Sonixine, podvod? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Sluchové kapsuly Sonixine je doplnok určený na podporu zdravia sluchu . Tieto kapsuly obsahujú kombináciu ginkgo biloby, horčíka a vitamínov B, ktoré sú známe svojimi výhodami pre sluch.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

ProduktSonixine
Farmaceutická forma💊 Kapsula
Skutočné recenzie⭐⭐⭐⭐⭐ 4,95 z 5 hviezdičiek
Nákladposlíček
DostupnosťÁno

Strata sluchu

Existujú rôzne typy a rôzne stupne straty sluchu . Môže byť čiastočné alebo úplné, náhle alebo postupné, dočasné alebo trvalé a môže postihnúť jedno alebo obe uši. Zatiaľ čo niektorí ľudia stratia sluch na veľmi krátky čas v dôsledku nehody, choroby alebo liečby, u iných ide o progresívny proces, ktorý trvá mnoho rokov. Niektoré choroby, ako je cukrovka, hypertenzia alebo Meniérova choroba, môžu prispieť k postupnej strate sluchu.

Strata sluchu sa klasifikuje podľa toho, ktorá časť sluchového ústrojenstva alebo sluchového ústrojenstva je postihnutá. Vonkajšie ucho pozostáva z viditeľného ucha a zvukovodu. Stredné ucho je vzduchom naplnená dutina obsahujúca tri malé kosti. Stredné ucho je oddelené od zvukovodu bubienkom.

Zdroj: https://en.wikipedia.org/wiki/Sensorineural_hearing_loss

Existujú tri hlavné typy straty sluchu:

Senzorická strata sluchu

K trvalej strate sluchu dochádza, keď sa poškodia nervy vo vnútornom uchu a neprenášajú signály do mozgu správne. Ľudia s týmto stavom sa môžu sťažovať, že ľudia akoby bľabotali alebo že počujú, ale nerozumejú tomu, čo sa im hovorí. Proces starnutia je veľmi častou príčinou senzorineurálnej straty sluchu . Ako starneme, nervy vnútorného ucha a zmyslové bunky postupne odumierajú. Tento stav sa často nedá liečiť medicínsky ani chirurgicky. Vo väčšine prípadov možno príznaky výrazne minimalizovať pomocou načúvacích prístrojov.

Senzorineurálna strata sluchu môže byť okrem starnutia spôsobená aj:

 • Poškodenie
 • Nadmerné vystavenie hluku
 • Vírusové infekcie, ako sú osýpky alebo mumps
 • Ototoxické lieky, teda lieky poškodzujúce sluch
 • Meningitída
 • Diabetes
 • Mŕtvica
 • Vysoká horúčka
 • Meniérova choroba
 • Akustické nádory
 • Dedičnosť

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Prevodová strata sluchu

Tieto poruchy môžu byť dočasné alebo trvalé. Sú spôsobené problémami vo vonkajšom alebo strednom uchu, ktoré bránia zvuku dostať sa do vnútorného ucha. Ľudia, ktorí zažívajú tento stav, môžu zistiť, že hlasy a zvuky sa zdajú slabé. Mnohé formy prevodovej straty sluchu možno liečiť medicínsky alebo chirurgicky. Niektoré bežné príčiny tohto stavu zahŕňajú:

 • Infekcia zvukovodu alebo stredného ucha
 • Tekutina v strednom uchu
 • Perforácia alebo zjazvenie ušného bubienka
 • Nahromadenie vosku
 • Nezvyčajné výrastky alebo hrudky v uchu
 • Otoskleróza, stav, pri ktorom dochádza k abnormálnemu rastu kostí stredného ucha. Táto kosť bráni správnemu fungovaniu štruktúr v uchu a spôsobuje stratu sluchu. U niektorých ľudí s otosklerózou môže byť strata sluchu závažná.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Čo je Sonixine a na čo sa používa?

Kedy sa Sonixine používa a aké sú jeho terapeutické indikácie?

Sluchové kapsuly Sonixine sú doplnkom určeným na zlepšenie zdravia sluchu. Obsahujú zmes zložiek, ako je ginkgo biloba, horčík a vitamíny B, ktoré môžu podporovať funkciu sluchu a celkovú pohodu uší.

Zamýšľané použitie

Sluchové kapsuly Sonixine možno použiť v rôznych situáciách na zlepšenie zdravia sluchu. Tu je niekoľko situácií, v ktorých sa môžu hodiť:

 • Keď pocítite zníženie ostrosti sluchu.
 • Počas obdobia stresu alebo únavy, ktoré môžu ovplyvniť váš sluch.
 • Na stimuláciu krvného obehu vo vnútornom uchu.
 • V rámci integračnej terapie na podporu zdravia sluchu.
 • Pre ľudí vystavených hlasitým zvukom alebo pracujúcim v hlučnom prostredí.
 • Pre seniorov, ktorí si chcú zachovať alebo zlepšiť sluch.
 • Ako súčasť celkového wellness programu pre dlhodobé zdravie sluchu.

Aké je nebezpečenstvo?

Zlý sluch môže mať vážne následky na zdravie a kvalitu života. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) je sluch nevyhnutný pre komunikáciu, učenie a účasť v spoločnosti. Keď je náš sluch poškodený, môže to viesť k problémom s komunikáciou, sociálnej izolácii a dokonca k depresii. Okrem toho môže slabý sluch zvýšiť riziko dopravných nehôd a nehôd na pracovisku, pretože nemusíte byť schopní včas rozpoznať zvukové varovné signály, ako je klaksón auta alebo varovania pred nebezpečenstvom na pracovisku. Preto je udržiavanie dobrého sluchu nevyhnutné pre vašu celkovú pohodu a osobnú bezpečnosť.

Ako to funguje? Akčný mechanizmus

Sluchové kapsuly fungujú niekoľkými spôsobmi na podporu zdravia sluchu:

 • Zlepšená cirkulácia: Ginkgo biloba, jedna z kľúčových zložiek kapsúl Sonixine , je známa svojimi vazodilatačnými vlastnosťami, ktoré môžu zlepšiť prietok krvi vo vnútornom uchu. Zlepšenie krvného obehu môže pomôcť zachovať funkciu sluchu.
 • Antioxidačná podpora: Antioxidanty nachádzajúce sa v ginkgo biloba a vitamínoch B môžu pomôcť chrániť bunky vnútorného ucha pred poškodením voľnými radikálmi, ktoré môže byť výsledkom environmentálnych faktorov, ako je hluk a oxidačný stres.
 • Neuroprotektívne výhody: Niektoré výskumy naznačujú, že ginkgo biloba môže mať neuroprotektívne účinky, ktoré pomáhajú zachovať nervovú funkciu v uchu a sluchovom systéme.
 • Doplnok stravy: Poskytnutie horčíka a vitamínov B prostredníctvom kapsúl Sonixine môže prispieť k správnemu fungovaniu sluchového systému, pretože tieto látky sú potrebné na udržanie zdravia nervových buniek a prenos zvukových signálov do mozgu.

Zloženie Sonixine – Aktívne zložky

Tu je zoznam zložiek sluchových kapsúl Sonixine a ich účinky:

 • Ginkgo biloba : Extrakt z tejto rastliny je známy svojimi vazodilatačnými vlastnosťami, ktoré môžu zlepšiť prietok krvi vo vnútornom uchu. Okrem toho je ginkgo biloba bohaté na antioxidanty, ktoré môžu chrániť nervové bunky pred oxidáciou a prispievajú k celkovému zdraviu sluchu.
 • Horčík : Horčík hrá dôležitú úlohu pri prenose nervových impulzov, vrátane tých, ktoré súvisia so sluchovým vnímaním. Pomáha tiež uvoľniť svaly a môže pomôcť znížiť riziko mimovoľných svalových kontrakcií vo vnútornom uchu, ktoré môžu ovplyvniť sluch.
 • Vitamíny skupiny B : Vitamíny skupiny B, ako napríklad vitamín B6, B9 (kyselina listová) a B12, sa podieľajú na zdraví neurónov a produkcii myelínu, látky, ktorá pokrýva a chráni nervové vlákna. Tieto vitamíny môžu hrať dôležitú úlohu pri udržiavaní funkcie sluchu a podpore centrálneho nervového systému zapojeného do prenosu sluchových impulzov.

Výhody

Tu sú niektoré výhody kapsúl na sluch Sonixine :

 1. Podpora zdravia sluchu: Vybrané zložky ako ginkgo biloba, horčík a vitamíny skupiny B spolupracujú pri podpore funkcie sluchu a udržiavaní zdravia uší.
 2. Zlepšená cirkulácia: Ginkgo biloba podporuje cirkuláciu krvi vo vnútornom uchu, čím prispieva k lepšiemu okysličovaniu a výžive vláskových buniek.
 3. Antioxidačná ochrana: Antioxidanty prítomné v ginkgo biloba pomáhajú chrániť sluchové bunky pred poškodením voľnými radikálmi v dôsledku environmentálnych faktorov, ako je hluk a oxidačný stres.
 4. Neurologická podpora: Vitamíny skupiny B sa podieľajú na zdraví nervovej sústavy a prenose nervových vzruchov, prispievajú k správnej funkcii sluchového ústrojenstva.
 5. Znížte riziko svalových kŕčov: Horčík môže pomôcť znížiť riziko nedobrovoľných svalových kŕčov vo vnútornom uchu, ktoré môžu ovplyvniť sluch.
 6. Doplnok stravy: Kapsuly Sonixine sú koncentrovaným zdrojom živín dôležitých pre zdravie sluchu, ktoré môžu chýbať v každodennej strave.

Príbalový leták – Ako používať Sonixine ?

Pred užitím tohto lieku si pozorne prečítajte túto písomnú informáciu, pretože obsahuje pre vás dôležité informácie.

Spôsob podávania, dávkovanie

Tu je návod, ako používať kapsuly na sluch Sonixine :

 • Užívajte jednu kapsulu denne.
 • Kapsula sa má zapiť pohárom vody.
 • Pre lepšiu absorpciu a toleranciu je najlepšie užívať kapsulu s jedlom.
 • Kapsuly skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia a nadmerného tepla.
 • Pokračujte v pravidelnom užívaní kapsúl, aby ste dosiahli maximálne prínosy pre zdravie sluchu.

Kontraindikácie

Tu sú niektoré možné kontraindikácie kapsúl Sonixine pre sluch :

Alergie: Ľudia so známou alergiou na zložky kapsúl, ako je ginkgo biloba alebo vitamíny B, by sa mali vyhnúť používaniu tohto produktu.

Účinky používania

Tu sú niektoré z účinkov, ktoré možno dosiahnuť použitím kapsúl na sluch:

 1. Zlepšená ostrosť sluchu: Pravidelné užívanie kapsúl Sonixine môže viesť k zlepšeniu ostrosti sluchu, čo umožňuje lepšie vnímanie zvukov a zvukov.
 2. Zníženie porúch sluchu: Kapsuly môžu pomôcť znížiť poruchy sluchu, ako je tinitus a upchaté uši, zlepšiť pohodlie a kvalitu sluchu.
 3. Väčšia odolnosť proti hluku : Podporou sluchového orgánu je možné zvýšiť odolnosť proti hluku a chrániť sluch pred poškodením v situáciách silného akustického zaťaženia.
 4. Lepšia celková pohoda: Lepšie zdravie sluchu môže pozitívne ovplyvniť vašu celkovú pohodu zlepšením komunikácie, sociálnej účasti a kvality života.
 5. Podpora koncentrácie a pamäte: Lepší sluch môže podporiť väčšiu koncentráciu a pamäť, pretože je ľahšie vnímať a spracovávať sluchové informácie.
 6. Znížené riziko problémov so sluchom súvisiacich s vekom: Pravidelné používanie kapsúl Sonixine môže pomôcť zachovať funkciu sluchu v priebehu času, čím sa zníži riziko problémov so sluchom súvisiacich so starnutím.
 7. Pocit pohody: Ľudia užívajúci kapsuly Sonixine môžu pociťovať celkovo zvýšený pocit pohody, pretože vedia, že si chránia a zlepšujú zdravie svojho sluchu.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Skutočné recenzie, negatíva a názory – komentáre z fóra

„Odkedy som začal užívať tieto kapsuly, všimol som si výrazné zlepšenie mojej sluchovej schopnosti. Pred ich použitím som mal ťažkosti sledovať rozhovory a často som sa cítil izolovaný počas rodinných stretnutí. Teraz sa vďaka Sonixine cítim viac zaujatá a zaujatá v rozhovoroch. Okrem toho som si všimol zníženie tinnitu, ktorý ma v noci trápil. Som veľmi vďačný za tento produkt a vrelo ho odporúčam každému, kto má podobné problémy so sluchom ako ja.“

„Moja práca si vyžaduje dobrý sluch, aby som dával pozor na zvuky na ceste a jasne komunikoval s cestujúcimi. Predtým, ako som objavil Sonixine , som mal často problém počuť zvuky z ciest, čo ohrozovalo moju bezpečnosť a bezpečnosť mojich cestujúcich. Odkedy som začal pravidelne užívať kapsuly Sonixine , zaznamenal som výrazné zlepšenie sluchu. Za volantom sa cítim bezpečnejšie a dokážem rýchlo reagovať na akustické upozornenia. Vrelo odporúčam Sonixine každému, kto pracuje v hlučnom prostredí alebo potrebuje podporu v oblasti zdravia sluchu.“

Vložiť komentár