Venicold, podvod? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Krém na kŕčové žily Venicold je prípravok špeciálne vyvinutý na potlačenie príznakov kŕčových žíl. Vďaka svojmu zloženiu založenému na prírodných zložkách pomáha znižovať opuch, ťažkosť a bolesť spojenú s kŕčovými žilami.

Venicold je inovatívny krém, ktorého cieľom je zlepšiť vzhľad kŕčových žíl. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu a pravidelnému používaniu pomáha krém stimulovať krvný obeh, znižuje viditeľnosť kŕčových žíl a robí nohy hladšími a pevnejšími.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Kŕčové žily a pavúčie žily

Kŕčové žily  sú veľké, vyvýšené, opuchnuté  cievy  , ktoré sa krútia a krútia. Zvyčajne sa vyvíjajú na nohách a sú viditeľné cez  kožu  .

Pavúčie žily sú menšie červené, fialové a modré cievy, ktoré sú tiež skrútené a otočené. Pavúčie žily sú tiež ľahko viditeľné cez kožu. Najčastejšie sa objavujú na nohách, hrudníku alebo tvári.

Príčiny kŕčových žíl a metličkovitých žíl

Existuje mnoho faktorov, ktoré zvyšujú pravdepodobnosť vzniku  kŕčových žíl  . Zahŕňajú:

 • Dedičnosť (prenáša sa z rodiča na dieťa prostredníctvom génov)
 • Krvné zrazeniny v anamnéze
 • Obezita
 • Hormonálne vplyvy počas tehotenstva, puberty a menopauzy
 • Používanie  antikoncepčných piluliek
 • Postmenopauzálna hormonálna náhrada
 • Fajčenie
 • Profesie, ktoré si vyžadujú veľa postavenia, ako napríklad medzi zdravotníkmi,  kaderníkmi  , učiteľmi a robotníkmi v továrňach
 • Stavy, ktoré spôsobujú zvýšený tlak v  brušnej oblasti  , vrátane hrbolčekov,  zápchy  a oblečenia noseného vonku, ako sú pásy

Medzi ďalšie hlásené príčiny patrí trauma alebo poškodenie kože, predchádzajúca operácia žíl a vystavenie ultrafialovým lúčom.

Venicold

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Ďalšie rizikové faktory pre kŕčové žily

Kŕčové žily sú častejšie u žien ako u mužov. S vekom sa stávajú častejšie. Odhaduje sa, že 23 % dospelých v Spojených štátoch má kŕčové žily, ale vo všeobecnosti nie sú problémom.

Príznaky kŕčových žíl

Mnoho pacientov s kŕčovými žilami sa sťažuje na bolesť, popisovanú ako pichanie alebo kŕče v nohách. Medzi ďalšie bežné príznaky patrí únava, nepokoj, pálenie, pulzovanie, brnenie alebo ťažkosti v nohách. Bolesť spôsobená kŕčovými žilami sa zvyčajne zmierňuje zdvihnutím nôh alebo nosením podporných pančúch.

Môžete mať tiež opuch, vredy (veľké vredy) a viac pigmentácie alebo stmavnutie farby

koža, najmä okolo  členkov  . Niekedy môžu kŕčové žily vytvárať bolestivé krvné zrazeniny so zápalom žíl nazývaným  tromboflebitída  .

Príznaky sa môžu zhoršiť v určitých obdobiach menštruačného cyklu alebo počas tehotenstva.

Čo je Venicold a na čo sa používa

Venicold je krémový produkt špeciálne vyvinutý na boj s príznakmi kŕčových žíl. Jeho unikátna receptúra ​​obohatená o prírodné zložky má za cieľ znížiť opuchy, zmierniť pocit ťažkosti a zmierniť bolesť spojenú s kŕčovými žilami. Pravidelne používaný Venicold podporuje zdravie nôh, zlepšuje vzhľad kŕčových žíl a prispieva k lepšiemu prekrveniu.

Terapeutické indikácie

Tu je možný zoznam situácií, v ktorých je vhodné použiť krém Venicold na kŕčové žily:

 • Ráno: Aplikácia Venicold ráno po sprche môže stimulovať krvný obeh a udržať vaše nohy svieže a ľahké po celý deň.
 • Po dlhom státí alebo sedení: Ak trávite veľa času státím alebo sedením, napríklad kvôli práci alebo cestovaniu, aplikácia krému Venicold môže pomôcť znížiť opuchy a pocit ťažkosti v nohách.
 • Pred odpočinkom: Jemná masáž nôh krémom Venicold pred spaním môže podporiť svalovú relaxáciu a zmierniť únavu, čo prispieva k pokojnejšiemu spánku.
 • Po cvičení: po cvičení, najmä ak zahŕňa namáhanie nôh, môže aplikácia krému Venicold pomôcť upokojiť unavené svaly a znížiť opuchy.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Ako to funguje?

Venicold , krém na kŕčové žily, pôsobí na zlepšenie stavu niekoľkými spôsobmi:

 • Zníženie opuchov a bolesti: Krém na kŕčové žily obsahuje zložky známe pre svoje protizápalové a upokojujúce vlastnosti. Tieto zložky spoločne pôsobia na zmiernenie opuchov kŕčových žíl a zmiernenie s tým spojenej bolesti. Aplikáciou krému na postihnuté miesta môžete pocítiť okamžitú úľavu a znížiť pocit ťažkosti.
 • Zlepšenie krvného obehu: Venicold obsahuje látky, ktoré dokážu stimulovať krvný obeh v nohách. Jemným vmasírovaním krému do pokožky podporuje prietok krvi a znižuje prekrvenie žíl, čím zlepšuje zdravie žíl a znižuje výskyt kŕčových žíl.

Zloženie Venicold – Účinné látky

Tu je príklad možného zoznamu zložiek pre údajný krém na kŕčové žily a účinky spojené s každou zložkou:

 • Gaštan : Extrakt z gaštanu je známy pre svoje tonizujúce a cievne ochranné vlastnosti. Môže pomôcť posilniť steny krvných ciev a zlepšiť obeh v nohách.
 • Červená réva : Extrakt z červenej révy je bohatý na antokyány, ktoré môžu pomôcť znížiť krehkosť kapilár a zlepšiť prietok krvi v žilách. Má tiež protizápalové a antioxidačné vlastnosti.
 • Olej z mäty piepornej : Olej z mäty piepornej má chladivý a upokojujúci účinok na pokožku. Môže pomôcť znížiť opuch a podráždenie spojené s kŕčovými žilami a poskytnúť pocit úľavy.
 • Levanduľový olej : Levanduľový olej je známy svojimi upokojujúcimi a relaxačnými vlastnosťami. Môže pomôcť znížiť stres a svalové napätie, zlepšiť krvný obeh a zmierniť príznaky spojené s kŕčovými žilami.
Venicold

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Výhody

Tu je zoznam údajných výhod krému Venicold proti kŕčovým žilám:

 • Zníženie opuchov: Venicold môže pomôcť znížiť opuch nôh a kŕčové žily, čím pomáha zlepšiť vzhľad a znížiť pocit ťažkosti.
 • Úľava od bolesti: Krém na kŕčové žily môže poskytnúť úľavu od bolesti spojenej s kŕčovými žilami znížením podráždenia a pálenia.
 • Lepší krvný obeh: Prísady Venicold môžu stimulovať krvný obeh v nohách, čím podporujú efektívnejší prietok krvi a znižujú prekrvenie žíl.
 • Posilnenie stien ciev: Zložky krému Venicold môžu pomôcť spevniť steny ciev, zlepšiť ich elasticitu a zabrániť vzniku nových kŕčových žíl.
 • Upokojujúci a osviežujúci účinok: Venicold dokáže poskytnúť pocit úľavy vďaka svojim upokojujúcim a osviežujúcim vlastnostiam na pokožke.

Príbalový leták – Ako používať Venicold ?

Pozorne si prečítajte celú písomnú informáciu skôr, ako začnete užívať tento liek, pretože obsahuje pre vás dôležité informácie.

Spôsob podávania, dávkovanie

Tu je príklad možných indikácií na použitie údajného krému Venicold proti kŕčovým žilám:

 • Postihnuté miesto dôkladne očistite: Pred aplikáciou krému Venicold sa uistite, že pokožka na nohách je čistá a suchá.
 • Vezmite malé množstvo krému: Vytlačte malé množstvo krému Venicold na prsty alebo dlaň.
 • Aplikujte prípravok na postihnuté miesto: Krém jemne vmasírujte do pokožky nôh, sústreďte sa na oblasti postihnuté kŕčovými žilami alebo problémami s krvným obehom. Robte kruhové pohyby alebo pohyby nahor, aby ste pomohli absorbovať produkt.
 • Masírujte až do úplného vstrebania: Pokračujte v masírovaní krému do pokožky až do úplného vstrebania. Uistite sa, že ste rovnomerne pokryli všetky postihnuté oblasti.
 • Aplikujte pravidelne: Postupujte podľa pokynov na štítku produktu alebo podľa pokynov výrobcu, aby ste určili odporúčanú frekvenciu používania. Zvyčajne sa odporúča používať krém Venicold raz alebo dvakrát denne.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Výsledky používania lieku Venicold

Tu je príklad možných výsledkov použitia Venicoldu proti kŕčovým žilám:

 • Redukcia výskytu kŕčových žíl: Venicold môže pomôcť znížiť výskyt kŕčových žíl tým, že budú menej nápadné alebo menej viditeľné na koži nôh.
 • Zníženie opuchov a tiaže: Pravidelné používanie Venicoldu môže pomôcť znížiť opuch nôh a ťažkosť spojenú s kŕčovými žilami.
 • Lepšia cirkulácia krvi: Zložky prítomné v prípravku Venicold môžu podporovať lepší krvný obeh v nohách, čím pomáhajú znižovať prekrvenie žíl a zlepšujú prietok krvi.
 • Úľava a pohodlie: Venicold môže poskytnúť pocit úľavy a pohodlia unaveným alebo boľavým nohám, čím pomáha zlepšiť celkovú pohodu.
 • Hydratácia pokožky: Venicold môže pomôcť udržať pokožku na nohách hydratovanú a jemnú, pôsobí proti suchosti a zlepšuje celkový vzhľad pokožky.
 • skontrolovať: Varicone, Levicose.
Venicold

Skutočné recenzie, negatívne recenzie – komentáre z fóra

“S 67-ročným dôchodcom by sme sa chceli podeliť o skúsenosti s krémom proti kŕčovým žilám Venicold . Už niekoľko rokov bojujem s bolestivými a opuchnutými kŕčovými žilami na nohách. Vyskúšal som niekoľko riešení, ale žiadne mi neprinieslo trvalú úľavu. Potom som objavil Venicold a rozhodol som sa to vyskúšať. Po pár týždňoch používania som zaznamenal výrazné zlepšenie. Moje kŕčové žily boli menej viditeľné, opuch sa zmenšil a pocit ťažoby zmizol. Som veľmi spokojný s účinkami dosiahnutými vďaka Venicoldu a odporúčam ho každému, kto trpí kŕčovými žilami.“

Skutočné recenzie, negatívne recenzie

“S 44-ročným zamestnancom sa chceme podeliť o skúsenosti s krémom Venicold proti kŕčovým žilám. Vplyvom mojej práce, ktorá si vyžaduje mnohohodinové státie, sa mi na nohách začali objavovať bolestivé kŕčové žily. To mi spôsobovalo značné nepohodlie a obmedzenia v každodenných činnostiach. Po bezúspešnom skúšaní rôznych riešení som sa rozhodol vyskúšať Venicold . Výsledky ma milo prekvapili. Po nepretržitom používaní prípravku som zaznamenal výrazné zlepšenie stavu mojich kŕčových žíl. Bolesti a opuchy ustúpili a ja už môžem bez problémov vykonávať svoju prácu. Vrelo odporúčam Venicold každému, kto bojuje s kŕčovými žilami.“

Oficiálna stránka výrobcu – zľava 50%, cena, kde kúpiť

Výrobca ponúka 50% zľavu od a pozýva vás na zadanie objednávky na svojej oficiálnej webovej stránke bez použitia propagačného kódu. Odporúčam vám navštíviť webovú stránku výrobcu priamo, kde nájdete najnovšie informácie o cene a pokračovať v online objednávke tak, ako je uvedené.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Vložiť komentár