Acust Oil Pro, podvod? Negatívne recenzie, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Acust Oil Pro je multifunkčný olej určený na ušnú hygienu a zlepšenie sluchu. Prípravok je ideálny na upchaté uši, pretože  pomáha rozpúšťať ušné mazové zátky  .

Rozpustenie zvyškov ušného mazu je možné vďaka prírodným olejom. Prípravok umožňuje udržiavať správnu ušnú hygienu, znižovať nadmernú tvorbu ušného mazu a predchádzať hromadeniu vody vo zvukovode po kúpaní alebo pri vodných športoch.

Olej je ideálny aj pre ľudí trpiacich opakovanými zápalmi uší.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Známky straty sluchu

Strata sluchu je zriedka spôsobená jednoducho zníženou hlasitosťou. Zvyčajne v rôznej miere ovplyvňuje rôzne zvukové frekvencie, čo zase znamená, že ľuďom chýbajú časti slov a konverzácií – najmä v hlučnom prostredí, kde konkurenčný hluk v pozadí „ruší“ reč a konverzáciu.

Ak máte pocit, že váš sluch už nie je to, čo býval, alebo sa obávate, že stratou sluchu môže trpieť váš blízky, venujte pár minút vyplneniu krátkeho  sebahodnotiaceho testu, ktorý nájdete tu  .

Tento test sluchu je len veľmi základným skríningovým nástrojom. Ak žijete v Melbourne a máte pocit, že by ste mohli mať problémy so sluchom, dôrazne vám odporúčame, aby ste sa obrátili na niektorú z našich kliník a dohodli si kompletné klinické vyšetrenie sluchu.

Acust Oil Pro

Prevodová strata sluchu

Prevodová strata sluchu je výsledkom problému s prenosom zvuku cez vonkajšie ucho a/alebo stredné ucho. Niektoré bežné príklady zahŕňajú:

 • Nadbytočný cerumen (cerumen) vo zvukovode
 • Perforácia ušného bubienka
 • Infekcia stredného ucha s nahromadením tekutiny

Konduktívna strata však predstavuje len 10 % všetkých strát sluchu a pohybuje sa od miernej až po stredne závažnú. Dobrou správou je, že prevodová porucha sluchu sa dá často liečiť medicínsky a v mnohých prípadoch sa dá sluch úplne obnoviť.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Príznaky prevodovej straty sluchu

Pri vodivej strate sluchu sa znižuje celková hlasitosť zvuku. Príznaky vodivej straty sluchu môžu zahŕňať:

 • Zvýšte hlasitosť televízora alebo rádia
 • Požiadať ľudí, aby zopakovali, čo hovoria
 • Počuť na jedno ucho lepšie ako na druhé
 • Pozrite si: 

Keď je hlasitosť dostatočne zvýšená, jasnosť a porozumenie zvyčajne nie sú ovplyvnené pre ľudí s predukovanou stratou sluchu. Môžete tiež pociťovať ďalšie príznaky, ako je bolesť ucha, drenáž ucha alebo pocit tlaku alebo preťaženia.

Senzorická strata sluchu

Strata sluchu, ktorá začína vo vnútornom uchu, sa nazýva senzorineurálna porucha sluchu alebo hovorovo „nervová hluchota“. Prevažná väčšina strát sluchu je senzorineurálna a najbežnejšie príčiny sú:

 • Genetické faktory (t. j. strata sluchu sa môže vyskytnúť v rodinách)
 • Nadmerné vystavenie hluku – náhle alebo dlhotrvajúce
 • Zmeny vo vnútornom uchu spôsobené starnutím

Menej časté príčiny zahŕňajú:

 • Reakcie na lieky, ktoré sú toxické pre uši
 • Nádory sluchového nervu
 • Stavy získané pred narodením (vrodené)
 • Infekcie, ako je meningitída a mumps
 • Ochorenie obličiek
 • Cievne ochorenie

Každá z príčin môže viesť k poškodeniu zmyslových vlasových buniek alebo nervov. Poškodené vlasové bunky sa nedokážu samy regenerovať ani uzdraviť. To je dôvod, prečo 90% strát sluchu nemožno vyliečiť.

Senzoroneurálna strata sluchu môže byť akéhokoľvek stupňa – mierna, stredná, ťažká alebo hlboká. Vo viac ako 95 % prípadov senzorineurálnej straty sluchu sa odporúčajú načúvacie prístroje alebo kochleárne implantáty.

Príznaky senzorineurálnej straty sluchu

Hoci môže byť znížená celková hlasitosť zvuku, má to vplyv aj na čistotu zvukov alebo hlasov. Ľudia so senzorineurálnou stratou sluchu často počujú niekoho hovoriť, ale nie vždy rozumejú všetkým slovám, aj keď je hlasitosť primeraná. Hudba môže tiež znieť skreslene, čo vedie k zníženému pôžitku.

 • Príznaky senzorineurálnej straty sluchu môžu zahŕňať:
 • Zvýšte hlasitosť televízora alebo rádia
 • Požiadať ľudí, aby zopakovali, čo povedali
 • Vnímanie ľudí, ktorí mumlajú alebo hovoria nezrozumiteľne
 • Nejasnosť pri počúvaní reči
 • Ťažkosti so sluchom v hluku.

Ako funguje Acust Oil Pro?

Výrobok určený na ušnú hygienu. Obsah prírodných olejov zahŕňa: kokos, citrónová tráva v kombinácii s extraktom z vlašských orechov a gáforom rozpúšťa prebytočný ušný maz a uľahčuje jeho odstránenie zo zvukovodu.

Podporuje prirodzené samočistiace procesy uší  . Arganový olej zvlhčuje pokožku a sliznice a obklopuje ich ochranným povlakom. Rastlinné extrakty spolu s makadamiovým a slnečnicovým olejom poskytujú vitamínovú bombu a chránia ucho pred infekciami.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Acust Oil Pro

osud:

 • zvyškový ušný maz
 • tvorba voskovej zátky
 • pocit upchatého ucha
 • plavecké ucho, teda voda zadržaná vo zvukovode
 • často sa opakujúce infekcie uší
 • bolesť a začervenanie ucha

Ako používať olej na upchaté ucho?

Súčasťou každého balenia je špeciálny systém, ktorý uľahčuje presné dávkovanie oleja. Vždy odmerajte jednu dávku.

Prípravok sa má aplikovať opatrne, pri nakvapkaní dávky do ucha možno hlavu mierne nakloniť nabok, aby sa dosiahla správna poloha.

Pri podávaní dávky esenciálneho oleja dávajte pozor, aby ste aplikátor nezapichli príliš hlboko do ucha. Odporúčaná dávka sú 3 kvapky do každého ucha. Po aplikácii nie je potrebné ucho oplachovať.

Výrobca odporúča používať Acust Oil Pro aspoň raz týždenne.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Bezpečný pocit tímu

Olej obsahuje starostlivo vybrané prírodné oleje a extrakty, ktoré sa starajú o ušnú hygienu a uľahčujú odstraňovanie ušného mazu.

 • Arganový olej  (  Argania Spinosa Kernel Oil  ) – získaný lisovaním za studena z orechov stromu Argania železitého, ktorý sa nachádza v Maroku. Má veľmi cenné vlastnosti a napriek vysokej cene je široko používaný v kozmeteológii a medicíne. Pre svoje prospešné vlastnosti sa často nazýva „marocké zlato“. Arganový olej regeneruje pokožku, upokojuje podráždenia a alergické reakcie. Pomáha rozpúšťať ušný maz nahromadený vo zvukovode. Obsahuje veľkú dávku  tokoferolov  a  polyfenolov  .
 • Olej z citrónovej trávy  (  Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Express  ) – má silné antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti, čím zabraňuje množeniu mikroorganizmov v uchu. Olej osviežuje a podporuje prirodzené samočistiace procesy sluchového orgánu. Celému zloženiu dodáva príjemnú osviežujúcu vôňu.
 • Makadamový olej  : Jeho hlavnou úlohou je chrániť ucho pred negatívnymi vplyvmi vonkajších faktorov. Má silné liečivé vlastnosti vďaka obsahu zložiek ako  kyselina palmitová  , kyselina olejová  , vitamíny A a E, vitamíny skupiny B a  skvalén  .
 • Extrakt z listov Hamamelis Virginiana  – získaný zo žltých kvetov, listov a kôry hamamelu  , ktorý pochádza predovšetkým zo Severnej Ameriky. Extrakt obsahuje  triesloviny  ,  saponíny  a kyseliny, vrátane kyseliny elagovej a galovej. Výťažok z hamamelu má adstringentný účinok, znižuje exsudát, má upokojujúci účinok, čím znižuje zápal. Prísada ničí baktérie a chráni pred ušnými infekciami.
 • Extrakt z kvetov gardénie  (  Gardia jasminoides  ) – exotický extrakt získaný z cenných polynézskych kvetov. Vyznačuje sa krásnou kvetinovou vôňou. Má upokojujúce a bolesť tlmiace vlastnosti. Pôsobí tiež ako antiseptikum, ktoré pomáha predchádzať podráždeniu a zápalu.
 • Výťažok z skorocelu  (  Plantago Lanceolata Leaf  ) – prírodný extrakt široko používaný v kozmetike a medicíne. Má protizápalové a dezinfekčné vlastnosti, zabraňuje ušným infekciám a zápalovým zmenám na slizniciach.
 • Gáforový extrakt  (  Commiphora Myrrha Resin Extract  ) – má hrejivé vlastnosti, ktoré uľahčujú rozpúšťanie mazovej zátky. Dezinfikuje, urýchľuje boj proti infekciám a zápalom.
 • Kokos  (  kokosový olej  ) – Prírodné  zmäkčovadlo  s príjemnou, exotickou vôňou. Obklopuje zvukovod jemným ochranným filmom. Hydratuje pokožku a zabraňuje dehydratácii. Uľahčuje odstraňovanie ušného mazu, pretože ho rozpúšťa jemne a neinvazívne.
 • Extrakt zo šalvie  (  Salvia officinalis  ) – Bylinný extrakt používaný na zavlažovanie. Účinne bráni rozvoju infekcie, znižuje bolesť a začervenanie.
 • Slnečnicový olej  (  Helianthus annuus  ) – veľmi dobre pôsobí v domácom boji proti zápalom dutín či upchatým ušiam. Pre svoju atraktívnu cenu sa často používa na každodennú hygienu, napríklad na sviečky. Účinne rozpúšťa  ušný maz  a uľahčuje jeho odstránenie.
 • Vidia Oil

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Acust Oil Pro

Recenzie Acust Oil Pro: Naozaj to funguje? Aké sú názory zákazníkov?

Už žiadne problémy s ušami! – Už dlhšiu dobu mám problémy so zanesenými ušami  , najmä po kúpaní v bazéne. Mal som dojem, že sa mi v uchu nazbierala voda a nevyteká. V jednom momente som mal pocit, že mám vždy upchaté ucho, čo malo obrovský vplyv na kvalitu môjho života. Ukázalo sa, že v uchu bola vosková zátka, ktorú nebolo možné vyčistiť vatovým tampónom. Kolega z práce mi odporučil Acust Oil Pro, ktorý rozpúšťa ušný maz. A musím priznať, že tento prípravok sa mi naozaj osvedčil. Rýchlo, efektívne a bezbolestne a opäť dokonale počujem! – , 42 rokov

Naozaj to funguje? Aké sú názory zákazníkov?

Počujem ako tínedžer  –  v určitom veku sa mi výrazne zhoršil sluch, začala som slabšie počuť a ​​často som trpela tinnitom. Rodina a priatelia ma začali povzbudzovať, aby som si kúpila načúvací prístroj. Snažil som sa predstaviť si seba v tomto znetvorenom zariadení a samotná myšlienka ma desila. Na internete som sa dočítala o Acust Oil Pro na stratu sluchu, ktorý vraj regeneruje sluch. Veľmi som týmto sľubom neveril, ale musím priznať, že som si objednal tento produkt a už po mesiaci sa môj sluch naozaj zlepšil! – 59 rokov

Kde kúpiť Acust Oil Pro?

Mnoho ľudí má záujem vyskúšať produkt na upchaté ucho. Z toho vyplýva otázka, kde tento prípravok kúpiť. Ukazuje sa, že nie je dostupný v lekárňach, drogériách, bylinkároch či internetových obchodoch.

Originálny olej Acust Oil Pro je u nás dostupný len na oficiálnej stránke výrobcu.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Vložiť komentár