Premium CBD, podvod? Negatívne recenzie, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Premium CBD kapsuly sú navrhnuté tak, aby pomohli ľuďom dosiahnuť a udržať stav ketózy , metabolického procesu, pri ktorom telo spaľuje tuk ako zdroj energie namiesto sacharidov. Tieto kapsuly obsahujú kombináciu prírodných zložiek, ktoré pomáhajú potláčať chuť do jedla, zrýchľujú metabolizmus a podporujú zdravé chudnutie.

Prvé kroky – čo je ketogénna diéta?

Ketogénna diéta , nazývaná aj ketózová diéta alebo skrátene Keto, je spôsob stravovania, ktorý napodobňuje účinky pôstu. Konzumáciou stravy s vysokým obsahom vysokokvalitných tukov, adekvátneho množstva bielkovín a nízkym obsahom čistých sacharidov (celkové sacharidy mínus vláknina) metabolizmus tela začne využívať tuk ako primárny zdroj paliva a nie sacharidy. Táto zmena má zásadný vplyv na metabolizmus chorých aj zdravých ľudí. Diéta sľubuje zlepšenie alebo zvrátenie mnohých neurologických stavov a metabolických porúch. Pre zdravých ľudí je strava nástrojom prevencie chronických ochorení, ako aj optimalizácie kognitívnych funkcií a stavby tela (t.j. úbytku tuku).

Čo je ketóza?

Pojem ketóza označuje vedľajší produkt rozkladu tuku na využiteľnú energiu, nazývaný ketóny alebo skrátene ketóny. Tento tuk môže pochádzať priamo z vašej stravy (napr. nutričná ketóza) alebo z tukových zásob vášho tela. Ketóza spôsobená diétou sa nazýva „nutričná ketóza“. Ketóny telo využíva priamo ako palivo. Toto štiepenie tuku na využiteľnú energiu je podobné procesu, ktorý podstupujú uhľohydráty v strave, aby vytvorili glukózu ako palivo pre telo. Inými slovami, ketóny sú pre tuk tým, čím je glukóza pre sacharidy. Ketóza je definovaná ako hladina ketónov v krvi > 0,5 milimólu/l.

Aké sú výhody ketózy?

Dosiahnutie stavu ketózy môže mať mnoho výhod, od zvládania chronických ochorení až po optimalizáciu výkonu. Hoci sú prínosy dobre zdokumentované, základný mechanizmus účinku nie je úplne pochopený. Zdá sa, že strava zvyšuje schopnosť mitochondrií, elektrárne našich buniek, uspokojovať energetické potreby tela spôsobom, ktorý znižuje zápal a oxidačný stres. Optimalizáciou spôsobu, akým naše telo využíva energiu, posilňujeme jeho schopnosť bojovať proti mnohým chorobám a vyrovnávať sa so stresormi nášho moderného životného štýlu. 

Ako vstúpiť do ketózy?

Premium CBD

Existujú dva spôsoby, ako zmeniť váš metabolizmus z glukózy na ketóny ako primárny zdroj energie.

Pôst  – metóda úplného zastavenia príjmu kalórií na dlhé obdobie sa používala na liečbu chorôb už v roku 400 pred Kristom, keď Hippokrates, otec modernej medicíny, touto metódou liečil nespočetné množstvo neduhov. Hoci by sa to malo robiť pod lekárskym dohľadom, pôst je bezpečný, účinný (a niektorí hovoria, že aj najjednoduchší) spôsob, ako sa rýchlo dostať do ketózy. U priemerného dospelého človeka 48-hodinový pôst zvyčajne vyústi do ketózy. Po tomto pôste vám prijatie ketogénnej diéty umožní zostať v ketóze. Prvý deň odporúčame začať s pôstom aspoň 3 hodiny pred spaním a o 2 dni neskôr jesť v rovnakom čase. Hoci pôst pre mnohých ľudí znamená veľa vecí, tu ho definujeme ako úplné obmedzenie makroživín. Odporúčame zvýšiť príjem vody, aby ste sa vyhli dehydratácii, a mnohí zistia, že čierna káva alebo obyčajný čaj vám pomáhajú udržať koncentráciu a produktivitu počas pôstu. Deti vstupujú do ketózy oveľa rýchlejšie, takže môžete začať s diétou bez pôstu.

Diéta  (nutričná ketóza) – Prijatie diéty s vysokým obsahom tukov, stredne vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom sacharidov bude mať za následok ketózu a dosiahnutie tohto stavu, ako je definovaný vyššie, bude trvať 2-3 týždne. Stravu možno najjednoduchšie vysvetliť pomerom makroživín (tukov, bielkovín a čistých sacharidov) v strave k tuku. Klasická ketogénna diéta pozostáva zo 4 dielov tuku a 1 dielu bielkovín + sacharidov (označuje sa ako pomer 4:1). Tento pomer 4:1 je na hornom konci spektra príjmu tukov, hoci úpravy stravy môžu tento pomer znížiť až na 2:1. Pomer, ktorý užívate, závisí od terapeutického prínosu, ktorý sa snažíte dosiahnuť, ako aj od stravy, ktorá je dosiahnuteľná pre váš životný štýl. Existuje 5 druhov ketogénnych terapií, o ktorých sa dozviete   tu  .

Čo je Premium CBD a na čo slúži?

Prémiové CBD kapsuly na chudnutie sú doplnkom určeným na podporu procesu chudnutia. Tieto kapsuly obsahujú prírodné zložky, ktoré preukázateľne napomáhajú spaľovaniu tukov, potláčajú chuť do jedla a zvyšujú hladinu energie.

PremiumCBD je založený na princípe ketogénnej diéty, ktorá zahŕňa obmedzenie príjmu sacharidov a zvýšenie príjmu zdravých tukov. Vyvolaním stavu ketózy v tele vám kapsuly PremiumCBD pomôžu efektívnejšie spaľovať tuk a dosiahnuť vaše ciele v oblasti chudnutia.

Pozrite si: Biotrim Maximum , Vitasimil , Keto Probiotix

Zamýšľané použitie

Prémiové kapsuly na chudnutie CBD sa odporúčajú v nasledujúcich prípadoch:

 • Keď chcete schudnúť zdravým a udržateľným spôsobom.
 • Ako doplnok k nízkosacharidovej diéte, ako je ketogénna diéta.
 • Keď chcete potlačiť chuť do jedla a ovládať svoje chute.
 • Na zvýšenie hladiny energie a zlepšenie fyzického výkonu.
 • Keď chcete urýchliť proces spaľovania tukov.
 • Ak hľadáte ďalšiu pomoc pri dosahovaní vašich cieľov v oblasti chudnutia.
 • Aby ste si udržali svoju váhu, keď dosiahnete požadované výsledky.

Ako funguje Premium CBD ?

PremiumCBD kapsuly na chudnutie sú založené na princípe ketogénnej diéty. Tieto kapsuly obsahujú kombináciu prírodných zložiek, ktoré pomáhajú podporovať stav ketózy v tele.

Ketóza je metabolický stav, v ktorom telo primárne využíva tuky ako zdroj energie namiesto sacharidov. Prémiové CBD kapsuly obsahujú zložky, ktoré stimulujú produkciu ketolátok, ktoré telo pri nedostatku sacharidov využíva ako palivo.

Podporou ketózy pomáhajú kapsuly Premium CBD urýchliť proces spaľovania tukov, čo môže viesť k efektívnejšiemu chudnutiu. Okrem toho sa zistilo, že kapsuly Premium CBD môžu tiež pomôcť kontrolovať chuť do jedla, znížiť chuť do jedla a zlepšiť hladinu energie.

Premium CBD

Prémiové zložky CBD (zloženie)

Tu je zoznam zložiek Premium CBD Slimming Capsule spolu s tým, čo každá z nich robí a odkazmi na výskum:

Účinok: Extrakt z guarany je známy svojou schopnosťou zvýšiť energiu, zlepšiť sústredenie a potlačiť chuť do jedla.

Štúdia: Štúdia publikovaná v časopise Phytotherapy Research zistila, že extrakt z guarany môže pomôcť znížiť telesnú hmotnosť a obvod pása u ľudí s nadváhou.

Účinok: Vitamín B3, tiež známy ako niacín, hrá dôležitú úlohu v energetickom metabolizme a môže pomôcť premeniť potravu na využiteľnú energiu.

Štúdia: Štúdia publikovaná v časopise Nutrients zistila, že suplementácia vitamínu B3 môže mať pozitívny vplyv na metabolizmus tukov a chudnutie u ľudí s nadváhou alebo obezitou.

 • Kofeín :

Akcia: Kofeín je stimulant, ktorý môže zvýšiť energiu, zlepšiť koncentráciu a potlačiť chuť do jedla. Ukázalo sa tiež, že urýchľuje metabolizmus a podporuje spaľovanie tukov.

Štúdia: Štúdia publikovaná v časopise Obesity zistila, že kofeín môže zvýšiť termogenézu (produkciu tepla) a podporovať oxidáciu tukov, čo môže prispieť k zníženiu hmotnosti.

 • N-acetyl-L-karnitín :

Účinok: N-acetyl-L-karnitín je aminokyselina, ktorá hrá kľúčovú úlohu v metabolizme tukov. Pomáha transportovať mastné kyseliny do mitochondrií, kde sa spaľujú na energiu.

Štúdia: Štúdia publikovaná v časopise Obesity Reviews zistila, že suplementácia N-acetyl-L-karnitínom môže podporiť chudnutie a zlepšiť zloženie tela u ľudí s nadváhou alebo obezitou.

 • Extrakt z listov zeleného čaju :

Účinok: Extrakt z listov zeleného čaju obsahuje bioaktívne zlúčeniny ako katechín, ktoré môžu stimulovať metabolizmus, zvýšiť spaľovanie tukov a podporovať chudnutie.

Štúdia: Metaanalýza štúdií publikovaných v The American Journal of Clinical Nutrition zistila, že extrakt zo zeleného čaju môže mať priaznivý vplyv na reguláciu hmotnosti a zloženie tela.

Ako užívať, ako užívať

Prémiové CBD kapsuly na chudnutie zvyčajne obsahujú podrobný návod na použitie na obale produktu. Nižšie sú však všeobecné pokyny na použitie kapsúl:

 • Prečítajte si pokyny: Predtým, ako začnete užívať kapsuly Premium CBD , je dôležité si pozorne prečítať pokyny a dodržiavať odporúčania výrobcu. Venujte zvláštnu pozornosť odporúčanému dávkovaniu a návodu na použitie.
 • Vytvorte si rozvrh: Odporúča sa stanoviť si pravidelný rozvrh užívania Premium CBD kapsúl . Môžete si vybrať čas dňa, ktorý vám vyhovuje a zapadá do vášho denného plánu. Niektorí ľudia ich uprednostňujú ráno, aby využili možný stimulačný účinok, iní ich uprednostňujú počas hlavného jedla.
 • Dodržiavajte odporúčané dávkovanie: Bezpodmienečne dodržujte odporúčané dávkovanie uvedené na obale produktu alebo návode. Vyhnite sa prekročeniu odporúčanej dávky, pretože to nezlepší výsledky a môže zvýšiť riziko vedľajších účinkov.
 • Užívajte kapsuly s vodou: Odporúča sa užívať kapsuly Premium CBD s pohárom vody. To uľahčuje prehĺtanie a zabezpečuje správnu absorpciu zložiek.
 • Kombinujte s vyváženou stravou a cvičením: Prémiové CBD kapsuly nie sú náhradou zdravej stravy a pravidelného cvičenia. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča jesť vyváženú stravu a udržiavať primeranú fyzickú aktivitu.

Výsledok používania Premium CBD

Upozorňujeme, že výsledky používania Premium CBD sa môžu líšiť od osoby k osobe a závisia od niekoľkých faktorov, ako je životný štýl, strava a individuálna reakcia na doplnok. Nižšie sú uvedené niektoré možné výsledky, ktoré niektorí ľudia nahlásili pri používaní Premium CBD :

 • Chudnutie: Mnoho ľudí hlásilo stratu hmotnosti pri používaní Premium CBD ako súčasť programu na zníženie hmotnosti. Môže za to kombinácia zložiek, ktoré podporujú spaľovanie tukov, urýchľujú metabolizmus a potláčajú chuť do jedla.
 • Zvýšená energia: Niektorí používatelia zaznamenali zvýšenie úrovne energie po užití Premium CBD . To môže byť prospešné pri cvičení alebo aktívnom pohybe počas dňa.
 • Kontrola chuti do jedla: Niekoľko zložiek v PremiumCBD , ako je extrakt z guarany a kofeín, bolo spojených s potlačením chuti do jedla a znížením chuti do jedla. To môže uľahčiť dodržiavanie nízkokalorickej diéty a kontrolu príjmu potravy.
 • Zlepšené duševné sústredenie: Niektoré zložky, ako je extrakt z guarany a kofeín, môžu zlepšiť sústredenie a koncentráciu. To môže byť prospešné pre udržanie motivácie pri chudnutí a vykonávaní každodenných činností.
 • Zlepšený metabolizmus: Kombinácia prémiových zložiek CBD môže pomôcť zlepšiť metabolizmus tukov, čo môže prispieť k zvýšenému spaľovaniu kalórií a zníženiu hmotnosti.
Premium CBD

Skutočné názory a negatívne komentáre na fóre o Premium CBD

“„Pred niekoľkými mesiacmi som sa rozhodol vyskúšať kapsuly na chudnutie Premium CBD a chcem sa podeliť o svoje skúsenosti. Ako dôchodca som vždy dbal na to, aby som zostal fit a mal zdravú váhu. Odkedy som začal používať PremiumCBD, zaznamenal som zníženie chuti do jedla a nárast energie počas celého dňa. Podarilo sa mi aj zhodiť pár kíl a zlepšilo sa mi trávenie. S výsledkami som veľmi spokojný a budem naďalej používať Premium CBD ako súčasť mojej každodennej rutiny. Odporučila by som ju aj ostatným seniorom, ktorí sa chcú udržiavať fit a viesť zdravý životný štýl. Ďakujem, PremiumCBD !”

„Ako profesionálny kuchár som vždy viedol rušný životný štýl a často som mal problém udržať si zdravú váhu. Rozhodol som sa vyskúšať kapsuly na chudnutie Premium CBD a musím priznať, že som ohromený. Odkedy ich užívam, pozorujem zníženie chuti do jedla a nárast energie počas dňa v práci. Navyše sa mi podarilo postupne schudnúť bez toho, aby som cítil potrebu jesť. Prémiové CBD mi pomohlo efektívne a pohodlne zvládnuť svoju váhu, dokonca aj pri nabitom programe. Odporučil by som ho ostatným kulinárskym profesionálom, ktorí chcú nájsť zdravú rovnováhu vo svojom živote. Ďakujem, Premium CBD !”

Premium CBD , oficiálna stránka výrobcu – zľava, cena, kde kúpiť

Výrobca ponúka 50% zľavu z ceny produktu, kliknite na banner na stránke. Ak chcete zadať objednávku, odporúčame navštíviť oficiálnu stránku výrobcu. Nevyžaduje sa žiadny propagačný kód. Jednoducho dokončite objednávku online a manažér vás bude kontaktovať.

Je potrebné pripomenúť, že počet ponúkaných produktov je obmedzený a akcia je dočasná. Platba sa uskutoční pri doručení tohto produktu.

Vložiť komentár