YES lashes, podvod? Negatívne názory, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

Chcete mať prirodzené mihalnice , ktoré oslnia svojou dĺžkou, žiarivými farbami a veľkolepou hrúbkou? Teraz je to možné. Od krásnych a zdravých mihalníc vás delí len jeden mesiac používania séra na YES lashes .

Sérum prichádza v krásnom exkluzívnom balení s okienkom, aby sme mohli skontrolovať stav obsahu. Stojí za to zdôrazniť dostupnú kapacitu: je dostatočne veľká na to, aby obsahovala kondicionér na mihalnice. Sérum má pohodlný štetec na aplikáciu. Výrobca ich odporúča aplikovať ich denne po dobu jedného mesiaca po starostlivom odlíčení očí pozdĺž línie mihalníc.

Vzorec kombinuje nutričné ​​vlastnosti.

Eternelle gold Night

Ako mihalnice a obočie chránia oči

Nosenie tvárového štítu alebo masky – ako mnohí z nás toto leto robia – priťahuje veľkú pozornosť na oči. S maskami si pravdepodobne viac ako inokedy všimnete oči a obočie iných ľudí. Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo sa u ľudí vyvinuli mihalnice a obočie a akú úlohu zohrávajú v celkovom zdraví a funkcii očí?

Okrem toho, že sú výnimočne výrazné, obočie a mihalnice sú prirodzenou prvou líniou obrany proti atmosférickým škodlivinám a iným nebezpečenstvám, ktoré sa dostávajú do očí.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Pozrite si Eternelle Gold Night

Ako mihalnice chránia oči?

Mihalnice sú zvyčajne stredobodom pozornosti vďaka svojej estetike. A skutočne, predaj maskary, očného make-upu a umelých mihalníc sa v ére Covid zvyšuje. Riasy, hoci dodávajú vzhľadu dramatickosť, zohrávajú kľúčovú úlohu aj z hľadiska bezpečnosti očí.

Už sa vám niekedy stalo, že sa vám do mihalníc zapichol žmolok alebo zrnko piesku? Toto je preventívna povaha mihalníc v akcii. Riasy sú prvou obrannou líniou očí, ktorá zabraňuje prenikaniu nečistôt, prachu, vlákien a iných nečistôt do jemných očných tkanív.

Keď sú oči otvorené, riasy zachytávajú častice prenášané vzduchom, ale keď sú zatvorené, vytvárajú takmer nepreniknuteľnú bariéru, ktorá chráni oko pred cudzími dráždidlami.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Mimoriadne citlivé sú aj mihalnice .

Aké citlivé? Natiahnite ruku a dotknite sa špičky jednej z mihalníc. Bez ohľadu na to, ako jemne sa ich dotknete, okamžite to cítite. Dotknutím sa mihalníc sa aktivuje aj žmurkací reflex, aby sa zabránilo tomu, aby sa nečistoty alebo nečistoty dostali do blízkosti vášho oka. Žmurkací reflex je dôvod, prečo môže byť ťažké udržať oči dokorán otvorené pri nasadzovaní kontaktných šošoviek alebo nanášaní make-upu.

A hoci sme už spomínali umelé mihalnice, neodporúčame ich nosiť. Lepidlo potrebné na ich pripevnenie k očným viečkam môže dráždiť oči. Extra „pridané“ mihalnice môžu tiež narušiť ich prirodzenú funkciu, čím sa zvyšuje riziko vystavenia prachu a dokonca aj suchých očí. Kedykoľvek priložíte cudzí materiál – maskaru, umelé mihalnice alebo inú kozmetiku – do blízkosti oka, riskujete infekciu oka a alergickú reakciu. Ak ich musíte používať, robte to s mierou a dodržiavajte najvyššiu úroveň hygieny pri používaní kozmetiky a iných doplnkov pre oči.

Čo je to YES Lashes , kondicionér na mihalnice?

YESlashes je kondicionér na mihalnice, jedna z mála spoľahlivých možností, ako získať späť dlhé, silné a zdravé mihalnice. Ide o unikátnu receptúru založenú na vysoko kvalitných zložkách, ktoré skutočne robia rozdiel a poskytujú nadprirodzene vyzerajúce mihalnice.

YESlashes kondicionér na mihalnice :

 • je vyšetrený oftalmológom,
 • klinicky preukázaná účinnosť,
 • Poskytuje dlhšie a silnejšie mihalnice už po štyroch týždňoch používania,

Je to produkt s vysokým hodnotením od spokojných zákazníkov po celom svete, najlepšie riešenie pre citlivé oči.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Zloženie YES lashes

Zdravie žien na celom svete je v rukách výrobcov mihalníc YES . Pri vytváraní mihalníc YES bolo prvým krokom zabezpečiť, aby všetky zložky boli bezpečné a nespôsobovali alergie ani podráždenie. Je založená na použití 100% prírodných ingrediencií, poskytuje prekvapivé výsledky a pozitívne ovplyvňuje štruktúru mihalníc.

Receptúra ​​séra YESlashes bola vyvinutá najinovatívnejšími laboratóriami a bola podrobne študovaná. Krása by mala ísť ruka v ruke so zdravím. Vzorec bol nezávisle vyvinutý a testovaný, aby sa zaistilo, že produkt, ktorý ponúkame, je úplne bezpečný, spoľahlivý a účinný.

ÁNO kondicionér na mihalnice je zoznam niekoľkých účinných látok. Na obale aj na stránke výrobcu sú uvedené tri účinné látky: provitamín B5, biotinyltripeptid-1 a glycerín. Ako ovplyvňujú účinnosť séra?

 • Provitamín B5 – Po preniknutí do pokožky sa sérum premení na vitamín B5, ktorý sa prirodzene nachádza vo vlasoch, nechtoch a pokožke. Je nevyhnutný pre správny rast vlasov a nechtov, zohráva dôležitú úlohu aj v metabolických procesoch a pôsobí upokojujúco. Nedostatok vitamínu B5 je priamou cestou k vypadávaniu vlasov, vrátane mihalníc.
 • Biotinyl Tripeptide-1 – Je to biologicky aktívny peptid, ktorý má za následok predĺženie rastovej fázy mihalníc a menej poškodzuje. Má tiež účinok na posilnenie a stmavnutie mihalníc a zlepšenie ich elasticity.
 • Glycerol : Táto zložka je v kozmetike veľmi obľúbená, pretože výborne mieša vodu a olejové látky. Vďaka svojim jemným časticiam ľahko preniká cez stratum corneum a umožňuje transport živín do pokožky.

Rýchla aplikácia séra na YES lashes

Precízny štetec umožňuje rýchlu a jednoduchú aplikáciu. Mihalnice musia byť bez make-upu. Produkt nanášajte presne tam, kde sa mihalnice stretávajú s pokožkou, ako pri očnej linke. Po niekoľkých sekundách sa sérum vstrebe a aktivujú sa zložky zvýrazňujúce mihalnice.

Zložky séra prenikajú cez pokožku hlboko do korienkov mihalníc a odďaľujú ich pôsobenie. Vyživené vlasové folikuly zaistia silné, husté a neuveriteľne dlhé mihalnice. YES lashes – kondicionér na mihalnice navyše riasy stmavia a získajú ochrannú vrstvu, čo má za následok predovšetkým menšie lámanie. Tento spôsob stimulácie mihalníc sa ukázal ako úplne bezpečný a nespôsobuje alergické reakcie ani podráždenie pokožky.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

YES lashes nádoba na mihalnice

Pri kondicionéri na mihalnice sa oplatí venovať pozornosť aj obalu. Ženy, ktoré sérum používajú, sú potešené nielen jeho veľkosťou, ale aj elegantnou a dokonca exkluzívnou krabičkou, v ktorej sa na seba môžete (doslova!) pozrieť do zrkadla.

Ako používať kondicionér na mihalnice YESlashes ?

Pred použitím séra dôkladne odstráňte očný make-up a potom naneste pleťovú vodu. Sérum sa nanáša pozdĺž línie mihalníc, ale nezabudnite to urobiť opatrne, aby sa produkt nedostal do očí.

Bezpečnosť kondicionéru na YES lashes

Účinnosť regeneračného séra na mihalnice YES potvrdili početné štúdie a názory testerov z celého sveta, ako aj pozitívne komentáre publikované v ženských a špecializovaných časopisoch.

YES lashes

Karty ÁNO :

 • Bezpečné zloženie, ideálne pre mihalnice,
 • štúdie vykonávané nezávislými výskumnými ústavmi,
 • exkluzívne a luxusné ingrediencie,
 • nemení farbu dúhovky,
 • podrobený oftalmologickým testom,
 • nedráždivý prípravok pre oči,

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

YESlashes užívateľské recenzie – sérum na mihalnice

Pri hľadaní informácií o YESlashes – sére na mihalnice je veľa recenzií o tomto sére. Stojí za to sa s nimi zoznámiť, aby ste sa uistili, že vybraný produkt bude spĺňať očakávania, ktoré ste doňho vkladali.

Začnime od začiatku. To, čo väčšina užívateľov oceňuje na kondicionéri na mihalnice YES (okrem jeho vlastností a veľkého zásobníka – 6 ml), je jeho hustá konzistencia. Vďaka tomu sa kozmetika ľahko nanáša a nestéka po viečkach, takže používateľ nepociťuje svrbenie ani pálenie v okolí očí. Sérum na mihalnice YES má tiež výraznú a zaujímavú vôňu, ktorá nedráždi citlivú pokožku okolo očí.

„Nanášam ho na horné aj spodné mihalnice. Zloženie je veľmi jednoduché: pro-vitamín B5, biotinol-1 tripeptid a glycerín, nič nedráždi oči a nedráždi. Sérum má hustú konzistenciu, takže sa ľahko nanáša a nelepí sa na mihalnice. Najhoršie zo všetkého je nezabudnúť na aplikáciu, pretože samotný proces je rýchly;) časom sa z toho stane zvyk – každodenný rituál ako čistenie zubov;) A teraz to najdôležitejšie: efekt. V mojom prípade som si prvú zmenu všimla asi po dvoch týždňoch odličovania, mihalníc som mala oveľa menej a často vôbec. Riasy sa stali silnejšími a tuhšími na dotyk. Jedného dňa som sa pri maľovaní pozrela do zrkadla a povedala som si: WOW, maskara je rovnaká a efekt je dvojnásobný – začalo sa to prejavovať najmä na spodných mihalniciach. Po mesiaci používania maskary som začala vyzerať – silnejšie a dlhšie riasy. Už teraz som veľmi spokojný a ostávajú dva mesiace liečby. Prekvapivé je, že mi to vlastne vôbec nechýba. Sérum nie je lacné, ale treba počítať s jeho kapacitou, dlho vydrží. » treba však brať do úvahy jeho kapacitu, vydrží dlho. » treba však počítať s jeho kapacitou, vydrží dlho. « trvá dlho. » treba však počítať s jeho kapacitou, vydrží dlho. « trvá dlho. » treba však počítať s jeho kapacitou, vydrží dlho. «

YES lashes

„Vyskúšala som kondicionér na mihalnice YES lashes . a nemozem na nu povedat krive slovo. Pred a po vysadení som používala Long4Lashes, mihalnice mi začali vypadávať jedna po druhej. Po mesiaci liečby sú moje riasy výrazne hustejšie a dlhšie. VÝHODY: Po prvé, v bimatoproste nie je prírodný biotinol. Je tam 2x viac séra ako v Long4Lashes, ktoré som používala predtým. Sérum nestéka a ľahko sa nanáša. Má neutrálnu vôňu a cez obal sa dá doslova prezerať. «

Užívateľské recenzie o YESlashes

„V čase písania tohto príspevku som používal YESlashes tri týždne, ráno a večer. Účinky ešte nie sú veľkolepé, ale priznám sa, že sú už viditeľné. Riasy sú dlhšie, jemnejšie na dotyk a mierne tmavšie. Je pravda, že cez deň stále nosím maskaru, ale už som prešla z vodeodolnej maskary na normálnu (čo v zlom počasí nie je také jednoduché), aby mi riasy pri odličovaní nezaťažovali. Chcem si dopriať čas potrebný na regeneráciu mihalníc. Úplný efekt by mal byť viditeľný po dvoch mesiacoch. Ale viem, že tento kondicionér môžem s čistým svedomím odporučiť.

Kde si môžem kúpiť sérum na YES lashes? Naše odporúčanie

Najjednoduchší spôsob nákupu produktu je zo stránky oficiálneho distribútora v našej krajine. Ide najmä o bezpečnostné hľadiská. Pamätajte, že kondicionér na mihalnice YES lashes je spôsob, ako skrášliť vaše mihalnice a neoplatí sa riskovať nákup neúčinnej kozmetiky z nespoľahlivého zdroja. Na to treba brať ohľad aj pri pohľade na cenu, pretože obsahuje najmodernejší produkt vyvinutý odborníkmi vo svojom odbore.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Vložiť komentár