Weicode – ako používať? Podvod? Recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

Weicode  je inovatívny prírodný dietetický produkt, t.j. doplnok stravy v kvapkách, ktorý možno použiť aj na podporu ketogénnej diéty . Ide o diétu, ktorá prakticky zakazuje sacharidy a cukry v prospech bielkovín a umožňuje pomerne rýchlo schudnúť.

V nasledujúcich riadkoch spoločne uvidíme, ako Weicode funguje, jeho  zloženie, výhody a kontraindikácie  , ale aj  to, kde ho kúpiť a jeho cenu.

Skontrolujte: Keto Slim.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Čo je to ketogénna diéta?

Ketogénna diéta  je formou  nízkosacharidovej diéty  : S  20-50 gramami sacharidov denne   má extrémne nízky obsah sacharidov, ale vysoký obsah zdravých tukov a individuálne obsahuje správne množstvo bielkovín. V dôsledku nedostatku sacharidov sa metabolizmus mení a stáva sa z neho tzv ketóza  . 

Čo je to vlastne ketóza? Normálne telo získava energiu zo sacharidov poskytovaných potravou – závisí teda od prísunu sacharidov. Ak tieto sacharidy ako dodávateľ energie chýbajú, telo si musí nájsť iné spôsoby, ako si pomôcť.

V pečeni sa potom tuky premieňajú na tzv ketolátky, ktoré sa používajú namiesto sacharidov na výrobu energie a napríklad na udržanie výkonnosti mozgu. Tento stav tvorby energie sa nazýva ketóza a je princípom, na ktorom je založená ketogénna diéta. Telu chvíľu trvá, kým si na tento zmenený proces zvykne.

Weicode

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Ako vyzerá ketogénna diéta?

Počas  ketogénnej diéty  je potrebné uspokojiť energetické potreby nasledovne:

 • Sacharidy  : 10%
 • Bielkoviny  : 30 percent
 • Tuk  : 60 percent

Aké potraviny sú zakázané?

Pre tých, ktorí chcú jesť keto, sú potraviny obsahujúce sacharidy tabu. Preto sa pri ketogénnej diéte neodporúčajú nasledujúce potraviny:

 • Obilniny  : amarant, pohánka, jačmeň, špalda, ovos, proso, kukurica, quinoa, ryža, raž a všetky obilné produkty (chlieb, rožky, müsli, cestoviny atď.)
 • Strukoviny  : hrach, cícer, šošovica, fazuľa;
 • Škrobová zelenina  : zemiaky, kukurica, sladké zemiaky
 • Ovocie bohaté na cukor:  ananás, banán, hruška, granátové jablko, tomel, mango, čerešne, hrozno, melón (napr. melón, galia, futuro, med), sušené ovocie (všetky druhy)
 • Sladké a slané pochutiny:  hranolky, zmrzlina, želé fazuľa, koláče, sušienky, čokolády atď.
 •  Orechy, semená a jadrá bohaté na sacharidy  : kešu, slnečnicové semienka
 • Sladené mliečne výrobky:  všetky druhy s ovocným prípravkom alebo príchuťou (ovocný cmar, ovocný jogurt, ovocný tvaroh, vanilkový puding, čokoládové mlieko atď.)
 • Sladené   nápoje:  energetické nápoje, ovocné šťavy a smoothies, sýtené nápoje
 • Sladidlá:  med, sirupy,   cukor (všetky druhy) 

Ako funguje Weicode?

Weicode  je  100% prírodný doplnok stravy  určený na podporu ketogénnej diéty. Toto riešenie umožňuje ľuďom, ktorí ho užívajú, znížiť pocit hladu, a tým sa cítiť sýti, nasýtení a ľahko. Je to produkt, ktorý sa už teší určitej obľube, najmä v niektorých európskych krajinách, kde predaje odmenili jeho účinnosť. V skutočnosti existuje veľa odborníkov na výživu a výživu, ktorí odporúčajú používať Weicode.

Predtým, ako pochopíme, ako Weicode funguje, je nevyhnutný krátky úvod do regulačného mechanizmu  Keto diéty. Povedali sme, že táto diéta uprednostňuje bielkoviny pred sacharidmi a cukrami. Po niekoľkých dňoch od začatia diéty sa telo už nemôže spoliehať na sacharidy ako energiu, čerpá z tukových zásob, čo umožňuje celkom náhle schudnúť. Správne pomery sú:  70 % tuku, 25 % bielkovín a nakoniec malé percento sacharidov: 5 %.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Proces, pri ktorom telo začne  čerpať energiu z tukovej hmoty  , sa nazýva  ketóza. Začiatok tohto procesu však nie je okamžitý. V závislosti od predmetu a iných premenných to môže trvať niekoľko dní. Odborníci tvrdia, že v niektorých prípadoch môže prechod do ketózy trvať až dva týždne. V tomto bode a naplnením potreby prichádza Weicode do hry s veľmi špecifickou úlohou urýchliť prechod na ketózu.

Vďaka tomu môžete rýchlejšie začať chudnúť, čo má pozitívny vplyv na vašu náladu a motiváciu. Weicode je ponúkaný vo forme kvapiek  , ktoré sa jednoducho zapíjajú vodou, takže bude veľmi jednoduché ich mať vždy po ruke aj mimo domova. Dávkovanie nájdete v príbalovom letáku priloženom k ​​baleniu alebo na oficiálnej stránke výrobcu.

V každom prípade užite 25 kvapiek po dvoch hlavných jedlách, pričom v kúre pokračujte minimálne 30 po sebe nasledujúcich dní. Samozrejme  , bolo by vhodné kombinovať ketogénnu diétu  so zdravou, stálou a pravidelnou fyzickou aktivitou. Pripomíname, že Weicode nie je liek, takže nie je potrebný žiadny lekársky predpis, ale užívanie produktu nemá nahradiť názor odborníka na výživu.

Weicode

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Zloženie kvapiek Weicode:

Ako sa očakávalo , Weicode používa vo svojom recepte iba prírodné zložky. Ide o prvky starostlivo vyberané z hľadiska účinnosti účinných látok, ktoré svojou synergiou oživujú kvalitný produkt, ale aj bezpečné užívanie vďaka absencii vedľajších účinkov či kontraindikácií. Podrobne zloženie doplnku je:

 • Ananás. Ovocie je schopné urýchliť proces chudnutia vďaka pomerne dôležitému obsahu bromelaínu.
 • Tyrozín . Je to neesenciálna aminokyselina, ktorá môže znížiť hladinu tyroxínu. Hovorím o hormóne štítnej žľazy, ktorý rozhoduje o správnom fungovaní štítnej žľazy a nadobličiek.
 • Výťažok z kôry kumquatu. Tento konkrétny extrakt výrazne prispieva k posilneniu imunitného systému, odstraňuje toxíny a tiež normalizuje tráviaci systém. Ovocie je obzvlášť bohaté na vzácne minerály vrátane medi, vápnika, draslíka, železa, mangánu, zinku a selénu, ale aj vlákninu, vitamíny A, C a E. Okrem toho ich možno považovať za výborný zdroj antioxidantov. vrátane luteínu, karoténov a tanínov, ktoré sú schopné zlepšiť zdravie očí. Preto je hlavnou zložkou zodpovednou za pocit sýtosti, ktorý môže doplnok poskytnúť.
 • Papája. Zložka je schopná aktivovať metabolizmus.

Kombinované pôsobenie týchto zložiek spôsobuje, že telo rýchlejšie prejde do stavu ketózy, čo výrazne urýchľuje chudnutie. Samozrejme, aby ste dosiahli požadované výsledky, bude potrebné užívať produkt podľa odporúčania výrobcu.

Pripomíname, že  kvapky  môžu  bez rozdielu užívať muži a ženy všetkých vekových kategórií,  vrátane ľudí, ktorí nedodržiavajú ketogénnu diétu alebo majú aspoň nízky obsah sacharidov.

Výhody a kontraindikácie doplnku Weicode:

Existuje mnoho  výhod , ktoré Weicode  ponúka   tým, ktorí užívajú doplnok. V prvom rade zistíme, že  umožňuje premeniť tuk na energiu,  čo je základný princíp, ktorý hýbe ketogénnou diétou. Chceme si uvedomiť, že účinnosť Keto diéty neprichádza do úvahy, ale tiež, že držať sa úplne bezsacharidovej diéty nie je vždy jednoduché. Takže zrýchlenie prechodu do ketózy môže byť len výhodou.

Po druhé, doplnok dodáva injekciu energie a pohody, pretože človek, ktorý sa môže dotknúť chudnutia, sa bude určite cítiť viac motivovaný. Okrem toho vám produkt tiež umožňuje  znížiť pocit hladu. To nie je malá výhoda, pretože vám to umožňuje vyhnúť sa nervovým záchvatom hladu, ktoré vedú k tomu, že všetko zjete veľmi rýchlo, so zjavnými dôsledkami na priberanie.

Zoznam výhod nepochybne zahŕňa úplnú absenciu kontraindikácií, vďaka ktorým  je používanie Weicode bezpečné pre každého v akomkoľvek veku. Napriek týmto úvahám by sa však s odborníkom mali poradiť ľudia alergickí na niektorú zo zložiek, tehotné a dojčiace ženy.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Weicode

Weicode dopĺňa recenzie a komentáre zákazníkov:

Na internete môžete nájsť veľa recenzií od ľudí, ktorí už Weicode pravidelne používajú. Bolo by nesprávne očakávať, že všetky tieto názory budú pozitívne. Sú subjekty, ktoré sa neriadili odporúčaniami výrobcu, a teda nemali sľubované výhody. Z tohto dôvodu si vymysleli jeden z obvyklých podvodov, ktorými je tento svet zaľudnený. Tí, ktorí postupovali podľa pokynov, však povedali, že boli prekvapení.

A čo viac, ketogénne (a iné nízkosacharidové) diéty sú veľmi módne, pretože aj keď je ťažké ich dodržiavať, umožňujú vám schudnúť pomerne rýchlo. Mnohí používatelia hovoria, že  účinnosť Weicode  je  badateľná už pri prechode do ketózy,  čo je chúlostivý moment, ktorý rozhoduje o úspechu celej diéty. Inými slovami, sľuby výrobcu potvrdzujú aj tí, ktorí už doplnok používajú.

Cena a kde ho kúpiť:

Vzhľadom na nepopierateľné výhody, ktoré ponúka Weicode , bolo by rozumné očakávať aj pomerne vysokú cenu. Namiesto toho, výberom distribúcie doplnku výlučne prostredníctvom  oficiálnej webovej stránky  , spoločnosť dokázala znížiť náklady, a preto ponúkať produkt za veľmi konkurenčnú cenu. V súčasnosti je možné produkt zakúpiť -50% zo základnej ceny.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Vložiť komentár