Formelan, podvod? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Formelan je gél určený na zväčšenie veľkosti penisu . Obsahuje špeciálne zložky, ktoré môžu pomôcť zlepšiť krvný obeh v oblasti genitálií, čo môže prispieť k pevnejšej a dlhšej erekcii.

ProduktFormelan
Prezentačný formulár💊Gél
DostupnosťV sklade
Skutočné recenzie⭐4,92 z 5 hviezdičiek
Pravda alebo lož?PRAVDA. Prečítajte si recenziu nižšie

Erektilná dysfunkcia je stav, pri ktorom penis nie je dostatočne tvrdý na pohlavný styk alebo nie je schopný udržať svoju tvrdosť až do konca pohlavného styku. Podľa výskumu je erektilná dysfunkcia veľmi častým problémom sexuálneho zdravia, ktorý postihuje každého druhého muža nad 40 rokov. Článok poskytuje cenné informácie o erektilnej dysfunkcii a metódach liečby.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Erektilná dysfunkcia

Erektilná dysfunkcia je definovaná ako neschopnosť penisu dosiahnuť tvrdosť potrebnú na pohlavný styk alebo neschopnosť udržať si tvrdosť.

Keď sú muži sexuálne vzrušení, hormóny, svaly, nervy a krvné cievy spolupracujú pri vytváraní erekcie. Signály vysielané z mozgu do penisu cez nervy umožňujú svalom relaxovať. Keď sa to stane, krv začne prúdiť smerom k tkanivu penisu. Keď krv naplní penis a dosiahne sa erekcia, krvné cievy v penise sa uzavrú, aby udržali erekciu. Po sexuálnej stimulácii sa krvné cievy v penise znovu otvoria, čím sa umožní únik krvi. Neschopnosť zažiť alebo udržať tento stav zdravým spôsobom sa nazýva erektilná dysfunkcia.

K erekcii dochádza, keď sa krvou naplnia dve cylindrické štruktúry vyplnené ostrovčekmi krvných ciev v penise, nazývané corpora cavernosa. Akékoľvek fyzické nepohodlie, ktoré mu bráni naplniť sa krvou, spôsobí, že sa penis nepostaví alebo si neudrží svoju tvrdosť.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Čo je erektilná dysfunkcia?

S erektilnou dysfunkciou sa môže z času na čas stretnúť každý muž z rôznych dôvodov. Je normálne mať z času na čas problémy s dosiahnutím a udržaním erekcie. Stres, konzumácia alkoholu a nekompatibilita s partnerom môžu niekedy spôsobiť, že muži budú mať problém dosiahnuť alebo udržať erekciu. Pre niektorých mužov sa však neschopnosť dosiahnuť a udržať erekciu stáva trvalým stavom. V tomto prípade možno spomenúť problém tvrdnutia. Erektilná dysfunkcia znamená problém, pri ktorom muži majú dlhodobú erekciu alebo erekciu udržujú. Inými slovami, aby sa problém s erekciou objavil, musí ísť o často sa opakujúci stav.

Čo spôsobuje erektilnú dysfunkciu?

Erektilná dysfunkcia môže byť spôsobená rôznymi stresormi, ktoré sa zvyčajne vyskytujú pri pohlavnom styku. Problémy s erekciou spôsobené stresom sú však zvyčajne dočasné. Aby ste mohli hovoriť o probléme s erekciou z medicínskeho hľadiska, musíte ho neustále prežívať. Okrem toho sú dlhodobé problémy s erekciou zvyčajne spôsobené problémami vznikajúcimi z cievnych ciest, ktoré zabezpečujú prietok krvi do oblasti penisu. Ak sa k penisu nedostane dostatok krvi alebo ju tam nezadrží, bráni penisu stvrdnúť. Poškodenie nervov v oblasti penisu v dôsledku určitých zranení je tiež jedným z faktorov, ktoré môžu spôsobiť erektilnú dysfunkciu. Okrem toho môžu byť jednou z príčin erektilnej dysfunkcie aj iné stavy, ako je ateroskleróza (kôrnatenie alebo upchatie tepien), srdcové choroby, vysoký krvný tlak alebo vysoká hladina cukru v krvi spôsobená cukrovkou.

Muži majú fyzické aj psychické aspekty erektilnej dysfunkcie. V niektorých prípadoch sa tieto dva faktory môžu navzájom spúšťať, takže môžu byť prítomné oba. Niektoré rizikové faktory, ktoré môžu zabrániť erekcii penisu, možno uviesť takto:

 • Najčastejšou vekovou skupinou, ktorá trpí erektilnou dysfunkciou, sú ľudia nad 50 rokov. Z tohto dôvodu je vek nad 50 rokov rizikovým faktorom erektilnej dysfunkcie.
 • Ochorenia ako cukrovka, vysoký krvný tlak, vysoký cholesterol, kardiovaskulárne ochorenia a prostatitída môžu spôsobiť erektilnú dysfunkciu.
 • Rizikovými faktormi akejkoľvek sexuálnej dysfunkcie sú aj fajčenie, nadmerná konzumácia alkoholu a užívanie drog.
 • Máte nadváhu a necvičíte.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Formelan

Čo to je Formelan a na čo to je?

Formelan je gélový produkt, ktorý pomáha zväčšiť veľkosť penisu. Obsahuje špeciálne zložky, ktoré dokážu stimulovať krvný obeh v oblasti genitálií, čo zase môže prispieť k pevnejšej a dlhšej erekcii.

Tento gél sa aplikuje priamo na penis podľa priloženého návodu na použitie. Pravidelné užívanie sa odporúča pre získanie možných benefitov v podobe zväčšenia veľkosti a zlepšenia sexuálnej výkonnosti.

Zamýšľané použitie

 • Nespokojnosť s veľkosťou penisu: Ak sa muž cíti nespokojný alebo si nie je istý veľkosťou svojho penisu, môže zvážiť použitie produktov, ako sú gély na zväčšenie penisu, ako možnosť na zlepšenie svojho sebavedomia a sexuálnej pohody.
 • Problémy s erekciou: Niektorí muži môžu mať problém udržať si silnú a dlhotrvajúcu erekciu. V takýchto prípadoch môžete zvážiť použitie gélov alebo podobných produktov, ktoré zlepšujú krvný obeh v oblasti genitálií, čo vám môže pomôcť dosiahnuť a udržať pevnejšiu erekciu.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Akým spôsobom liek Formelan účinkuje?

Formelan je revolučný gél na zväčšenie penisu využívajúci jedinečné a pokročilé zloženie. Tento gél bol navrhnutý tak, aby fungoval efektívne a poskytoval merateľné výsledky.

Formelan preniká hlboko do tkanív penisu, stimuluje prietok krvi a rozširuje kapiláry. Jeho špeciálne, starostlivo vybrané zložky pôsobia synergicky, zvyšujú okysličenie a výživu tkanív, čo vedie k výraznému zvýšeniu veľkosti penisu.

Okrem toho Formelan tiež pomáha posilňovať svaly penisu, čo prispieva k dlhšej a silnejšej erekcii. Jeho aktívne zložky pôsobia priamo na receptory penisu, stimulujú nervový systém a zlepšujú citlivosť, čo následne zvyšuje sexuálnu spokojnosť a potešenie pri intímnom styku.

Pravidelné používanie Formelanu v súlade s priloženými pokynmi zaručuje rýchlu a efektívnu absorpciu zložiek, čo umožňuje viditeľné výsledky v krátkom čase. Navyše jemná, nemastná konzistencia gélu uľahčuje aplikáciu a zaisťuje pohodlie a príjemné pocity.

Zloženie formelanového gélu (zloženie)

 • Extrakt z feferónky : Predpokladá sa, že feferónky obsahujú kapsaicín, ktorý môže podporovať krvný obeh a má vazodilatačné vlastnosti. To môže prispieť k lepšiemu prietoku krvi do oblasti genitálií.
 • Ženšenový extrakt : Ženšen sa tradične používa v orientálnej medicíne a verí sa, že má stimulačné a afrodiziakálne vlastnosti. Niektoré výskumy naznačujú, že ženšen môže zlepšiť erekciu a mužské libido.
 • Ovsený extrakt : Ovos je známy svojimi nutričnými vlastnosťami a verí sa, že pomáha zlepšovať kardiovaskulárne zdravie. Zdravé srdce je nevyhnutné pre dobrý krvný obeh, ktorý je dôležitý pre erekciu.
 • Rozmarínový extrakt : Rozmarín je aromatická bylina spojená s antioxidačnými a protizápalovými vlastnosťami. Niektoré výskumy naznačujú, že rozmarín môže mať pozitívny vplyv na krvný obeh a erektilnú funkciu.
 • Mätový olej : Mätový olej sa používa v rôznych produktoch pre svoje chladivé a povzbudzujúce účinky. Pokiaľ ide o zväčšenie penisu, verí sa, že mätový olej môže pomôcť zlepšiť citlivosť a stimulovať sexuálne reakcie.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Nebezpečenstvá, účinnosť a výhody Formelan

Formelan ponúka množstvo potenciálnych výhod pre ľudí, ktorí chcú zvýšiť veľkosť penisu a zlepšiť svoju sexuálnu výkonnosť. Nižšie sú uvedené niektoré možné výhody používania Formelánu :

 • Zväčšenie veľkosti penisu: Formelan je propagovaný ako produkt, ktorý tvrdí, že pomáha dočasne zväčšiť veľkosť penisu. To môže poskytnúť väčšiu spokojnosť a dôveru vo váš sexuálny život.
 • Zlepšený krvný obeh: Predpokladá sa , že zložky prítomné vo Formelan , ako je čili paprička a výťažky zo ženšenu, podporujú krvný obeh v oblasti genitálií. Lepší krvný obeh môže prispieť k silnejšej a dlhšej erekcii.
 • Zvýšená citlivosť a sexuálne reakcie: Mätový olej a ďalšie zložky prítomné v géli môžu pomôcť zlepšiť citlivosť v oblasti genitálií a stimulovať sexuálne reakcie.
 • Zlepšenie sexuálnej výkonnosti: Niektorí muži môžu pociťovať zlepšenie sexuálnej výkonnosti pri užívaní Formelanu l vďaka jeho možným účinkom na krvný obeh, citlivosť a sebavedomie.
Formelan

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Formelan spôsob použitia, leták, návod

Podľa pokynov a letáku sú nižšie uvedené kontraindikácie, vedľajšie účinky, spôsob použitia a uchovávania lieku.

Kontraindikácie

Tu sú niektoré možné kontraindikácie a preventívne opatrenia, ktoré sa môžu vzťahovať na gély na zväčšenie penisu:

 1. Alergie alebo precitlivenosť na zložky: Ak ste alergický alebo citlivý na niektorú zo zložiek obsiahnutých v géli, je dôležité vyhnúť sa jeho použitiu, aby ste predišli nežiaducim reakciám.
 2. Poranenia alebo podráždenia v oblasti genitálií: V prípade poranení, rán alebo podráždení v oblasti genitálií sa odporúča prestať používať gél, kým sa pokožka úplne nezahojí.
 3. Lieky: Niektoré lieky môžu interagovať so zložkami prítomnými v géloch na zväčšenie penisu. Pred použitím týchto typov produktov je dôležité povedať svojmu lekárovi o všetkých liekoch, ktoré užívate.

Vedľajšie účinky

Ako pri každom lokálnom produkte, je možné, že gély na zväčšenie penisu, ako je Formelan, môžu spôsobiť potenciálne vedľajšie účinky. Nižšie sú uvedené niektoré možné vedľajšie účinky:

 1. Podráždenie pokožky: Niektorí ľudia môžu pociťovať podráždenie, začervenanie alebo svrbenie v mieste aplikácie gélu. Môže to byť dôsledok alergickej reakcie alebo precitlivenosti na niektorú zo zložiek.
 2. Zvýšená alebo znížená citlivosť: V závislosti od individuálnej reakcie môžu niektorí ľudia pociťovať zvýšenú alebo zníženú citlivosť v oblasti genitálií.
 3. Alergické reakcie: V zriedkavých prípadoch sa môže vyskytnúť závažná alergická reakcia na gél. To môže zahŕňať opuch, ťažkosti s dýchaním, žihľavku alebo iné alergické príznaky. Ak sa vyskytnú akékoľvek alergické reakcie, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

Ako užívať, ako užívať

Pre správne používanie Formelanu sa odporúča raz denne naniesť malé množstvo na čistý a suchý penis. Nezabudnite gél rovnomerne rozotrieť a jemne vmasírovať do pokožky. Pred prvým použitím je vhodné vykonať test citlivosti nanesením malého množstva na predlaktie. Ak sa vyskytne akýkoľvek typ alergickej reakcie, okamžite prestaňte používať. Okrem toho je dôležité uchovávať výrobok mimo dosahu malých detí.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Formelan

Účinok užívania Formelánu

Výsledky používania Formelanu sa môžu líšiť od človeka k človeku. Nižšie sú uvedené niektoré možné výsledky, s ktorými sa môžu niektorí ľudia stretnúť pri používaní tohto typu gélu na zväčšenie penisu:

 • Dočasné zväčšenie veľkosti penisu: Formelan je propagovaný ako produkt určený na dočasné zväčšenie veľkosti penisu. Pri jeho používaní si niektorí ľudia môžu všimnúť krátkodobé zvýšenie hrúbky a dĺžky penisu.
 • Zlepšenie pevnosti erekcie: Zložky vo Formelan , o ktorých sa hovorí, že zlepšujú krvný obeh v oblasti genitálií, môžu prispieť k lepšiemu prekrveniu a podporiť silnejšiu a dlhšiu erekciu.
 • Zvýšené sebavedomie a sebaúcta: U niektorých ľudí môžu viditeľné výsledky vo forme veľkosti penisu a lepšej kvality erekcie poskytnúť väčšiu sebadôveru a spokojnosť v sexuálnom živote, čo môže mať pozitívny vplyv na ich emocionálnu pohodu a sebavedomie. -úcta.

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

„Chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s Formelanom . Ako mechanik trávim dlhé hodiny na nohách a na konci dňa sa často cítim unavený. To malo vplyv aj na môj sexuálny život, pretože moja energia a túžba klesli. Rozhodol som sa vyskúšať Formelan po prečítaní jeho údajných výhod.

Po pár týždňoch používania som si všimol obrovský rozdiel. Moja výdrž v posteli sa citeľne zlepšila, čo vyústilo do uspokojivejších stretnutí s partnerom. Okrem toho som si všimol zvýšenie citlivosti a väčšiu pevnosť erekcie. Som veľmi spokojný s výsledkami, ktoré som dosiahol.

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

Formelan sa ľahko používa a nespôsobuje podráždenie pokožky. Konzistencia gélu je príjemná a rýchlo sa vstrebáva. Tiež sa mi páči, že obsahuje prírodné zložky, čo je pre mňa dôležité.“

„Chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s Formelanom . Moja práca ako bankára môže byť stresujúca a náročná, čo ovplyvňuje môj sexuálny život a dôveru v intimitu. Po preskúmaní rôznych možností som sa rozhodol vyskúšať Formelan .

Odkedy som ho začal používať, zaznamenal som výrazné zmeny. Moja sexuálna výkonnosť sa výrazne zlepšila a moja erekcia je silnejšia a trvácnejšia. Vďaka tomu som ja aj môj partner získali väčšiu spokojnosť. Okrem toho som si všimol zvýšenie veľkosti a obvodu môjho penisu, čo zlepšilo moju dôveru v spálňu.

Formelan sa ľahko nanášal a nespôsoboval mi žiadne nepohodlie ani podráždenie pokožky. Konzistencia gélu je príjemná a rýchlo sa vstrebáva, čo vyhovuje môjmu uponáhľanému životnému štýlu. Navyše ma upokojuje vedomie, že je vyrobený z prírodných surovín.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Vložiť komentár