Cardio A, podvod? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Cardio A je doplnok  na báze prírodných extraktov, ktorý bol vyvinutý s ohľadom na zdravie kardiovaskulárneho systému. Keď telo vykazuje známky nepohodlia alebo bolesti, potrebuje našu pozornosť. Mnohé ochorenia, ako vysoký krvný tlak, kŕčové žily či hemoroidy, mohli vzniknúť z rovnakého dôvodu: upchaté cievy.

Mnoho mužov a žien sa rozhodne kúpiť lieky na kontrolu bolesti a zápalu, ale problém nezmizne. Na vyriešenie príčiny je potrebné vyčistiť upchaté cievy. Prečo však cievne steny blokujú prietok krvi a ako môžeme zasiahnuť?

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo znamená náhle zvýšenie krvného tlaku?

Mierne výkyvy krvného tlaku sú počas dňa normálne, no prudký skok, ktorý príde z ničoho nič, môže naznačovať niečo vážne.

Je normálne, že váš krvný tlak – sila, ktorú vaše srdce pumpuje krv do tela – kolíše počas dňa, zvyčajne podľa predvídateľného vzoru: najnižší v noci, stúpa tesne pred prebudením a počas každodenných činností, vrcholí popoludní a potom opäť klesá, kým nedosiahne toto nočné minimum. Ale niekedy môže krvný tlak náhle stúpnuť nad obvyklú vysokú úroveň a dokonca dosiahnuť nebezpečný rozsah. Toto sa nazýva skok v krvnom tlaku a môže byť potenciálne škodlivý.

Požiadali sme odborníkov, aby sa zaoberali základmi výkyvov krvného tlaku vrátane prípadov, keď je potrebná lekárska starostlivosť.

Čo je to skok v krvnom tlaku?

Prudký nárast krvného tlaku je náhly nárast mimo normálneho rozsahu, hovorí Heather Johnson, MD, preventívna kardiologička v Boca Raton Regional Hospital na Floride. Tento normálny rozsah sa bude líšiť v závislosti od toho, či máte  vysoký krvný tlak (hypertenziu)  alebo nie – takže nie je to ani tak špecifické číslo, ktoré definuje vrchol, ale kde je váš krvný tlak vo vzťahu k typickému vysokému tlaku.

Skontrolujte tiež: Cardiform, Neocard.

Čo to znamená: Je dôležité vedieť, aký je váš normálny rozsah krvného tlaku, aby ste mohli zistiť jeho prudký nárast.

Napríklad  osoba s hypertenziou  môže začať s vrcholom (aka systolickou) hodnotou 170 mmHg, takže aj keď je toto číslo veľmi vysoké, nepovažuje sa to za vrchol, hovorí Dr. Johnson. Pre iných môže byť trafenie aj relatívne nízkeho čísla skokom.

„U niektorých ľudí môže byť ich normálny [systolický krvný tlak] okolo 100, a ak dosiahnu 129, je to pre nich vrchol,“ hovorí doktor Johnson. „Ale môže to byť úplne normálny krvný tlak pre inú osobu.“

Na porovnanie, krvný tlak pod 120/80 mmHg sa považuje za zdravý, zatiaľ čo hypertenzia je definovaná ako krvný tlak 130/80 alebo vyšší podľa najnovších smerníc American Heart Association (AHA). Zvýšený krvný tlak alebo „prehypertenzia“ je krvný tlak medzi 120/80 a 129/89.

Bez pevného čísla, ktoré definuje mŕtvicu, sú symptómy dôležitým ukazovateľom, hovorí Dr. Johnson. Keď sa váš krvný tlak náhle zvýši, môžete pociťovať bolesť alebo napätie na hrudníku, zmeny videnia alebo rozmazané videnie a bolesti hlavy.

„Tieto príznaky sú niekedy tým, ako prvýkrát diagnostikujeme vysoký krvný tlak alebo si uvedomíme, že môže byť potrebné upraviť lieky na krvný tlak,“ dodáva.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Cardio A

Čo môže spôsobiť náhle zvýšenie krvného tlaku?

Mnoho faktorov súvisiacich so životným štýlom, okolnosťami a liekmi môže spôsobiť náhle zvýšenie krvného tlaku. zahŕňajú:

Silná bolesť

Bolesť môže spôsobiť zvýšenie krvného tlaku, keď ako mechanizmus prežitia nervový systém zvýši svoju sympatickú odpoveď, ktorá zahŕňa zvýšenie srdcovej frekvencie a presmerovanie prietoku krvi do hlavných orgánov.

Zaujímavé je, že zvýšenie krvného tlaku môžu spôsobiť aj lieky proti bolesti. Takže je to dvojitý zásah: „Máte bolesť sám a niektoré lieky, ktoré sa pokúšajú liečiť bolesť, vás môžu spôsobiť,“ hovorí Dr. Johnson.

kofeín

Keď si objednáte extra dávku do latte, môžete zaznamenať prudký nárast, pretože kofeín môže zvýšiť váš krvný tlak dočasným stiahnutím krvných ciev. „Niektorým ľuďom môže kofeín skutočne spôsobiť výrazné zvýšenie krvného tlaku,“ hovorí doktor Johnson.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Cvičenia

Krvný tlak počas cvičenia stúpa v dôsledku zvýšených nárokov na kardiovaskulárny systém a kyslíkovej potreby svalov pri ich práci.

Postupom času je však cvičenie jednou z najsilnejších vecí, ktoré môžete urobiť na  zníženie  bazálneho krvného tlaku. Je to preto, že cvičenie rozširuje krvné cievy, vysvetľuje Guy Mintz, MD, riaditeľ kardiovaskulárneho zdravia a lipidológie v nemocnici Sandra Atlas Bass Heart Hospital v North Shore University Hospital v Manhasset, New York. To znamená, že otvára krvné cievy, čím uľahčuje prietok krvi.

V niektorých prípadoch môžu športovci a iní zažiť to, čo je známe ako hypertenzia vyvolaná cvičením. Je definovaný ako systolický krvný tlak (najvyššie číslo) počas cvičenia, ktorý je vyšší ako 190 mmHg u žien alebo 210 mmHg u mužov. Namiesto návratu na základnú úroveň alebo nižšie po cvičení, ako je to zvyčajne po cvičení, môže krvný tlak u ľudí s hypertenziou vyvolanou cvičením zostať po cvičení zvýšený nad normál (hoci nie taký vysoký ako počas cvičenia). Príčiny hypertenzie vyvolanej cvičením nie sú známe, ale môže zvýšiť riziko vzniku vysokého krvného tlaku. Dá sa diagnostikovať záťažovým testom srdca.

Jedlo s tyramínom

Konzumácia veľmi veľkého množstva jedla obsahujúceho tyramín, aminokyselinu, môže spôsobiť dočasné zvýšenie krvného tlaku. (  Tyramín je vazopresor  , čo znamená, že sťahuje krvné cievy.) Tyramín sa nachádza v potravinách, ktoré boli zrejúce, údené, fermentované alebo nakladané.

Len málo potravín však obsahuje toľko tyramínu, aby to pre väčšinu ľudí predstavovalo problém. Výnimkou sú ľudia, ktorí užívajú triedu antidepresív nazývaných inhibítory monoaminooxidázy (IMAO), ktoré blokujú enzým, ktorý rozkladá prebytočný tyramín v tele. Kombinácia môže spôsobiť nebezpečné zvýšenie krvného tlaku.

Čo je Cardio A

Cardio A je prírodný doplnok  , ktorý môže byť v takýchto situáciách veľmi nápomocný. Pri kontakte s vodou uvoľňuje svoju účinnosť a veľmi ľahko sa užíva. Jeho účinnosť je na druhom mieste po operácii na čistenie ciev, ale má tú výhodu, že nemá žiadne vedľajšie účinky ani iné riziká.

Pri užívaní produktu určite zaznamenáte výhody v strednodobom a dlhodobom horizonte, počnúc druhým mesiacom používania. Aj keď mnohí spotrebitelia tvrdia, že sú schopní oceniť účinky už po niekoľkých týždňoch. Cena Cardio A  je tiež veľmi demokratická a cenovo dostupná.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Cardio A

CardioA zložky

Cardio A  sú len prírodné zložky, rastlinné extrakty, uzavreté v praktických tabletách. Tento doplnok pomáha čistiť cievnu sieť tela, od tepien po kapiláry, odstránením cholesterolu, krvných zrazenín a usadenín vápnika, ktoré bránia voľnému prúdeniu krvi.

Akonáhle sa obsah tabliet dostane do krvného obehu, uvoľní malé bublinky kyslíka, ktoré zasiahnu nános a uvoľnia priechod.

Ingrediencie:

Žihľava  je veľmi populárna rastlina v alternatívnej medicíne a nielen. Jeho hlavnou úlohou je čistiť cievy od cholesterolu priľnutého na stenách. Vďaka žihľave  Cardio A  uvoľňuje prietok krvi a umožňuje orgánom a svalom prijímať správne množstvo hydratácie a výživy. Žihľava tiež pomáha znižovať opuchy, regeneruje chrupavku, zlepšuje pohyblivosť a znižuje prípadné bolesti kĺbov.

Extrahovaný  hloh  zachytáva častice cholesterolu a premieňa ich na HDL lipoproteíny, teda frakciu dobrého cholesterolu. Táto premena je veľmi dôležitá, pretože okrem čistenia cievnej siete dodáva telu oveľa viac energie. Tí, ktorí používajú Cardio A, preto zažijú pocit väčšej vitality počas celého dňa.

Ďalšou kľúčovou zložkou  kardia A  je  vitamín B2  , ktorý je dôležitý pre zdravie ciev, pretože upokojuje cievy, znižuje kŕče a stabilizuje krvný tlak. To môže mať pozitívny vplyv na bolesti hlavy, tinitus, funkciu pľúc a priedušiek.

Tiamín  ,  tiež známy ako vitamín B1, je živina, ktorá má preventívnu funkciu pre kardiovaskulárny systém: v skutočnosti pomáha predchádzať tvorbe zrazenín a zabezpečuje plynulejší prietok krvi. To môže znížiť srdcovú únavu a predchádzať situáciám tachykardie alebo arytmie. Tiamín sa podieľa aj na metabolizme cukrov a umožňuje ich premenu na energiu, ktorú telo dokáže okamžite využiť.

B1 sa podieľa na syntéze neurotransmiterov, a preto je dôležitý pre prenos nervových vzruchov a tiež udržiava zdravie srdca vyrovnávaním hladín sodíka a draslíka. Tento dôležitý prvok nájdeme aj v potravinách, ako sú strukoviny, orechy, semená a celozrnné výrobky. Zavedením týchto potravín pri užívaní kardiotenzných liekov určite môžeme zvýšiť ich účinok.

Vŕbová kôra  vo forme extraktu robí Cardio A protizápalovým a analgetickým. Táto zlúčenina pôsobí ako skutočná „sadra“ stien ciev, rýchlo opravuje mikrotrhliny, ktoré by mohli viesť k prasknutiu. Aktivita výťažku z vŕby zabraňuje mŕtvici a zlepšuje zdravie mozgu tým, že bunkám umožňuje prijímať viac kyslíka a živín.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Kyselina salicylová  sa v medicíne používa na zlepšenie kardiovaskulárnych funkcií: v tomto prípade môže extrakt z vŕbovej kôry obsahovať rôzne dávky a preto je dôležité informovať lekára, najmä v prípade už existujúcich ochorení.

Ako dlho používať Cardio A

Odborníci odporúčajú aspoň 60 dní liečby, aby ste videli hmatateľnú zmenu vo vašom zdraví. Ak budete Cardio A užívať aspoň dva mesiace, hneď od začiatku zaznamenáte väčšiu energiu, väčšiu koncentráciu, ako aj zlepšenie sluchu a čuchu.

Recenzie na CardioA

Okrem vyváženejšej stravy a pravidelného cvičenia  môže Cardio A  skutočne  pomôcť vyriešiť mnohé neduhy a predchádzať  komplikáciám. Väčšina názorov, ktorých je na webe veľmi veľa, je veľmi pozitívnych.

Používatelia, muži aj ženy, hlásia zníženie alebo vymiznutie mnohých fyzických ochorení, čím sa znižuje potreba nákupu nových liekov. V strednodobom a dlhodobom horizonte je možné pozorovať aj výrazné zlepšenie stavu ciev.

Užívateľské recenzie Cardio A  popisujú výhody, ako je prebúdzanie sa ľahšie a bez bolesti svalov, väčšia chuť do jedla, zvýšená energia, ľahší pohyb, pokojnejší pocit a ľahšie zaspávanie a pokojný spánok.

Vždy stojí za to požiadať o stanovisko svojho špecialistu, aby ste určili najlepšie dávkovanie a koordinovali príjem akýchkoľvek liekov, aby ste predišli vedľajším účinkom.

Cardio A

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Ako to funguje

Užívanie kardiotenzných liekov prospieva celému telu: znižuje cievne a svalové kŕče, podporuje zdravé chudnutie, opravuje kapiláry a minimalizuje riziko infarktu. Navyše na rozdiel od iných doplnkov nezanecháva v ústach horkú pachuť a nespôsobuje aerofágiu, ale skôr chráni žalúdok a črevá, ktoré lepšie trávia potravu.

Mechanizmus účinku tohto doplnku prebieha v štyroch fázach: čistenie stien ciev, premena cholesterolu na energiu, zníženie kontrakcií a zníženie záťaže srdca. Pripomeňme, že vzorec je určený na čistenie, ale aj opravu krvných ciev, pričom chráni zdravie mozgu a znižuje riziko mŕtvice.

Ako zvýšiť účinok Cardio A

Každý človek má svoj vlastný fyzický stav a návyky: táto jedinečnosť znamená, že účinky kardia A sa môžu líšiť od človeka k človeku. Produkt je stále účinný, ale rozsah a trvanie účinku závisí od individuálnych podmienok.

Potenciál Cardio A je veľmi pozitívny, ale je dôležité  pochopiť, že nejde o zázračný produkt  : avšak táto silná zmes rastlinných látok a základných zložiek môže byť rozhodujúca spolu s uvedomelejším správaním pri výbere potravín a aktívnejším životným štýlom.

Zahrnutie viac zásaditých potravín do vašej stravy, pitie aspoň dvoch litrov vody denne, jej časté popíjanie a vyhýbanie sa smädu sú len dve správanie, ktoré môže ovplyvniť účinnosť Cardio A.

Ale  rovnako dôležité je udržiavať telo aktívne  : 15-20 minút chôdze každý deň môže stačiť na aktiváciu všetkých kardiotenzných vlastností na maximum.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

1 komentár k “Cardio A, podvod? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť”

  1. Pred 10 rokmi mi diagnostikovali chronickú hypertenziu. Aby som zbavil moje telo tabletiek, lekár mi predpísal CardioA. Arteriálny tlak sa vrátil do normálu, zmizol pocit ťažkosti, bolesti hlavy a hrudníka. Po užití Recardin som si uvedomil, že som príliš dlho užíval veľmi silné lieky, ktoré mi spôsobili problémy s obličkami. Vďaka Bohu, že ich už nemusím brať

    Odpovedať

Vložiť komentár