Floraluxa, Ako používať? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Floraluxa je čaj určený na boj proti parazitom v tele. Obsahuje prírodné zložky, ktoré pomáhajú očistiť telo od parazitov a zlepšujú celkové zdravie.

Čo potrebujete vedieť o parazitoch

Existuje mýtus, že črevné parazity a parazitárne ochorenia sú zriedkavé a ťažko sa nakazia. Títo mikroskopickí stopári sú bežnejší, než si myslíte, a ovplyvňujú nielen váš tráviaci trakt.

Symptómy parazita sa často prejavujú ako gastrointestinálne poruchy, ale to je len špička ľadovca. Títo útočníci môžu spôsobiť zmätok v celom tele, od mozgu až po pečeň. Niektoré z nich môžu spôsobiť problémy, ktoré môžu trvať roky. Parazity môžu tiež prispieť k zápalu, poškodeniu imunity a dokonca aj k aktivácii autoimunity.

Červy a prvoky sú dva hlavné typy črevných parazitov. Helminty sú mnohobunkové parazitické červy, ako sú škrkavky, hákovky, pásomnice a škrkavky. Protozoá sú mikroskopické, jednobunkové parazity. Pretože sú neviditeľné voľným okom a nie vždy spôsobujú okamžité príznaky , prvoky je oveľa ťažšie odhaliť. Ľudia môžu žiť roky bez toho, aby vedeli, že sú infikovaní.

Ako sa nakaziť parazitmi?

Väčšina ľudí si neuvedomuje, aké ľahké je nakaziť sa parazitom. Tvrdé, ochranné cysty obklopujúce parazita umožňujú dlhý životný cyklus a ľahký prenos. Protozoá sú obzvlášť ľahko infikovateľné orálnou cestou, pretože na vyvolanie infekcie stačí jedna cysta, ktorá sa dostane do ústnej dutiny.

Cestovanie do krajín so slabo rozvinutou hygienou a nekvalitnou pitnou vodou je jedným zo spôsobov, ako sa nakaziť parazitom, no nie jediným. Okrem cestovania sú najbežnejšie spôsoby nakazenia sa parazitmi:

 • Plávanie – Niektorým parazitom sa vo vode darí a chlór ich všetkých nezabije. Stačí jedno náhodné požitie vody z verejného kúpaliska, vírivky alebo rieky.     
 • Jedlo – Neumyté produkty a nedostatočne tepelne upravené plody mora sú dokonalými úkrytmi pre parazity.
 • Starostlivosť o druhých – Ak pomáhate iným s osobnou starostlivosťou, ako je kúpanie a výmena plienok, vystavujete sa riziku vystavenia parazitom. Vďaka tomu sú centrá dennej starostlivosti a opatrovateľské domy jedny z najjednoduchších miest na chytenie parazita.
 • Vonkajšie aktivity – Parazitom sa môžete nakaziť, ak si neumyjete ruky po vonkajších aktivitách, ako je záhradníctvo alebo jazda na koni.
 • Pitná kontaminovaná voda – Kontaminácia verejnej pitnej vody v USA nie je bežná, ale stáva sa. Podľa CDC, ak získavate vodu zo studne, ste vystavení oveľa väčšiemu riziku. Platí to najmä po povodni, ktorá môže vyliať kontaminované splašky do súkromných studní.
Floraluxa

Príznaky parazitov

Rôzne parazity spôsobujú mnoho rôznych symptómov a niektoré môžu napodobňovať iné infekčné ochorenia. Bez ohľadu na to, či je vinníkom červ alebo prvok, najznámejšie príznaky parazita sú:

 • Gastrointestinálne ťažkosti – pretože parazity sa usadzujú v črevách, tam dochádza k väčšine poškodení. Hnačka, zápcha, plynatosť, plynatosť a nevoľnosť sú typickými príznakmi parazitov.
 • Chudnutie – Parazity môžu spôsobiť nevoľnosť a zlé vstrebávanie živín, čo môže viesť k úbytku hmotnosti.
 • Chronický únavový syndróm – Parazity kradnú živiny a narúšajú črevný mikrobióm, čo spôsobuje únavu a zahmlievanie mozgu.
 • Anémia – niektoré parazity sa živia červenými krvinkami, čo môže spôsobiť anémiu. 1
 • Bolesť kĺbov – je známa súvislosť medzi parazitárnymi infekciami a artritídou, ktorá spôsobuje bolesť a opuch kĺbov. 
 • Bruxizmus, teda zatínanie a škrípanie zubov, je málo známy príznak parazitov, ktorý sa najčastejšie vyskytuje u detí. 
 • Horúčka – horúčku môže spôsobiť niekoľko rôznych parazitov. Hoci sa najčastejšie vyskytuje v čase počiatočnej infekcie, môže byť aj príznakom chronickej alebo neliečenej infekcie.

Črevné parazity sú tiež známou príčinou niektorých zápalových a autoimunitných ochorení. V skutočnosti môže byť mnoho autoimunitných ochorení spôsobených infekčným agensom vrátane parazitov, baktérií, vírusov alebo húb.

Čo to je Floraluxa a na aký účel sa používa

Kedy podať žiadosť Floraluxaa aké sú jeho terapeutické indikácie?

Floraluxa je prírodný čaj vytvorený špeciálne na boj proti parazitickým infekciám v tele. Obsahuje unikátnu kombináciu bylín, ktoré pomáhajú účinne čistiť telo od parazitov a ich vajíčok, čím zlepšujú celkové zdravie. Floraluxa má antiparazitické vlastnosti a pomáha posilňovať imunitný systém v boji proti parazitickým infekciám.

Terapeutické indikácie

Čaj Floraluxa sa oplatí použiť v nasledujúcich prípadoch:

 • Pri príznakoch parazitárnych infekcií ako je neustála únava, znížená imunita, tráviace problémy, alergické reakcie, nervozita a úzkosť.
 • Kontakt s možnými zdrojmi parazitov, ako je kontaminovaná pitná voda, surové alebo nedostatočne tepelne upravené potraviny, kontakt so zvieratami alebo kontaminovaná pôda.

Ako to funguje? Akčný mechanizmus

Antiparazitný čaj Floraluxa pôsobí komplexne vďaka svojej jedinečnej receptúre a prírodným zložkám. Floraluxa obsahuje rastliny a bylinky známe svojimi antiparazitickými a detoxikačnými vlastnosťami.

Účinky čaju Floraluxa možno rozdeliť do niekoľkých kľúčových aspektov:

 • Čistenie a detoxikácia: aktívne zložky v čaji pomáhajú odstraňovať parazity z tela aktiváciou prirodzených detoxikačných procesov. Pomáhajú zlepšovať funkciu pečene, obličiek a čriev, podporujú odstraňovanie toxínov a odpadu z tela.
 • Antiparazitný účinok: Čaj Floraluxa obsahuje rastliny s antiparazitárnymi vlastnosťami. Sú schopné ničiť a brzdiť rozvoj parazitov, čím prispievajú k očiste organizmu. Ingrediencie ako orech čierny, klinčeky, škorica a rozmarín sú známe svojimi antiparazitickými vlastnosťami.
 • Posilnite imunitný systém: Čaj Floraluxa pomáha posilňovať imunitný systém, pomáha telu účinnejšie odolávať parazitom a ich účinkom. Posilnený imunitný systém pomáha zlepšiť celkové zdravie a znižuje pravdepodobnosť reinfekcie.
Floraluxa

Zloženie Floralux – Aktívne zložky

Antiparazitný čaj Floraluxa obsahuje tieto zložky a ich účinky:

 • Palina pravá (Artemisia absinthium): Palina má antiparazitické vlastnosti a pomáha v boji proti parazitom, ako sú červy a ploché červy. Pomáha tiež zlepšiť trávenie a celkové zdravie.
 • Bylina oregana (Origanum vulgare): Bylina oregana má silné antiparazitické vlastnosti a môže pomôcť v boji proti rôznym parazitickým infekciám. Má tiež protizápalové a antioxidačné vlastnosti.
 • Thymi Vulgari Herb (Thymus vulgaris): Thymi Vulgari Herb má antimikrobiálne vlastnosti a môže pomôcť v boji proti parazitom. Zlepšuje tiež fungovanie tráviaceho a imunitného systému.
 • Herba Mentha Folium (Mentha piperita): Herba Mentha Folium, tiež známa ako mäta pieporná, má antimikrobiálne vlastnosti a môže pomôcť eliminovať niektoré parazity. Pomáha tiež zmierniť poruchy trávenia a zmierniť zápal.
 • Anis Fructus (Pimpinella anisum): Anis Fructus má antiparazitické vlastnosti a môže pomôcť kontrolovať niektoré parazity, ako sú červy. Pomáha tiež zlepšiť trávenie a zmierniť opuchy brucha.

Zložky v čaji Floraluxa spolu vytvárajú synergický efekt a pomáhajú telu bojovať proti parazitom, zlepšujú trávenie, celkové zdravie a imunitný systém.

Výhody

Antiparazitný čaj Floraluxa ponúka tieto výhody:

 • Prírodné zloženie: Čaj Floraluxa je vyrobený z prírodných ingrediencií známych pre svoje antiparazitické a detoxikačné vlastnosti. Vďaka tomu je jeho konzumácia bezpečná a je menej pravdepodobné, že spôsobí vedľajšie účinky spojené s chemickými prípravkami.
 • Kontrola pesticídov: Čaj Floraluxa pomáha bojovať proti rôznym druhom parazitov, ako sú červy, ploché červy a ďalšie. Jeho aktívne zložky pomáhajú zabíjať parazity a brzdia ich rozmnožovanie.
 • Detoxikácia tela: Parazity môžu otráviť telo odpadom a toxínmi. Čaj Floraluxa pomáha očistiť organizmus od týchto škodlivých látok a toxínov, čím prispieva k celkovému zdraviu organizmu.
 • Zlepšenie trávenia: Čaj Floraluxa pomáha zlepšiť fungovanie tráviaceho systému, čo má za následok lepšie vstrebávanie živín, zníženie nadúvania brucha a celkové zlepšenie trávenia.
 • Posilnite svoju imunitnú obranu: Pravidelná konzumácia čaju Floraluxa pomáha posilniť váš imunitný systém, vďaka čomu je vaše telo odolnejšie voči parazitárnym infekciám a iným ochoreniam.
 • Jednoduché použitie: Čaj Floraluxa sa ľahko pripravuje a konzumuje. Čajovú zmes stačí vylúhovať v horúcej vode, uvariť a vypiť. Je pohodlné a pohodlné na použitie doma.

Príbalový leták – Ako používať Floralux ?

Pred užitím tohto lieku si pozorne prečítajte túto písomnú informáciu, pretože obsahuje pre vás dôležité informácie.

Spôsob podávania, dávkovanie

Antiparazitný čaj Floraluxa by sa mal užívať podľa odporúčaní výrobcu. Tu sú všeobecné odporúčania na použitie:

 • Pripravte si šálku alebo kanvicu: 1 čajovú lyžičku (cca 2 g) čaju Floraluxa zalejte horúcou vodou (cca 200 ml).
 • Nechajte vylúhovať: hrnček prikryte alebo kanvicu zatvorte pokrievkou a nechajte 10-15 minút lúhovať.
 • Odroda: Po uvarení čaj sceďte, aby ste z neho odstránili čiastočky bylín a získali číry nálev.
 • Spôsob použitia: Horúci alebo studený čaj pite niekoľkokrát denne podľa odporúčaní výrobcu. Zvyčajne sa odporúča piť čaj pred jedlom alebo v určitých časoch dňa.
 • čítať: Nemanex

Je dôležité dodržiavať dávkovacie odporúčania uvedené na obale alebo návode a neprekračovať odporúčanú dávku.

Floraluxa

Účinky užívania doplnku

Účinky používania čaju Floraluxa proti parazitom môžu zahŕňať:

 • Redukcia parazitov: Čaj Floraluxa pomáha zabíjať a redukovať parazity v tele, ako sú červy, ploché červy a iné druhy parazitov.
 • Očista tela: Čaj pomáha detoxikovať telo tým, že odstraňuje odpad a škodlivé toxíny, ktoré môžu byť spôsobené parazitmi.
 • Zlepšenie trávenia: Čaj Floraluxa môže pomôcť zlepšiť trávenie, znížiť nadúvanie brucha, zlepšiť trávenie a vstrebávanie živín.
 • Posilnenie imunitného systému: Pravidelné užívanie čaju Floraluxa môže prispieť k posilneniu imunitného systému, vďaka čomu je telo odolnejšie voči infekciám, vrátane parazitických.
 • Celková pohoda: Čaj môže prispieť k celkovému zdraviu tela zlepšením úrovne zdravia, energie a vitality.

Skutočné recenzie, negatívne názory – komentáre na fóre

„Volám sa Rosa, mám 68 rokov a chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s antiparazitárnym čajom Floraluxa . Už nejaký čas bojujem s tráviacimi problémami a nedostatkom energie. Skúsil som niekoľko liekov, ale bez trvalých výsledkov. Potom som objavil Floralux . Po mesiaci čajovej kúry som zaznamenal výrazné zlepšenie. Cítim sa ľahší, môj tráviaci systém sa zdá zdravší a mám viac energie počas celého dňa. Čaj má príjemnú chuť a ľahko sa pije. Som rád, že som dal Floraluxu šancu a odporúčam ho každému, kto hľadá prírodný spôsob boja proti parazitom a zlepšenia svojho zdravia.“

Skutočné recenzie, negatívne recenzie

„Volám sa Marco, mám 45 rokov a pracujem ako mechanik. Kvôli mojej práci som sa obával možnosti napadnutia škodcami. Keď som počul o Floraluxe , rozhodol som sa ju vyskúšať, aby som predišiel problémom. Musím povedať, že som bol ohromený výsledkami. Po pár týždňoch pitia čaju sa cítim ľahší a menej unavený. Nestretol som sa so žiadnymi zdravotnými problémami súvisiacimi s parazitmi. Floraluxa sa ukázala ako bezpečná a účinná, vďaka čomu som zdravá a chránená. Som vďačný, že som ho objavil a odporúčam ho každému, kto hľadá prirodzené riešenie na kontrolu škodcov.“

Oficiálna stránka výrobcu – 50% zľava, cena, kde kúpiť

Cena produktu Floraluxa je teraz v akcii. Aktuálne výrobca ponúka zľavu -50%. Na zadanie objednávky nie je potrebný žiadny propagačný kód. Kliknite na odkaz a objednajte si online na oficiálnych stránkach výrobcu. Vďaka tomu máte istotu, že dostanete originálny produkt a budete môcť využiť zľavu.

Vložiť komentár