RevitaProst – podvod? Kde kúpiť? Recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena

RevitaProst je inovatívny doplnok stravy, ktorý pozitívne ovplyvňuje mužský urogenitálny systém. Doplnkové kapsuly obsahujú iba prírodné zložky. Štúdie ukázali, že pri 92 % pravidelného užívania doplnkov stravy sa znižuje riziko vzniku prostatitídy a u mužov sa eliminujú problémy s močením a potenciou .

Zápal prostaty

Zápal prostaty (predstojnej žľazy) môže byť sprevádzaný rôznymi príznakmi, ako je bolesť pri močení. Nie vždy sú príčinou baktérie. Príčiny a terapeutické prístupy sú rôzne.

>>>>-50% cena – Oficiálna Stránka<<<<

Prehľad: Čo je prostatitída

Prostata alebo prostatická žľaza u mužov sa môže zapáliť. Odborníci tvrdia, že 15 percent mužov má prostatitídu aspoň raz za život. Riziko tohto ochorenia výrazne stúpa od veku 40 rokov.

Prostatitída je v medicíne rozdelená do dvoch foriem:

  1. Ak sú baktérie príčinou vašej prostatitídy, nazýva sa to bakteriálna prostatitída. Okrem toho možno odlíšiť akútnu bakteriálnu formu od chronickej bakteriálnej formy. Chronická bakteriálna prostatitída znamená, že ochorenie trvá dlhšie ako tri mesiace.
  2. Ak baktérie nepôsobia ako spúšťač,  vzniká nebakteriálna prostatitída  . Zvyčajne ide o syndróm chronickej panvovej bolesti (syndróm chronickej bolesti panvového dna, skrátene CPPS). Symptómy trvajú najmenej tri mesiace, ako pri chronickej bakteriálnej prostatitíde, ale bez stôp po baktériách v moči a kultúrach na masáž prostaty. U niektorých postihnutých jedincov však možno identifikovať markery zápalu. V lekárskej terminológii sa to nazýva  zápal CPPS  . Ak nie  sú žiadne známky zápalu, CPPS  je nezápalový. Treťou formou nebakteriálnej prostatitídy je  asymptomatická prostatitídaznáme: zápal možno zistiť, ale žiadne príznaky. Väčšinou ide o náhodný objav pri preventívnej lekárskej prehliadke.

Skontrolujte: AlfaZone.

Prostata je jedným z vnútorných mužských pohlavných orgánov a je to žľaza veľkosti gaštanu, ktorá sa nachádza pod močovým mechúrom a obklopuje močovú rúru. Funkciou prostaty je produkovať tekutinu, ktorú vaše telo pridáva do semena, keď ejakulujete. Mliečny sekrét obsahuje rôzne zložky. Spermie, prísada, zlepšuje pohyb spermií. Oba faktory sú dôležité pre plodnosť.

RevitaProst

>>>>-50% cena – Oficiálna Stránka<<<<

Komponenty RevitaProst

Zložky v RevitaProst sú komplementárne, antioxidačné a zlepšujú celkové zdravie. Patentovaná receptúra ​​doplnku stravy obsahuje výťažky z liečivých rastlín:

  • Saw palmetto . Zlepšiť močenie, znížiť zápal, zvýšiť libido, urýchliť produkciu testosterónu, zabrániť rastu rakovinových buniek. Používa sa pri benígnej hyperplázii prostaty.
  • Výťažok z bobúľ . Extrakt z tejto bobule pôsobí protizápalovo pri ochoreniach močového ústrojenstva. Je silným imunostimulantom, zabraňuje urolitiáze a cystitíde. Obsahuje veľa užitočných stopových prvkov a vitamínov. Zlúčeniny v brusniciach inhibujú rast abnormálnych buniek.
  • Nettle . Má protizápalové a čiastočne analgetické vlastnosti. Obsahuje množstvo biologicky aktívnych látok, vrátane steroidov (rastlinných hormónov), ktoré zlepšujú potenciu.

Kapsuly obsahujú stopový prvok zinok, ktorý je prirodzeným zdrojom testosterónu. Zložka účinne pomáha mužom pri problémoch s potenciou.

 Ako používať RevitaProst ?

Pred použitím RevitaProst si prečítajte návod a poraďte sa s urológom. Denná dávka je zvyčajne 1 až 2 kapsuly v závislosti od problému. Pri zápaloch sa odporúčajú 2 kapsuly denne. Na prevenciu patológií genitourinárneho systému stačí raz denne.

Doplnok by sa mal umyť veľkým množstvom vody. Kapsula sa môže zapiť mliekom, džúsom alebo čajom. Aplikačný kurz trvá minimálne 1 mesiac. Doplnok nemá žiadne vedľajšie účinky. Dá sa stiahnuť od 18 rokov. Individuálna intolerancia je absolútnou kontraindikáciou.

RevitaProst

>>>>-50% cena – Oficiálna Stránka<<<<

ako to funguje?

Po liečbe RevitaProst sa zápal urogenitálneho systému zmierni alebo úplne odstráni. U mužov je regulovaný proces spermatogenézy, zvyšuje sa libido, liek pomáha predchádzať rozvoju adenómu a prostatitídy a tiež zabraňuje rozvoju neoplastických procesov.

Zamýšľané použitie

RevitaProst je akceptovaný, ak:

  • existujú problémy s napájaním;
  • obavy z prostatitídy;
  • mať problémy s močením;
  • predčasná ejakulácia.

Kontraindikácie

Doplnok sa neodporúča v prípade diagnostikovania ochorenia srdca, človek má menej ako osemnásť rokov. Vek je dôležitý fakt. Mladí chlapci nemajú úplne vyvinuté hormóny a hladina testosterónu je často zvýšená.

Posudok lekára

Muži často taja svoje skutočné zdravotné problémy. Keď sa objavia prvé príznaky erektilnej dysfunkcie, príznaky ignorujú. Dúfajú, že ide o dočasný jav a vždy nájdu vysvetlenie zlyhania: Napríklad zlá nálada, únava v práci a nič sa mi nechce, takže k sexu nedošlo. V skutočnosti je ľahšie liečiť chorobu v prvej fáze. Doplnok RevitaProst je to, čo muži potrebujú. Môžem ho s istotou odporučiť nielen ako kupujúceho, ale aj ako lekára. Nie je to liek, takže nebudú žiadne vedľajšie účinky.

Produkt má bezpečné zloženie: zinok, extrakt zo saw palmetta, extrakt zo žihľavy. Berry esencia. Všetky tieto zložky majú silný vplyv na mužské telo: zvyšujú túžbu, ovplyvňujú spermatogenézu, odstraňujú bolesť a zápal. Ak sa príznaky bolesti zhoršia, je častá potreba ísť na toaletu (aj v noci), najlepšie je absolvovať vyšetrenie.

>>>>-50% cena – Oficiálna Stránka<<<<

RevitaProst

Užívateľské recenzie fóra

Nikdy som nemal žiadne problémy, mal som aktívny sexuálny život. Po štyridsiatke som cítil zmenu. Myslel som si, že je to dočasný jav, ale už je to šesť mesiacov, ale pre mňa sa nič nezmenilo. Potom som si kúpil doplnok pre moje mužské zdravie. Výsledok bol za 5 dní. Som šťastný.

Pohlavný styk vždy skončil veľmi skoro. Pár minút a je to, manželka si nestihla oddýchnuť. Bol som unavený, pretože som sa prestal cítiť ako muž. Kúpil som si pár kapsúl. Začala som ich brať dvakrát denne. Bála som sa, že po ukončení liečby sa problém vráti, ale nie. Som šťastný.

Ako si môžem objednať RevitaProst ?

Pre zadanie objednávky stačí vyplniť oficiálny formulár, uviesť svoje meno, priezvisko a číslo mobilného telefónu. Zástupca spoločnosti, od ktorého si môžete vyžiadať informácie, o ktoré máte záujem, Vás bude čo najskôr kontaktovať pre potvrdenie objednávky a do niekoľkých dní Vám bude doručený produkt priamo domov a platba na dobierku.

>>>>-50% cena – Oficiálna Stránka<<<<

Vložiť komentár