Prostanol – ako to funguje? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Prostanol je prírodný doplnok v kapsulách  vytvorený tak, aby vám pomohol v boji proti symptómom spojeným s prostatitídou . Vďaka tomuto produktu budete mať cielené a efektívne riešenie na zlepšenie vašej pohody a proti nepríjemným následkom prostatitídy.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Prostatitída

Prostatitída  je definovaná ako patologický stav, pri ktorom dochádza k zápalu alebo skôr zápalu   prostaty  a okolia. Spomedzi urologických patológií je to najčastejšia choroba genitourinárneho systému vo vekovej skupine od 18 do 50 rokov; aspoň 50 % mužov má  počas svojho života epizódu prostatitídy; dobré percento akútnej prostatitídy sa stáva chronickou.

Tento patologický stav určuje vo väčšine prípadov otravnú, opakujúcu sa bolestivú  symptomatologickú klinickú situáciu  , ktorá negatívne ovplyvňuje kvalitu života. V skutočnosti pacienti postihnutí prostatitídou v akútnej fáze, ako aj v aktívnej chronickej fáze, majú také intenzívne symptómy bolesti, že sťažujú prácu a aktivitu vo vzťahoch. Najnovšia vedecká literatúra ukázala, že kvalita života týchto pacientov je podobná ako u pacientov s nedávnym infarktom myokardu alebo s aktívnou Crohnovou chorobou.

V zriedkavých prípadoch je táto patológia asymptomatická, takže zjavne neexistujú žiadne symptomatické prejavy. V skutočnosti nie je nezvyčajné, že pacient trpí asymptomatickou prostatitídou a nemá žiadne príznaky, jeho klinický stav však možno diagnostikovať v rámci klinických a inštrumentálnych vyšetrení vykonaných pre iné patológie močového alebo reprodukčného systému.

Nie je nezvyčajné, že pacienti s prostatitídou  majú erektilnú dysfunkciu  ,  znížené libido  ,  depresiu a nakoniec neplodnosť.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

skontrolovať: Eroxel.

Prostanol

Príčina

Prostatitída môže mať mnoho príčin, ktoré často nie je ľahké identifikovať. Často sa spája s benígnou hyperpláziou prostaty v prípadoch, keď ide o stav pseudoretencie alebo chronickej retencie, čo je patologický stav, ktorý podporuje infekciu a tým aj zápalové procesy.

Medzi ďalšie identifikované príčiny, ktoré určujú nástup prostatitídy, možno uviesť:

 • Katetrizácia močového mechúra vykonaná neaseptickým spôsobom;
 • profesionálne a neprofesionálne činnosti súvisiace s intenzívnou fyzickou námahou s plným močovým mechúrom;
 • cukrovka;
 • zápcha;
 • predĺžené sexuálne vzrušenie bez uvoľnenia.
 • Niektoré športy ako cyklistika a jazda na koni.

Na identifikáciu rôznych klinických stavov a príčin prostatitídy je preto potrebné uviesť ich klasifikáciu:

Klasifikácia NIH-NIDDK (Národný inštitút zdravia):

 • Bakteriálne ostré
 • Chronické baktérie
 • Abakteriálna kronika
 • syndróm chronickej panvovej bolesti
 • Asymptomatický zápal

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Čo je Prostanol

Zmeny životného štýlu, stravy alebo liekov môžu často negatívne ovplyvniť zdravie prostaty. Je  to normálne a stáva sa to každému  a zistilo sa, že po päťdesiatke dramaticky narastá výskyt zväčšenia prostaty, zápalov a problémov.

Prostanol má byť  podporou zdravia prostaty  , zlepšuje jej fungovanie, má protizápalový účinok, je zameraný na zmiernenie problémov a  akýchkoľvek príznakov spojených s prostatitídou  . Produkt má zloženie v kapsulách, veľmi ľahko sa užíva aj dlhodobo, bez akýchkoľvek kontraindikácií.

Ako funguje doplnok Prostanol : 

Ak potrebujete iba  prirodzenú a kontraindikovanú metódu liečby príznakov prostatitídy  , Prostanol ponúka revolučné riešenie: pôsobením bylín s vysoko kvalitnými, prospešnými vlastnosťami je schopný  zlepšiť zdravie prostaty a mužskú mužnosť. sexuálny život  .

Aby ste využili výhody doplnku, stačí užiť jednu kapsulu denne s veľkým pohárom vody. Prostanol pôsobí priaznivo pri liečbe prostatitídy a znižuje jej najnežiaduci účinok:  polakizúriu  .

Tento aspekt môže byť často veľmi trápny a zasahovať do bežného priebehu dňa. Vďaka tomuto praktickému doplnku sa nebudete musieť ničoho vzdávať a vrátite sa do starých koľají s  plnou kontrolou nad svojím telom .

Ingrediencie:

Účinnosť Prostanolu je spôsobená prítomnosťou zložiek získaných z prírody  , ktoré sú po stáročia známe svojimi  blahodarnými vlastnosťami  zameranými na zmiernenie príznakov prostatitídy, spolu s  vitamínmi a minerálmi  , ktoré dopĺňajú jeho priaznivý účinok na organizmus.

Neexistujú žiadne magické formulky: príroda nám ponúka všetko, čo potrebujeme, aby sme sa cítili dobre. Pozrime sa na vlastnosti jednotlivých komponentov.

Zinok, kľúčový stopový prvok pre zdravie mužov, prispieva k  rastu a vývoju buniek  a ovplyvňuje metabolizmus sacharidov a mastných kyselín. Minerál je veľmi dôležité správne zaviesť do stravy pre zvýšenie sily imunitného systému, schopnosť vidieť, udržiavať pevné nechty a vlasy.

Zinok je tiež nevyhnutný pre ľudskú plodnosť.

 • vitamín E

Hlavnou funkciou vitamínu je  zabrániť oxidácii  mastných kyselín, čo má priamy vplyv na zamedzenie tvorby voľných radikálov, ktoré sú pre telo škodlivé.

Okrem iného pôsobíme priaznivo na pleť, pôsobíme proti prejavom starnutia, ako sú fľaky či známky starnutia. Vitamín E bol nedávno znovu objavený ako prospešná liečba  mnohých ochorení prostaty.

 • Vitamín B6

Zlé vitamíny B, najmä B6, sú často súčasťou najlepších  doplnkov na reguláciu hormónov  , najmä tých, ktoré stimulujú správnu funkciu prostaty. Zložka je obzvlášť účinná pri znižovaní pocitu únavy a maximalizácii psychofyzickej pohody človeka.

 • Výťažok z ovocia palmového oleja

Aj keď sa s týmto ovocím často zle zaobchádza, má veľmi silný  antioxidačný účinok  , obzvlášť užitočný pri prevencii starnutia buniek a pri zlepšovaní zdravia a pohody tela.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Prostanol
 • Tekvicové a brusnicové semienka

Kombinácia týchto dvoch zložiek poskytuje obzvlášť účinný účinok v prípade prostatitídy. Tekvicové semienka patria medzi potraviny najbohatšie na minerály, cielene pôsobia  proti zápalom a cystitíde  . Sú tiež vynikajúce ako vermifuges a dodávajú telu dobré množstvo Omega 3 mastných kyselín.

Tekvicové semienka majú mimoriadne priaznivý vplyv aj na svalový tonus močového mechúra, čím pomáhajú predchádzať všetkým poruchám spojeným so zväčšenou prostatou. Brusnica je koncentrát antioxidantov, má dobrú chuť a vôňu.

 • Dostal som kola

Spontánna rastlina, ktorá rastie na najvlhkejších miestach tropických oblastí, ako je India a Madagaskar, je koncentrátom fytokomponentov, ktoré sú veľmi užitočné pre správne fungovanie organizmu.

V ázijských regiónoch je široko používaný na liečbu problémov, ako je vracanie, hnačka a krvácanie z nosa, ale aj ako  liek na stres, úzkosť a poruchy spánku  .

Centella má priamy pozitívny vplyv na  obehový systém  , veľmi dobre sa hodí pri liečbe žilovej nedostatočnosti alebo kŕčových žíl. Superpotravina je tiež široko používaná pri liečbe vredov a problémov so zníženou sexuálnou túžbou u mužov, napríklad po prostatitíde, prináša obehové výhody, podporuje erekciu a psychiku, pomáha relaxovať.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Aké sú výhody Prostanol?

Prostanol nie je liek alebo liek  na prostatitídu, ale užitočný doplnok, ktorý môže zmierniť všetky nepríjemné a vyčerpávajúce príznaky spojené s prostatitídou. 100% prírodné zložky a žiadne kontraindikácie sú ideálne na to, aby vás sprevádzali pri liečbe zápalu prostaty, vďaka čomu sa budete cítiť lepšie a pripravení čeliť životu.

Hlavné benefity, ktoré pocítite pri užívaní Prostanolu , súvisia so  znížením najčastejších príznakov  v prípade prostatitídy alebo zväčšenia prostaty, postupujúceho s vekom.

Pozitívne názory na doplnok sa týkajú najmä zníženia týchto príznakov:

 • časté močenie;
 • nočné močenie;
 • bolesť pri močení alebo ejakulácii;
 • nepohodlie v panvovej oblasti;
 • erektilnej dysfunkcie.

Názory a recenzie ľudí, ktorí vyskúšali Prostanol : 

To, čo skutočne platí pre efektívny produkt  , nie sú predpoklady výrobcu, ale názory zákazníkov  . Skepsa je normálna, najmä v takej citlivej oblasti, akou je zdravie prostaty, napriek tomu existuje množstvo reálnych recenzií spokojných zákazníkov, ktoré sú denne zverejňované na oficiálnej stránke Prostanolu , na sociálnych sieťach a na fórach, ktoré sa mu venujú.

„Po štyridsiatich rokoch som začal trpieť chronickou prostatitídou. Touto chorobou môže trpieť každý muž a príčiny ako stres alebo neusporiadaný životný štýl ju môžu zhoršiť. Priateľ mi odporučil dobrý, špecifický doplnok a vyskúšal som Prostanol : priatelia, je mi naozaj lepšie, po niekoľkých mesiacoch podľa mňa zmizol jeden z najnenávidenejších príznakov, ktorým je časté chodenie na toaletu. Už len to sa oplatí kúpiť!“

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Prostanol

Kontraindikácie:

Prostanol je doplnok stravy, ktorého pôsobenie je založené na koncentrovaných, prírodných zložkách. Nie je to liek a je  vhodný pre každého  bez akýchkoľvek kontraindikácií. Odporúča sa užívať jednu kapsulu denne kedykoľvek počas dňa a zapiť pohárom vody tak dlho, ako si želáte.

Prípravok, samozrejme  , zázraky nerobí  , no denne vám pomôže vyriešiť všetky príznaky prostatitídy, podporí zdravie orgánov a normálne fungovanie.

Koľko to stojí a oficiálna stránka:

Jediný spôsob, ako  kúpiť Prostanol bez toho , aby ste sa nechali oklamať,  je  prostredníctvom jeho oficiálnej webovej stránky  .

Táto voľba umožňuje výrobcom zaručiť vám najlepšiu ponuku, neplatiť za dopravu a kúpiť  produkt za najlepšiu možnú cenu  .

Ak teraz vstúpite na stránku, nájdete špeciálnu ponuku, ktorá čoskoro skončí: Prostanol  len za -50 % zo základnej ceny. Ak chcete využiť túto jedinečnú ponuku, stačí vyplniť  nákupný formulár s  uvedením mena, priezviska a telefónneho čísla, ktoré bude kontaktovať obchodné zastúpenie spoločnosti.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Vložiť komentár