Cardiform – funguje to? Podvod? Recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

Cardiform – vysoký krvný tlak  , všeobecne nazývaný „  hypertenzia “, je stav zahŕňajúci vysoký krvný tlak v tepnách. Keďže ide o rizikový faktor pre rozvoj iných ochorení, ako je mŕtvica a srdcový infarkt, je veľmi dôležité predchádzať symptómom.

Žiaľ, neexistuje žiadny špecifický liek, ktorý by dokázal vysoký krvný tlak úplne odstrániť, no keďže ide  o chronické ochorenie,  ľudia ním trpiaci budú musieť s týmto problémom bojovať do konca života.

Mnohé lieky na vysoký krvný tlak však môžu byť návykové alebo spôsobiť vážne vedľajšie účinky. Okrem toho je možné vykonať určité  zmeny životného štýlu  (nepiť alkohol, nefajčiť, dodržiavať diétu s nízkym obsahom tuku, cukru a soli a pravidelnú fyzickú aktivitu) a používať prírodné doplnky stravy.

Jedným z nich je  Cardiform ,  produkt založený na úplne organických zložkách  , ktorý sa ukázal ako veľmi užitočný v boji proti náhlym zmenám krvného tlaku u mužov aj žien. Poďme sa hneď pozrieť na všetky jeho funkcie.

Skontrolujte: Cardione.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

10 vecí, ktoré môžu zvýšiť váš krvný tlak

Neexistuje spôsob, ako zvonku zistiť, či máte  vysoký krvný tlak  . Môžete sa cítiť skvele, ale sila vašej krvi proti stenám tepien môže byť taká veľká, že pomaly spôsobí poškodenie, ktoré zvyšuje riziko  srdcových chorôb  ,  mŕtvice  a zlyhania obličiek.

Preto je dobré požiadať  svojho lekára, aby vám skontroloval krvný tlak vo veku 45 rokov  (alebo skôr, ak máte iné rizikové faktory, ako je  cukrovka  , fajčenie,  nadváha  alebo skoré ochorenie srdca alebo obličiek v rodinnej anamnéze). Kontroly by sa mali vykonávať každoročne, hoci mnohí praktickí lekári vykonávajú meranie krvného tlaku ako rutinnú súčasť každej návštevy pacienta.

Existuje však niekoľko známych kľúčových faktorov, ktoré zvyšujú vaše riziko:

1. Vek  – Pre mnohých ľudí je najvýznamnejším faktorom, ktorý prispieva k vysokému krvnému tlaku, vek. Naše tepny vekom tuhnú. To znamená, že rovnaký objem krvi je vytlačený do menšej oblasti, a tak môže krvný tlak stúpať, niekedy aj dramaticky.

Aby ste si predstavili, akú námahu to kladie na vaše srdce, spomeňte si na tlak, ktorý potrebujete, keď nafúknete okrúhly balón, v porovnaní s tým, koľko je potrebné na nafúknutie jedného z tých dlhých, chudých balónov, ktoré robia balónové zvieratá.

Šesťdesiat percent ľudí vo veku 60 a viac rokov má vysoký krvný tlak. Ale vek nemusí hrať rolu. Odborníci poukazujú na tradičné populácie, ako sú domorodé obyvateľstvo Brazílie, kde nedochádza k výraznému zvýšeniu krvného tlaku s vekom. To naznačuje, že hlavným faktorom je náš západný životný štýl, najmä príjem soli.

Kardiformný

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

2. Rodinná anamnéza  – Mal jeden alebo obaja rodičia vysoký krvný tlak? Rodinná anamnéza prispieva k 2 až 10 percentám rizika vzniku vysokého krvného tlaku v priebehu nasledujúcich štyroch rokov v závislosti od veku a od toho, či jeden alebo obaja rodičia mali problém s krvným tlakom. Zdá sa, že je zapojených veľa génov, pričom každý z nich má malý účinok.

3. Fajčenie  – zvyšuje sa tým riziko vzniku vysokého krvného tlaku a viac sú ohrození starší ľudia. Fajčenie výrazne zvyšuje riziko srdcových ochorení alebo mŕtvice pri danej hladine vysokého krvného tlaku v porovnaní s nefajčiarom.

4. Nadbytok alkoholu  – Pravidelná  konzumácia alkoholu  jednoznačne súvisí s vysokým krvným tlakom. Zdá sa, že má obzvlášť výrazný účinok na krvný tlak u starších žien, ktoré fajčia. U nich môže 20 gramov alkoholu denne alebo dva štandardné nápoje zvýšiť krvný tlak o 9,6 nad 5,2 mmHg. (Hg je chemický symbol pre ortuť. Krvný tlak sa meria v milimetroch ortuti. Ďalšie informácie o meraní krvného tlaku nájdete v dokumentácii o  hypertenzii  .) Pravidelné veľké pitie však môže spôsobiť výrazné zvýšenie krvného tlaku, niekedy natoľko extrémne, že môže viesť k mŕtvici. Alkohol môže tiež ovplyvniť účinnosť liekov na krvný tlak.

5. Nadváha alebo  obezita – Obezita zvyšuje riziko vzniku vysokého krvného tlaku v priebehu nasledujúcich štyroch rokov o 6 percent. Najväčšie riziko nesie extra tuk okolo pása.

6. Nízka fyzická aktivita  – ukázalo sa, že ľudia, ktorí trávia veľa času pozeraním televízie a málo času pohybovou aktivitou, majú o 3-4 mmHg vyšší krvný tlak ako ľudia, ktorí sú aktívnejší.

7. Ochorenie obličiek  – Zápal a infekcia (okrem iného) môže spôsobiť ochorenie obličiek, ktoré je hlavnou príčinou vysokého krvného tlaku. A keď máte vysoký krvný tlak, môže to zhoršiť ochorenie obličiek. U osoby s normálnou funkciou obličiek, ktorá je v počiatočnom štádiu vysokého krvného tlaku, sa pravdepodobne v nasledujúcich šiestich rokoch rozvinie ochorenie obličiek, ak sa nelieči na vysoký krvný tlak.

8. Cukrovka  – Vysoký krvný tlak je oveľa častejší u ľudí s cukrovkou (60 percent ľudí s cukrovkou 2. typu a 40 percent ľudí s 1. typom má vysoký krvný tlak.

9. Nadbytok sodíka v strave  – Chlorid sodný je hlavným zdrojom  sodíka vo väčšine potravín  , je to aj chemický názov pre kuchynskú soľ. Keď hladiny sodíka v krvi stúpajú, krvné cievy zadržiavajú vodu, aby sa pokúsili vyrovnať koncentráciu sodíka. Táto extra voda zvyšuje objem krvi v cievach, čo spôsobuje vysoký krvný tlak.

Zníženie množstva soli pridávanej do potravín má len obmedzený význam, keďže 75 percent soli, ktorú konzumujeme, je ukrytých v spracovaných potravinách (často v potravinách, o ktorých si myslíme, že pre nás nie sú zlé, ako napríklad chlieb a cereálie na raňajky). Odporúčaný maximálny príjem soli je menej ako 6 gramov denne, no väčšina Austrálčanov zje viac. Niektoré pizze so sebou obsahujú 13 gramov na pizzu! Samotný chlieb tvorí 20 % príjmu soli v strave a spracované mäso 15 %. Korenie, omáčky a marinády, ktoré pridávame do jedál, často obsahujú veľa soli.

10. Zriedkavé príčiny  – Asi 5 percent ľudí s vysokým krvným tlakom má špecifickú príčinu, zvyčajne súvisiacu s obličkami, aortou (hlavná tepna, ktorá odvádza krv zo srdca) alebo hormonálnymi stavmi. Na rozdiel od najbežnejších foriem vysokého krvného tlaku, ktoré si vo všeobecnosti vyžadujú celoživotnú liečbu, mnohé z týchto zriedkavých príčin vysokého krvného tlaku sú liečiteľné.

Cardiform Čo to je a ako to funguje

Cardiform je  doplnok stravy v kapsulách  , ktorého účelom je udržiavať krvný tlak pod kontrolou, a tým účinne predchádzať niektorým ochoreniam, ako je mŕtvica či infarkt.

Jeho účinnosť pri obnove ideálnej funkčnosti srdca a ciev je spôsobená receptúrou, ktorá kombinuje prírodné aktívne zložky a veľmi silné vitamíny. Medzi nimi je najdôležitejší  bioflavonoid  z rastlín, ako je divoký smrekovec, ktorý je široko prítomný v každej kapsule Cardiform .

Teraz sa táto látka používa aj v mnohých iných prípravkoch na vysoký krvný tlak, no len Cardiform obsahuje dostatok na to, aby rozvinula svoje priaznivé účinky. Liečivú silu prípravku navyše  umocňuje prítomnosť ďalších prírodných účinných látok  s overenými liečivými vlastnosťami.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Kardiformný

Vlastnosti a výhody

Cardiform tablety , ak sa správne užívajú denne a po určitú dobu, sú schopné  zastaviť príznaky hypertenzie,  ako sú bolesti hlavy, rozmazané videnie, potenie, ospalosť, ťažkosti s koncentráciou, podráždenosť a náladovosť.

Vďaka tomuto produktu budete môcť:

  • Obnovte tón a elasticitu krvných ciev v jednom kurze;
  • Harmonicky regulujú prácu srdca;
  • Eliminácia anginy pectoris a arytmií, ktoré sú priamymi účinkami náhlych zmien tlaku;
  • Znížte nervozitu a zmeny nálad.
  • Nakoniec sa ukázalo, že Cardiform môže byť tiež užitočný pri zlepšovaní niektorých symptómov pacientov, ktorí prežili mozgovú príhodu, ako je obmedzenie pohybu a kognitívnych schopností.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Cardiform Ako sa to robí? Ingrediencie a zloženie

Všetku našu pozornosť sústredíme na  mimoriadne zloženie Cardiform , ktoré získalo titul objav roka v rámci medzinárodného medicínskeho ocenenia.

Každá kapsula doplnku obsahuje:

  • Žihľava  : táto poľná bylina je užitočná v boji proti nervozite a zmenám nálady,  zlepšuje krvný obeh  , rozširuje cievy a rozpúšťa prípadné zrazeniny;
  • Výťažok z plodov hlohu : dokonale tonizuje srdcový sval, znižuje hladinu cholesterolu a zabraňuje tvorbe aterosklerotických plátov, ktoré môžu spôsobiť ischémiu krvných ciev;
  • Vitamín B6  (pyridoxín): má účinok na zníženie krvného tlaku odvodnením nadbytočných tekutín;
  • Vitamín B2  (riboflavín): uľahčuje tvorbu červených krviniek a obnovu buniek;
  • Vitamín B1 (tiamín): umožňuje správne fungovanie nášho centrálneho nervového systému.

Cardiform Ako používať? Návod na použitie a dávkovanie

Každé balenie Cardiformu obsahuje 20 kapsúl po 500 mg. Dávkovanie odporúčané výrobcom je  1 tableta 2x denne  (ráno a večer).

Prvé účinky stabilizácie krvného tlaku pocítite  po 6 hodinách od prvej konzumácie  . Minimálny priebeh liečby je 20/30 dní, ale je možné pokračovať v užívaní Cardiformu aj dlhšie.

Cardiform Kontraindikácie a vedľajšie účinky

Cardiform  ako doplnok stravy na báze prírodných zložiek nemá žiadne kontraindikácie  a možno ho bezpečne užívať ako doplnok k zmenám životného štýlu prijatým pri liečbe hypertenzie.

Len určité kategórie ľudí, ako sú tehotné a dojčiace ženy a ľudia, ktorí už trpeli srdcovým ochorením a/alebo už užívajú lieky na vysoký krvný tlak, by sa mali pred užitím Cardiformu poradiť so svojím lekárom .

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Kardiformný

Naozaj Cardiform funguje alebo nefunguje?

Účinnosť doplnku stravy Cardiform pri hypertenzii  potvrdzujú početné laboratórne testy.

Najmä v štúdii uskutočnenej v roku 2016 na Kardiologickom ústave sa porovnávali 2 skupiny dobrovoľníkov s hypertenziou, prvej skupine bol podaný Cardiform a druhej placebo.

Výsledky boli prekvapivé: ľuďom v prvej skupine sa podarilo stabilizovať krvný tlak na 100 %, odstrániť krvné zrazeniny v žilách na 90 % a kontrolovať prípadnú arytmiu na 99 %.

Ďaleko od tvrdenia, že ide o zázračný produkt, pravdou je, že Cardiform je produkt, ktorý sa v experimentálnej fáze aj po uvedení na trh ukázal ako skutočne užitočný pri riešení problémov súvisiacich s vysokým krvným tlakom a zlým obehom.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Cardiform recenzie a komentáre

Cardiform bol  uvedený na trh pred niekoľkými rokmi  , ale už získal množstvo schválení, o čom svedčia  početné recenzie dostupné online  . Tí, ktorí to už vyskúšali, potvrdzujú, že ide o produkt, ktorý funguje.

Jeho účinnosť pre svojich pacientov potvrdzujú aj mnohí lekári a kardiológovia, ktorí zdôrazňujú dôležitosť prírodných zložiek v ňom obsiahnutých.

Zozbierali sme niektoré z najzaujímavejších názorov na Cardiform tu , ktoré vám môžu pomôcť pochopiť, či môže byť tento produkt užitočný aj pre vás:

„ Pred dvoma rokmi som mal vždy závraty a náladovosť, tak som išiel k lekárovi s tým, že som v strese. Namiesto toho som zistil, že trpím vysokým krvným tlakom.

Spočiatku som tento problém bral na ľahkú váhu, obmedzil som sa na obmedzenie alkoholu a cigariet. Až do jedného dňa asi pred 10 mesiacmi som mal malú mozgovú príhodu. Potom mi môj lekár povedal o Cardiforme .

Na kontrolu symptómov užívam jednu tabletu denne. Odvtedy sa cítim oveľa lepšie a nemal som žiadne srdcové ani neurologické recidívy! 

Cena a kde kúpiť

Cardiform  sa nepredáva  v lekárňach  ani ho nenájdete na  Amazone  . Jediný spôsob, ako kúpiť tento produkt s plnou bezpečnosťou a zárukou, je z  oficiálnej webovej stránky  . Okrem presnejšieho uvedenia zloženia Cardiformu a jeho mnohých pozitívnych účinkov na krvný tlak nájdete na oficiálnej stránke cenu, ktorá je často náchylná na skutočne výhodné  zľavy.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Vložiť komentár