Ako Keto Black Premium funguje – Recenzie, fórum, cena, kde kúpiť, lekáreň, Prášok

Keto Black Premium  je doplnok stravy bohatý na prírodné živiny a aktívne zložky, ktoré dokážu absorbovať a odbúravať tuky, očisťovať telo od toxických látok a aktivovať základný metabolizmus proti hladu. Tento revolučný produkt, ktorý teraz vstúpil na taliansku scénu, bol vytvorený s cieľom schudnúť prostredníctvom ketogénnej diéty. Ale ako to funguje presne  ketogenní diétu ,  a to, ako slúži  Keto Blacka ?

Čo je ketóza a ako funguje?

Ketóza  je metabolický stav, ktorý robí  ketogénnu diétu   tak výnimočnou.

Pri tradičnej strave sa telo živí predovšetkým energiou z cukrov – alebo ešte viac z glukózy. Sacharidy sú preferovaným zdrojom týchto druhov palív, pretože mnohé uhľohydráty sú vyrobené z glukózy a možno ich rýchlo rozložiť, aby sa rýchlo získala energia. Avšak bielkoviny a tuky môžu tiež poskytnúť malé množstvo glukózy v procese nazývanom glukoneogenéza. Je to len oveľa pomalší proces. 

Obmedzením príjmu uhľohydrátov na veľmi nízku úroveň (menej ako 50 gramov denne) môžete drasticky zmeniť spôsob získavania energie vo vašom tele. V zásade platí, že ak nemáte dostatok sacharidov na rýchle prijímanie glukózy, vaše telo sa bude musieť spoliehať na alternatívny zdroj: tuk! 

Pri akejkoľvek diéte, dokonca aj pri diétach s vysokým obsahom sacharidov, telo využíva určité množstvo tuku ako palivo – väčšinou v pokoji a medzi jedlami. Ale to je zvyčajne pomalý proces a nie tuk je hlavným zdrojom energie. Navyše mastné kyseliny nie sú pre mozog žiadaným zdrojom energie.

Keto Black Premium

Čo sa teda stane, ak obmedzíte príjem sacharidov na dlhší čas?

Pri absencii dostatočného množstva uhľohydrátov pre glukózu pečeň produkuje ketóny z mastných kyselín, ktoré môže mozog použiť na zabezpečenie rýchlejšieho a stabilnejšieho toku energie do tela. Je to proces ketogenézy, ktorý je výsledkom ketogénnej alebo „keto“ diéty. A keď začne ketogenéza (oficiálny prechod z cukru na mastné kyseliny ako primárny zdroj energie), vstúpi do metabolického stavu   nazývaného ketóza . 

Aké sú zložky a vlastnosti?

Doplnok Keto Black Premium je   vyrobený z   prírodných a 100% organických   a kontrolovaných   zložiek   . Z tohto dôvodu je to jeden z najlepších doplnkov na chudnutie na trhu. Medzi   hlavné zložky Keto Black Premium sú nasledujúce:

  • Draslík:   Každá dávka Keto Black obsahuje 9 miligramov draslíka na chudnutie. Bohatá na prospešné vlastnosti tejto látky pomáha telu   vyrovnať sa s akoukoľvek svalovou únavou a   zároveň zlepšuje krvný tlak.
  • Vitamíny B:   Keto Black obsahuje veľa vitamínov B s hmotnosťou 17 miligramov na tabletu. Tieto vitamíny sú veľmi dôležité pre zdravie tráviaceho systému a kardiovaskulárneho systému. Vitamíny v skupinách B1, B2 a B3 majú priamy vplyv na premenu potravín, najmä sacharidov. Z tohto dôvodu   sú vitamíny B obzvlášť dôležité pri ketogénnej diéte   . Naproti tomu vitamíny B8 sú dôležité pri aktivácii, zlepšovaní a zrýchľovaní metabolizmu, zatiaľ čo vitamín B9 alebo kyselina listová funguje v systémoch syntézy DNA.
  • Horčík   : Horčík je nevyhnutným spojencom pre zdravie kostí, pretože dokáže viazať vápnik v zuboch a kostiach. Ale nielen to, účinok horčíka vám tiež umožňuje upraviť pH a   zrýchliť metabolizmus, pričom podporuje zoštíhľujúci účinok Keto Black Premium  .
  • L-Glutamín   : L-glutamín je aminokyselina prirodzene produkovaná telom. Jeho užívanie má významné výhody v procese regenerácie svalov, aby sa zabránilo únave a znížil pocit únavy počas dňa, najmä po cvičení. V prípade ketogénnej diéty užívanie L-glutamínu prostredníctvom Keto Black  zabraňuje  prirodzenej únave, ktorá   nasleduje po diéte  .

Aké sú výhody Keto Black Premium

 Konzumácia jednej tablety   Keto Black denne  vám umožní   schudnúť odstránením prebytočného tuku   : na jednej strane aktivuje metabolizmus a znižuje vstrebávanie sacharidov a na druhej strane pomáha predchádzať únave a vyčerpaniu. Kombinovaný účinok vitamínov B, draslíka a horčíka.

V skutočnosti ketogénna diéta často spôsobuje únavu a hlad: preto je dôležité používať doplnky stravy ako Keto Black Premium na   zlepšenie stavu a uľahčenie procesu chudnutia   . Počas ketogénnej diéty sa telo skutočne vyrovnáva s nedostatkom cukrov, ktoré nevyužilo: tie sa však rýchlo nahradia prebytočným tukom, čo vedie k strate hmotnosti.

Celkovo odborníci odporúčajú, aby ste nikdy   nedržali ketogénnu diétu   dlhšie ako mesiac a vždy brali doplnky ako   Keto Black Premium   na podporu tejto diéty. Po minimálne týždňovej prestávke môžete pokračovať v novom mesačnom cykle. Keto Black Premium sa   bezpečné a nie sú tam žiadne kontraindikácie   , pretože prášok je 100% prírodné a obsahujú zložky, užitočné pre organizmus ako celok.

Keto Black Premium

Ako to funguje?

Ako sa všeobecne predpovedalo,   Keto Black zahŕňa princípy ketogénnej diéty   , ktorá vám umožňuje stratiť tuk konzumáciou menšieho množstva sacharidov. Efektívny príjem výživového doplnku vyžaduje konzumáciu aspoň jednej tablety denne, ktorá je rozdelená na denný príjem 75 % tuku a 20 % bielkovín.

  Príjem  Keto Black Premium je veľmi jednoduchý:  pustite tabletu do pohára vody a vypite aspoň 30 minút pred raňajkami. Takto tableta začne pôsobiť na organizmus, zrýchľuje metabolizmus a proces ketózy. Výsledkom je, že organizácia bola  od začiatku  schopná   produkovať ketontesteket, ktoré sú   potrebné na zbavenie sa prebytočných lipidov, čo   urýchľuje chudnutie  .

Keto Black Premium: recenzie, referencie a hodnotenia zákazníkov, prášok

Odkedy   doplnok Keto Black vstúpil na taliansky trh, mnoho   spotrebiteľov bolo spokojných s účinnosťou týchto práškov pri   ich ketogénnej diéte. Väčšina z tých, ktorí to vyskúšali, bola s ním úplne spokojná a zanechala nespočetné množstvo pozitívnych recenzií.

Vittoria:   „Toto je prvýkrát, čo som od svojho dietológa počula o Keto Black. Pôvodne bola moja hladina ketónov iba 0,9 mol. Po cykle sa zvýšili na takmer 10 mólov. V skutočnosti presne takto funguje ketogénna diéta užívaním týchto práškov: umožňuje vám zvýšiť počet ketónov, čo uľahčuje chudnutie.

Laura:   Čo by som mala povedať o Keto Black? Toto je nevyhnutné! Používaním tohto doplnku a dodržiavaním keto diéty sa mi podarilo zhodiť nadbytočné kilá a dostať sa do formy bez recidív.“

Rovnako ako Laura a Vittoria, ktoré schudli, toto sú len niektoré z tých, ktorí prepustili tých, ktorí tento doplnok používali a boli s ním úplne spokojní.

Keto Black Premium

Keto Black Premium: cena a kde kúpiť? Je v lekárni?

Keto Black Premium   nie je dostupný v lekárňach ,  je  možné ho iba zakúpiť  Prostredníctvom   oficiálnej webovej stránky   . Tento revolučný ketogénny doplnok stravy odporúčame zakúpiť najmä teraz, pretože  môžete získať 50% zľavu na balenie  .

V   rámci oficiálnej webovej stránky musíte na získanie produktu vyplniť príslušný formulár s vašimi údajmi a kontaktnými údajmi, aby vám zástupca mohol zavolať späť a objednať si telefonicky. Dodanie sa    zvyčajne uskutoční do 14 dní od potvrdenia objednávky. Okrem toho sa nevyžaduje žiadna platba vopred; toto množstvo môžete použiť   ihneď po doručení,   aby ste boli 100% v bezpečí.

Vložiť komentár