Audiovico – Funguje to? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Tinnitus  je porucha, ktorá sa môže objaviť s vekom neustálym zvonením alebo zvonením v ušiach. Hoci ide o veľmi bežný problém, nie je dôvod na obavy: existuje veľa produktov, ktoré vám môžu pomôcť v boji s tinnitom, a  Audiovico patrí medzi tie hlavné .

Ide o mimoriadne účinný  doplnok stravy  určený na boj proti typickým príznakom tinnitu. Audiovico už ocenilo veľa zákazníkov  , preto vám o ňom povieme, čo to je, ako funguje, zloženie, jeho výhody, cenu, kde ho kúpiť a názory tých, ktorí ho už testovali.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Čo je to tinitus?

Tinnitus (vyslovuje sa ti-ni-tus) alebo  zvonenie v ušiach  je pocit, keď počujete zvonenie, bzučanie, syčanie, cvrlikanie, pískanie alebo iné zvuky. Hluk môže byť prerušovaný alebo nepretržitý a môže sa meniť v hlasitosti. Často je to horšie, keď je hluk pozadia nízky, takže si to možno najviac uvedomujete v noci, keď sa snažíte spať v tichej miestnosti. V zriedkavých prípadoch zvuk bije synchronizovane so  srdcom  (  pulzujúci tinitus  ).

Tinnitus je veľmi častý a postihuje približne 50 miliónov dospelých v Spojených štátoch. Pre väčšinu ľudí je tento stav iba dráždivý. V závažných prípadoch však môže tinitus spôsobiť problémy so sústredením a spánkom. To môže v konečnom dôsledku narušiť profesionálne a osobné vzťahy a spôsobiť psychické utrpenie.

Hoci je tinitus často spojený so  stratou sluchu  , nespôsobuje stratu, rovnako ako  strata sluchu  nespôsobuje tinitus. V skutočnosti niektorí ľudia s tinnitom nemajú problémy so sluchom a v niekoľkých prípadoch sa dokonca stanú tak citlivými na zvuky (hyperakúzia), že musia podniknúť kroky na tlmenie alebo maskovanie vonkajších zvukov.

Niektoré prípady tinnitu sú spôsobené infekciami alebo upchatím v uchu a tinnitus môže zmiznúť po liečbe príčiny. Tinnitus však často pretrváva aj po liečbe základného ochorenia. V tomto prípade môžu iné terapie – konvenčné aj alternatívne – poskytnúť výraznú úľavu stíšením alebo prekrytím nežiaduceho zvuku.

Audiovico

Čo spôsobuje tinitus?

Dlhodobé vystavenie hlasitým zvukom je najčastejšou príčinou tinnitu. Až 90 % ľudí s tinnitom má určitý stupeň straty sluchu spôsobenej hlukom. Hluk spôsobuje trvalé poškodenie na zvuk citlivých buniek slimáka, špirálovitého orgánu vo vnútornom uchu. Tesári, piloti, rockoví hudobníci, pouliční opravári a krajinári patria medzi tých, ktorých zamestnanie vystavuje riziku, rovnako ako ľudia, ktorí pracujú s motorovými pílami, pištoľami alebo inými hlasitými strojmi alebo opakovane počúvajú hlasnú hudbu. Jediné vystavenie sa náhlemu, veľmi silnému hluku môže tiež spôsobiť tinitus.

Množstvo ďalších stavov a chorôb môže viesť k tinnitu, vrátane:

 • Upchatie ucha v dôsledku nahromadenia ušného mazu, infekcie ucha alebo zriedkavo  nezhubného nádoru  nervu, ktorý umožňuje sluch (sluchový nerv)
 • Určité lieky – najmä  aspirín  , niekoľko typov  antibiotík  , protizápalové látky, slučkové diuretiká a  antidepresíva  , ako aj  chinínové lieky   ; tinitus je uvedený ako potenciálny vedľajší účinok asi 200 liekov na predpis a voľne predajných liekov.
 • Prirodzený proces starnutia, ktorý môže spôsobiť zhoršenie kochley alebo iných častí ucha
 • Meniérova choroba, ktorá postihuje vnútornú časť ucha
 • Otoskleróza, ochorenie, ktoré spôsobuje stuhnutie malých kostí v strednom uchu
 • Iné zdravotné stavy, ako je vysoký krvný tlak, kardiovaskulárne ochorenia, problémy s krvným obehom,  anémia  , alergie, hypotyreóza  ,  autoimunitné ochorenia a cukrovka
 • Problémy s krkom alebo čeľusťou, ako je   syndróm temporomandibulárneho kĺbu  (  TMJ ).
 • Poranenia hlavy a krku

U niektorých ľudí sa môže tinitus zhoršiť, ak pijú alkohol, fajčia cigarety, pijú kofeínové nápoje alebo jedia určité jedlá. Zdá sa, že z dôvodov, ktoré výskumníci ešte úplne nepochopili, stres a  únava  zhoršujú tinitus.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Audiovico: Čo to je a ako to funguje

Ako sme očakávali,  Audiovico  je úplne  prírodný  doplnok stravy určený na boj proti tinnitu. Tento produkt sa ľahko prehĺta, pretože sa predáva v kapsulách, je navrhnutý tak, aby zlepšil sluch nielen  starším ľuďom  , ale aj  mladým ľuďom  , ktorí boli príliš dlho vystavení veľmi hlasným zvukom.

Balenie je praktické a malé, takže Audiovico môžete mať vždy so sebou; navyše, keďže neobsahuje chemikálie, je možné ho zakúpiť bez lekárskeho predpisu.

Ovládanie Audiovico je veľmi jednoduché a je založené na aktívnych zložkách prvkov, z ktorých sa skladá, úplne prirodzené. Medzi jeho účely patrí nielen to, že pomáha proti tinnitu, ale aj mnohé ďalšie  výhody  , o ktorých sa dozvieme nižšie.

Komponenty zahrnuté v Audiovico :

Zložky, ktoré tvoria Audiovico , sú  prírodné  a vybrané najlepšími odborníkmi na boj s tinnitom: medzi hlavné patria Ginkgo Biloba, zinok a horčík, ako aj vitamíny B6 a B12.

 • Ginkgo biloba

Ide o rastlinu orientálneho pôvodu, ktorá má vďaka svojim zložkám schopnosť zlepšovať krvný obeh, najmä v ušiach, čím znižuje príznaky spôsobené tinnitom. Jeho extrakt je tiež schopný pôsobiť proti poškodeným voľným radikálom, čím chráni váš sluch.

 • Zinok a horčík

Zinok a horčík sú dva základné prvky v boji proti tinitu. Celkovo hrá zinok dôležitú úlohu pri znižovaní infekcie a zápalu, zatiaľ čo horčík zmierňuje stres, čo vedie k lepšiemu sluchu.

 • Vitamíny B6 a B12

Vitamíny B6 a B12 sú nevyhnutné pre pôsobenie proti tinnitu. V skutočnosti priamo ovplyvňujú nervový systém a jeho impulzy, zlepšujú vnímanie zvuku a sluch, okrem iných pozitívnych účinkov, ktoré majú na naše zdravie.

Audiovico

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Má to kontraindikácie?

Audiovico je bez  kontraindikácií  a  sekundárnych vedľajších účinkov  , pretože neobsahuje chemikálie a nie je liekom.

Navyše, ako sme už predpokladali, dá sa kúpiť aj  bez lekárskeho predpisu alebo na lekársky predpis  . V každom prípade sa odporúča pozorne si prečítať zoznam zložiek, aby ste sa vyhli alergiám na ich účinné látky.

Aké výhody môžete získať?

Audiovico sme označili  ako jeden z najlepších prírodných liekov na tinnitus, no jeho užívanie prináša aj mnoho ďalších výhod. Napríklad tento doplnok stravy pomáha zlepšiť kvalitu sluchu až o  85%  , ako aj zlepšiť  kvalitu spánku  odstránením hluku na pozadí a bzučania.

Audiovico sa  navyše odlišuje od ostatných produktov vhodných na liečbu tinnitu s trvalým efektom a výbornou cenou  , dostupnými pre každého.

dávkovanie:

V tomto bode môžeme prejsť k dávkovaniu  Audiovico  : odborníci odporúčajú užívať  jednu kapsulu denne  s pohárom vody.

Okrem toho  sa neodporúča zvyšovať dávku  , pretože to môže mať negatívne účinky, a užívať prípravok osobám mladším ako osemnásť rokov.

Aké výhody môžete získať?

Audiovico sme označili  ako jeden z najlepších prírodných liekov na tinnitus, no jeho užívanie prináša aj mnoho ďalších výhod. Napríklad tento doplnok stravy pomáha zlepšiť kvalitu sluchu až o  89%  , ako aj zlepšiť  kvalitu spánku  odstránením hluku na pozadí a bzučania.

Audiovico sa  navyše odlišuje od ostatných produktov vhodných na liečbu tinnitu s trvalým efektom a výbornou cenou  , dostupnými pre každého.

Audiovico

dávkovanie:

V tomto bode môžeme prejsť k dávkovaniu  Audiovico  : odborníci odporúčajú užívať  jednu kapsulu denne  s pohárom vody.

Okrem toho  sa neodporúča zvyšovať dávku  , pretože to môže mať negatívne účinky, a užívať prípravok osobám mladším ako osemnásť rokov.

Cena a kde kúpiť Audiovico :

Audiovico je možné zakúpiť iba  na jeho oficiálnej webovej stránke  a nemožno ho nájsť na Amazone alebo E-Bay a dokonca ani v lekárňach. Preto je dôležité venovať pozornosť iným stránkam: v mnohých prípadoch ide o podvody a falošné produkty. Cena Audiovico je teraz – 50% zľava: zahrnutá je aj doprava, ktorá zvyčajne prebehne do niekoľkých pracovných dní.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Vložiť komentár