Femixal, podvod? Negatívne recenzie, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Femixal sú tablety určené na liečbu cystitídy. Obsahujú prírodné zložky, ktoré pomáhajú zmierniť príznaky cystitídy a podporujú zdravie močových ciest.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

ProduktFemixal
Prezentačný formulár💊Pilulky
Pravda alebo lož?PRAVDA. Prečítajte si recenziu nižšie
Skutočné recenzie⭐4,95 z 5 hviezdičiek
DostupnosťV sklade

Čo je cystitída?

Cystitída je zápal sliznice močového mechúra. Je bežné, že sa to týka aj trubice, ktorá odvádza vodu (močová trubica). To spôsobuje, že močový mechúr a močová trubica sú veľmi citlivé a situáciu často zhoršuje kyselina v moči.

Bežné príznaky zahŕňajú jeden alebo viac z nasledujúcich:

 • pocit nepohodlia pri močení, zvyčajne bodavá alebo pálivá bolesť v močovej rúre
 • neustály pocit chcenia močiť; aj keď možno máte chuť ísť von, v močovom mechúre nezostáva takmer žiadny moč
 • pretrvávajúca bolesť v dolnej časti brucha
 • tmavý alebo „silný“ moč, ktorý môže obsahovať viditeľnú krv zo zápalu

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Femixal

Čo je príčinou?

Cystitída je bežný problém, ktorý v určitom období života postihuje viac ako polovicu žien v tejto krajine. Mnohé ženy sú obeťami opakovaných útokov.

Najčastejšou príčinou sú baktérie vstupujúce do močového mechúra cez jeho vchod (močovú trubicu). Je to preto, že otvory do močovej trubice, vagíny a konečníka sú veľmi blízko seba, čo umožňuje ľahký prístup k močovému mechúru. Najbežnejšie baktérie spôsobujúce cystitídu sú E. coli; vo veľkom množstve sa nachádzajú v črevách, kde neškodia. Moč zvyčajne neobsahuje baktérie, ale ak sa tieto zárodky dostanú do močového mechúra, môžu spôsobiť cystitídu.

V niektorých prípadoch môže byť cystitída spôsobená pohlavným stykom.

Vo väčšine prípadov je infekcia skôr na obtiaž ako na hrozbu. Je však možné, že sa infekcia rozšíri z močového mechúra do obličiek, čo môže byť vážnejšie.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Čo je Femixal a na čo slúži?

Femixal je prípravok určený na liečbu cystitídy. Dodáva sa vo forme tabliet a obsahuje kombináciu prírodných zložiek, ktoré pomáhajú zmierniť príznaky a bojovať proti infekcii močových ciest. Je špeciálne vyvinutý tak, aby poskytoval rýchlu úľavu a podporoval zdravie močových ciest. Femixal je bezpečný a účinný prípravok, ktorý môže pomôcť zlepšiť kvalitu života ľudí trpiacich cystitídou.

Zamýšľané použitie

Tablety Femixal sú indikované na liečbu a zmiernenie príznakov cystitídy. Odporúčané: jeho použitie:

 • V prípade infekcií močových ciest
 • Podráždenie a nepohodlie v močovom mechúre,
 • Bolesť pri močení
 • Nutkanie na močenie a častá potreba močiť

Aké je nebezpečenstvo?

Cystitída je stav, ktorý môže spôsobiť značné nepohodlie a ovplyvniť kvalitu života ľudí, ktorí ňou trpia. Podľa Národného inštitútu pre diabetes a choroby tráviaceho traktu a obličiek (NIDDK) v Spojených štátoch môže cystitída spôsobiť komplikácie, ak nie je správne liečená, ako sú opakujúce sa infekcie močových ciest alebo infekcie obličiek. Je dôležité vyhľadať lekársku pomoc a dostať vhodnú liečbu, aby sa predišlo možným komplikáciám a zmiernili sa príznaky cystitídy.

Ako Femixal účinkuje ?

Femixal má mnohostranné účinky, bojuje proti cystitíde a zmierňuje jej príznaky. Aktívne zložky obsiahnuté v tabletách Femixal majú antibakteriálne a protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú v boji proti infekciám a zmierňujú zápaly v močových cestách.

Femixálne zložky (zloženie)

 • Brusnicový extrakt: Bohatý na proantokyanidíny typu A (PAC-A), táto zložka pomáha predchádzať baktériám priľnúť sa na steny močového mechúra, čím sa znižuje riziko infekcií močových ciest.
 • Extrakt z medvedice lekárskej: Má antibakteriálne a diuretické vlastnosti, čo pomáha eliminovať baktérie a podporuje močenie, čím uľahčuje vylučovanie toxínov z močového systému.
 • Vitamín C: Posilňuje imunitný systém a pomáha predchádzať infekciám močových ciest.
 • Kyselina listová: Prispieva k celkovému zdraviu močových ciest a pomáha pri regenerácii buniek.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Femixal

Nebezpečenstvá, účinnosť a výhody Femixal

Femixal ponúka množstvo výhod pre ľudí, ktorí trpia cystitídou a chcú si zlepšiť zdravie močových ciest. Nižšie je uvedený zoznam najdôležitejších výhod podporovaných výskumom:

 • Prevencia a liečba infekcií močových ciest: Vďaka kombinácii zložiek Femixal pomáha predchádzať prichytávaniu baktérií na stenách močového mechúra, čím sa znižuje riziko infekcií močových ciest. Pomáha tiež odstraňovať baktérie a toxíny z močových ciest, pomáha pri liečbe cystitídy.
 • Posilnenie imunitného systému: Vitamín C obsiahnutý vo Femixale posilňuje imunitný systém, ktorý pomáha bojovať proti infekciám močových ciest a udržiavať celkové zdravie organizmu.
 • Zmiernenie príznakov cystitídy: Zložky Femixalu spolupracujú pri zmierňovaní nepríjemných príznakov cystitídy, ako je pocit pálenia pri močení, častá potreba ísť na toaletu a nepríjemné pocity v oblasti brucha.
 • Podpora zdravia močových ciest: Femixal pomáha udržiavať dobré zdravie močových ciest tým, že predchádza opakovaným infekciám močových ciest a pomáha pri regenerácii buniek v močových cestách.

Femixal spôsob použitia, leták, návod

Podľa pokynov a letáku sú nižšie uvedené kontraindikácie, vedľajšie účinky, spôsob použitia a uchovávania lieku.

Kontraindikácie

 • Alergie a precitlivenosť: Nepoužívajte Femixal u osôb so známou alergiou alebo precitlivenosťou na niektorú zo zložiek prípravku. Ak sa objavia alergické príznaky, ako je vyrážka, svrbenie, opuch alebo ťažkosti s dýchaním, prestaňte používať a okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.
 • Tehotenstvo a dojčenie: Neodporúča sa používať Femixal počas tehotenstva a dojčenia, pretože sa neuskutočnili dostatočné štúdie na posúdenie bezpečnosti jeho používania v tomto štádiu.

Vedľajšie účinky

 1. Žalúdočné a črevné ťažkosti: Niektorí ľudia môžu po užití Femixalu pociťovať žalúdočnú nevoľnosť, nevoľnosť, vracanie alebo hnačku . Tieto príznaky sú zvyčajne mierne a časom vymiznú.
 2. Mierne alergické reakcie: V zriedkavých prípadoch boli hlásené mierne alergické reakcie, ako je svrbenie, začervenanie kože alebo vyrážka.

Treba poznamenať, že tieto vedľajšie účinky sú zriedkavé a že Femixal väčšina pacientov dobre znáša.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Účinok používania Femixal

Výsledok používania Femixalu sa môže líšiť v závislosti od osoby a závažnosti príznakov cystitídy. Mnohí používatelia však hlásili pozitívne výsledky po použití tohto produktu. Niektoré z možných účinkov používania Femixalu môžu zahŕňať:

 1. Zmiernenie príznakov: Femixal sa ukázal ako účinný pri zmierňovaní príznakov cystitídy, ako je pocit pálenia pri močení, časté nutkanie na močenie a bolesť panvy. Mnohí užívatelia zaznamenali zlepšenie týchto príznakov po pravidelnom používaní Femixalu .
 2. Zníženie recidív: Femixal môže tiež pomôcť znížiť frekvenciu opakovaných epizód cystitídy u niektorých ľudí. Posilnením a ochranou výstelky močového mechúra môže pomôcť zabrániť opätovnému výskytu infekcie.
 3. Zlepšenie kvality života: Zmiernením nepríjemných príznakov cystitídy môže Femixal pomôcť zlepšiť kvalitu života ľudí trpiacich týmto ochorením. Zníženie príznakov umožňuje väčšie pohodlie a pohodu v každodennom živote.

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

“ «Používam Femixal dva mesiace a je naozaj účinný. Príznaky cystitídy zmizli a cítim sa oveľa lepšie. „Odporúčam to každému, kto trpí týmto stavom.“ „

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

„Po niekoľkých epizódach recidivujúcej cystitídy som vyskúšal Femixal a bola to výrazná zmena. Už sa nemusím potýkať s neustálymi príznakmi a cítim sa istejšie v každodennom živote. „Určite ho budem naďalej používať.“

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Vložiť komentár