TurboShaper, podvod? Negatívne komentáre, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

TurboShaper je  inovatívny produkt  vytvorený špeciálne pre ľudí, ktorí chcú schudnúť v čo najkratšom čase.

Dodáva sa vo forme  samolepiacich náplastí  , ktoré sa lepia na kožu a ich použitie musí byť nevyhnutne spojené so zdravým životným štýlom a vyváženou stravou.

Okrem toho by bola potrebná aj  ľahká fyzická aktivita   a dobrý spánok . Len pri dodržaní týchto malých rád a s pomocou TurboShaper sa váha začne uberať!

Čo je obezita?

Lekári definujú   obezitu   ako chronické (dlhodobé) ochorenie, ktoré vzniká, keď máte nadbytočný telesný tuk, ktorý ohrozuje vaše zdravie. 

Je to komplikovaný stav a zahŕňa oveľa viac ako len číslo na stupnici. Nosenie nadbytočných kilogramov ovplyvňuje fungovanie tela. Tieto zmeny ovplyvňujú takmer každý systém vo vašom tele. Prispievajú k chorobám, ako sú srdcové choroby, cukrovka a rakovina. 

Obezita je narastajúcim problémom v mnohých častiach sveta. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie zomierajú ročne viac ako 4 milióny ľudí v dôsledku obezity alebo nadváhy.

turboshaper

Príznaky obezity

Lekári tradične používajú index telesnej hmotnosti (BMI) ako nástroj na určenie, či má človek nadváhu alebo obezitu. BMI je   výpočet  , ktorý porovnáva vašu   hmotnosť  s vašou výškou. BMI 30 a viac patrí do kategórie obezity. Ak je vaše BMI medzi 25 a 29,9, vaša hmotnosť je klasifikovaná ako   nadváha   , ale nie ako obezita. 

Meranie pásu je ďalším spôsobom, ako skontrolovať riziko zdravotných problémov súvisiacich s hmotnosťou. Za vysoký sa považuje obvod pása nad 40 palcov (102 centimetrov) u mužov alebo 35 palcov (88 centimetrov) u žien.

Niektoré každodenné príznaky obezity, ktoré môžete mať, zahŕňajú:

 • Únava
 • Bolesť kĺbov
 • Chrápať
 • Ľahko zadýchané
 • Je ťažké vykonávať fyzickú aktivitu.

Typy obezity

Lekári rozdeľujú obezitu do troch tried:

Trieda I:  Do tejto kategórie patríte, ak je vaše BMI medzi 30 a 35.

Trieda II:  Ľudia v tejto kategórii majú BMI medzi 35 a 40.

Trieda III:  V tejto kategórii je vaše BMI 40 alebo vyššie.

Morbídna obezita

Možno ste už počuli pojem „morbídna obezita“ na označenie obezity, ktorá môže vážne ohroziť vaše zdravie. Historicky lekári túto frázu používali na opis toho, čo teraz nazývajú obezitou III. triedy. 

Príčiny obezity

K obezite prispieva mnoho faktorov, vrátane génov, stravovacích návykov a množstva aktivity. Svoju úlohu zohrávajú aj hormóny a emócie. Niektoré choroby a niektoré lieky môžu tiež spôsobiť zvýšenie telesnej hmotnosti.

Ďalšie veci, ktoré môžu byť relevantné, zahŕňajú:

 • Život v oblastiach, kde zdravé jedlo a bezpečné miesta na cvičenie nie sú ľahko dostupné
 • Práca, ktorá si vyžaduje dlhé sedenie 
 • Kultúrne a rodinné preferencie pre určité potraviny
 • Reklama a marketing, vďaka ktorým sa vysokokalorické potraviny zdajú byť príťažlivejšie.

Rizikové faktory obezity

Je pravdepodobnejšie, že budete obézni, ak sú postihnutí iní členovia vašej rodiny. Odborníci sa domnievajú, že gény ovplyvňujú metabolizmus, chuť do jedla a množstvo uloženého tuku. Tiež ľudia okolo vás ovplyvňujú vaše stravovanie a cvičebné vzorce.

Medzi ďalšie rizikové faktory obezity patria:

 • Vek. Váš metabolizmus (rýchlosť, ktorou vaše telo spaľuje kalórie) sa s vekom často spomaľuje. Môžete sa tiež stať menej fyzicky aktívnym. Menopauza môže tiež zvýšiť náchylnosť na zvýšenie telesnej hmotnosti.
 • Strata spánku. Pravidelný spánok kratší ako 7 hodín v noci spôsobuje hormonálne zmeny, ktoré môžu zvýšiť chuť do jedla a viesť k prejedaniu.    
 • Tehotenstvo. Počas tehotenstva je ľahké pribrať, ale po pôrode môže byť ťažké schudnúť.    
 • Stres. Ľudia majú tendenciu túžiť po vysoko kalorických potravinách, keď   sú v strese. 
 • Niektoré choroby a lieky. Medzi stavy, ktoré môžu spôsobiť zvýšenie telesnej hmotnosti, patrí Cushingov syndróm, Prader-Williho syndróm a syndróm polycystických ovárií. Prispieť môže aj zdravotné postihnutie a stavy zhoršujúce pohyblivosť, ako je artritída. Lieky spojené s prírastkom hmotnosti zahŕňajú určité antidepresíva, antipsychotiká, antikonvulzíva, betablokátory a steroidy.  

Epidemiológia obezity

Obezita je veľmi častá. Viac ako 40 % dospelých v USA sa považuje za obéznych, rovnako ako takmer 20 % detí. 

Medzi dospelými v USA sú miery obezity podľa rasy/etnického pôvodu nasledovné:

 • čierna 50%
 • Indián / pôvodom z Aljašky 48 %
 • hispánsky 46 %
 • biela 41%
 • Ázijské 16 %

 Pre deti sú ceny:

 • hispánsky 26 %
 • čierna 25%
 • biela 17%
 • Ázijské 9 %.
turboshaper

Čo je TurboShaper

TurboShaper je typ doplnku, ktorý má  úplne iný spôsob podávania ako je bežné  . Neužíva sa perorálne, ale je to  lepiaca náplasť  , ktorá  pri kontakte s pokožkou pomaly uvoľňuje všetky svoje vlastnosti  .

Každá náplasť má  maximálne trvanie účinku  dvanásť hodín po aplikácii, potom sa musí vymeniť.

Vizuálne sa náplasti skladajú z lepiacej strany, ktorá absolútne nebolí pokožku a ktorá je mimoriadne pohodlná a má značnú hrúbku. V skutočnosti existujú  štyri vrstvy materiálu  , vďaka ktorým je produkt odolný a zachytáva živiny vo vnútri, aby sa zabránilo ich rozptýleniu.

Po odstránení náplasti a užívaní si jej  účinkov  po dobu  dvanástich hodín  sa na druhý deň na kožu aplikuje ďalšia.

Ak sa vám nepodarilo schudnúť správnou výživou a máte pocit, že ste zlyhali, nezúfajte: vďaka náplastiam TurboShaper , prvé výsledky nebudú dlho viditeľné. Už po týždni  od prvých aplikácií  budete vidieť zlepšenie: žalúdok klesne, centimetre celého tela ubudnú a budete mať oveľa viac energie!

Hlavné zložky

Náplasti TurboShaper sú vyrobené z  úplne prírodných zložiek  , vďaka čomu sú ideálne na použitie ľuďmi všetkých vekových kategórií. Sú úplne netoxické pre telo, bezpečné a  bez vedľajších účinkov  .

Pred použitím prvej náplasti sa však oplatí  zoznámiť sa  so  zložkami  v nej obsiahnutými, aby ste predišli prípadnej alergickej reakcii.

Neodporúča sa používať  tehotných  a dojčiacich  žien  . Na druhej strane ľudia so špecifickými ochoreniami postihujúcimi hlavné orgány, ako sú črevá, pečeň a obličky, by mali pred použitím náplastí vyhľadať lekársku pomoc.

Tieto lepiace pásiky  nespôsobujú nepohodlie ani pálenie pri aplikácii na pokožku  . Sú plne priedušné a pod oblečením neviditeľné.

Tu sú  hlavné zložky  , ktoré sa v nich nachádzajú:

 • fukoidín , prítomný predovšetkým v hliene, riase známej  v  kozmetike a medicíne vďaka výhodám, ktoré telu prináša. Táto látka je známa tým, že pomáha tukovým tkanivám zbaviť sa prebytočného tuku, tiež zabraňuje opuchom a stagnácii lymfy;
 • ginko  biloba  , ďalšia dôležitá zložka, ktorá za svoj úspech vďačí svojej skvelej schopnosti bojovať proti celulitíde. Má silné drenážne vlastnosti a tiež podporuje krvný obeh. Práve z týchto dôvodov ide o jeden z najpoužívanejších princípov v oblasti doplnkov na chudnutie;
 • gaštanový extrakt  , ktorý už od prvého použitia dodáva telu veľkú dávku energie, urýchľuje metabolické procesy. Tento prvok je zásadný, pretože môže človeka podnietiť k väčšej aktivite, a teda k väčšej tendencii k fyzickej aktivite;
 • extrakt z pomarančového oleja  , ktorý používajú aj tehotné ženy v boji proti striám. Robí pokožku veľmi pružnou a napnutou, aby sa zabránilo poškodeniu epidermy v prípade výrazného úbytku hmotnosti.

Ako použiť? TurboShaper a jeho výhody

Na správne umiestnenie záplat TurboShaper je potrebné dodržiavať niekoľko jednoduchých pokynov  Len správnym vykonaním týchto malých krokov bude možné správne využívať výhody produktu.

Najskôr  očistite miesto, kam chcete náplasť nalepiť  , a nezabudnite  ho dôkladne vysušiť  . V opačnom prípade hrozí, že lepiaca páska nebude dobre držať.

Po odstránení ochrannej fólie z náplasti  ju priložte na kožu  a nalepte tak, aby neprešla pod jej povrch.

Po aplikácii môže zostať na pokožke  približne 12 hodín  , potom by sa mal odstrániť. Nový sa aplikuje nasledujúci deň a tak ďalej počas celého procesu chudnutia, ktorý zvyčajne trvá  štyri týždne  .

Upozorňujeme, že náplasť by mala byť vždy umiestnená v rovnakom časovom úseku, aby sa zabezpečilo, že jej pravidlá budú správne cirkulovať. Upozorňujeme, že ide o  prírodný  a  bezpečný produkt  , ktorého aplikácia je rýchla a úplne bezbolestná.

Už od prvých týždňov začínajú byť výsledky viditeľné natoľko, že môžete schudnúť až päť kilogramov. Okrem  chudnutia  môžete využívať mnoho ďalších výhod, medzi ktoré patrí:

 • výrazne zlepší krvný obeh, vďaka čomu  budú vaše nohy ľahšie  ;
 • redukcia celulitídy a  redukcia zadržiavania vody  ;
 • energetický náboj  a zvýšenie metabolických funkcií;
 • rýchle vylučovanie odpadu a toxínov  , ktoré sú škodlivé pre telo;
 • zníženie nervového hladu;
 • odstránenie zlých návykov  , ako je zdriemnutie počas dňa.
 • skontrolovať: Redusizer, Activestin
turboshaper

Recenzie a komentáre zákazníkov TurboShaper

Tí, ktorí TurboShaper vyskúšali , tvrdia, že prvé zmeny začali pociťovať už po prvých  aplikáciách  , čo sa prejavilo aj jednoduchou zmenou návykov: už ste nechceli príliš kalorické obedy, cítili ste viac energie a prišli ste na koniec deň bez pocitu hladu.

Všetky  recenzie  a  posudky  si môžete prečítať na internete  na  rôznych fórach venovaných tejto téme a obsahujú príbehy ľudí, ktorí majú dlhé roky problémy s chudnutím.

Mnohí z nich tvrdia, že s náplasťami TurboShaper dosiahli úžasné výsledky v krátkom čase bez toho ,  aby museli držať veľmi obmedzujúce diéty  alebo veľmi dlhé tréningy.

Tí, ktorí vyskúšali lepiace náplasti, hovoria, že by to urobili ešte stokrát, keďže kvalita života sa výrazne zlepšila a veľa sebavedomia sa vrátilo späť  .

Cena a kde sa to da kupit

Pre tých, ktorí majú pár kíl nadváhy a nemajú veľa peňazí, je  TurboShaper dokonalým riešením.  Produkt je možné zakúpiť len na  oficiálnej stránke  a nedá sa nájsť v kamenných predajniach ani na iných stránkach.

Realizácia objednávky je skutočne jednoduchá, zvládnu ju aj ľudia, ktorí majú problémy s používaním elektronických zariadení. Po návšteve oficiálnej webovej stránky a získaní všetkých potrebných informácií o produkte prejdite nadol po stránke a nájdite formulár  na vyplnenie  .

V tom poslednom  je potrebné uviesť všetky osobné údaje kupujúceho  , ako je meno, priezvisko, dodacia adresa, telefónne číslo a e-mailová adresa.

Potom môžete pristúpiť k zadávaniu zvoleného spôsobu platby, pričom nezabúdajte, že akceptujeme všetky najpopulárnejšie spôsoby platby a máte tiež možnosť zvoliť si  dobierku  .

Dáta sú úplne v bezpečí a rešpektujú sa všetky zákony o ochrane osobných údajov, v zásade  nebudú postúpené tretím stranám  , ktoré by mohli zaniesť poštovú schránku spamom a podobne.

Po zákroku ostáva už len  pohodlne čakať  , kým dorazia záplaty TurboShaper !

Vložiť komentár