Visadore, podvod? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Visadore je krém proti vráskam , ktorý je určený na hydratáciu a omladenie pokožky, znižuje výskyt jemných liniek a vrások. Visadore obsahuje unikátny vzorec aktívnych zložiek, ako je kyselina hyalurónová a peptidy, ktoré pomáhajú stimulovať produkciu kolagénu a elastínu v pokožke, čím zlepšujú jej elasticitu a pevnosť.

Vrásky

Nedá sa to obísť – vaša pleť starne. Zatiaľ čo niektorí to môžu prijať s gráciou, väčšina sa snaží zabrániť náporu starnutia. Všetci poznáme tieto znaky: vrásky, jemné linky, tmavé škvrny, pigmentácia. Tieto známky veku sú obzvlášť nepríjemné, keď sa objavia predčasne a spôsobujú, že vyzeráme staršie, ako sa správame a cítime. Aj keď čas nedokážeme zmraziť, môžeme ho spomaliť.

Starnutie nezastavíte, môžete oddialiť jeho fyzické vedľajšie účinky. Aby ste pochopili, ako predchádzať príznakom starnutia , musíte najprv zistiť, čo spôsobuje vrásky. Pochopenie vedy za vráskami vám umožní lepšie sa im vyhnúť. Najprv sa pozrime na štruktúru pokožky.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

kontrola: Getshape

Visadore

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Tri vrstvy kože

Ľudská koža sa skladá z troch vrstiev: epidermis, dermis a podkožného tkaniva.

 1. Epidermis:
  Epidermis je vonkajšia vrstva kože. Je bohatý na keratín, ktorý poskytuje drsnosť a odolnosť voči vode. Práve v tejto vrstve kože sa odstraňujú odumreté kožné bunky a nachádza sa tam melanín (tmavý pigment). Pokožka pôsobí ako bariéra pre spodné vrstvy, poskytuje úroveň dennej ochrany pred slnkom a je prvou líniou obrany imunitného systému nášho tela.
 2. Dermis:
  Pod epidermou je hrubá vrstva dermis. Dermis pozostáva z nervov, tukov, krvných ciev, elastínu a kolagénových vlákien. Kolagén – zaberá približne 80 % dermis – je proteín, ktorý je základnou zložkou spojivového tkaniva tela. Kolagén dodáva pokožke pevnosť, zatiaľ čo elastín (ako už názov napovedá) dodáva pokožke pružnosť a umožňuje jej napínanie tam a späť.
 3. Podkožné tkanivo:
  Podkožnú vrstvu tvorí tuk. Je zodpovedný najmä za to, že nás udržuje v teple a udržiava naše vnútorné orgány na mieste.

Štrukturálne zmeny vyskytujúce sa v týchto troch vrstvách pokožky sú zodpovedné za viditeľné známky starnutia. Existujú dva rôzne procesy, ktoré spôsobujú takéto zmeny a vedú k vráskam: vnútorné starnutie a vonkajšie starnutie.

Vnútorné starnutie

Vnútorné starnutie, nazývané aj chronologické starnutie, prebieha počas života bez ohľadu na vonkajšie faktory. Vnútorné starnutie je prirodzený proces, a hoci väčšina tiel dozrieva v podobnom čase, líši sa od človeka k človeku v závislosti od dedičnosti:

 • Po 20. roku života naše telo produkuje o 1 % menej kolagénu ročne. Keď sa kolagénové a elastínové vlákna stávajú silnejšími a voľnejšími, koža sa stáva nepružnou a krehkou; známky toho, že sa pokožka snaží natiahnuť tam a späť, sa zmenia na viditeľné vrásky. Aj vo vašich 20 rokoch sa proces exfoliácie spomaľuje, čo spôsobuje, že sa odumreté kožné bunky hromadia a držia sa spolu na dlhšiu dobu.
 • Po tridsiatke sa spomalí prenos vlhkosti medzi dermis a epidermis a tukové bunky sa začnú zmenšovať, takže pokožka pôsobí matne. Ako vaša pokožka starne, vaša pokožka produkuje menej kožného mazu (olej). To vysušuje textúru pokožky a vrásky sú viditeľnejšie – preto si môžete všimnúť vrany okolo očí , pretože v tejto oblasti je veľmi málo mazových žliaz.
 • Produkcia kolagénu končí vo veku 40 rokov a keď sa vlákna začnú lámať a tuhnúť, tvoria sa vrásky. Obmena kožných buniek sa spomaľuje a je pre nich ťažšie regenerovať.
 • Vo veku 50 rokov sa nám začína strácať tuk nahromadený v podkoží, čo spôsobuje stenčovanie kože. Strata estrogénu po menopauze tiež prispieva k chudnutiu a spôsobuje ľahšie poškodenie pokožky. Znížené krvné cievy a znížená cirkulácia ovplyvňujú aj našu pleť.

Všetky tieto vnútorné faktory prispievajú k vráskam, ochabovaniu a problémom s pigmentáciou . Tento proces starnutia je veľmi pomalý a spôsobuje len malé percento vrások. Väčšina vrások je spôsobená vplyvom vonkajšieho starnutia.

Vonkajšie starnutie

Už ste sa niekedy ráno zobudili a videli ste v zrkadle vrásku, o ktorej ste večer predtým prisahali, že tam nie je? S najväčšou pravdepodobnosťou to bolo spôsobené vonkajším procesom starnutia. Tento typ starnutia sa týka environmentálnych faktorov, ktoré vedú k vráskam a sú zodpovedné za najdramatickejšie známky starnutia. Tu sú niektoré z najbežnejších zdrojov vonkajšieho starnutia.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

 • Opakujúce sa výrazy tváre a polohy pri spánku:
  Keď sa usmievate, v kútikoch úst sa tvoria vrásky, keď sa vaše pery ťahajú smerom k lícam. Tieto opakované výrazy tváre môžu nakoniec spôsobiť vrásky nazývané výrazové linky. Zatiaľ čo každý by mal byť hrdý na svoje znamenia úsmevu, iné vrásky na tvári sú zamračené. Buďte opatrní pri každom pretieraní ospalých očí ráno a zistite viac o tom, čo robiť, ak máte opuchnuté, tmavé oči . Skúste tiež zmeniť stranu tváre, na ktorej spíte, aby ste znížili riziko vzniku vrások pozdĺž nosa.
 • Fajčenie:
  Prestaňte fajčiť! To je škodlivé pre vaše zdravie a spôsobuje vrásky na tvári. Zakaždým, keď si potiahnete z cigarety, naťahujete takzvané kapsulárne svaly. Tento opakovaný pohyb má rovnaký účinok ako vrásky na tvári: predčasné vrásky, ktoré prezrádzajú váš vek. Okrem toho nikotín obsiahnutý v cigaretách spôsobuje zovretie krviniek vo vonkajšej vrstve epidermy. Ak sa prietok krvi zníži, pokožka sa zbaví kyslíka a základných živín, ako je vitamín A. Výsledkom je, že pokožka začne predčasne ochabovať a vráskavať.
 • Znečistenie:
  Voľné radikály (alebo škodlivé molekuly náročné na elektróny) spôsobujú poškodenie, keď odstraňujú elektróny z iných molekúl v našom tele. Týmto pôsobením sa mení chemická štruktúra a biologické fungovanie, čím sa urýchľuje proces starnutia, ktorý je na našej pokožke viditeľný vo forme vrások. Znečistenie životného prostredia je hlavným zdrojom vystavenia voľným radikálom, a hoci antioxidačné enzýmy môžu pomôcť chrániť pred voľnými radikálmi, k ich poškodeniu dôjde bez ohľadu na to. Chráňte svoju tvár a pokožku pred každodenným poškodením s našou kolekciou Total Protection.
 • Vystavovanie sa slnku:
  Fotostarnutie alebo zmeny, ku ktorým dochádza pod vplyvom slnka, sú zďaleka najväčším vinníkom vrások a možno ich znížiť pravidelným používaním bezpečných, netoxických opaľovacích krémov . Národné centrum pre biotechnologické informácie tvrdí, že starnutie spôsobené svetlom je zodpovedné za 80 percent vrások . Keď UVA lúče preniknú hlboko do dermálnej vrstvy kože, spôsobia rozklad toľko potrebného kolagénu a elastínu. Keď sa tieto esenciálne bielkoviny rozložia, pokožka začne ochabovať a vráskavať. Vrásky sú len jedným z účinkov poškodenia slnkom; Fotostarnutie tiež spôsobuje slnečné škvrny, drsnú štruktúru, problémy s pigmentáciou a môže dokonca viesť k rozvoju smrteľnej rakoviny kože .
Visadore

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Čo je Visadore a na čo slúži?

Visadore je kozmetický prípravok vo forme krému, špeciálne vyvinutý na boj proti známkam starnutia pleti, ako sú vrásky, jemné linky a ochabnutá pleť. Obsahuje špeciálne zložky, ktoré pomáhajú hydratovať, vyživovať a omladzovať pokožku, zanechávajú ju jemnejšiu, pevnejšiu a žiarivejšiu. Visadore sa používa nanášaním na čistú, suchú pokožku a jemným masírovaním až do úplného vstrebania. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča pravidelné používanie ako súčasť vašej rutiny starostlivosti o tvár.

Zamýšľané použitie

Visadore odporúča sa použiť v nasledujúcich prípadoch:

 • Na redukciu a prevenciu výskytu vrások a jemných liniek.
 • Keď chcete zlepšiť pevnosť a pružnosť pokožky.
 • Pre dehydratovanú, suchú alebo matnú pleť.
 • Ako súčasť programu proti starnutiu, aby pokožka zostala mladá a zdravá.
 • Na boj proti účinkom stresu, slnečného žiarenia a iných environmentálnych faktorov, ktoré môžu poškodiť pokožku.

Akým spôsobom Visadore účinkuje?

Visadore ako krém ponúka množstvo výhod a spôsobov účinku na boj proti známkam starnutia a zlepšenie vzhľadu pleti:

 • Hĺbková hydratácia: Visadore obsahuje hydratačné a zmäkčujúce zložky, ktoré pomáhajú intenzívne zvlhčovať pokožku, obnovujúc jej pružnosť a hebkosť.
 • Stimuluje tvorbu kolagénu: Krém Visadore obsahuje aktívne zložky, ktoré dokážu stimulovať prirodzenú tvorbu kolagénu v pokožke. Kolagén je proteín potrebný na udržanie pevnosti a štruktúry pokožky, znižuje výskyt vrások a jemných liniek.
 • Zlepšuje elasticitu pokožky: Špeciálne zložky vo Visadore pomáhajú zlepšiť elasticitu pokožky, umožňujú jej znovu získať mladistvý vzhľad a znižujú výskyt ochabnutia.
 • Antioxidačný účinok: Niektoré zložky Visadore majú antioxidačné vlastnosti, čo znamená, že dokážu chrániť pokožku pred poškodením voľnými radikálmi a inými škodlivými faktormi životného prostredia. To pomáha predchádzať predčasnému starnutiu a udržiavať svieži a žiarivý vzhľad.
 • Zjemňuje vrásky a jemné linky: Krém Visadore je určený na zjemnenie existujúcich vrások a jemných liniek, minimalizuje ich vzhľad a dodáva pleti mladší a hladší vzhľad.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Visadore

Visadore ingrediencie (zloženie)

 • Kyselina hyalurónová : hydratuje a spevňuje pokožku, znižuje viditeľnosť vrások a jemných liniek.
 • Kolagénové peptidy : Stimulujú produkciu kolagénu, zlepšujú elasticitu a pevnosť pokožky.
 • Arganový olej : bohatý na antioxidanty a esenciálne mastné kyseliny, vyživuje pokožku a pomáha znižovať suchosť a vrásky.
 • Extrakt zo šípky : Podporuje regeneráciu buniek a pomáha zlepšovať textúru pokožky, redukuje znamienka a jazvy.
 • Vitamín E : Pôsobí ako antioxidant, chráni pokožku pred poškodením voľnými radikálmi a zlepšuje jej celkový vzhľad.

Zložky Visadore spolupracujú, aby poskytli hydratáciu, stimulovali tvorbu kolagénu, vyživovali pokožku a chránili pred oxidačným poškodením. Pomáhajú zlepšovať vzhľad vrások, jemných liniek a iných známok starnutia, zanechávajú pleť hladšiu, pevnejšiu a žiarivejšiu.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Výsledok používania Visadore

 • Zlepšuje vzhľad vrások a mimických liniek na tvári.
 • Hydratovaná, žiarivá a mladá pleť.
 • Zlepšenie pevnosti a pružnosti pokožky.
 • Ochrana pred vonkajšími vplyvmi a predčasným starnutím pokožky.
 • Celkové zlepšenie štruktúry a stavu pokožky.

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór 

„ Visadore bol pre mňa veľký objav. Odkedy som začala používať tento krém, zaznamenala som výrazné zlepšenie vzhľadu mojich vrások. Moja pokožka je jemnejšia a hladšia. Určite odporúčam všetkým ženám, ktoré chcú zmierniť prejavy starnutia!“

„Vždy som bol skeptický k produktom proti starnutiu, ale rozhodol som sa vyskúšať Visadore . A musím povedať, že som milo prekvapený. Po pár týždňoch používania som si všimol redukciu vrások a mimických liniek. Moja pleť vyzerá pevnejšia a omladená. Tento krém odporúčam všetkým mužom, ktorí chcú bojovať s príznakmi starnutia!“

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Vložiť komentár