NormaFeet – kvapky, recenzie, fórum, kde kúpiť? Ako to funguje? podvod?

Onychomykóza je  veľmi nepríjemná, nielenže zhoršuje vzhľad rúk a nôh, ale môže byť komplikovaná a môže sa stať vážnym zdravotným problémom, najmä ak máte ochorenie, ako je cukrovka. Preto dnes budeme hovoriť o Normafeet .

Huba je veľmi ťažko liečiteľná, niekedy zmizne a po niekoľkých dňoch sa vracia silnejšie a spôsobuje väčšie škody. Farmaceutický priemysel predáva len pomalé antimykotiká, ktoré je potrebné užívať mesiace, aby sa dosiahli výsledky, ale Normafeet je niečo iné; veľmi účinný prípravok, ktorý likviduje plesne a skrášľuje pokožku nôh a rúk.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<<

NormaFeet

Mám onychomykózu?

Onychomykóza je  bežná plesňová infekcia nechtov na nohách alebo rukách. Spôsobuje zhrubnutie nechtov, zmenu farby a lámavosť na okrajoch. Ak je stav mierny, liečba nemusí byť potrebná, ak však nechty príliš zhrubnú, čo spôsobí bolesť a nepohodlie, bude potrebný lekársky zásah. Onychomykóza je častejšia u dospelých, najmä u starších ľudí, a je   spojená s cukrovkou   a oslabeným imunitným systémom. Častejšie sa vyskytuje aj na nechtoch, no môže sa vyskytnúť aj na nechtoch.

Aké sú príznaky onychomykózy?

Prvotnými príznakmi sú žltkasté alebo belavé nechty, zdeformovaný tvar, krehký, krehký alebo mierne nepríjemný zápach. Diabetici, znížený krvný obeh v nohách a starší ľudia sú náchylnejší na rozvoj bakteriálnej infekcie ( celulitídy  ) okolitej kože v   dôsledku onychomykózy, takže onychomykóza môže viesť k ďalším komplikáciám.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<<

Aké sú príčiny onychomykózy?

Najčastejšou príčinou of  onychomykózy je   huba zvané dermatofyty  . Tieto huby alebo dermatofyty sú zvyčajne bosé pri chôdzi po zemi alebo od niekoho iného, ​​najmä v horúcom a vlhkom prostredí. Z tohto dôvodu sa onychomykóza často vyvíja v bazénoch, šatniach a sprchách v športových zariadeniach, pretože je ľahšie chytiť lišaj z mokrej podlahy. Plesne   nôh plesňové infekcie, ktoré sa často šíria až na dno bazéna, čo môže viesť k onychomykóze.

Normafeet – Čo to vlastne je?

Ako je uvedené vyššie, zbaviť sa onychomykózy je veľmi ťažké, lekárenské krémy sú účinné len v niektorých prípadoch a musia sa používať dlhodobo a sú drahé. Na druhej strane  Normafeet  olej,  pretože  funguje, pretože vyrovnáva pokožku a nechty, omladzuje ich v rekordnom čase a zlepšuje vzhľad pokožky.

A čo je najdôležitejšie, je prírodný: obsahuje iba rastlinné výťažky a esenciálne oleje, ktoré vyživujú pokožku a nechty a podporujú regeneráciu buniek.

NormaFeet

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<<

Normafeet – Ako to funguje? Výhody a účinky použitia


Olej Normafeet účinkuje rýchlo a má množstvo výhod, ako napríklad:

 • Regeneruje pokožku rúk a nôh.
 • Účinne hydratuje pokožku, takže nepraská a nepraská.
 • Odstraňuje zápach nôh a osviežuje príjemnou mätovou vôňou.
 • Tento olej preniká hlboko do pokožky a ničí baktérie a plesne, čo umožňuje pokožke hojiť sa už po niekoľkých použitiach.
 • Aplikovanú oblasť regeneruje, ale aj omladzuje; Jej ruky a nohy budú hladšie a bujnejšie.
 • Tento protiplesňový olej má mnoho výhod, ako si všimnete, a to všetko vďaka svojmu úžasnému zloženiu.

Normafeet – Zloženie a zloženie

Ako je uvedené v zázname, tento olej pozostáva iba z jedinečných prírodných zložiek, ktoré vykonávajú určité funkcie, ako napríklad:

Hĺbkové odstránenie plesní a baktérií podporujúcich rast.
Prvým krokom pre Normafeet je preniknúť do hlbokých vrstiev pokožky, aby sa dostal k zdroju problému, kde vďaka dvom jedinečným zložkám:

 • Kyselina salicylová  a kyselina  undecylénová sú  silné prírodné antibiotiká. Navyše dezinfikujú celý povrch, vysušujú a kontrolujú vylučovanie kožného mazu a iných prvkov, ktoré môžu poškodiť a ulcerovať pokožku a nechty.
 • Propolis  – Má analgetický, protizápalový účinok a odstraňuje začervenanie. Okrem toho, že lieči plesňové infekcie, odstraňuje aj všetky zápaly a začervenanie kože.
 • Gáfor  – Prekonáva zápach nôh a osviežuje chodidlo a zároveň znižuje potenie.
 • Lanolín  – Hydratuje a omladzuje pokožku, chráni ju pred neskoršími plesňami.
 • Rozmarínový, tymiánový a mandľový olej  – pokožku nielen vyživuje a hydratuje, ale hĺbkovo regeneruje. Majú tiež analgetické, sedatívne a dezinfekčné vlastnosti.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<<

NormaFeet


Stručne povedané, tento protiplesňový olej pôsobí na nechty, nohy a ruky a zároveň omladzuje, hydratuje a dezodoruje. Je to skvelý spôsob, ako poraziť mykózu a zlepšiť estetiku nôh a rúk.

Normafeet – Ako používať? Dávkovanie a pokyny

Použitie tohto oleja je veľmi jednoduché, stačí si ho naniesť na nohy, ruky a nechty dvakrát denne, najlepšie ráno a pred spaním. Naneste na nechty aj na celú pokožku rúk a nôh, rozdiel spozorujete už po dvoch aplikáciách.

Normafeet – názory, komentáre a názory na fórum

Účinnosť produktu sa meria spokojnosťou používateľov, preto sme zhromaždili skutočné recenzie Normafeet, komentáre, ktoré iba chvália jeho účinnosť, ako napríklad:

„Plávam a hoci si dávam záležať na hygiene, v posledných pretekoch som dostal strašnú pleseň na nohách. Najprv ma to len trochu svrbelo, potom z toho bol obrovský vred, nechty mi zožltli a jeden mi odpadol. Hanbil som sa a nemohol som ani trénovať, skúšal som rôzne krémy, ale huby sa vrátili. Môj priateľ mi odporučil  Normafeet  a do troch dní problém zmizol a moje nohy voňali lepšie ako kedykoľvek predtým. Naozaj odporúčam! „

„Išla som do salónu na manikúru a práve som mala po celej ruke obrovskú pleseň na nechtoch, tak som sa bála, že som si myslela, že o nechty prídem. Avšak, môj priateľ mi dal Normafeet a huba zmizla veľmi rýchlo a najlepšie na tom bolo, že moje ruky omladli. „

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<<

NormaFeet

Normafeet – Cena a kde kúpiť?

Olej Normafeet  nie je dostupný na známych predajných portáloch (Amazon, Mercadona, eBay, AliExpress a iné); pretože iba výrobca predáva priamo na oficiálnych stránkach. Produkt je totiž vyrobený len z tých najkvalitnejších prírodných extraktov, ktoré sa zbierajú organicky a bez chemikálií.

Využite túto časovo obmedzenú ponuku a pochváľte sa svojimi zdravými a krásnymi nohami, rukami a nechtami.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<<

Vložiť komentár