Lumiere Gold Nutribelis, podvod? Negatívne recenzie, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Lumiere Gold Krém proti vráskam je inovatívny kozmetický prípravok, ktorého úlohou je znížiť viditeľnosť vrások a zlepšiť stav pleti. Obsahuje špeciálne aktívne zložky, ktoré vyživujú a zvlhčujú pokožku, pomáhajú jej omladiť a spevniť.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

ProduktLumiere Gold
Farmaceutická formaKrém
Skutočné recenzie⭐4,95 z 5 hviezdičiek
NákladExpresný kuriér
Prítomnosť laktózy, gluténuNIE
DostupnosťÁno

Koľko má niekto rokov, často zistíte podľa jeho tváre, najmä pokožky. Ako starneme, vrásky sú normálne. A človek, ktorý trávi veľa času na  slnku  , v soláriu alebo  fajčí  cigarety, ich môže mať veľa.

Koža pozostáva z troch vrstiev  :

 1. vonkajšia vrstva, ktorú každý vidí, nazývaná  epidermis  (povedzme: eh-puh-DUR-mis)
 2. stredná vrstva, nazývaná dermis (povedzme: DUR-mis)
 3. najvnútornejšia vrstva, nazývaná  subkutánna vrstva  (povedzme: sub-kyoo-TAY-nee-us).

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Čo sú vrásky?

Keď sme mladí, nemáme vrásky, pretože pokožka sa dobre napína a udržuje vlhkosť. Dermis je elastický vďaka vláknam nazývaným  elastín  , vďaka ktorým pokožka vyzerá a pôsobí mladistvo. Proteín v dermis nazývaný  kolagén  (povedzme: KAHL-uh-jun) tiež zohráva úlohu pri prevencii vrások.

V priebehu času však dermis stráca kolagén aj elastín, čo spôsobuje, že koža sa stáva tenšou a má problém dodať epiderme dostatok vlhkosti. Začne miznúť aj tuk v podkoží, ktorý dodáva pokožke kyprý vzhľad, epidermis začne ochabovať a tvoria sa vrásky.

Neexistuje žiadny magický vek (ako 40), kedy sa každému zrazu objavia vrásky. Niektorí ľudia vo veku 20 rokov majú okolo očí jemné vrásky (nazývané „vranie k nohám“) spôsobené žmúrením alebo prílišným pobytom na slnku.

Iní ľudia môžu mať 50 alebo 60 rokov, kým si vôbec všimnete vrásky. Je to zvyčajne preto, že sa o svoju pokožku v priebehu rokov dobre starali a môžu mať viac  mazu  (povedzme: SEE-bum), prirodzeného mazu pokožky. Môžu mať aj „dobré  gény  “, čo znamená, že ich rodinní príslušníci nemajú veľa vrások.

V konečnom dôsledku bude mať každý aspoň pár vrások. Je to prirodzená súčasť starnutia.

Tu je niekoľko spôsobov, ako zabrániť vzniku viacerých vrások v ranom veku:

 • Vyhnite sa tráveniu príliš veľa času na priamom slnku, najmä počas hodín, keď sú slnečné lúče najostrejšie (od 10:00 do 16:00). Ultrafialové (UV) lúče spôsobujú veľa vrások. Opaľovací krém pomáha, ale neblokuje všetky škodlivé UV lúče, ktoré spôsobujú vrásky na vašej pokožke. Ak ste však často vonku, určite používajte opaľovací krém s ochranným slnečným faktorom (SPF) 15 alebo vyšším a aplikujte ho často (každé 2-3 hodiny). Vždy znova aplikujte po plávaní alebo športe, ktorý spôsobuje potenie!
 • Nechoďte do solária. UV žiarenie vyžarované v soláriách je rovnako škodlivé ako slnečné žiarenie a niekedy ešte horšie.
 • Nefajčiť! Fajčenie zbavuje vašu pokožku hodnotnej vlhkosti a spôsobuje predčasné vrásky. (Všimli ste si, že väčšina ťažkých fajčiarov má okolo úst vrásky?)
 • Piť  vodu  .
 • Hydratujte suchú pokožku, najmä v mesiacoch, keď je vzduch suchší.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Čo to je Lumiere Gold a na aký účel sa používa

Kedy sa Lumiere Gold používa a aké sú jeho terapeutické indikácie?

Krém proti vráskam Lumiere Gold je kozmetický prípravok určený na boj proti známkam starnutia pleti, najmä vráskam. Obsahuje unikátne zloženie bohaté na aktívne zložky, ako sú peptidy, antioxidanty a kyselina hyalurónová, ktoré pomáhajú hydratovať a zlepšovať textúru pleti, vyhladzujú vrásky a zlepšujú pevnosť pleti. Krém Intenskin je účinný a odporúča sa používať ako súčasť vašej každodennej starostlivosti o pleť pre mladší a svieži vzhľad.

Indikácie pre liečbu

Krém proti vráskam Lumiere Gold sa oplatí používať v nasledujúcich prípadoch:

 • Ráno: Po očistení naneste krém na čistú a suchú pokožku. To pomáha hydratovať a chrániť pokožku pred škodlivými vplyvmi prostredia počas celého dňa.
 • Pred nanesením make-upu: použite krém Lumiere Gold ako podklad pod make-up. Pomáha získať hladký povrch a zlepšuje trvanlivosť make-upu, ako aj znižuje viditeľnosť vrások.
 • Počas dňa: Podľa potreby môžete krém znovu naniesť na problémové partie alebo vrásky pre udržanie hydratácie a zlepšenie viditeľnosti.
 • Večer: po vyčistení pleti pred spaním naneste krém Lumiere Gold . Pomôže zregenerovať a vyživiť pokožku počas nočného regeneračného procesu.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Ako to funguje? Akčný mechanizmus

Krém proti vráskam Lumiere Gold funguje na niekoľkých základných princípoch, ktoré pomáhajú redukovať výskyt vrások:

 • Hydratácia a výživa pokožky: krém obsahuje aktívne zložky ako kyselina hyalurónová a prírodné oleje, ktoré zaisťujú intenzívnu hydratáciu a výživu pokožky. To pomáha obnoviť prirodzenú rovnováhu vlhkosti pokožky a redukovať vrásky, vďaka čomu sú menej viditeľné.
 • Stimulácia kolagénu: Krém Lumiere Gold obsahuje peptidy a ďalšie aktívne zložky, ktoré stimulujú tvorbu kolagénu v pokožke. Kolagén je hlavný štrukturálny proteín pokožky, zodpovedný za jej pevnosť a pružnosť. Zvýšená produkcia kolagénu pomáha zlepšiť tón a textúru pokožky, redukuje vrásky a spevňuje pokožku.
 • Ochrana životného prostredia: Krém obsahuje aj antioxidanty, ktoré chránia pokožku pred škodlivými účinkami voľných radikálov spôsobených environmentálnymi faktormi, ako sú UV žiarenie, znečistenie a stres. Ochrana pokožky pred vplyvmi prostredia pomáha predchádzať predčasnému starnutiu a vzniku nových vrások.

Krém proti vráskam Lumiere Gold spája tieto vlastnosti, poskytuje komplexnú starostlivosť o pleť a znižuje viditeľnosť vrások. Pravidelné používanie krému umožňuje dosiahnuť hladšiu, hydratovanú a mladšiu pokožku.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Zloženie Lumiere Gold – Aktívne zložky

Lumiere Gold

Krém proti vráskam Lumiere Gold obsahuje tieto hlavné zložky a má nasledujúce účinky:

 • Kyselina hyalurónová : hydratuje a zadržiava vlhkosť v pokožke, pomáha zlepšiť hydratáciu, pevnosť a redukciu vrások. Vytvára ochrannú bariéru, ktorá zabraňuje strate vlhkosti.
 • Peptidy : stimulujú syntézu kolagénu a elastínu, zlepšujú pevnosť a pružnosť pokožky. Pomáhajú vyhladzovať vrásky a zlepšujú textúru pokožky.
 • Retinol : forma vitamínu A, stimuluje obnovu buniek, redukuje vrásky a zlepšuje elasticitu pokožky.
 • Vitamín C : silný antioxidant, pomáha vyrovnávať tón pleti, redukovať zafarbenie a zlepšovať žiarivosť pleti. Podieľa sa na procese syntézy kolagénu, spevňuje pokožku.
 • Extrakt zo zeleného čaju: bohatý na antioxidanty, upokojuje zápaly a chráni pokožku pred voľnými radikálmi. Upokojuje podráždenie a zlepšuje celkový stav pokožky.
 • Vitamín E : ďalší silný antioxidant, pomáha bojovať proti známkam starnutia, chráni pokožku pred poškodením vplyvom prostredia a zlepšuje pevnosť pokožky.
 • Prírodný olej (napr. bambucké maslo, kokosový olej): Hydratuje a zjemňuje pokožku, vytvára bariéru, ktorá pomáha udržiavať vlhkosť a zabraňuje dehydratácii.

Kombinácia týchto zložiek v kréme Lumiere Gold pôsobí synergicky, zlepšuje hydratáciu pleti, pevnosť, štruktúru a znižuje viditeľnosť vrások.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Výhody

Krém proti vráskam Lumiere Gold má nasledujúce výhody:

 • Znížte výskyt vrások: krém obsahuje aktívne zložky, ako sú peptidy, retinol a kyselina hyalurónová, ktoré pomáhajú vyhladzovať vrásky, zlepšujú textúru pokožky a zvyšujú pevnosť pokožky. Pravidelné používanie krému pomáha redukovať výskyt vrások a dosiahnuť mladší vzhľad.
 • Hydratácia a výživa pokožky: vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej, prírodných olejov a ďalších hydratačných zložiek krém Lumiere účinne hydratuje a vyživuje pokožku. To pomáha obnoviť prirodzenú rovnováhu vlhkosti pokožky, zabraňuje dehydratácii a robí pokožku jemnejšou a hladšou.
 • Stimulácia syntézy kolagénu a elastínu: prítomnosť peptidov a retinolu v kréme stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu v pokožke. Tieto dôležité štrukturálne zložky udržujú pevnosť a pružnosť pokožky, robia ju pevnejšou a znižujú výskyt vrások.
 • Ochrana životného prostredia: Krém obsahuje aj antioxidanty vrátane vitamínu C a vitamínu E, ktoré chránia pokožku pred škodlivými účinkami voľných radikálov a životného prostredia. To pomáha predchádzať predčasnému starnutiu pokožky a zlepšuje celkový stav pokožky.
 • Zlepšuje textúru a tón pleti: Intenzívna hydratácia a stimulácia kolagénu pomáhajú zlepšiť textúru a tón pleti. Pokožka sa stáva hladšou, pevnejšou a mladšou.
 • Sťahujúci účinok: vďaka komplexu účinných látok pomáha krém Lumiere Gold spevniť a napnúť pokožku, spevniť ju a odstrániť známky ochabnutia.
 • Zlepšené sebavedomie: Zlepšenie vzhľadu pokožky a redukcia vrások môže viesť k zvýšeniu sebavedomia a sebavedomia.

Výhody krému proti vráskam Lumiere Gold ho robia účinným v boji proti zmenám pleti súvisiacim s vekom a umožňujú vám dosiahnuť mladší, žiarivejší vzhľad.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Informačný leták – Ako používať Lumiere Gold ?

Pred užitím tohto lieku si pozorne prečítajte túto písomnú informáciu, pretože obsahuje pre vás dôležité informácie.

Spôsob podávania, dávkovanie

Pre maximálnu účinnosť odporúčame používať krém proti vráskam Lumiere Gold nasledovne:

 • Čistenie pleti: Pred aplikáciou krému sa uistite, že je pleť čistá a zbavená make-upu a nečistôt. Na odstránenie zvyškov make-upu, prachu a prebytočného kožného mazu použite jemný čistiaci gél alebo tonikum prispôsobené typu vašej pleti.
 • Tonizácia (voliteľné): Ak používate tonikum každý deň, naneste tonikum na pokožku po vyčistení, aby ste obnovili rovnováhu pH a pripravili ju na ďalšiu starostlivosť.
 • Aplikácia krému: Naneste malé množstvo krému Lumiere Gold na končeky prstov alebo použite kvapkadlo/dávkovač, ak je vo výbave. Krém naneste na vyčistenú pleť tváre a krku a jemne a rovnomerne vmasírujte.
 • Masáž: na uľahčenie prieniku krému a stimuláciu pokožky vykonajte ľahkú masáž. Krém vmasírujte krúživými pohybmi nahor od brady k spánkom a od stredu tváre smerom k vonkajším kontúram. Venujte zvláštnu pozornosť problémovým oblastiam s vráskami.
 • Absorpcia: Nechajte krém úplne vstrebať do pokožky. Pred aplikáciou ďalších produktov na pokožku počkajte niekoľko minút, aby ste nenarušili vstrebávanie krému.
 • Pravidelné používanie: Pre optimálne výsledky sa odporúča používať krém Lumiere Gold ráno a večer. Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti je potrebné dodržiavať pravidelné a dôsledné používanie.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Lumiere Gold

Účinky používania krému

Účinky používania krému proti vráskam Lumiere Gold môžu byť nasledovné:

 • Redukcia vrások: Krém Lumiere Gold je určený na zníženie viditeľnosti vrások a jemných liniek na pokožke. Pravidelné používanie krému môže pomôcť redukovať vrásky, vďaka čomu bude vaša pleť pevnejšia a mladšia.
 • Vylepšená štruktúra pokožky: Tento krém pomáha zlepšiť textúru pokožky, vďaka čomu je hladšia a rovnomernejšia. Môže pomôcť odstrániť nerovnosti, drsnosť a iné nedokonalosti pleti.
 • Hydratačný a vyživujúci: Krém Lumiere Gold obsahuje zložky, ktoré pomáhajú hydratovať a vyživovať pokožku. Vďaka tomu bude vaša pokožka zdravšia a jasnejšia a zníži sa suchosť a odlupovanie.
 • Zlepšený tón a pevnosť pokožky: krém pomáha zlepšiť tón a pevnosť pokožky, vďaka čomu je napnutejšia a pružnejšia. Môže pomôcť v boji proti ochabnutej pokožke a zlepšiť kontúry tváre.
 • Ochrana pred vonkajšími faktormi: Krém Lumiere Gold môže pomôcť chrániť pokožku pred poškodením životného prostredia, voľnými radikálmi a inými negatívnymi faktormi. Pomáha predchádzať predčasnému starnutiu pokožky.
 • Osvieženie a rozjasnenie: Nanesením krému môžete pokožke dodať svieži vzhľad a prirodzený lesk. Vďaka nemu bude vaša pleť vyzerať jasnejšie, zdravšie a mladšie.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Skutočné recenzie, negatíva a názory – komentáre z fóra

“ „Ahojte všetci! Volám sa Łucja a chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s používaním krému proti vráskam Lumiere Gold . Mám 65 rokov a za tie roky som vyskúšala veľa produktov na redukciu vrások. Musím uznať, že LumiereGold je jedna z najlepších, aké som kedy vyskúšala. Už po pár týždňoch používania som zaznamenala výrazné zlepšenie stavu pleti. Vrásky sú menej viditeľné, pleť pôsobí hladšie a žiarivejšie. Som veľmi spokojný s výsledkami dosiahnutými s týmto krémom. Vrelo odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú zlepšiť vzhľad svojich vrások. Ďakujem LumiereGold !” „

Vygenerovaná fotografia

“ „Ahojte všetci! Volám sa Martina a chcem sa s vami podeliť o moju skúsenosť s krémom proti vráskam Lumiere Gold . Ako 47-ročná žena pracujúca ako účtovníčka som vždy hľadala účinné produkty na boj proti známkam starnutia pleti. V priebehu rokov som vyskúšal veľa produktov, ale Lumiere Gold skutočne priniesol rozdiel. Po určitom čase pravidelného používania som zaznamenala viditeľné zlepšenie vrások. Moja pleť vyzerá pevnejšie, jemné vrásky sú menej viditeľné a tvár vyzerá mladšie a rozjasnené. S výsledkami som veľmi spokojný a budem naďalej používať INTENSKIN ako súčasť mojej starostlivosti o pleť. Vrelo odporúčam každému, kto hľadá účinný krém proti vráskam! „

Ako často by ste mali používať Lumiere Gold ?

Lumiere Gold sa odporúča používať dvakrát denne, ráno a večer. Krém naneste na vyčistenú pokožku tváre a krku a jemne vmasírujte, kým sa úplne nevstrebe.

Môže sa Lumiere Gold používať v kombinácii s inými kozmetickými výrobkami?

Áno, Lumiere Gold je možné používať v kombinácii s inými kozmetickými výrobkami. LumiereGold sa odporúča aplikovať na pleť po čistení a pred aplikáciou iných krémov alebo sér. Pri kombinovaní s inými produktmi berte prosím do úvahy individuálne potreby vašej pokožky a riaďte sa návodom na použitie každého produktu.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Vložiť komentár