Keramin krém – ako používať? Negatívne recenzie, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Keramin je prírodný krém na ošetrenie nôh postihnutých mykózou. Plesňové infekcie nechtov  sa vyskytujú v každom veku. Častejšie sa vyskytujú u dospelých vo veku nad 60 rokov. Vyskytujú sa aj u ľudí s cukrovkou alebo zlým krvným obehom. Časté sú aj u ľudí s oslabeným imunitným systémom. U mužov je väčšia pravdepodobnosť vzniku plesňových infekcií nechtov ako u žien.

Ktoré organizmy spôsobujú onychomykózu?

Pleseň nechtov môže byť spôsobená:

 • Dermatofyty  ako  Trichophyton rubus  (T.  red  ) a  T. interdigitale
 • Kvasinky  ako  Candida albicans  a zriedkavo  druhy Candida non- albicans
 • Plesne  ako   Scopulariopsis brevicaulis  a  druhy Fusarium  .

>>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Aké sú klinické príznaky onychomykózy?

Pleseň nechtov na nohách môže postihnúť jeden alebo viacero nechtov na nohách a nohách a najčastejšie sa vyskytuje na veľkých alebo malých nechtoch. Môže byť prezentovaný v jednom alebo viacerých rôznych vzoroch.

 • Laterálna onychomykóza – na jednej strane nechtu sa objaví biely alebo žltý nepriehľadný pruh.
 • Subungválna hyperkeratóza – pod nechtom sa objavuje odlupovanie.
 • Distálna  onycholýza  – koniec zdvíhania nechtov. Voľný okraj sa často rozpadá.
 • Povrchová biela onychomykóza – na vrchnej časti nechtovej platničky sa objavujú vločkovité biele škvrny a jamky.
 • Proximálna pleseň nechtov – v polmesiačiku (lunula) sa objavujú žlté škvrny.
 • Onychóm alebo dermatofytóm – silná lokalizovaná zóna infekcie v nechtovej platni.
 • Zničenie nechtu.

Tinea unguium je často výsledkom neošetrenej  tinea pedis  alebo  tinea manuum  . Môže nasledovať po poranení nechtov alebo zápalovom ochorení nechtov.

Kandidová infekcia nechtovej platničky je vo všeobecnosti výsledkom  hniloby chodidla  a začína v blízkosti nechtového záhybu (kutikuly). Nechtový záhyb je opuchnutý a začervenaný, oddelený od nechtovej platničky. Na blízkom nechte sa objavujú biele, žlté, zelené alebo čierne stopy. Klinec sa môže oddeliť od ložiska a je krehký, ak naň zatlačíte.

Plesňové infekcie  majú podobný vzhľad ako onychomykóza.

Onychomykózu treba odlíšiť od iných  porúch nechtov  .

>>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Keramin

Ako funguje protiplesňová kúra s Keramin krémom

Keramin pôsobí komplexne. Pri prvom použití zastavte všetky signály. Potláča svrbenie, odstraňuje pálenie, začervenanie a opuch, znižuje potenie a nepríjemný zápach.

Obsahuje aktívne fungicídy schopné preniknúť do mäkkých tkanív chodidla až do podkožia. Vďaka tomu pôsobí stále hlbšie a potláča až 100 % spór húb.

Liečivo má systémový účinok, lokálne ničí patogénnu mikroflóru na povrchu kože. A tým, že preniká dovnútra, brzdí mykózu, lieči a zjemňuje postihnutú kožu a nechty. Tiež lieči všetky poškodené miesta.

Krém obsahuje prvky toxické pre hubu, ktoré zničia infekciu do 30-35 dní, v závislosti od štádia lézie. Pôsobí proti dermatofytom, kvasinkám a mykóze. Pôsobí nielen na pokožku, ale aj na nechty, zlepšuje ich štruktúru a farbu. Odstraňuje čierne, modré, zelené alebo žlté škvrny z povrchu a vyrovnáva farbu pokožky a nechtov, čím znižuje ich lámavosť.

Najbežnejšie infekcie nôh sú plesňové a zahŕňajú tinea pedis a onychomykózu  . Pleseň nechtov na nohách môže mať vážny vplyv na kvalitu života, najmä ak infekcia postihuje nechty.

Plesňové nechty sa stávajú nevzhľadné, drsné a lámavé a v uzavretej topánke môžu byť pre zvýšený tlak na nechty bolestivé. Mnoho ľudí s onychomykózou nenosí otvorené sandále, pretože sa cítia trápne.

Klinické štúdie potvrdzujúce účinok krému

Koža postihnutá lišajom navyše svrbí, je nepríjemná a má zvýšené riziko bakteriálnej infekcie v oblastiach vyrážok. Ak sa infekcii nedá zabrániť, nechty a koža sa pravidelne reinfikujú.

Látky obsiahnuté v tomto prírodnom prípravku sú podľa klinických testov  schopné preniknúť do stvrdnutých vonkajších vrstiev pokožky a nechtov a dostať sa až do vnútra, pričom pôsobia priamo na zdroj problému.

Prípravok pomáha znižovať prejavy mykózy už od prvých dní liečby, zlepšuje estetiku chodidiel už po jednom ošetrení, zabraňuje svrbeniu, praskaniu a podráždeniu pokožky nôh, zabraňuje vzniku nepríjemných pachov, pomáha stabilizovať činnosť potných žliaz, pomáha redukovať rany a rany na chodidlách.

Keramin je prípravok na použitie na pokožku a podľa vysvetlení výrobcu jeho zloženie pôsobí priamo na plesne, ktoré poškodzujú nechty a chodidlá.

Krém po aplikácii regeneruje a poškodenie mizne už od prvého dňa používania, upravuje a obmedzuje rast mikroorganizmov, pomáha minimalizovať prejavy ako svrbenie, farba a hrúbka nechtov, nepríjemný zápach, praskliny a pod. plesne nechtov, koža chodidiel sa stáva normálnou a nechty získavajú svoj normálny tvar.

Krém odstraňuje nepríjemný zápach spôsobený plesňami, skrášľuje nechty, odstraňuje svrbenie nôh, potenie a regeneruje poškodenú pokožku.

>>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Keramin

Účinné látky – príbalový leták, zloženie – Keramin

Všetky zložky krému sú 100% prírodné, a preto nespôsobujú vedľajšie účinky. Nemá žiadne vedľajšie účinky a nemá žiadne kontraindikácie, s výnimkou osôb alergických na niektoré zložky prípravku.

Tu sú najdôležitejšie zložky produktu:

 • Vitamín E – je jedným zo základných vitamínov pre zdravie pokožky vďaka svojim nutričným vlastnostiam. Ako silný antioxidant likviduje voľné radikály. Negatívnym vplyvom pokožka rýchlejšie starne a vznikajú na nej hlboké, viditeľné ryhy. Vitamín E účinne zmierňuje príznaky mykózy bez ohľadu na skupinu baktérií, ktoré ju spôsobujú. Podporuje regeneráciu poškodenej epidermy, vyživuje a zvlhčuje ju v hlbokých vrstvách dermy. Podporuje liečbu mnohých symptómov, účinkuje rýchlejšie, čím odstraňuje bolesť.
 • Climbazol – Je to organická zlúčenina bežne používaná v kozmetických a medicínskych prípravkoch. Je to spôsobené jeho rozsiahlou aktivitou pri ničení rôznych druhov húb, vrátane tých, ktoré spôsobujú ochorenia nechtov a nôh. Do zoznamu škodlivých mikroorganizmov, s ktorými bojuje, patria aj plesne zodpovedné za iné ochorenia, ako je akné. Je vhodný pri mnohých príčinách vypadávania vlasov, vrátane seboroickej dermatitídy a kvasiniek, ktoré narúšajú tráviaci systém, najmä črevá.
 • Farnesol  – Je to organická zlúčenina s charakteristickým vredovým zápachom, ďalšia bežná zložka v kozmetike a liekoch. Od staroveku sa používa v krémoch pre svoje antibakteriálne a dezinfekčné vlastnosti. Napomáha uzatváraniu a otváraniu potných žliaz, čím znižuje produkciu potu chodidiel, znižuje aktivitu plesní a baktérií. Výsledkom je, že pokožka už nevydáva nepríjemné pachy, ale stáva sa jemnou a sviežou.
 • Esenciálne oleje – Zmes niekoľkých stoviek rôznych zložiek, oxidov, fenolov, alkoholov, ketónov, kyselín a esterov. Vďaka nim oleje získavajú jedinečné vlastnosti, pomáhajú pokožke hojiť rany, podráždenia a vredy spôsobené plesňovými infekciami. Bezvýznamný nie je ani ich osviežujúci účinok a eliminácia nepríjemných pachov, čo dáva nohám potrebný pocit pohodlia.

Hlavné účinné látky v zložení krému Keramin pochádzajú z prírodných rastlinných výťažkov, čo potvrdili mnohí odborníci. Na druhej strane recenzie zákazníkov potvrdzujú, že okrem prevencie zjavných symptómov huby Keramin vytvára spoľahlivú bariéru na prevenciu relapsu. Živiny prenikajú hlbšie do pokožky, pôsobia  antisepticky  , bojujú proti infekciám a pomáhajú regenerovať kožné bunky.

Aplikácia krému: ako aplikovať, kontraindikácie, vedľajšie účinky

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov najskôr začnite liečbu, ako je popísané v príbalovom letáku. Produkt sa používa iba raz denne, čo je celkom výhodné, najmä ak ste celý deň zaneprázdnení.

Najlepšie je použiť večer pred spaním, aby ingrediencie voľne pôsobili počas celej noci. Pred použitím krému si umyte nohy mydlom a vodou a potom ich osušte čistou handričkou.

Naneste malé množstvo krému na postihnuté miesta plesne, ako na chodidlách, tak aj na rukách a nohách. Masírujte 2-3 minúty, kým sa krém nevstrebe do pokožky. Liečba trvá 30-35 dní.

>>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Keramin

Cena keramin krému , stránka výrobcu

Dobrou správou je, že Keramin je možné zakúpiť s 50% zľavou, avšak len zo stránky výrobcu. Produkt v lekárňach nezháňal, pretože výrobca krém nikde inde nedistribuoval.

Môžete si ho bezpečne kúpiť, teda originálny produkt, iba z oficiálnych stránok výrobcu a ak si objednáte tu, získate zľavu. Objednajte si online jednoduchým vyplnením formulára a kontaktovaním operátora, ktorý vám volá, aby potvrdil vašu objednávku.

Prečítajte si tiež: FungoStop+, Exodermin.

Názory užívateľov – kto použil liečbu, komentáre na fóre

V niektorých recenziách na fórach tí, ktorí použili krém Keramin , neváhajú povedať, že účinky sú viditeľné okamžite a možno ich dosiahnuť aj za niekoľko dní, ak budete prísne dodržiavať pokyny v príbalovom letáku.

Výrobca Keraminu popisuje tento produkt ako prostriedok na podporu boja proti mykóze, ktorá spôsobuje nepohodlie, nadmerné potenie a ekzémy. Nechceme popierať, čo hovorí výrobca, ale chceme zistiť, či je to tak alebo nie.

Preto sme sa rozhodli uskutočniť vlastný výskum účinkov krému a účinkov kúry po 30-35 dňoch. V našom výskume sme zohľadnili názory odborníkov a komentáre používateľov a nakoniec sme urobili hrubú čiaru a zhrnuli, čo sa nám podarilo.

Preto som našiel produkt popísaný čo najpresnejšie. Krém proti mykóze Keramin Vám preto môžeme smelo odporučiť. Nezabudnite, že budete musieť postupovať podľa pokynov v príbalovom letáku a dôsledne ich dodržiavať.

>>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Vložiť komentár