Yin Yang Huo Max Gel – ako to funguje? Recenzie, Cena, Lekáreň, Fórum, Kde kúpiť

Malý člen môže spôsobiť komplexy a ťažkosti pri kontakte so ženami. Muži sa často vzdávajú sexu pre nedostatočnú veľkosť svojho penisu a tvrdia, že nedokážu uspokojiť svoju partnerku. Zásada „bez ohľadu na veľkosť, žiadna technika“ nie vždy funguje. Pretože výskum ukazuje, že 6 palcov je pre ženu najlepšie. Bohužiaľ, mnohí muži tejto veľkosti môžu len snívať. Našťastie dnes existuje veľa spôsobov, ako zväčšiť svoj penis. Jedným z nich je  Yin Yang Huo Max  Gel. Výrobca zaisťuje, že ide o inú rýchlosť ako u všetkých ostatných a  zaručuje zväčšenie penisu o  niekoľko centimetrov   už za jeden mesiac. Si si istý? Môžete to zistiť prečítaním našej recenzie.

Rôzne typy penisov

Tak ako ľudia existujú vo všetkých tvaroch a veľkostiach, existujú aj ich pohlavné orgány. To znamená, že existuje veľa rôznych  tvarov a veľkostí penisov,  ktoré sú v rámci normálneho rozsahu.

Tu je to, čo potrebujete vedieť o rôznych typoch penisov. Zatiaľ čo niektorí ľudia majú veľké penisy, pravdou je, že medzi ich penismi nie je až taký rozdiel, ako si možno myslíte – a penis je v priemere menší, ako si ľudia myslia. Existuje mnoho typov penisov od dĺžky po obvod, od obriezky po neobriezku. 

Yin Yang Huo Max

Pochopenie anatómie penisu

Predtým, ako začnete porovnávať svoj penis, je užitočné pochopiť anatómiu svojho   penisu . Penis, rovnako ako   miešok,   kde sa nachádzajú semenníky, sú mužské vonkajšie pohlavné orgány. Samozrejme, nie každý sa identifikuje ako majiteľ penisu. 

Pri premýšľaní o svojom penise je potrebné zvážiť štyri dôležité veci. OK:

 • Urethra   : Táto malá trubica prechádza stredom penisu a končí na špičke penisu. Moč a ejakulácia (spermie) sa transportujú a uvoľňujú cez močovú trubicu. 
 • Žaluď   : Žaluď, lepšie známy ako hlava penisu, sa nachádza na vrchole. Neobrezaný penis je pokrytý predkožkou, s výnimkou pohlavného styku. Vždy je vystavený obrezaným. U väčšiny mužov je otvor močovej rúry v makon. 
 • Phyma   : Toto je tkanivo, ktoré pokrýva žaluď v nezmenenom penise. Aj toto sa  pri obriezke odstraňuje  . 
 • Erektilné tkanivo   : Väčšina penisu pozostáva z erektilného tkaniva. Existujú dva typy erektilného tkaniva: corpus cavernosa a hubovité corpus. Väčšinu času má toto tkanivo prázdne vrecká, ale keď je človek vzrušený, tieto vrecká sú naplnené krvou, čo spôsobuje erekciu. 

Terminológia penisu

Je tiež užitočné zvážiť výrazy, ktoré ľudia používajú, keď hovoria o vzhľade svojho penisu. Zahŕňajú:

 • Dĺžka   :   dĺžka na   penise sa   zvyčajne meria od lonovej kosti ku špičke žaluďa pozdĺž hornej časti penisu. Ak máte okolo lonovej kosti tuk, možno ho budete musieť jemne stlačiť, aby ste dosiahli presnejšie meranie. 1
 • Obvod   : Obvod je miera obvodu penisu, keď je rovný.
 • Krivka   : Vzťahuje sa na smer, ktorým penis ukazuje, keď sa postaví. 

Veľkosť penisu

Mnoho ľudí s penisom sa obáva, aký je ich penis v porovnaní s ostatnými. Podľa výskumu si zhruba polovica mužov želá väčší penis. 2

Ak máte obavy z veľkosti penisu, môže byť užitočné pochopiť, aká je typická veľkosť penisu a aký vzácny je veľký penis. 

Dĺžka

Štúdia zahŕňajúca viac ako 15 500 mužov z celého sveta zistila, že nie je veľký rozdiel vo veľkosti penisu. Hoci vedci použili údaje z celého sveta, väčšina výskumov sa zamerala na kaukazských mužov a vedci požiadali o viac práce na možných zmenách dĺžky penisu medzi rasami. 

Vedci zistili, že priemerná dĺžka ochabnutého penisu je 3,61 palca a dĺžka erekcie je 5,16 palca. 

To hovorí veľa, pretože väčšina mužov verí, že priemerný vzpriamený penis je dlhší ako 6 palcov. Je to pravdepodobne preto, že v pornografii – ktorú mnohí ľudia používajú na porovnávanie svojich penisov s inými – majú muži veľmi veľké penisy.

Yin Yang Huo Max

Čo je Yin Yang Huo Max a ako funguje?

Yin Yang Huo Max je  kozmetický gél. Produkt je určený pre mužov, ktorí chcú získať späť sexuálnu výkonnosť a zväčšiť svoj penis úplne prirodzeným spôsobom. Téma zväčšenia penisu je dosť kontroverzná, pretože metódy dostupné na trhu vyvolávajú mnohé pochybnosti. Väčšina opatrení je neúčinná a invazívne augmentačné metódy ako injekcia kyseliny hyalurónovej či chirurgický zákrok nie sú veľmi obľúbené kvôli možným komplikáciám.

Alternatíva k  Yin Yang Huo Max  – extrémne širokospektrálny gél. Výrobca zabezpečuje, že stačí aplikovať gél raz denne, aby ste si užili účinky.

Ako Yin Yang Huo Max funguje?

 • Gél vďaka obsahu L-arginínu uvoľňuje krvné cievy v penise, zlepšuje krvný obeh a transport živín. Vďaka   týmto vlastnostiam l-arginínu krv ľahšie naplní tkanivá penisu, čo vedie k silnej erekcii.
 • Pri každom použití gélu zvyšuje libido, zvyšuje sexuálny apetít a sexuálnu požiadavku.
 • Zvyšuje citlivosť penisu na podnety, čo poskytuje silnejšie pocity a orgazmy. Dokonca aj mierna sexuálna stimulácia môže viesť k úplnej erekcii penisu.
 • Yin Yang Huo Max  funguje bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, takže sme si istí, že liek je pre telo bezpečný aj po dlhodobom užívaní.
 •  Výrobca Yin Yang Huo Max Gél zaisťuje, že účinok gélu je trvalé.
Yin Yang Huo Max

Aké je zloženie Yin Yang Huo Max Gel?

Hlavnou zložkou vo formulácii je l-arginín, ktorý sa často nachádza v produktoch, ktoré podporujú erekciu a zväčšenie penisu. L-arginín sa prirodzene nachádza vo vlašských orechoch, tekvicových semienkach, sezame, šošovici a maku. Vyššie dávky l-arginínu sa však nachádzajú v produktoch pre mužov ako YinYangHuoMax.

 • L-arginín je   aminokyselina, ktorá sa podieľa na tvorbe oxidu dusnatého. Táto zlúčenina je zodpovedná za relaxáciu krvných ciev. Vďaka L-arginínu sa penis lepšie prekrví a výrazne sa zlepší prekrvenie jeho tkanív. Pri stimulácii a   sexuálnom vzrušení sa   penis ľahšie naplní krvou, čo vedie k silnej a trvalej erekcii. Stojí za to zdôrazniť, že l-arginín zvyšuje prietok krvi v celom tele – pľúca, mozog, svaly a pohlavné orgány. Lepšie prekrvenie penisu znamená aj väčšiu citlivosť na hmatové podnety. To umožňuje mužovi dosiahnuť väčšie pocity pri pohlavnom styku a orgazme.
 • Aloe Vera   – stimuluje imunitný systém a zlepšuje imunitu. Obsahuje vitamíny skupiny B, antioxidačný vitamín C, vitamín E a aminokyseliny. Aloe vera je ideálne na spálenie od slnka, suchú pokožku a dokonca aj na akné. Okrem toho má šťava z aloe vera protizápalové a analgetické vlastnosti. Čo sa týka účinku aloe vera na sexuálnu dysfunkciu, výrobca tvrdí, že tento úžasný prírodný darček pomôže zvýšiť počet spermií, zvýšiť sexuálny apetít a zabrániť erektilnej dysfunkcii. Aloe tiež prispieva k produkcii spermií, preto ho možno použiť aj ako prírodnú pomôcku pre mužov.
 •   Rastlina je bohatá na čarodejnícke taníny, saponíny, flavonoidy a mnoho ďalších cenných živín. Má tesniaci účinok na cievy, antibakteriálne a protizápalové vlastnosti. Podľa výrobcu gélu Yin Yang tento liek odstraňuje neplodnosť a zlepšuje prietok krvi cez kavernózne telá penisu, čo umožňuje rýchlejšiu erekciu. Hamamel navyše údajne zvyšuje prekrvenie pohlavných orgánov, čo zvyšuje ich citlivosť a výrazne zlepšuje pocity.

Aká je cena Yin Yang Huo Max Gel a kde ho kúpiť?

Produkt sa oplatí objednať predovšetkým na oficiálnej webovej stránke výrobcu, pretože nám to umožňuje mať istotu, že prijatý tovar bude 100% originálny a kompletný. Možno budete chcieť skontrolovať ceny na stránkach ako Amazon alebo eBay, pretože často predávajú produkt za veľmi prijateľnú cenu, aby ušetrili ešte viac.

Yin Yang Huo Max  nemôže kúpiť lekáreň gél. Výrobca negarantuje vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti s následkami používania.

Yin Yang Huo

Spôsobuje Yin Yang Huo Max nejaké vedľajšie účinky?

Ako už bolo spomenuté,  Yin Yang Huo Max  Gel má bylinné zloženie, takže nemôžu mať žiadne vedľajšie účinky. Ľudia, ktorí sú náchylní na alergie, by sa mali uistiť, že výrobok nespôsobuje alergie. Za týmto účelom naneste na ruky malé množstvo gélu a votrite do pokožky. Neprítomnosť alergickej reakcie po dlhom čase znamená, že výrobok je bezpečný a môže sa používať s dôverou.

Čo si myslíš o Yin Yang Huo Max?


Názory a názory na Yin Yang Huo Max Gel sa líšia. Neexistuje žiadny nedostatok pozitívnych, negatívnych a neutrálnych komentárov, ktoré naznačujú, že produkt môže fungovať odlišne v závislosti od prípadu.

Mnoho   mužov, ktorí používajú Yin Yang Huo Max, potvrdzuje, že používanie gélu potláča erektilnú dysfunkciu, zlepšuje funkciu penisu a zvyšuje libido, čo jednoducho zlepšuje sex. Po nanesení gélu pocítite teplo a mravčenie v intímnych partiách.

Vložiť komentár