Choco Lite recenzie, fórum, zloženie, cena, kde kúpiť?

Dobrá správa pre milovníkov čokolády – nový výskum naznačuje, že ak chcete schudnúť, nemusíte zo svojho jedálnička vyškrtávať lahodnú pochúťku. Nový výskum naznačuje, že zníženie hladiny cukru v krvi môže skutočne urýchliť spaľovanie tukov.

Podľa štúdie publikovanej Brigham and Women’s Hospital v časopise FASEB Journal vám konzumácia čokolády skoro ráno môže pomôcť schudnúť, keďže štúdia zistila, že účastníci zjedia 100 gramov mliečnej čokolády do hodiny po prebudení a hodinu pred odchodom. do postele na dva týždne.vedci zistili, že napriek konzumácii čokolády nebol rozdiel v ich hmotnosti.

Vedci štúdie uviedli, že ranná konzumácia čokolády môže pomôcť znížiť hladinu cukru v krvi a spáliť tuk. Je to spôsobené aj hladinou antioxidantov a flavannolov nachádzajúcich sa v kakaových bôboch, čo môže viesť k zvýšenej oxidácii tukov.

Testované ženy

Štúdia ,  publikovaná tento týždeň v časopise Journal of the Federation of American Societies for Experimental Biology v Brigham and Women’s Hospital, skúmala, či konzumácia 100 gramov (asi 3,5 unce) čokolády v rôznych časoch dňa ovplyvňuje metabolizmus u žien po menopauze.

Najprv bolo 19 žien rozdelených do troch skupín: jedna jedla čokoládu ráno a druhá večer. Tretia skupina nejedla čokoládu vôbec. Inak účastníci nemuseli meniť svoje obvyklé stravovacie návyky. Tento experiment sa uskutočnil na 14 dní.

Jeden z kľúčových faktorov?Výber v čokoláde.Výskumník tvrdí, že tmavej čokoláde sa často pripisujú jej zdravotné účinky. Preto sa vedci rozhodli pozrieť na to, čo sa stalo s podávaním mliečnej čokolády.

Čokoláda nespôsobovala priberanie.

choco lite

Prvé pozorovanie, ktoré výskumníci uvádzajú vo svojom abstrakte, je: „Naše výsledky ukazujú, že 14 dní konzumácie čokolády nezvýšilo telesnú hmotnosť.“

Ráno aj večer skupiny žien, ktoré konzumovali čokoládu, zaznamenali počas 14-dňovej štúdie zníženie hladu a chuti na sladké.

Raňajkári aj noční jedáci čokolády spálili viac kalórií ako na začiatku, no nočná skupina spálila dvakrát toľko kalórií (v priemere 300) ako priemer 150 ľudí v skupine, ktorá raňajkuje. A čo viac, ľudia, ktorí jedli čokoládu v noci, zvýšili svoju fyzickú aktivitu o 6,9 %, zvýšili si metabolizmus a dokonca si znížili obvod pása o 1,7 %. Tiež hovoria, že ich spánkový rytmus bol pravidelnejší. Prečo? Dôvod je veľmi vedecký – čítajte ďalej a dozviete sa

Výskumníci vysvetľujú, že konzumácia čokolády zrejme mení „zloženie a funkciu“ črevnej mikroflóry, o ktorej si mysleli, že hrá dôležitú úlohu pri hlade, aktivite a metabolických zmenách u účastníkov.

Predtým, ako zaradíte toto množstvo čokolády do svojho denného jedálnička, musíte venovať pozornosť kľúčovému upozorneniu: Zatiaľ čo sa zdá, že konzumácia čokolády zvyšuje množstvo kalórií spálených ženami v tejto štúdii, kalórie v čokoláde , asi 542, ďaleko prevyšujú zvýšenie spálených kalórií. .Takže aj keď sa možno oplatí zjesť viac čokolády, aby ste videli, ako vám poslúži, vyberať celých 3,5 unce v pravidelných intervaloch môže byť trochu prehnané.

Choco Lite mi ez?

CHOCO LITE

Každý, kto bojoval s nadváhou alebo obezitou, vie, že jesť je pôžitok, ale chudnutie nie je príjemný zážitok.pre tých, ktorí nemajú radi sladké, ale teraz dokážu efektívne skombinovať chudnutie čokoládovú príchuť lásky, predstavili Choco Lite na jedálnom lístku .Toto je senzačný, odborníkmi odporúčaný a vysoko účinný doplnok stravy s čokoládovou príchuťou iba prírodnými ingredienciami, vďaka ktorým sa rýchlo zbavíte všetkých kíl navyše.

Čokoláda CHOCO LITE na chudnutie?

Všetko, čo som opísal vyššie, sa zdá byť rozhodne strašidelné a rovnako určite stojí za to ušetriť na tom, že diéta na chudnutie môže pomôcť s Choco Lite. O diéte som písal bezdôvodne, pretože tento lahodný zoštíhľujúci šejk by sa mal okrem dennej porcie vždy dobre najesť , čo vám umožní nielen dosiahnuť vysnívanú štíhlu postavu, ale aj udržať si vynikajúce zdravie. Čo je teda Choco lite, a prečo toľko profesionálnych odborníkov na výživu odporučiť, a pomocou látványosak.Ez efektov k dispozícii sedadiel z čokolády ochutené shake z bezpečných ingrediencií, ktorá umožňuje rýchly a čo je najdôležitejšie, dlhodobý úbytok na váhea reguluje všetky procesy v našom tele, ktoré k tomu vedú .

Choco Lite Ako fungujú vedľajšie účinky?

Choco Lite – skvelý spôsob, ako sa zbaviť nadbytočných kilogramov

Choco Lite

Už vás nebavia neúspešné pokusy o chudnutie ? Chcete si konečne obliecť nohavice vysnívanej veľkosti? Snívate o skvelej postave, no je pre vás ťažké držať sa diéty a motivácie pravidelne sa hýbať? na vyššie uvedené otázky áno, potom vás určite zaujíma produkt s názvom Choco Lite – skvelý kokteil, ktorý vám pomôže dosiahnuť požadované výsledky pri chudnutí.

Tento produkt vám pomôže znovu získať motiváciu schudnúť! Vďaka unikátnej receptúre kokteilu Choco Lite sa vám podarí dosiahnuť vytúžené číslo bez toho, aby ste museli znižovať svoje stravovacie návyky alebo tráviť dlhé hodiny v posilňovni. že snaha o dokonalý tvar má zmysel.Účinky pravidelného používania produktu uvidíte rýchlejšie, ako sa očakávalo!

Ako Choco Lite funguje?

V prvom rade – neskutočne účinný Koktejl naštartuje váš metabolizmus, odstráni príčinu nadváhy Veľa sacharidov Jedzte čo chcete a nebojte sa nových obetí Život je príliš krátky na to, aby ste sa neustále obmedzovali Chodenie do reštaurácie a jesť svoje obľúbené produkty neznamená vzdať sa tvaru svojich snov.koktaily, môžete si užívať krásnu postavu aj bohatý spoločenský život – choďte do krčiem bez toho, aby ste sa museli obávať nadmerného príjmu kalórií.

Choco Lite nielenže skvele funguje, ale má aj fantastickú chuť, ktorú si určite čoskoro obľúbite. Ako už názov napovedá, výrobok obsahuje kakao. Nepochybnou výhodou Choco Lite je, že nenájdete žiadne iné ingrediencie než prírodné zložky.

Aké zložky obsahuje Choco Lite?

Základom pre akékoľvek účinné chudnutie zloženie doplnkov, a používatelia nemôžu ohroziť každú zložku podľa ebben.Aktuálne ekologické trendy prírodného pôvodu byť, a čo je najdôležitejšie, nespôsobuje vedľajšie účinky som oboznámený .Örömmel, že výrobca Choco Lite bojoval za Dodatočná úloha, a To splnilo tieto významné követelményeknek.Ennek výsledkom je všestranné, široké opatrenie so získaným produktom, v ktorom možno nájsť účinné látky ako:

COCOA

COCOA

Vyrába sa z mletých kakaových bôbov a je plodom stromu rastúceho v Strednej a Južnej Amerike, ktorého zdravotné vlastnosti poznali už Mayovia a Aztékovia.

 • polyfenoly, antioxidanty, ktoré znižujú množstvo voľných radikálov, čo znižuje riziko mnohých nebezpečných chorôb vrátane rakoviny a brzdí prirodzené procesy starnutia tela;
 • vitamíny, najmä tiamín – B1, riboflavín – B2, niacín – B3, pyridoxín – B6 a vitamíny E a K;
 • minerály: vápnik, horčík, železo, draslík, sodík, fosfor a zinok, ktoré sú potrebné na chudnutie;
 • vláknina.

Kakao je svojím zložením jedným z najúčinnejších prírodných spaľovačov tukov, urýchľuje procesy lipázy, čím znižuje množstvo tukových buniek v tele a zabraňuje ich opätovnému usadzovaniu.

KOŠÍK

Ďalšia stopercentne organická, zdraviu prospešná a chudnúca ingrediencia vyrobená z pôvodných obilnín, pšenice, ovsa, jačmeňa či raže je lahodným doplnkom mnohých potravín, ako sú raňajkové cereálie, müsli či zdravé šaláty.obsahuje látky potrebné na rýchly úbytok hmotnosti, z ktorých najdôležitejšie sú:

 • vitamíny skupiny B;
 • vysoký obsah bielkovín;
 • kyselina listová alebo vitamín B9;
 • minerály: železo, zinok, fosfor a vápnik;
 • vláknina.

Ich zoštíhľujúci účinok okrem iného znižuje nadmernú chuť do jedla, opuch žalúdka nám dáva pocit úplnej sýtosti na dlhé hodiny. Okrem toho znižujú hladinu cholesterolu v krvi, pomáhajú odstraňovať toxíny z tela, regulujú prácu čriev a celý tráviaci systém, ktorý hlavne vďaka vláknine.

SPIRULINA

SPIRULINA

Tieto modro-zelené riasy sú jednou z najúčinnejších zložiek doplnkov stravy, ktoré podporujú chudnúce kúry, a preto nie nadarmo aj v Choco Lite.Spirulina okrem toho obsahuje aj:

 • Opäť vitamíny skupiny B, B1, B2, B3, B6 a B12;
 • vitamíny: vitamíny A, E, K a C;
 • Omega – 3 nenasýtené mastné kyseliny;
 • luteín a chlorofyl;
 • minerály: draslík, zinok, železo, fosfor, sodík a horčík;
 • ľahko stráviteľné bielkoviny.

Vďaka tomu Choco Lite účinne znižuje hlad, efektívnejšie spaľuje telesný tuk a samotná spirulina pomáha udržiavať normálny krvný tlak a znižuje hladinu cholesterolu, keďže je dôležitým prvkom pri prevencii rizika aterosklerózy či mŕtvice.

HAJDINA

HAJDINA

Žiaľ, naši krajania sú napriek jeho nespochybniteľným zdravotným a zoštíhľujúcim vlastnostiam stále podceňovaní.Obsahuje bielkoviny, sacharidy, vitamíny skupiny B (B1, B2, B6), vitamín E, minerály: horčík, železo, zinok, draslík, meď a fosfor.zloženie by mala jednoducho podporovať rýchle chudnutie a v skutočnosti práve to pohánka reguluje a urýchľuje metabolické procesy spaľovaním a redukciou tukových buniek, ako aj pomáha odstraňovať prebytočné tekutiny z tela. Jedným zo základov nerušeného trávenia zasýti 25 percent potreby vlákniny .Kompenzuje ochorenia ako je zápcha, uľahčuje pravidelné vyprázdňovanie a odstraňuje toxíny a iné nepotrebné metabolity.

HNEDÁ RYŽA

HNEDÁ RYŽA

Týmto názvom definujeme prakticky každý druh ryže, ktorý sa dostane na náš stôl, spolu so šupkou, ktorá pokrýva zrno, čo je najcennejší zdroj živín:

 • vyššie uvedené vitamíny B, tiamín, pyridoxín a kyselina pantoténová;
 • vitamín E;
 • nenasýtené mastné kyseliny;
 • minerály: draslík, vápnik, zinok, mangán, železo, fosfor.

Tieto zložky sa aktívne podieľajú na väčšine tráviacich a metabolických procesov, ovplyvňujú správne fungovanie nervového systému.Hnedá ryža sa vyznačuje aj silným antioxidačným účinkom, ktorý brzdí rozvoj mnohých druhov rakoviny, vrátane obzvlášť nebezpečnej rakoviny hrubého čreva.Štúdie preukázali že Choco Lite It dokáže efektívne regulovať množstvo kalórií, ktoré skonzumujete za deň, naplní váš žalúdok, takže sa vylučuje pomalšie, čím výrazne znižuje nekontrolovanú chuť do jedla. Tento typ ryže môže byť dôležitým prvkom pri prevencii cukrovky tým, že udržuje hladinu glukózy v krvi nízka a zároveň znižuje váš „zlý“ cholesterol.

PEA

Jednou z najzdravších zelenín na našom stole je strukovina, ktorú sa určite oplatí zaradiť do jedálnička v prírodnej forme.In Choco Litenachádzajúci sa v extrakte zo semien hrachu je predovšetkým zdrojom esenciálnych aminokyselín, kyseliny listovej, vitamínov B, vitamínov A, C, E a K. Ich účinky účinne podporujú minerály ako horčík, fosfor, železo, draslík a vápnik, ako aj vláknina z potravy.Štúdie tiež ukazujú, že hrášok oveľa viac zasýti ako mäsité jedlá, výrazne predlžuje pocit sýtosti, umožňuje regulovať túžba po jedle medzi určenými časmi jedla.

Choco Lite – Akcia a ako ju používať

Otestoval som veľa doplnkov, o ktorých sa hovorí, že mi pomôžu schudnúť rýchlo a hlavne natrvalo a musím sa priznať, že zatiaľ ma žiadny neprekvapil tak ako Choco Lite . Ako som už spomínal, jeho celkové pôsobenie sa dá hodnotiť len pozitívne a späť možno vysledovať nasledovné:

 • Nadváhou trvalé a bezpečné odstránenie 100%;
 • potlačenie chuti do jedla, najväčší nepriateľ odtučňovacej kúry;
 • poskytnutie telu veľkú dennú dávku energie na fyzickú aktivitu, bez ktorej nemožno snívať o veľkosti 38 a menej;
 • absencia najmenšej chuti na sladkosti a chuť čokolády, ktorá vám určite bude chýbať, nám poskytuje Choco Lite;
 • udržiavanie výbornej psychickej a fyzickej pohody, dobrej nálady a optimizmu vo všetkých situáciách, nech sú akokoľvek náročné.

Aplikácia Choco Lite je veľmi jednoduchá a môže sa stať každodenným ranným rituálom. Stačí zmiešať 2-3 polievkové lyžice čokoládového prášku s vodou alebo nízkotučným mliekom a je hotová. Pre optimálny výsledok pite radšej ráno. z prvých raňajok , dodáva telu kalórie , pretože dávka 217 kalórií. Prvý viditeľný úbytok hmotnosti je badateľný po niekoľkých dňoch , ale výrobca odporúča pokračovať v liečbe mesiac.

CHOCO LITE

CHOCO LITE – POZITÍVNE NÁZORY

Pri pohľade na názory ľudí, ktorí vďaka Choco Lite získali späť svoju niekdajšiu štíhlu postavu , som bol rád, že som určite pozitívne naladený a pridávam sa k nim.Chcete sa k nám pridať aj vy, musíte ísť na stránku výrobcu, vyplniť kontakt a počkajte na telefón. Po rozhovore s konzultantom a využití aktuálnych cenových akcií si môžete objednať ľubovoľný počet ďalších balíkov .

Vložiť komentár