Wintex Ultra – kŕčové žily, funguje? Recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

Wintex Ultra je krém pozostávajúci z čisto prírodných látok  , navrhnutý tak, aby sa zbavil kŕčových žíl , ochorenia, ktorým trpí mnoho ľudí.

Prírodná  kúra Wintex Ultra  nie je obyčajný krém, ktorý nám dáva toľko sľubov, ktoré sa ukážu ako nedosiahnuteľné. Je to liečba pozostávajúca z novej kombinácie účinných látok, ktorá sa osvedčila ako víťaz v liečbe kŕčových žíl.

Je založený na  prirodzene sa vyskytujúcich extraktoch  , ktoré pôsobia na steny obehového systému, posilňujú ich a prinášajú okamžité  estetické a zdravotné benefity.

Čítajte ďalej a zistite viac o Wintex Ultra!

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka <<<<

Rozdiel medzi kŕčovými žilami a metličkovými žilami

Kŕčové žily a metličkové žilky sú mimoriadne častým ochorením, ktoré postihuje viac ako 50 % dospelých, častejšie ženy. Kŕčové žily sú vyvýšené, niekedy modrasté žily pod povrchom kože a zvyčajne sa vyvíjajú na nohách. Pavúčové žily sú menšie, červené, fialové a modré žilky, ktoré sa tiež krútia a krútia, ktoré sa zvyčajne vyskytujú na nohách alebo tvári a sú často výsledkom kŕčových žíl.

Rozdiel medzi kŕčovými žilami a metličkovými žilami
https://www.loungedoctor.com/blogs/news/varicose-veins-in-your-20s-causes-symptoms-amp-natural-remedies

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka <<<<

PRÍČINY ŽIEL A RYKOV

Žily v našom tele privádzajú odkysličenú krv späť do nášho srdca. Žily majú sériu jednosmerných chlopní, ktoré bránia spätnému toku krvi, niekedy však tieto chlopne zlyhajú, čo môže zvýšiť tlak v žilách a spôsobiť kŕčové žily . Existuje mnoho faktorov, ktoré môžu niekoho predisponovať ku kŕčovým žilám, medzi ktoré patria:

 • Dedičnosť
 • Profesie, ktoré si vyžadujú veľký počet pozícií, ako sú zdravotné sestry, kaderníci, učitelia a pracovníci v maloobchode
 • Obezita
 • Hormonálne vplyvy tehotenstva, puberty a menopauzy
 • Používanie antikoncepčných piluliek
 • Postmenopauzálna hormonálna terapia
 • Krvné zrazeniny v anamnéze
 • Stavy, ktoré spôsobujú zvýšený tlak v brušnej dutine, ako je zápcha a vonkajšie oblečenie, ako sú pásy.

Niekedy sa abnormálne vysoký tlak v kŕčových žilách môže rozšíriť na drobné krvné cievy vo vrstve kože, čo spôsobí, že sa rozšíria ako vetvy stromov alebo pavučiny, preto sa nazýva „pavúčie žily“. Niekedy sa tiež nazývajú zlomené kapiláry alebo vláknité žily.

Príznaky kŕčových žíl

Ľudia trpiaci kŕčovými žilami často opisujú kŕče a bolesti v nohách. Medzi ďalšie príznaky patrí únava, nepokoj, pálenie, pulzovanie, brnenie alebo ťažké nohy. Menej častými príznakmi sú opuchy, ekzémy, ranky a stmavnutie kože, najmä okolo členkov. Ženy môžu tiež zaznamenať zhoršenie symptómov počas niektorých častí menštruačného cyklu alebo počas tehotenstva.

Wintex Ultra

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka <<<<

Charakteristika krému Wintex Ultra

Wintex Ultra je krém, ktorý bojuje proti kŕčovým žilám  a odstraňuje všetky nepríjemné príznaky, ktoré spôsobujú. Ako vieme, kŕčové žily sú vaky, ktoré nám rozširujú žily a zvyčajne sa objavujú na dolných končatinách. Môžu mať zakrivený tvar a vyčnievať z úrovne našej pokožky, čo spôsobuje veľké nepohodlie.

Väčšina pacientov si nevšimne, že trpia týmto problémom, kým sa im na nohách neobjavia zjavné stopy. Okrem žilového edému a stagnácie môžeme pociťovať aj pocit ťažoby v nohách, pocit tepla, v niektorých prípadoch až svrbenie a začervenanie.

Bez ohľadu  na estetický faktor  : pre mnohé ženy je nepríjemné ukazovať nohy, pretože prítomnosť kŕčových žíl ničí krásu našich nôh a spôsobuje im bolesť.

Wintex Ultra bol navrhnutý tak, aby vyriešil všetky tieto problémy  . Ide o prípravok na báze skutočne účinných prírodných látok na liečbu kŕčových žíl. Táto masť rýchlo znižuje opuchy členkov a chodidiel,  znižuje bolesť spôsobenú kŕčovými žilami  a zvyšuje krásu našich nôh!

Wintex Ultra vďaka svojim účinným látkam už nebude môcť cítiť tento nepríjemný pocit unavených nôh.

Ako Wintex Ultra účinkuje?

Keď stojíme príliš dlho, náš krvný tlak stúpne takmer 10-krát. To môže spôsobiť opuch nôh, venóznu stázu a vazodilatáciu.

Wintex Ultra pôsobí presne na steny ciev. Na rozdiel od mnohých iných krémov na trhu obsahuje aktívne zložky, ktoré tíšia bolesti nôh, odstraňujú nepríjemný pocit ťažoby, ale pôsobí aj ako  silný prírodný protizápalový prostriedok  , ktorý rýchlo uľavuje od ochorení postihnutých chorobou. .

Okrem toho , že Wintex Ultra odstraňuje opuchy,  predchádza trombóze  , znižuje bolesť, zvlhčuje pokožku a robí ju jemnejšou na dotyk.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka <<<<

Wintex Ultra

Zloženie krému Wintex Ultra :

Krém na kŕčové žily Wintex Ultra je úplne prírodný produkt. Táto funkcia ho  oslobodzuje od nežiaducich efektov.

Aktívne zložky sa získavajú z prirodzene sa vyskytujúcich látok, ktoré môžu byť pre naše zdravie veľmi dôležité.

Pozrime sa nižšie, aké sú zložky Wintex Ultra :

 • Žihľava, mentol, harmanček, vlasy:  tieto bylinky majú dôležité antiseptické, hydratačné a výživné vlastnosti pre našu pokožku. Podporujú rýchle hojenie kožných mikrotrhlín, čím dodávajú pokožke tonizujúci efekt.
 • Extrakt z gaštanov a brezových listov:  Zintenzívňuje a tonizuje steny kapilár a ciev. Breza má tiež  protizápalové účinky  a je prospešná pre zdravie srdca, žíl a tepien, pretože stimuluje tvorbu dobrého HDL cholesterolu, ktorý pôsobí proti zlému LDL. Breza navyše stimuluje mikrocirkuláciu, prispieva tiež k odstraňovaniu svalových bolestí a opuchov, bráni vzniku kŕčových žíl a ciev na nohách.
 • Ginkgo biloba extrakt, kofeín, med; Stimulujú mikrocirkuláciu krvi a zlepšujú procesy regenerácie buniek. Najmä Ginko Biloba zabraňuje, zvyšuje prietok krvi do tkanív,  bojuje proti krvným zrazeninám  a vyprázdňuje nohy.
 • Troxerutín  : Táto látka je veľmi špeciálna, pretože pomáha znižovať krehkosť a priepustnosť stien krvných ciev. Bežnejšie známy ako vitamín B4, je to bioflavonoid, ktorý  zvyšuje odolnosť krvných ciev  tým, že bráni prebytočnej krvnej tekutine dostať sa do tkanív. Preto plní mnoho funkcií, okrem vazokonstrikcie, a podporuje koncentráciu adrenalínu v obehu. Adrenalín by mal tiež  vazokonstrikčný účinok  .

Navyše vďaka prítomnosti bioaktívnych látok a všetkých týchto extraktov okrem stimulácie prietoku krvi  redukujú zrazeniny  , ktoré sa môžu tvoriť v cievach a zabraňujú ich tvorbe v budúcnosti.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka <<<<

Ako používať Wintex :

Zložený z látok úplne odvodených od prírody  nemá žiadne kontraindikácie  . V liečbe krémom Wintex Ultra sa odporúča pokračovať aspoň mesiac. Každý deň si ho musíme naniesť na nohy dva až trikrát: raz ráno, raz večer pred spaním a možno aj tretí raz uprostred dňa.

Ideálnym riešením by bolo použiť Wintex Ultra ihneď po sprche  , kedy sú póry rozšírené a  vstrebanie kúry je okamžité  . Stačí naniesť trochu tejto masti na zapálené miesto a masírovať, kým sa úplne nevstrebe. Už pri prvých aplikáciách si všimneme veľkú úľavu.

Kontraindikácie:

Ak vezmeme do úvahy recenzie a názory, ktoré sa čítajú na rôznych fórach, neexistujú žiadne kontraindikácie.

Krém Wintex Ultra pozostáva z prírodných látok  a je vyrobený v Európe, rešpektujúc všetky nariadenia CE, takže nemá žiadne vedľajšie účinky.

Cena Wintex Ultra a kde ho kúpiť:

Wintex Ultra je ošetrenie, ktoré je veľmi obľúbené  medzi všetkými ženami, ktoré už ošetrenie podstúpili. Kúpiť si ho môžeme na  oficiálnej stránke  . Cena je 78 eur. Oplatí sa ho však kúpiť priamo zo stránky pre zaujímavé zľavy na produkt.

Nákupom priamo z webovej stránky tu z ktorejkoľvek oblasti môžete získať  50% zľavu.

Krém Wintex Ultra nie je možné zakúpiť v lekárňach ani v rôznych internetových obchodoch  . Jediným spôsobom je prejsť na  webovú stránku predajcu  a vyplniť krátky formulár. Následne nás bude kontaktovať operátor, aby si s nami dohodol doručenie, ktoré prebehne maximálne do piatich pracovných dní. Platba sa uskutoční ihneď po obdržaní balíka.

Skontrolujte: Neoveris.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka <<<<

Wintex Ultra

Zákaznícke recenzie a recenzie na krém Wintex Ultra :

Na internetových fórach si môžete prečítať mnohé názory na fungovanie Wintex Ultra  . Väčšinou ide o ženy nad 40 rokov, no nájdu sa aj mladšie ženy, ktoré vykonávajú celodennú prácu (hosteska, recepčná, promotérka, kuriér a pod.).

Niektoré mamičky uviedli, že ich  počas tehotenstva začali trápiť opuchy nôh a kŕčové žily  . Ale s 30-dňovou kúrou s Wintex Ultra sa im podarilo zmiznúť nepríjemné stopy na nohách, čo im umožnilo vrátiť sa k sukniam.

Niektoré 30-ročné dievčatá  sa sťažovali na svrbenie v kolenách. Aj v týchto prípadoch pocítili po prvých použitiach Wintex Ultra veľkú úľavu . Existujú aj názory niektorých mužov, ktorí sa nechceli liečiť. Ale pod tlakom manželiek vyskúšali tento  upokojujúci a protizápalový krém  a ťažkosti v nohách zmizli.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka <<<<

Oplatí sa Wintex Ultra ? závery:

Problém kŕčových žíl (alebo, ako chceme, kŕčových žíl) môže prerásť do vážneho neduhu  , našťastie v mnohých prípadoch ide o drobné svrbenie či slabú bolesť a nepríjemné nedokonalosti. V týchto prípadoch sa veľa žien zdráha užívať lieky, ktoré môžu z dlhodobého hľadiska spôsobiť aj vedľajšie účinky.

Na druhej strane, Wintex Ultra , vyrobený len z prírodných extraktov, nám dokáže poskytnúť úľavu, hydratovať pokožku a vyprázdniť nohy bez toho, aby sme museli siahnuť po invazívnejších zásahoch.

Ak sme sa rozhodli  vyskúšať ošetrenie Wintex Ultra a ocenili sme jeho výhody  , stačí navštíviť webovú stránku predajcu a vyplniť formulár, aby ste získali  50% zľavu.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka <<<<

Vložiť komentár