TestARX – recenzie – cena – zloženie – kde kúpiť?

Súťažiaci  kulturisti  majú za cieľ   zvýšiť svalovú hmotu vo fáze nárastu hmotnosti a znížiť telesný tuk vo fáze rezu. Preto spotrebuje viac kalórií vo fáze zväčšenia objemu ako vo fáze rezania. Tento článok popisuje produkt odporúčaný kulturistami na celom svete –  TestARX.

Koľko kalórií potrebujete?

Najjednoduchší spôsob, ako zistiť, koľko kalórií potrebujete, je merať sa aspoň trikrát týždenne a zaznamenávať si, čo jete, pomocou   aplikácie na sledovanie kalórií   .

Ak je vaša hmotnosť nezmenená, vaše denné kalórie sú udržiavacie kalórie, čo znamená, že neschudnete ani nepriberiete, ale udržíte si ju.

Počas fázy priberania sa odporúča zvýšiť príjem kalórií o 15 %. Napríklad, ak má udržiavač 3 000 kalórií za deň, počas fázy priberania by ste mali skonzumovať 3 450 kalórií za deň (3 000 x 0,15 = 450).

Prechod z objemovej fázy do fázy porážky znižuje udržiavacie kalórie o 15 %, čo znamená, že zjete 2 550 kalórií denne namiesto 3 450.

Ak priberáte   vo fáze priberania alebo vám dochádza   váha vo fáze porážky, mali by ste aspoň raz za mesiac upraviť príjem kalórií, aby ste zohľadnili zmeny hmotnosti.

Zvýšte množstvo kalórií, ak priberáte počas fázy priberania a znížte ho, ak chudnete počas fázy rezania pre ďalší rozvoj.

Počas každej fázy sa odporúča, aby ste neschudli ani nepribrali viac ako 0,5-1% svojej telesnej hmotnosti za týždeň. To zaisťuje, že nestratíte príliš veľa svalov počas fázy rezania a nenaberiete príliš veľa telesného tuku počas fázy priberania.

kalórií

Podiel makroživín

Keď zistíte, koľko kalórií potrebujete, môžete určiť   pomer makroživín   , čo je pomer príjmu bielkovín, sacharidov a tukov.

Na rozdiel od rozdielu v kalorických požiadavkách počas fázy objemovania a krájania sa pomer makroživín nemení.

Proteíny a sacharidy obsahujú štyri kalórie na gram a tuk obsahuje deväť.

Odporúčame vám získať:

 • 30-35% kalórií pochádza z bielkovín
 • 55-60% kalórií pochádza zo sacharidov
 • 15-20% kalórií pochádza z tuku

Tu je príklad pomeru fázy spájania a rezania:

Fáza dokončeniaFáza rezania
Kalórie34502550
bielkoviny (gramy)259-302191–23
Sacharidy (gramy)474-518351–383
tuk (gramy)58–7743–57

Toto sú všeobecné pokyny, takže je najlepšie poradiť sa s registrovaným dietológom, aby určil vaše individuálne potreby na základe vašich cieľov, aby ste sa uistili, že vaša strava je vhodná z hľadiska výživy.

Kulturistická výživa: jesť a vyhýbať sa jedlám

Rovnako ako cvičenie, aj strava je nevyhnutnou súčasťou kulturistiky.

Konzumácia správneho množstva správnych potravín dodá vašim svalom živiny, ktoré potrebujú na zotavenie po tréningu a väčší a silnejší rast.

Naopak, ak budete jesť nesprávne jedlá alebo nebudete jesť dostatok správnych potravín, môžete dosiahnuť horšie výsledky.

Tu sú produkty, na ktoré sa musíte zamerať, a produkty, ktoré musíte obmedziť alebo sa im vyhnúť:

Potraviny, na ktoré sa treba zamerať

Skonzumované jedlo nemusí byť rozdielne medzi priberaním a fázou rezania – väčšinou ide o množstvá.

Jedlé potraviny zahŕňajú:

 • Mäso, hydina a ryby:   hovädzia sviečková, mleté ​​hovädzie mäso, bravčová panenka, zverina, kuracie prsia, losos, tilapia a treska.
 • Mliečne výrobky:   jogurt, tvaroh, odstredené mlieko a syr.
 • Cereálie:   chlieb, cereálie, sušienky, ovsené vločky,   quinoa   , popcorn a ryža.
 • Ovocie:   pomaranče, jablká, banány, hrozno, hrušky, broskyne, vodné melóny a čučoriedky.
 • Škrobová zelenina:   zemiaky, kukurica, zelený hrášok, zelené fazuľky a   maniok   .
 • Zelenina:   brokolica, špenát, šalát, paradajky, zelené fazuľky, uhorky, cuketa, špargľa, paprika a šampiňóny.
 • Semená a orechy:   mandle, vlašské orechy, slnečnicové semienka,  chia  semienka a ľanové semienka.
 • Fazuľa a strukoviny:   cícer, šošovica, fazuľa, čierna fazuľa a fazuľa pinto.
 • Oleje:   olivový olej, ľanový olej a avokádový olej.

Jedlo je obmedzené

TestARX

Aj keď musíte do svojho jedálnička zaradiť širokú škálu potravín, niektoré musíte obmedziť.

Zahŕňajú:

 • Alkohol:   Alkohol môže   negatívne ovplyvniť vašu schopnosť budovať svalovú hmotu a strácať tuk, najmä ak ho konzumujete príliš veľa.
 • Pridané cukry:   Vysoký obsah kalórií, ale nízky obsah živín. Potraviny s vysokým obsahom cukru zahŕňajú cukríky, sušienky, šišky, zmrzliny, koláče a sladené nápoje, ako sú nealkoholické nápoje a   športové nápoje   .
 • Vyprážané jedlá: Pri   nadmernej konzumácii môžu podporovať zápaly a rozvoj chorôb. Príkladom sú vyprážané ryby, hranolky, cibuľové krúžky, kuracie pásiky a tvaroh.

Okrem ich obmedzenia sa pred návštevou posilňovne môžete vyhnúť aj niektorým potravinám, ktoré môžu spomaliť trávenie a spôsobiť žalúdočné ťažkosti pri cvičení.

Zahŕňajú:

 • Potraviny sú   mäso s vysokým obsahom tuku s vysokotučnými výrobkami, maslom a ťažkými omáčkami a smotanami.
 • Potraviny s   vysokým obsahom   vlákniny:   Fazuľa a krížová zelenina, ako je brokolica alebo karfiol.
 • Sýtené nápoje: sýtená   voda alebo diétne nápoje.
TestARX

Doplnky pre kulturistiku

Mnoho kulturistov užíva doplnky stravy, niektoré sú užitočné, iné nie. Dnes vám predstavíme jeden veľmi užitočný  TestARX  .

Čo je TestARX a ako funguje?

TestARX je produkt, ktorý stimuluje telo k produkcii testosterónu. Keď sa vám zvýši hladina testosterónu, získate viac energie, získate lepšiu kondíciu a zlepšíte výkon v posilňovni. Tento hormón je tiež zodpovedný za rast svalového tkaniva. To je dôvod, prečo sa ľudia s veľmi vysokou hladinou testosterónu môžu pochváliť obrovskými svalmi a nízkym obsahom telesného tuku.

TestARX   ZMA-  t  obsahuje.  ZMA je kombináciou  zinku, horčíka a vitamínu B6. Tieto zložky sú kľúčové v procese premeny bielkovín. Tento proces umožňuje rast svalov. V štúdii na skupine mužov vo veku 20 až 25 rokov bolo pozorované 80% zvýšenie hladiny testosterónu aveľmi veľký nárast svalovej hmoty .

Zaujímavé je, že pokles hladiny testosterónu bol pozorovaný u ľudí užívajúcich placebo. Ak takéto procesy prebiehajú v tele 25-ročného muža, čo sa môže stať s hladinou testosterónu u zrelého muža. To je dôvod, prečo je   TestARX   taký účinný a užitočný produkt.
Okrem nárastu svalovej hmoty     vám TestARX pomáha k oveľa lepšiemu spánku a tiež dopĺňa do tela potrebné minerály.

TestARX   sa  vyznačuje širokou škálou formulácií . Okrem ZMA obsahuje aj dostatok vitamínov a minerálov, ktoré sú nevyhnutné pre fyzicky aktívnych ľudí, no zároveň pomáhajú udržiavať zdravie. Lepší spánok, lepšie libido a oveľa lepšia pohoda sú niektoré z vecí, ktoré môžete dosiahnuť, keď začnete používať   TestARX   .

Stručne povedané: TestARX stimuluje telo, aby produkovalo až o 76% viac testosterónu. Testosterón zvyšuje syntézu bielkovín až šesťnásobne, čím pomáha budovať svalovú hmotu. Znižuje tiež účinky katabolického hormónu nazývaného kortizol, ktorý rozkladá svalové tkanivo.

Aminokyseliny produkujú proteíny, ktoré podporujú rast svalov, ale schopnosť tela spracovať ich so zvýšeným úsilím závisí od ich biologickej dostupnosti.

Testosterón  podporuje syntézu bielkovín väzbou na androgénne receptory na svalových bunkách. Telo potom môže pomocou tohto proteínu opraviť drobné mikrotraumy, ktoré sa vyskytujú v tkanivách napríklad pri priberaní, čo má v konečnom dôsledku za následok budovanie svalov. Preto v našom produkte nájdete aj zložky, ktoré ovplyvňujú tvorbu bielkovín.

 TestARX

Dávkovanie TestARX

Prípravok je úplne bezpečný pre zdravie a nespôsobuje vedľajšie účinky, takže ho môže užívať každý. TestARX je expert na vytváranie svalnatej postavy!

Pre maximálny účinok stačí 1 kapsula denne. Jedno balenie obsahuje 30 kapsúl  .

TestARX

Recenzie a komentáre osobného trénera o TestARX

Väčšina recenzií TestARX je pozitívna, medzi používateľmi aj odborníkmi.
Na TestARX sme zbierali spätnú väzbu od ľudí, ktorí ho mali možnosť vyskúšať, no pýtali sme sa aj na názory odborníkov. Tu je jeden z nich:

„  Doplnok TestARX  má mimoriadny vplyv na prekrvenie, zásobenie kyslíkom a výživu svalov. V dôsledku toho sa objem cytoplazmy svalových buniek výrazne zväčší a krvné cievy v svalovom tkanive sa zaplnia. Svaly sú väčšie, tvrdšie, úchvatnejšie a viditeľnejšie, až prepichujú kožu! Ďalším plusom je zvýšenie sily a účinnosti.

Viete si predstaviť lepšie? určite neviem. TestARX odporúčam všetkým svojim priateľom a klientom. Brilantný produkt prírodného pôvodu, 100% účinný a úplne bezpečný pre každého. Osobný tréner.

Aká je cena a kde si môžem kúpiť testArx?

Vďaka vysokej kvalite zloženia a účinnosti produktu sa mnohé spoločnosti snažia   napodobniť TestARX   . Aby ste sa uistili, že dostanete originálny a plne funkčný prípravok, kúpte si ho na oficiálnej stránke výrobcu.

Len tak sa uistíte, že užívate bezpečný a účinný prípravok. Okrem toho   výrobca veľmi často ponúka zľavy na svoj produkt, čo znamená, že   určite nájdete TestARX za najvýhodnejšiu cenu.

Vložiť komentár