže ublížiť fyzicky aj psychicky mnohými spôsobmi.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Poškodenie pečene

Alkohol je toxín a  úlohou pečene je  vyplaviť ho z tela. Ale vaša pečeň nemusí byť schopná držať krok, ak pijete príliš veľa a príliš rýchlo. Alkohol môže zabíjať pečeňové bunky a viesť k zjazveniu nazývanému  cirhóza  . Dlhodobá nadmerná konzumácia alkoholu môže tiež spôsobiť alkoholické  stukovatenie pečene  , čo je znakom toho, že pečeň nefunguje tak, ako by mala.

Skontrolujte tiež: FortoLex

Ochorenie srdca

Možno ste si vedomí nebezpečenstva  krvných zrazenín  a vysokej hladiny tukov a  cholesterolu  vo vašom tele. Alkohol zvyšuje pravdepodobnosť oboch vecí. Štúdie na ťažkých pijanoch tiež ukazujú, že je pravdepodobnejšie, že budú mať problémy s pumpovaním krvi do srdca  a  môžu mať vyššie riziko úmrtia na  srdcové choroby  .

Problémy s mozgom a nervovým systémom

Alkohol ovplyvňuje komunikačné cesty mozgu  To sťažuje jasné myslenie a hovorenie, zapamätanie si, rozhodovanie a pohyb tela. Nadmerné pitie môže tiež spôsobiť  problémy duševného zdravia, ako je  depresia  a  demencia  . Môžete zažiť bolestivé  poškodenie nervov  , ktoré môže pretrvávať dlho po vytriezvení.

Anémia

Stáva sa to, keď vaše telo nevytvára dostatok zdravých  červených krviniek  na prenášanie kyslíka. To môže spôsobiť  vredy  ,  zápaly  a iné problémy. Príliš veľa alkoholu môže spôsobiť, že budete častejšie vynechávať jedlá, čo môže skrátiť hladinu železa vo vašom tele.

Rakovina

Existuje jasná súvislosť medzi nadmernou konzumáciou alkoholu a mnohými druhmi rakoviny. Alkohol môže poškodiť bunky v  ústach  , hrdle, hrtane a  pažeráku  . Môže viesť k rakovine pečene,  prsníka  a  čriev  . Alkohol môže pomôcť  chemikáliám spôsobujúcim rakovinu  v  tabaku  a iných zdrojoch ľahšie vstúpiť do buniek.

kŕče

Dlhodobé  zneužívanie alkoholu  môže zvýšiť vaše šance na  rozvoj epilepsie  . A  odvykanie od alkoholu  po ťažkom pití môže spôsobiť  záchvaty  .

Dna

Táto forma  artritídy  je výsledkom bolestivého hromadenia kyseliny močovej v kĺboch. Dnu môžete dostať   z konzumácie príliš veľkého množstva chemikálií nazývaných puríny, medzi ktoré patrí červené mäso, mäkkýše a alkohol – najmä pivo a alkohol.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

infekcií

Nadmerné pitie môže vašim imunitným bunkám sťažiť boj proti vírusom a baktériám. Môže tiež poškodiť pečeň, ktorá hrá dôležitú úlohu v  imunitnom systéme  tým, že produkuje antibakteriálne proteíny.

Reliver : zložky a zloženie

Reliver pozostáva z  čisto prírodných ingrediencií  vybraných pre ich vlastnosti, ktoré zaisťujú účinný boj proti závislosti od alkoholu. Medzi prísadami stojí za zmienku:

Tieto zložky spolu s ďalšími kyselinami, olejmi, vitamínmi  podporujú odpudzovanie od alkoholu a čiastočne napravujú škody spôsobené závislosťou od alkoholu  , pôsobia na psychofyzický systém s celkovým účinkom na organizmus.

Reliver : ako používať, dávkovanie, kedy používať

Reliver sa osvedčil v každej fáze závislosti na alkohole, od najľahšej až po najťažšiu, je to kompozícia v liekovkách vhodná pre ženy aj mužov s účinnými a dlhotrvajúcimi účinkami až do úplnej alkoholovej detoxikácie. Dávkovanie vyžaduje , aby sa Reliver užíval 1 alebo 2 mesiace  , každé balenie obsahuje tablety, ktoré sa zapíjajú dostatočným množstvom tekutiny pred jedlom, raz denne. Je potrebné zdôrazniť, že v prípade akútnej závislosti od alkoholu môže dokončenie detoxikačného cyklu trvať aj viac ako 2 mesiace.

 Reliver funguje aj po psychickej stránke, ľudia závislí od alkoholu v prípade abstinencie prejavujú agresivitu, nervozitu, úzkosť, Reliver umožňuje pôsobiť proti týmto symptómom, čím sa subjekt stáva silnejším a pripraveným čeliť závislosti. Pôsobí na poškodené mozgové bunky a podporuje relaxáciu a plnú regeneráciu kognitívnych funkcií.

Reliver : recenzie a komentáre

Tí, ktorí používali Reliver, zdôrazňujú jeho výhody a nedostatok vedľajších účinkov, použitie prírodných extraktov, ako je tymián a pueraria, umožnilo vytvoriť produkt, ktorý prirodzene bojuje proti závislosti od alkoholu. Mladí ľudia zdôrazňujú, že Reliver je vynikajúcim liekom na opicu  po excesoch bláznivej noci. Ľudia závislí od alkoholu si overili, ako po pravidelnom užívaní Reliveru prejavujú nechuť k alkoholu, pocit nevoľnosti a s väčším pokojom a duševnou odolnosťou čelia závislosti. Odborníci sa zhodujú na produkte, ktorý po testovaní skutočne vyvinul indikované účinky.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Reliver : cena a kde ho kúpiť

Reliver je možné objednať len na oficiálnej stránke produktu, momentálne nie je dostupný v lekárňach ani kamenných predajniach, preto by ste sa mali vyhýbať kupovaniu tabletiek mimo oficiálnej stránky. Reliver je momentálne v predaji za -50% trhovú cenu za balenie. Objednávanie produktu je jednoduché a stačí na to jedno kliknutie. Na  oficiálnej webovej stránke Reliver (kliknutím sem ju zobrazíte)  je formulár, do ktorého musíte vyplniť niektoré osobné údaje, ako je vaše meno a telefónne číslo.

Kliknutím na tlačidlo Objednať teraz určený prevádzkovateľ po niekoľkých minútach kontaktuje potenciálneho zákazníka, aby potvrdil objednávku. Náklady na dopravu sú zahrnuté v cene, platba je možná  pri prevzatí tovaru. Ukázalo sa, že Reliver je taký presný a účinný, ako uvádzajú recenzie a názory zákazníkov, jeho zloženie a prírodné zloženie z neho robia najmodernejší produkt v boji proti závislosti od alkoholu a kocovine, čo môže mať pozitívny vplyv na telo a psychiku.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Exit mobile version