Cardiotensive, funguje? Negatívna recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

Ako sa starať o svoje srdce tým najprirodzenejším spôsobom s prípravkom Cardiotensive, ktorý pomáha pri hypertenzii.

Túto otázku si kladie mnoho ľudí, ktorí sa zaujímajú o svoje kardiovaskulárne zdravie, a na ktorú sa pokúšajú odpovedať produkty, ako je Cardiotensive.

Tento doplnok vo forme kapsúl je zaujímavým produktom, pretože tvrdí, že pomáha normalizovať krvný tlak, čistí žily a chráni srdce.

To všetko vďaka komplexu rastlinných látok od hlohu cez čierne ríbezle, čučoriedky až po kyselinu listovú.

To je určite zaujímavý predpoklad, ktorý nás vedie k presvedčeniu, že tento doplnok môže skutočne priniesť konkrétne výsledky z hľadiska kardiovaskulárneho zdravia.

Ale bude to naozaj tak? Čo sa skrýva v kapsulách Cardiotensive a predovšetkým, sú bezpečné?

Zhrňme si situáciu pomocou tohto podrobného prehľadu.

>>>>-50% Cena – Oficiálna stránka<<<<

Zvyšuje riziko srdcového infarktu rodinná anamnéza?

Ak váš otec dostal infarkt v 55 rokoch, znamená to, že ho máte aj vy?

„Nie, to neznamená,“ hovorí kardiologička UCI Health Dr. Shaista Maliková, lekárska riaditeľka preventívnej kardiológie a programu manažmentu cholesterolu UCI Health.

„Predčasné ochorenie srdca v rodine je významným rizikovým faktorom. Podobne ako iné rizikové faktory, ako je vysoký krvný tlak, vysoká hladina cukru v krvi alebo cholesterolu, sa však dá kontrolovať zmenou životného štýlu.

Skontrolujte: Tensital, Cardione.

Testovanie rizikových faktorov infarktu myokardu

Nedávna štúdia uverejnená v časopise The New England Journal of Medicine vrhá na túto tému nové svetlo. Skúmalo sa, ako genetické faktory a faktory životného štýlu prispievajú k riziku ischemickej choroby srdca. To je výstižné, keďže ischemická choroba srdca je hlavnou príčinou úmrtí v krajine.

Štúdia bola prelomová, pretože sa v nej zišlo 50 známych genetických markerov rizika srdcových ochorení. Predtým lekári vedeli, že neexistuje jediný prediktívny gén, ale viaceré genetické markery neboli testované. V štúdii sa zohľadnili aj štyri faktory zdravého životného štýlu, ktoré odporúča Americká asociácia srdca:

Štúdia ukázala, že u ľudí s vysokým genetickým rizikom srdcových ochorení sa takmer zdvojnásobilo riziko kardiovaskulárnej príhody ( infarktu alebo mŕtvice ).

Dobrou správou je, že títo ľudia znížili svoje riziko takmer o polovicu (46 %) vďaka zdravému životnému štýlu, čo v tomto prípade znamená dodržiavanie aspoň troch zo štyroch vyššie uvedených faktorov zdravého životného štýlu.

Ľudia s nižším genetickým rizikom srdcových ochorení si podobne znižujú celkové riziko srdcových ochorení zdravým životným štýlom.

>>>>-50% Cena – Oficiálna stránka<<<<

Cardiotensive

Genetické testovanie ochorení srdca

„Naše poznatky o genetike sa rýchlo menia,“ poznamenáva Malik, ktorý je zároveň riaditeľom Inštitútu integratívneho zdravia Susan Samueliovej. „Neexistuje len jeden faktor. Pôsobí tu viacero génov“.

Predpokladá, že v nasledujúcich troch až piatich rokoch bude identifikovaných až 200 genetických markerov, ktoré umožnia lepšie skúmať genetickú predispozíciu k srdcovým chorobám.

Jednoduchý test DNA vám potom poskytne výsledok, ktorý klasifikuje vaše genetické riziko srdcových ochorení: nízke, stredné alebo vysoké. Tento skríningový test sa môže vykonávať aj na rakovinu a iné ochorenia.

Malik vedie samostatnú päťročnú štúdiu genetického kardiovaskulárneho rizika a koronárneho vápnika vďaka grantu vo výške 3,2 milióna dolárov od Národného inštitútu zdravia. Jej výskum sa snaží odpovedať na dôležité otázky, ako napríklad, aká časť ľudí s vysokým genetickým rizikom skutočne skončí s kardiovaskulárnymi príhodami, ako je srdcový infarkt alebo mozgová príhoda.

Aký je teda jej názor na dedičné faktory a faktory životného štýlu?

„Hovorí sa, že gény nabíjajú zbraň, ale prostredie stláča spúšť.“ – Malik hovorí. „Všetci sme náchylní na rôzne choroby. Tieto gény môžu zostať neaktívne alebo sa môžu aktivovať vplyvom prostredia, ktoré zahŕňa životný štýl, stres a dokonca aj infekcie. Životný štýl môže mať dramatický vplyv na to, čo sme kedysi považovali za náš genetický osud.“

Zložky a zloženie

Začnime tým, že Cardiotensive je doplnok, nie liek, a preto nepotrebujete žiadny predpis.

Cardiotensive sa stará o kardiovaskulárny systém vďaka špeciálnemu zloženiu, ktoré je špeciálne navrhnuté tak, aby pomáhalo regulovať krvný tlak.

Medzi zložkami nájdeme výťažok z hlohu, ktorého hlavnou funkciou je pomáhať pri hypertenzii, zatiaľ čo jadierka hrozna pomáhajú udržať cholesterol pod alarmujúcou hranicou tým, že zadržiavajú lipidy v krvi.

Čierne ríbezle sú ovocie plné antioxidantov, skutočný všeliek, pretože vďaka obsahu polyfenolov prospievajú srdcu; ďalšie dôležité bobuľovité ovocie, čučoriedky, podporuje všetky srdcové funkcie.

To všetko je v malej kapsule, ale to nie je všetko, pretože Cardiotensive obsahuje aj kyselinu listovú, ktorá môže znížiť hladinu homocysteínu, čím sa vystavujete riziku srdcových ochorení, a extrakt z olivových listov, ktorý zabraňuje zvyšovaniu tlaku.

Suchý výťažok z ibišteka pôsobí proti ťažkostiam, ako sú závraty, bolesti hlavy a necitlivosť končatín.

Radi by sme vám pripomenuli, že Cardiotensive v žiadnom prípade nenahrádza účinok antihypertenzív, ak ich už podporuje, a môže byť užitočný na preventívne účely.

>>>>-50% Cena – Oficiálna stránka<<<<

Cardiotensive

Výhody a prednosti Cardiotensive doplnku

Tento doplnok pôsobí na samotné príčiny hypertenzie, pretože chráni cievne steny pred aterosklerózou: hloh a jadierka hrozna čistia usadeniny nežiaducich látok v tele a uvoľňujú cievy od kŕčov spôsobených stresom z hypertenzie.

Pomocou listov čiernych ríbezlí a olív sa tak pomáha regulovať prietok krvi.

Cardiotensive dokáže pomôcť zabrániť zvýšeniu krvného tlaku, chráni pred nebezpečnými patologickými stavmi, ktoré môže spôsobiť.

Napokon posilňuje srdce vďaka čučoriedkam, kyseline listovej a extraktu z ibišteka: tieto zložky skutočne vyživujú srdcový sval a normalizujú prietok krvi.

Pružnosť ciev môže byť narušená niektorými potravinami, čo má za následok, že sa cholesterol hromadí stále viac a viac: extrakt z listov hlohu z Cardiotensive tieto plaky odstraňuje.

A nezabúdajme, že zrýchlená srdcová frekvencia a únava ciev spôsobujú stav stresu, ktorý sa zmierni vďaka kardiotenzívnym rastlinám.

Užívanie doplnku sa odporúča aj v prípade, že sa v rodine už vyskytli prípady hypertenzie: ľudia, ktorí vedia, že môžu byť ohrození touto patológiou, môžu začať užívať kapsule ešte pred objavením sa príznakov.

>>>>-50% Cena – Oficiálna stránka<<<<

Kontraindikácie

Cardiotensive je bezpečný produkt bez špecifických vedľajších účinkov alebo kontraindikácií.

Motiváciou je, že ide o 100% prírodný doplnok, ktorý môžu bez obáv používať aj starší ľudia.

Počas prvých dvoch týždňov liečby sa začne proces čistenia ciev: žily sa očistia od cholesterolu a toxínov a zároveň sa posilnia.

Žiadny z týchto procesov nie je nebezpečný, pokiaľ nie ste alergickí na niektorú zo zlúčenín uvedených v zozname výrobkov (čo môžete ľahko kontrolovať).

Po prvom mesiaci cyklu s Cardiotensive sa obnovuje lúmen ciev spolu s reguláciou krvného tlaku a stabilne, časom prípravok pomáha zlepšovať funkciu srdca, udržiavať krvný tlak pod kontrolou.

Doplnok možno ľahko užívať aj ako súčasť existujúcej liečby, aby sa zvýšili účinky a podporil boj proti hypertenzii.

Dávkovanie

Forma kapsúl je obzvlášť praktická, pretože vám umožňuje rýchlo vziať doplnok so sebou kamkoľvek idete (ak ste vonku, môžete si so sebou vziať aj jednu tabletu v malej škatuľke alebo puzdre).

Tablety sú uložené v sklenenej nádobe so zátkou, špeciálne navrhnutej na ich ochranu, ale aj tak sa odporúča uchovávať balenie v interiéri, mimo dosahu slnečného svetla.

Dĺžka liečby je individuálna a vždy sa musí prispôsobiť osobným podmienkam.

Hoci je tento výrobok dôležitou podporou v boji proti hypertenzii, samozrejme nemôže robiť zázraky.

Podľa týchto údajov trpí v súčasnosti hypertenziou trikrát viac ľudí ako pred tridsiatimi rokmi, čo je znepokojujúci obraz, ktorý je podľa odborníkov do veľkej miery ovplyvnený moderným životným štýlom.

Najlepšie výsledky Cardiotensive preto dosiahnete, ak ho začleníte do správnej stravy a čo najzdravšieho životného štýlu.

>>>>-50% Cena – Oficiálna stránka<<<<

Cardiotensive

Recenzie a názory na doplnok Cardiotensive

Zo zozbieranej spätnej väzby vyplýva, že väčšina zákazníkov, ktorí si vybrali Cardiotensive dokázali výrazne zlepšiť svoj stav.

Na zdravotných fórach zákazníci, ktorí vyskúšali doplnok, diskutovali o jeho špecifických účinkoch.

Celému zdraviu tela to prospieva. Mnohí z tých, ktorí užívajú kapsule pravidelne Cardiotensive trpia hypertenziou už dlhší čas a hľadali doplnok na podporu svojho terapeutického plánu.

Veľmi obľúbený bol aj nasledujúci vzorec Cardiotensive , pretože kapsuly sa naozaj ľahko užívajú.

Kde kúpiť a za akú cenu

Cardiotensive je exkluzívny produkt, ktorý nie je možné nájsť na trhu v parafarmácii.

Tento doplnok kapsúl najnovšej generácie možno nájsť online, ale stále odporúčame, aby ste to robili len na oficiálnej webovej stránke Cardiotensive: dôvodom je, že existuje veľa produktov vyrábaných online, často predávaných za vyššiu cenu.

Na oficiálnej stránke produktu môžete bezpečne zadať objednávku, pričom vo formulári zanecháte niekoľko údajov, ktoré sa použijú na telefonický kontakt s operátorom.

V druhom prípade sa uvedú údaje o objednávke a spôsoboch platby, medzi ktorými je aj dobierka, čo je mimoriadne bezpečná platba, pretože platíte až pri doručení.

Rýchla doprava je vždy zadarmo a nákup z oficiálnej webovej stránky Cardiotensive je tiež výhodné z iného dôvodu: často existujú naozaj výhodné ponuky, ako je táto, ktorá vám umožní objednať doplnok za zníženú cenu -50%.

>>>>-50% Cena – Oficiálna stránka<<<<

Vložiť komentár