BeSlimmer – funguje to? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť, podvod?

Nadváha je v modernom svete čoraz bežnejším javom. Je to spôsobené mnohými faktormi súvisiacimi so zlou výživou, nízkou fyzickou aktivitou, chorobami atď. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli skontrolovať, ako  BeSlimmer funguje . Ide o tabletky na chudnutie, ktoré majú vlastnosti stimulujúce náš organizmus, vďaka čomu sa spáli viac kalórií. Dá sa schudnúť bez diéty? Poďme sa sami presvedčiť a uvidíme, aké účinky môžeme dosiahnuť použitím tohto doplnku.

Nadváha a obezita sa týka nadmernej telesnej hmotnosti. Nadváha, najmä obezita, je hlavným rizikovým faktorom pre chronické ochorenia, ako sú kardiovaskulárne ochorenia, cukrovka 2. typu, vysoký krvný tlak, astma, bolesti chrbta a niektoré druhy rakoviny. Nadváha a obezita sú tiež spojené s vyššou úmrtnosťou (AIHW 2017).

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo je to nadváha a obezita?

V roku 2015 bolo 8,4 % celkovej záťaže chorobami v Austrálii spôsobená nadváhou a obezitou (AIHW 2019). Nadváha a obezita boli hlavnými rizikovými faktormi, ktoré prispeli k nefatálnej záťaži (život s chorobou) (ďalšie informácie nájdete  v štúdii Australian Burden of Disease 2015: Interactive Risk Factor Burden Data   ).

Zhromažďovanie informácií o nadváhe a obezite je dôležité pre zvládanie súvisiacich zdravotných problémov.

BeSlimmer

Index telesnej hmotnosti (BMI)

Index telesnej hmotnosti (BMI) je medzinárodne uznávaný štandard na klasifikáciu nadváhy a obezity u dospelých. BMI sa vypočíta tak, že hmotnosť osoby v kilogramoch sa vydelí druhou mocninou výšky v metroch. BMI nemusí nevyhnutne odrážať distribúciu telesného tuku ani neopisuje rovnaký stupeň tučnosti u rôznych ľudí. Na úrovni populácie je však BMI praktickým a užitočným meradlom na identifikáciu nadváhy a obezity.

V tomto prehľade sa na vypočítané hodnoty BMI používa vaša nameraná výška a hmotnosť, pretože hodnoty, ktoré si sami nahlásia, sú menej presné.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Obezita spôsobuje každý rok 4,7 milióna predčasných úmrtí

Obezita je jedným z najväčších zdravotných problémov na svete – z problému bohatých krajín sa zmenila na problém ovplyvňujúci všetky úrovne príjmov.

The  Global Burden of Disease  je rozsiahla globálna štúdia príčin a rizikových faktorov smrti a chorôb publikovaná v  lekárskom časopise The Lancet  . 3  Tu sú uvedené odhady ročných úmrtí, ktoré možno pripísať širokému spektru rizikových faktorov. Tento graf je zobrazený ako globálny súčet, ale možno ho zobraziť pre akúkoľvek krajinu alebo región pomocou prepínača „zmeniť krajinu“.

Obezita – definovaná ako vysoký index telesnej hmotnosti – je rizikovým faktorom niekoľkých hlavných príčin úmrtí na svete, vrátane srdcových chorôb, mŕtvice, cukrovky a rôznych typov rakoviny. 4  Obezita  priamo nespôsobuje  žiadne z týchto zdravotných účinkov, ale môže zvýšiť pravdepodobnosť ich výskytu. V grafe môžeme vidieť, že ide o jeden z popredných rizikových faktorov úmrtia na celom svete.

Podľa  štúdie Global Burden of Disease  zomrelo v roku 2017 predčasne na následky obezity 4,7 milióna ľudí. Aby sme to uviedli do kontextu: počet úmrtí na cestách  bol takmer štyrikrát vyšší ako v roku 2017 a takmer päťkrát vyšší ako počet ľudí, ktorí zomreli na  HIV/AIDS5  .

BeSlimmer – čo to je a ako to funguje?

BeSlimmer je doplnok stravy na chudnutie, ktorý vám pomôže dosiahnuť vysnívanú postavu v krátkom čase. Je výbornou podporou pre telo pri tréningu a diéte. Ide o doplnok užívaný perorálne vo forme kapsúl. Skladá sa z prírodných látok, ktoré boli dôkladne testované a bezpečné pre telo. Prírodné látky obsiahnuté v zložení BeSlimmer pomáhajú spaľovať prebytočný telesný tuk bez zbytočnej námahy a namáhavej diéty.

Tablety podporujú proces lipózy (proces odbúravania tuku) a zintenzívňujú termogenézu, t.j. uľahčujú výdaj energie organizmu. Pravidelné užívanie doplnku zvyšuje efektivitu a výkonnosť organizmu a tiež potláča chuť do jedla.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Dávkovanie BeSlimmer – Ako používať?

Používanie BeSlimmeru je veľmi jednoduché, pretože sa dodáva vo forme tabliet. Dávkovanie sa určuje individuálne v závislosti od osoby a jej telesnej hmotnosti. Vyzerá to takto:

 • Ľudia s telesnou hmotnosťou nižšou ako 85 kg by mali užívať 2 kapsuly denne
 • Osoby s hmotnosťou nad 85 kg by mali užívať 2 kapsuly denne 2-krát denne, t.j. spolu 4 tablety

Tablety sa odporúča užívať 30 minút pred tréningom alebo jedlom. Je dôležité zapiť tablety veľkým množstvom vody. Zvýšite tak vstrebávanie živín. Neprekračujte odporúčané dávky.

BeSlimmer

Tabletky na chudnutie BeSlimmer – účinky

Pravidelné užívanie tabletiek na chudnutie BeSlimmer umožňuje schudnúť a zlepšiť celkový stav nášho tela.

Všetky účinky používania BeSlimmer :

 • Zvýšené spaľovanie tukov
 • Zvýšená rýchlosť metabolizmu
 • Posilňovanie svalov
 • Lepšia svalová pohoda a vyššia efektivita
 • Pomáha uvoľňovať energiu z bielkovín, tukov a sacharidov
 • Stimuluje telo k zvýšeniu produkcie tepla, čo spôsobuje, že spaľujeme nadbytočné kalórie
 • Zabraňuje ukladaniu tukových zásob v tele
 • Podporuje proces lipolýzy a zvyšuje termogenézu
 • Zvyšuje tvorbu žalúdočných štiav a zlepšuje trávenie.

Je BeSlimmer bezpečný? Vedľajšie účinky

BeSlimmer je produkt, ktorý je bezpečný pre zdravie a nespôsobuje vedľajšie účinky, ak sa používa v súlade s odporúčaniami pre dávkovanie. Neprekračujte odporúčanú dávku, pretože nezvýši účinky užívania a môže spôsobiť len tráviace problémy. 

Ako sa BeSlimmer líši od iných tabletiek na chudnutie?

Medzi prípravkami na chudnutie sú najčastejšie tie, ktoré je potrebné kombinovať s personalizovanou stravou, aby ste videli viditeľné výsledky. BeSlimmer sa od týchto tabliet výrazne líši, pretože podporuje procesy zodpovedné za rýchlejšie spaľovanie tukov bez nutnosti namáhavého cvičenia. K ešte lepším výsledkom samozrejme pomôže zvýšená fyzická aktivita, no nie je to nevyhnutné.

BeSlimmer si získal celosvetové uznanie aj vďaka obsahu iba prírodných zložiek rastlinného pôvodu a doplnkových látok ako sú aminokyseliny a vitamíny, ktoré sú úplne bezpečné a prírodné. V prípade iných produktov tohto typu sa zvyčajne používajú umelé látky, ktoré môžu spôsobiť nezvratné zmeny v našom tele, a preto je to nepochybne niečo, čo odlišuje BeSlimmer od iných tabletiek na chudnutie.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Doplnok stravy BeSlimmer – Zloženie tabliet – Aké zložky obsahuje?

Zloženie BeSlimmer obsahuje iba prírodné zložky. Ide najmä o rastlinné extrakty obohatené o aminokyseliny a vitamíny. Ich kombinácia v ideálnom pomere vám umožní zvýšiť metabolizmus a rýchlosť metabolizmu. Chudnutie je tiež zintenzívnené vďaka vysokému obsahu kofeínu, ktorý vytvára dodatočnú energiu a zvyšuje telesnú teplotu, čo má za následok viac spálených kalórií.

Zloženie horáka:

Esencia zeleného čaju

Podporuje spaľovanie tukov, detoxikuje a prečisťuje organizmus, dodáva energiu a pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi;

Pomarančový extrakt

Kôra horkého pomaranča obsahuje synefrín, zlúčeninu patriacu do tzv termogénne látky, ktoré urýchľujú spaľovanie tukov a podporujú chudnutie. Tiež znižuje chuť do jedla, bojuje proti celulitíde a urýchľuje krvný obeh. Má katabolické vlastnosti a stimuluje telo k väčšej aktivite.

Extrakt z guarany

Ide o zložku, ktorá urýchľuje metabolizmus a podporuje prirodzené chudnutie.

Extrakt z bobúľ Acai

Prečisťuje tráviaci systém a podporuje jeho prácu. Okrem toho odstraňuje z tela zvyškové toxíny a podporuje zrýchlenie metabolických procesov.

Upravený extrakt z malín

Malinový ketón prítomný v ovocí ovplyvňuje tvorbu a aktivitu norepinefrínu. Je zodpovedný za zintenzívnenie spaľovania tukov. Pomáha nielen zbaviť sa nadbytočných kilogramov, ale tiež zabraňuje ich opätovnému výskytu.

Cholina

Je to zložka zodpovedná za udržanie správneho metabolizmu tukov. Pozitívne vplýva aj na správnu činnosť pečene.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Kapsuly BeSlimmer – recenzie, fóra

BeSlimmer

Názory na BeSlimmer sú veľmi pozitívne a pre jeho obrovskú obľúbenosť ich nájdeme doslova na každom fóre zdravia a krásy. Ľudia najčastejšie dbajú na to, aby produkt mohol fungovať a prinášať pozitívne účinky bez potreby cvičenia. Dôležitou výhodou podľa spotrebiteľov je tiež skutočnosť, že sa používajú iba prírodné zložky. Občas sa objavia aj negatívne recenzie, tie však väčšinou súvisia s problémami s dostupnosťou tabletu.

Recenzie BeSlimmer z fóra:

„Ak hľadáte doplnok na chudnutie, ktorý naozaj funguje, BeSlimmer určite stojí za vyskúšanie! Beriem ho asi mesiac a schudol som už 8 kíl. Chuť do jedla sa mi definitívne znížila a podarilo sa mi eliminovať problém „svačiny medzi jedlami“. Tablety sa ľahko užívajú a nespôsobujú nepríjemné vedľajšie účinky. Radím!“ 

Kde kúpiť BeSlimmer – Dostupné ceny a akcie

Produkt BeSlimmer je možné zakúpiť na oficiálnej stránke výrobcu. Spaľovač tukov momentálne nie je dostupný v stacionárnom predaji. Pri kúpe z overeného zdroja máme nielen istotu, že dostaneme originálny výrobok, nie len náhradu, ale môžeme využiť aj najlepšiu cenovú ponuku, ktorú výrobca ponúka.

Cena BeSlimmer je momentálne v akciovej cene -50%. Na oficiálnej stránke výrobcu môžeme v prípade akýchkoľvek otázok využiť aj kontaktný formulár. Môžeme tiež skontrolovať, aké akcie sú tam k dispozícii.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Vložiť komentár