Pure Health Booster, podvod? Negatívne recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena, kde kúpiť

Bolesť kĺbov a svalov sťažuje život. Neumožňujú správne fungovanie a aktívne pôsobenie v mnohých oblastiach. Aby sa táto situácia nestala normou, predstavujeme inovatívne riešenie: Pure Health Booster, teda náplasti znižujúce bolesť. Tento inovatívny produkt môže pomôcť pri dlhodobej aj náhodnej bolesti. Skontrolujte!

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Pure Health Booster – čo to je?

Toto riešenie je iné ako všetky:  transdermálne náplasti  vo forme 30 kusov v jednom balení. Na rozdiel od iných náplastí, ktoré majú iba hrejivý účinok, Pure Health Booster uvoľňuje prospešné látky v presne stanovený čas. To znamená, že liečivé látky sú do tela dodávané v rovnakom množstve počas presne stanoveného časového obdobia.

Samotná náplasť sa skladá z niekoľkých vrstiev a to je tajomstvo jej efektívneho fungovania. Medzi vrstvami sa nachádza osoba zodpovedná za kontrolu množstva látok uvoľňovaných priamo do tela.

Ďalšou výhodou je, že náplasť sa nemusí nutne nalepiť na bolestivé miesto, dá sa aplikovať kdekoľvek a prospešné látky sa aj tak vstrebajú a využijú.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Transdermálna náplasť Pure Health Booster v porovnaní s tradičnými prípravkami

Bolestivé kĺby môžu byť veľmi nepríjemné, a to ako v dôsledku vývoja chorôb, tak aj veku. Čím je človek starší, tým častejšie je jeho kostrový systém vystavený úrazom, zápalom či degeneráciám spojeným s menším množstvom synoviálnej tekutiny. To isté môže platiť pre športovcov a fyzicky aktívnych ľudí, ktorí sa často sťažujú na bolesti kĺbov alebo svalov. Pure Health Booster môže pomôcť.

Zvyčajne je prvým krokom užívanie liekov proti bolesti, ale to zjavne nie je najlepšie riešenie. V skutočnosti pri občasnom použití prináša dočasnú úľavu, ale bolesti kĺbov a svalov sú komplikovanejšie.

Tabletka nestačí a pri opakujúcich sa bolestiach sa to často stáva nielen čoraz menej účinným, ale negatívne ovplyvňuje aj pečeň. Dočasným riešením sú aj tradičné vyhrievacie záplaty. Pure Health Booster na rozdiel od nich zahreje a dodá aj liečivé látky.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Pozrite si: Steplex, Hondrodrox

Pre koho je Pure Health Booster určený?

Transdermálne náplasti sú produktom so širokým rozsahom použitia. Odporúča sa pre ľudí nad 45-50 rokov. V dôsledku nasledujúcich zmien v tele, vrátane: znížené vstrebávanie vápnika do kostí, riziko osteoporózy, menej kolagénu je náchylnejšie na ochorenia kĺbov a zápaly.

Zároveň sa PureHealth Booster odporúča ľuďom, ktorí praktizujú mnohé športové disciplíny, venujú sa intenzívnej fyzickej aktivite alebo športujú súťažne. Takíto ľudia sú vystavení mnohým zraneniam, preťaženiu svalov a kĺbov a zápalom v dôsledku pretrénovania.

Prípravok výrobca odporúča aj všetkým ľuďom, ktorí fyzicky pracujú alebo vykonávajú prácu v stoji. Unavené nohy často spôsobujú bolesť v členkoch alebo kolenách, ktorá sa zhoršuje a môže viesť až k deštrukcii kolena.

Čo obsahujú náplasti Pure Health Booster?

Hlavnou výhodou náplastí je ich zloženie, ktoré je zodpovedné za ich vysokú účinnosť. Obsahuje prírodné zložky, ktoré sú telu prospešné a veľmi dobre preskúmané odborníkmi. Najdôležitejšie z nich sú:

  • MSM  – metylsulfonylmetán – je organická zlúčenina síry, ktorá sa vyskytuje napr. v prirodzenej potrave. Robí cievy pružnejšími, čím zlepšuje okysličenie tela a podporuje elasticitu pokožky, uľahčuje vstrebávanie živín a uvoľňovanie toxínov. Zároveň má síra pozitívny vplyv na stav spojivového tkaniva a následne aj na stav svalov;
  • chondroitín  – chemická zlúčenina, ktorá je jedným z najdôležitejších prvkov kĺbovej chrupavky, čím je jej menej, tým je náchylnejšia na poškodenie. Náplasti Pure Health Booster vyplnia medzery, vďaka čomu sa postupne eliminuje trenie v chrupavke medzi kontaktnými prvkami;
  • kurkuma : lieči zápaly a zvyšuje hustotu kostí;
  • divoká ruža  – populárna a známa v Poľsku, obsahuje veľké množstvo vitamínu C, ktorý výrazne ovplyvňuje bunky tela, ich regeneráciu, spevnenie ciev, zabezpečenie ich správnej činnosti. Okrem toho zmierňuje zápal v tele;
  • Kôra vŕby bielej  – odporúčaná odpradávna ako liek na bolesti kĺbov, znižuje opuchy a bolesti, posilňuje imunitu organizmu, účinne tlmí tvorbu látok spôsobujúcich artrózu svalov a kĺbov. Niekedy sa odporúča pri reumatoidných ochoreniach;
  • Glukozamín : je cukor nachádzajúci sa v tele. Je nevyhnutný pri syntéze proteoglykánov, ktoré budujú kĺbovú chrupavku. Jeho ponuka posilňuje kĺby, regeneruje zranenia a negatívne neovplyvňuje organizmus ani pri užívaní liekov určených pre ľudí trpiacich reumou.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Náplasť Pure Health Booster

Prírodné zložky náplastí PureHealth Booster sú základom dobrého výkonu. Na rozdiel od tabliet Pure Health Booster sú pre žalúdok a pečeň bezpečné, nezaťažujú ich a neotrávia. Účinné látky prenikajú hlboko do pokožky a následne sa pohybujú smerom k bolestivému miestu, svalom alebo kĺbom. Ich hlavnou výhodou je odstránenie bolesti a stuhnutosti.

Bolestivé alebo choré kĺby často stuhnú po dlhšom období nečinnosti, napríklad cez noc, a preto spôsobujú bolesť, keď sa nimi pokúšate pohnúť. Náplasti vám pomôžu vyhnúť sa tejto situácii. Prostredníctvom uvoľnených látok stimulujú rekonštrukciu kĺbových chrupaviek, urýchľujú a uľahčujú obnovu správnej pohyblivosti. To je možné, aj keď choroba pokročila dostatočne ďaleko.

Pure Health Booster uľahčuje regeneráciu kĺbov a svalov po operáciách, zraneniach a pomliaždeninách, napríklad po intenzívnych športových aktivitách.

Výkon náplasti Pure Health Booster

Pôsobenie náplastí Pure Health Booster je založené na fázovom efekte. Vďaka tomu sú oveľa efektívnejšie. Je to spôsobené nasledujúcim procesom:

  1. prvá počiatočná fáza  – Pure Health Booster zmierňuje zápal a telo si postupne zvyká na liečbu, svaly sa uvoľňujú a bolesť pomaly ustupuje;
  2. druhá základná fáza  – to znamená to, na čo pacient čaká, obmedzenie pociťovanej bolesti. Spojivové tkanivo v kĺboch ​​je spevnené, opuch zmizne.
  3. tretia fáza – stabilizácia  – náplasti majú tú výhodu, že fungujú aj po odstránení. Tretia fáza slúži na udržanie pozitívnych účinkov Pure Health Booster, zníženie diskomfortu na dlhší čas a normalizáciu správneho fungovania organizmu, najmä v prípade bolestivých kĺbov a svalov.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Ako používať transdermálnu náplasť Pure Health Booster?

Jednou z výhod náplastí Pure Health Booster je ich jednoduché použitie. Aby ste ich mohli bez problémov použiť, otvorte obal pozdĺž línie rezu a odstráňte náplasť.

Koža, na ktorú sa má lepiť, musí byť čistá a suchá. Je lepšie, aj keď to nie je na 100% potrebné, nalepiť náplasť na bolestivé miesto, teda na ruku, koleno, kríže, rameno a ruku. Náplasť jemne priložte na vybranú časť tela, potom ju pevne pritlačte na kožu a niekoľko sekúnd ju pritláčajte, kým si nie ste istý, že priľne k povrchu kože. Nikde by to nemalo vyčnievať.

Náplasť Pure Health Booster by mala zostať na koži 24 hodín. Počas tohto obdobia by sa bolesť a opuch mali znížiť a v prípade mierneho nepohodlia úplne zmiznúť. Ak jedna náplasť nestačí, po jednom dni ju vymeňte za novú.

Je bezpečné používať náplasti Pure Health Booster?

Vzhľadom na to, že Pure Health Booster je naplnený množstvom liečivých látok, mali by ste si po jeho aplikácii dôkladne umyť ruky, aby ste sa náhodou nedostali do očí. Toto je základné opatrenie, ale stojí za to prijať aj ďalšie opatrenia.

V prvom rade by ste mali používať iba jednu náplasť naraz. Nadmerné množstvo zložiek, ktoré obsahuje, môže spôsobiť vedľajšie účinky. Zároveň musí byť miesto nalepenia náplasti a okolité prostredie zbavené balzamov a inej kozmetiky, pretože mastný povrch by mohol spôsobiť jej odlepenie. Znižuje účinky liečby.

Počas používania náplastí nie je zakázané kúpanie a sprchovanie, nemali by sa však namáčať príliš dlho, pretože dlhodobé vystavenie vode môže viesť k odstráneniu obväzu.

Náplasti sa nemajú aplikovať na otvorené rany alebo podráždenú pokožku, pretože môžu spôsobiť zápal. Samotný výrobok by sa mal skladovať pri izbovej teplote, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Kontraindikácie používania náplastí

Hoci sú všetky zložky obsiahnuté v plátkoch Pure Health Booster dôkladne testované a nespôsobujú alergie, existuje niekoľko kontraindikácií ich použitia. V prvom rade by ho nemali užívať ľudia alergickí na mäkkýše alebo precitlivení na ne alebo na niektorú zo zložiek prípravku.

Ak sa však počas používania vyskytnú nežiaduce účinky, napríklad začervenanie a erytém, je potrebné obväz okamžite odstrániť a umyť studenou vodou.

PureHealth Booster sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám a deťom do 12 rokov.

Názory na účinnosť náplastí Pure Health Booster

Oplatí sa prečítať si aj názory na náplasti, pretože pomáhajú pri rozhodovaní o ich kúpe.

Ozývajú sa skôr starší ľudia a fyzicky aktívni ľudia, pre ktorých sú bolesti kĺbov a svalov normou. Poukazujú na to, že odkedy sa PureHealth Booster stal súčasťou ich života, ich život sa výrazne zlepšil. Už prvá aplikácia priniesla úľavu a zmiernenie opuchov. Ukázalo sa, že stuhnutosť kĺbov nemusí byť nevyhnutná a používanie náplastí je nielen dočasné, ale funguje aj po ich odstránení. Lakte, kolená, ramená majú lepšiu pohyblivosť a svaly tak často netrpia.

Podľa názorov dostupných na internete, ak chcete rýchlo ovplyvniť svoje svaly a kĺby, neexistuje lepšia príprava

Kde kúpiť Pure Health Booster? Naše odporúčanie

Kúpa náplastí PureHealth Booster je vážnym rozhodnutím, pretože ovplyvňuje vaše zdravie. Preto si musíte byť istí, že dostávate kvalitný produkt, ktorý podporuje regeneráciu organizmu.

Pure Health Booster je najlepšie zakúpiť na oficiálnej webovej stránke distribútora. To je zárukou ceny, originality produktu a bezpečného a dôverného dodania. Preprava prebieha rýchlo, v balení, ktoré nenapovedá tomu, čo je vo vnútri.

Pri nákupe náplastí PureHealth Booster na iných miestach a v obchodoch existuje riziko, že namiesto náplastí s komplexnými nízkofázovými účinkami dostanete bežné hrejivé náplasti.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Vložiť komentár