MagniCharm Bracelet, podvod? negatívne názory, Fórum, Lekáreň, cena, Kde kúpiť

MagniCharm Bracelet Ide o veľmi exkluzívny náramok, ktorý sa hodí k rôznym štýlom a nebije sa s inými šperkami. Dá sa nosiť na každú príležitosť a každý deň.

To, čo odlišuje tento náramok od mnohých iných podobných produktov, je jeho pozitívny vplyv na ľudský organizmus.

Náramok využíva svoje výhody magnetizmu. Uvádzame rozsah jeho fungovania, spôsob použitia a názory.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Magnetizmus a ľudské zdravie

Často si neuvedomujeme, že na našu pohodu a zdravie vplýva nielen strava, životný štýl, genetické podmienky a náhodné udalosti, ale aj neviditeľné sily.

Magnetizmus má obrovský význam, pretože ovplyvňuje ľudí rôznymi spôsobmi. Ide o rozvíjajúcu sa oblasť vedy, ale magnetické pole možno vhodne nasmerovať. Náramok MagniCharm funguje takto – prináša pozitívne výsledky.

MagniCharm Bracelet – ako to funguje?

MagniCharm Bracelet

MagniCharm Bracelet je náramok z chirurgickej ocele s univerzálnym, mierne klasickým dizajnom. Je vybavená magnetmi a polodrahokamami. Nepredstavuje žiadne obmedzenia z hľadiska zladenia s oblečením alebo iným šperkom.

Hodí sa k večerným šatám aj každodennému oblečeniu. Môžu ho nosiť ženy aj muži, pretože je v tomto smere úplne neutrálny. Na rozdiel od typických šperkov používa náramok MagniCharm materiály s liečivými vlastnosťami. Takéto funkcie vykonávajú neodýmové magnety, iónové magnety, germánium a turmalín.

Pri nosení náramok vytvára elektromagnetické pole, ktoré sa sústreďuje okolo krvných ciev. Magnetoterapia je oblasť alternatívnej medicíny, ktorá sa rozvíja a získava čoraz väčšiu obľubu. Produkty ako náramok MagniCharm ho pomáhajú ešte viac propagovať.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Indikácie pre použitie MagniCharm Bracelet:

MagniCharm Bracelet môžu používať ženy aj muži. Má preventívny a dočasný účinok. Spektrum jeho použitia je široké, pomáha pri rôznych neduhoch – od bolesti až po kardiovaskulárne ochorenia.

Ako raz povedal Jochan Wolfgang Gethe: „Magnetizmus je všezahŕňajúca sila. Jeho pôsobenie je univerzálne. Okrem toho náramok obsahuje aj ďalšie zložky s liečivými vlastnosťami.

Aké sú účinky používania MagniCharm Bracelet?

 • zmierňuje migrény a rôzne iné bolesti hlavy;
 • znižuje stres, znižuje nespavosť a riziko depresie;
 • znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení;
 • zlepšuje metabolizmus a urýchľuje odstraňovanie toxických zlúčenín;
 • znižuje bolesť, vrátane bolesti spojenej s reumatizmom;
 • dodáva energiu a znižuje únavu;
 • zlepšuje celkové zdravie;
 • pomáha pri rôznych zraneniach, pomliaždeninách a poškodeniach tela;
 • zlepšuje pohodu, pomáha dosiahnuť harmóniu tela a ducha;
 • Skontrolujte: Steplex,Hondrodox, Hondrolife

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

MagniCharm Bracelet

MagniCharm Bracelet – z čoho pozostáva?

 • Neodymové magnety – majú všestranné, univerzálne pôsobenie. Ich hlavnou náplňou je tlmenie bolestí (reumatických, menštruačných a iných) a urýchlenie hojenia rán. Okrem toho zlepšuje vašu pohodu a vnímanie rôznych problémov (čo zase uľahčuje riešenie problémov). Znižuje stres, zmierňuje poruchy obehového systému a urýchľuje odstraňovanie toxínov z tela.
 • Magnety vyžarujúce záporné ióny – prevažne zamerané na elimináciu negatívneho vplyvu ionizácie  pozitívne . Vďaka tomu zlepšujú fungovanie obehového a dýchacieho systému. Okrem toho urýchľujú regeneráciu tela a chránia pred škodlivým žiarením z elektromagnetických zariadení.
 • Turmalín ( turmalín ) – je polodrahokam veľkého významu v  . Jeho hlavnou úlohou je udržiavať duševnú rovnováhu. Čistí myseľ a umožňuje vám zbaviť sa negatívnych myšlienok. Znižuje stres, úzkosť a strach. Uľahčuje zaspávanie. Znižuje horúčku. Dobre drží elektrický náboj, čo je veľmi dôležité pre efektivitu práce. Vyžaruje záporné ióny. Turmalíny sú skupinou silikátov s rôznymi farbami. Náramok MagniCharm používa silnú, čiernu formu. Turmalíny sú tiež veľmi vyhľadávané zberateľské kamene.litoterapia
 • germánium ( germánium ) – je chemický prvok vyskytujúci sa okrem iného, v pôde. Napriek širokému použitiu je ťažké ho získať. Používa sa ako polovodič, napríklad v diódach a tranzistoroch. Zároveň má výrazný vplyv na naše zdravie. Detoxikuje organizmus a pomáha odstraňovať voľné radikály. Vďaka tomu spomaľuje proces starnutia buniek a znižuje riziko rakoviny. Okysličuje orgány, zlepšuje ich fungovanie. Priaznivo pôsobí na obehový a dýchací systém.
 • Nehrdzavejúca oceľ ( nehrdzavejúca oceľ ) – základňa, na ktorej sú pripevnené magnety a ďalšie príslušenstvo. Nemá žiadne liečivé vlastnosti, ale ovplyvňuje vzhľad a tým aj dekoratívnu hodnotu náramku. Jeho ďalšími výhodami sú vysoká životnosť, odolnosť proti poškodeniu a poškriabaniu a antikorózne vlastnosti. V skutočnosti je kovová zliatina odolná voči väčšine vonkajších faktorov. To zaisťuje, že náramok bude slúžiť dlhé roky.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Ako správne používať náramok MagniCharm?

Náramok MagniCharm možno nosiť na ľavej alebo pravej ruke. Nie je to len otázka preferencie, ale cieleného konania. Položením na pravú ruku sa uvoľnia alfa vlny (zlepšuje duševné fungovanie, znižuje bolesť a únavu, zlepšuje metabolizmus).

Náramok na ľavej ruke sa zameriava skôr na poruchy obehového systému. V závislosti od vašich potrieb môže byť inštalovaný zameniteľne. Mala by sa nosiť neustále, potom dáva komplexný, dlhotrvajúci efekt.

Náramok má dĺžku 20,5 cm, šírku 1 cm a hrúbku 0,3 cm. Dĺžka je nastaviteľná. Dá sa skrátiť a prispôsobiť tak individuálnym potrebám klienta. Náramok MagniCharm sa zapína na sponu.

MagniCharm Bracelet – názory na účinnosť náramku

„Mýlil som sa“ – Spočiatku som neveril, že by mi náramok mohol pomôcť. Myslela som si, že celá táto magnetoterapia a liečba kameňmi je nezmysel. Bola som však zúfalá, lebo som bojovala s rôznymi problémami – stresom, smútkom a nespavosťou. Rozhodol som sa to skúsiť, aj keď bez veľkého presvedčenia. Napríklad: „Čo sa deje?“ A musím priznať, že som sa mýlil. Začala som nosiť náramok MagniCharm a cítila som sa lepšie. Neviem ako, dôležité je, že to fungovalo. Cítim sa dobre a už nejaký čas spím ako poleno. – Anna, 43 rokov

 Príjemné a užitočné” – Náramok MagniCharm som si kúpila, pretože vyzerá veľmi pekne a je to plnohodnotný šperk. Zvýrazňuje moju krásu. Ak sa aj vďaka tomu môžem cítiť lepšie a tešiť sa dobrému zdraviu, tak som ešte viac naklonený povedať ÁNO. V skutočnosti, ak sa nad tým dobre zamyslíte, odkedy si náramok nasadím, mám viac energie, menej často ochoriem a v mojom živote dominuje radosť. Niečo sa musí diať! – Edyta, 57 rokov

„Náramok naozaj funguje!“ – Nosím náramok MagniCharm na ruke na zmiernenie rôznych kardiovaskulárnych ochorení. Nechcem mať problémy s aterosklerózou, ako moja mama. Pravidelne kontrolujem výsledky (zlepšili sa) a užívam doplnky stravy. Vidím, že mojou silou je Magnetická sila, ktorá ma ovplyvňuje v rôznych oblastiach. Mám viac sily, nechýba mi energia a menej často prepadám melanchólii – Adam, 47 rokov

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

MagniCharm Bracelet

Kde kúpiť náramok MagniCharm? Náš názor

MagniCharm Bracelet je najlepšie zakúpiť priamo na oficiálnej stránke výrobcu  . Vtedy má kupujúci záruku kvality a spoľahlivosti náramku. Mali by ste sa vyhnúť iným zdrojom predaja, ako je reklama na sociálnych sieťach.

Stáva sa, že produkty sa predávajú za senzačne nízku cenu, čo je samo o sebe podozrivé. Je ľahké stať sa obeťou podvodu.

Napriek zdanlivo jednoduchému vzhľadu je technológia výroby náramku pomerne pokročilá. Falošné výrobky môžu fungovať oveľa horšie, boli vyrobené z lacných náhrad alebo slúžia len ako dekorácia.

Oplatí sa používať MagniCharm Bracelet? Naše odporúčanie

Náramok MagniCharm sa oplatí používať, pretože spája to, čo je pekné, s užitočným. Pri nosení pôsobí priaznivo na zdravie a účinky pretrvávajú dlhodobo. Navyše vďaka svojmu jednoduchému, no elegantnému dizajnu sa hodí pre každého. Osloví aj tých najnáročnejších.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Vložiť komentár