Prostasen – funguje to? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Prostasen je doplnok, ktorý celú svoju účinnosť zameriava na zložku založenú na prírodných zložkách, ktorá sa používa na porážku adenómu prostaty a chronickej prostatitídy. Práve z tohto dôvodu bol vyvinutý s použitím zložiek rastlinného pôvodu, využívajúc vlastnosti prírody a rastlín a ponúka rozhodne dôležitú pomoc pri liečbe podobných patológií.

Malo by byť hneď jasné, že Prostasen môže byť použitý na zlepšenie vášho stavu, ale stále je to pomôcka a nie skutočný liek. Preto je potrebné pristupovať k produktu v tomto zmysle.

Prostasen bol navrhnutý tak, aby zasahoval prostredníctvom mechanizmu, ktorý má najvyššiu mieru úspešnosti  bez toho, aby spôsobil negatívne reakcie. Preto ho treba považovať za profylaktické opatrenie, ktoré by sa malo naplno využiť, keď sme svedkami objavenia sa prvých príznakov prostatitídy.

Prostatitída, najmä vo svojej chronickej forme, sa prejavuje veľmi výraznými stavmi, ktoré sa nedajú prehliadnuť, ako je bolesť v perineu, ktorá vyžaruje do všetkých svalov slabín alebo krížov.

Ak sa tento stav nelieči adjuvantnou liečbou, ako napríklad Prostasenom , môže sa naďalej zhoršovať s príznakmi, ako je brnenie a pálenie v perineálnej oblasti. Prostasen účinkuje vo všetkých situáciách, pri ktorých dochádza k ťažkostiam s močením  , tlak na močový mechúr skutočne nastáva, keď je prázdny, aj keď je plný. V prvom prípade sa počas močenia objavia pálivé bolesti.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Prostasen

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo je prostatitída

Prostatitída je  zápal prostaty  , malej okrúhlej žľazy umiestnenej v mužskej panve na dne močového mechúra, ktorej úlohou je produkovať a uchovávať semennú tekutinu. 

Ako sa prejavuje

Príznaky prostatitídy  sú zvyčajne nasledovné:

 • únava alebo neschopnosť močiť
 • v iných prípadoch sa môžu vyskytnúť epizódy  inkontinencie moču
 • pálenie počas močenia
 • panvovej bolesti
 • predčasná ejakulácia
 • impotencia
 • teplota
 • niekedy jedným z príznakov, ako aj dôsledkami prostatitídy, môže byť neplodnosť. 

Prostatitída  môže byť aj asymptomatická  : v tomto prípade nie sú prítomné žiadne lokálne bolesti alebo špecifické nepohodlie, ale môžu sa vyskytnúť príznaky zápalu alebo straty krvi v sperme alebo sekrétoch.

Hlavné príčiny prostatitídy

Hlavné  príčiny tohto zápalu  môžu byť:

 • bakteriálna infekcia močových ciest alebo premnoženie baktérií v prostatickej žľaze
 • neregulovaný životný štýl, ktorý spôsobuje zápaly a rozšírené nerovnováhy
 • črevné problémy, ktoré sa rozvinú do zápalového ochorenia panvy
 • sexuálne problémy
 • stres a psychofyzické preťaženie.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Ako funguje doplnok Prostasen?

Vývojový tím stojaci za projektom Prostasen chcel vyvinúť zmes, ktorá by sa dala maximálne využiť. Preto boli všetky aktívne zložky obsiahnuté v jeho zložení kondenzované vo forme tabliet.

Účinok Prostasenu je postupný a progresívny v priebehu času  . Produkt nebol uvedený na trh preto, aby ponúkal samozvané poburujúce výsledky, ako je to často v prípade neštandardných a toxických produktov. Prostasen je 100% prírodný prípravok, ktorý začína pôsobiť postupne a zasahuje do problému stále intenzívnejšie.

Základným úkonom je užívanie jednej tablety denne počas celého obdobia liečby. Aktívna zložka obsiahnutá v prípravku nielen maskuje symptómy tým, že znecitliví pocit bolesti ako klasické placebo.

Bolesť sa však zmierňuje práve preto, že  Prostasen účinne pôsobí na príčiny poruchy  . Nejde teda o liek, ale o dôležitú pomôcku v boji proti prostatitíde. Často v takýchto prípadoch musíte bojovať so silnou infekciou, ktorá vzniká ako hlavná príčina bolesti alebo pálenia pri močení. Preto Prostasen pôsobí tak, že čistí močové cesty, pôsobí na akékoľvek aktuálne infekcie a odstraňuje zápaly spojené s týmto stavom.

Prostasen

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Ingrediencie

Základnou zložkou Prostasenu je  extrakt zo žihľavy  . Výber tohto prvku bol diktovaný pozitívnymi interakciami, ktoré látka vykazuje. V skutočnosti žihľava obsahuje veľa mikroživín, ktoré môžu byť veľmi cenné pri podpore šokovej terapie proti symptómom prostatitídy.

Napríklad vitamín A spolu s vitamínmi E, C a B môžu účinne zasiahnuť  . Zlúčenina Prostasen má tiež zaujímavé percento  železa  ,  zinku  ,  horčíka  a  fosforu  . V kombinovanom pôsobení poskytuje extrakt zo žihľavy spolu so všetkými uvedenými vitamínovými skupinami a prvkami veľmi dôležitú lokálnu úľavu.

Vďaka svojim vlastnostiam hrá žihľava prirodzenú antioxidačnú úlohu tým, že blokuje voľné radikály, hlavných vinníkov stresu, ktoré namiesto toho pôsobia pre telo ako oxidant a poškodzujú bunky prostaty. Tým benefity žihľavy nekončia.

Vytvára veľmi intenzívny účinok na močové cesty, pretože stimuluje vyprázdňovanie močového mechúra. Všetky zapojené orgány sa vrátia do svojich normálnych funkcií, čím sa situácia vráti na normálnu úroveň.

Fialový  kvet ihličnatého stromu  na druhej strane pôsobí na imunitný systém. Preto vždy predpokladáme, že prostatitída, často spôsobená ľahkým zápalom močových ciest, je dôsledkom nedostatočného systému ochrany pred vírusmi a patogénmi.

Preto má Prostasen prostredníctvom fialového ihličnanu v úmysle vyvinúť celý imunitný systém, aby bol odolnejší voči infekciám. Kvet ihličnatého stromu skutočne urýchľuje regeneráciu organizmu, chráni nervový systém.

Vďaka viac chránenému systému možno na nedostatočnosť prostaty zareagovať väčšou energiou, čo uľahčuje priebeh a úplné uzdravenie, ktoré musí sprevádzať pravidelná liečba predpísaná lekárom: Prostasen je pomoc, nie liek. Tento fialový ihličnatý kvet pôsobí na prostatu a spôsobuje jej zmenšenie vďaka svojim protizápalovým a antibakteriálnym vlastnostiam. Na druhej strane  extrakt zo ženšenu  sa používa na zvýšenie produkcie kolagénu.

Týmto spôsobom je možné zasiahnuť do stavu krvných ciev prístroja a zlepšiť ich. Ženšen stimuluje činnosť prostaty a celého močového systému. Antioxidačný účinok Prostasenu je veľmi intenzívny, pretože spolu so  selénom  , s ktorým spolupracuje pri tvorbe testosterónu, znižuje riziko rakoviny prostaty. Spolu s kvetom ihličnanu pôsobí fialový ženšen na anomálie prostaty, snaží sa obmedziť jej rast a bolesť.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Výhody doplnku Prostasen

Prostasen sa 360° akciou  snaží účinne pomôcť v boji proti príznakom prostatitídy či zápalu močových ciest. Výhody, ktoré možno získať, sa týkajú predovšetkým pálenia a bolesti, ktoré sa v týchto prípadoch vyskytujú.

Intenzívny  antioxidačný účinok zlúčeniny  zasahuje už od prvej konzumácie a ponúka pomalé a postupné znižovanie nepohodlia a bolesti. Preto Prostasen pôsobí na podráždenie v snahe znížiť jeho symptómy, pričom nepôsobí ako placebo, ale pomáha systému postupne obnoviť svoje funkcie, od prostaty až po močovú rúru.

Výhody, ktoré možno dosiahnuť, siahajú od menej bolestivého močenia po prirodzenejšie a menej stresujúce vyprázdňovanie močového mechúra.

Výsledky

Dosiahnuté výsledky sú rozhodne povzbudivé. Ako v testovacej fáze, tak aj vďaka spätnej väzbe používateľov v marketingovej fáze  zaznamenal Prostasen veľmi pozitívnu odozvu na liečené prípady  . Zníženie pocitu pálenia bolo najvýraznejším výsledkom okrem celkového zlepšenia močových ciest.

Hlavná činnosť je zameraná na prostatu. V ťažkej a zapálenej situácii sa tento orgán zväčšuje, zaťažuje ostatné orgány a spôsobuje bolesť. Vďaka Prostasenu môžete ovplyvniť mechanizmus, ktorý spôsobí, že prostata sa vráti do svojej normálnej veľkosti.

Žľaza už nebude tlačiť na močovú rúru  , čím sa uľahčí močenie a vyprázdnenie močového mechúra prirodzenejším a bezbolestným spôsobom. Preto Prostasen ponúka možnosť zlepšiť mnohé aspekty fungovania urogenitálneho systému, čo ovplyvňuje erekciu a ochranu pred rakovinovými zmenami.

Názory a recenzie zákazníkov doplnku Prostasen

Užívateľské recenzie potvrdili to, čo bolo pozorované vo fáze testovania. Prostasen bol vyhodnotený ako cenná pomôcka  pri snahe znížiť pálenie a nepohodlie pri močení. Mnoho užívateľov uviedlo, že pri dennom príjme zaznamenali prvé zlepšenie už po prvom týždni.

Skontrolujte: Prostanol.

Recenzie užívateľov trpiacich prostatitídou  chvália jeho účinky  , keďže výsledky boli viditeľné už po prvých mesiacoch.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Prostasen

Kontraindikácie

Na základe 100% prírodného prípravku  nemá Prostasen v žiadnom prípade žiadne kontraindikácie  . Tím, ktorý zlúčeninu vyvinul, chcel ísť krok za krokom a snažil sa zachovať zloženie, ktoré by mohlo fungovať na problém bez spúšťania vonkajších reakcií iného charakteru.

Preto Prostasen  nemá žiadne kontraindikácie  .

Cena a kde kúpiť Prostasen

Prostasen je možné zakúpiť iba na oficiálnych stránkach výrobcu  . Tu si budete môcť každý komponent overiť a prehĺbiť svoje znalosti o produkte. V nákupe môžete pokračovať posúvaním stránky nadol.

Zadaním mena a telefónneho čísla do formulára  budete operátorom vyzvaný na určenie adresy doručenia  a platby, ktorú je možné uhradiť na dobierku kuriérovi. Prostasen je dostupný pri -50 %.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Vložiť komentár