BullRun Ero kapsuly – je to účinné? -Názory – Cena – Kde kúpiť?

Mnoho mužov trpí stavom malého penisu . Vedci tvrdia, že 45 % mužov chce mať väčší penis. Niet divu, že internet je plný ponúk „zázračných“ programov na predĺženie penisu. Jedným z nich sú tablety BullRun Ero , ktoré podľa výrobcu zväčšujú penis.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<

Syndróm malého penisu je strach z myslenia, že váš penis je príliš malý – aj keď nie je. Toto je úplne iný stav ako mať skutočne malé vzrušenie, stav známy pod studeným klinickým názvom mikropenis .

Urológovia Kevan R. Wylie z Royal Hallemshire Hospital a Ian Eardley zo St. James Hospital v Leeds, Anglicko, prehľad literatúry o veľkosti penisu v júnovom vydaní urologického časopisu  BJU International  . Nabádajú lekárov, aby sa týmto veľmi skutočným obavám z imaginárneho defektu nevysmiali.

Ľudia so syndrómom malého penisu nie sú fyzicky zdatní, ale pociťujú pretrvávajúcu úzkosť z veľkosti svojho penisu. Títo ľudia sa obávajú, že ich penis je príliš malý alebo že ich ostatní budú súdiť kvôli jeho veľkosti.

Niektorí lekári označujú syndróm malého penisu ako  dysmorfickú poruchu penisu (PDD) , ale  Diagnostický a štatistický manuál duševných porúch  (  DSM-5  ) neuvádza PDD ako samostatnú poruchu. Namiesto toho zahŕňa PDD ako variant  telesnej dysmorfickej poruchy (BDD)  .

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<

BullRun

Štatistika priemernej veľkosti penisu

Odhady priemernej veľkosti penisu sa líšia. Mnoho ľudí verí, že typický penis je dlhý 6 palcov, ale to je nepravdivé a zavádzajúce, čo môže spôsobiť úzkosť u tých, ktorí sa obávajú, že majú malý penis.

Analýza dôveryhodného  zdroja z roku 2014 na 15 521 mužoch objavila nasledujúce informácie o veľkosti penisu:

 • Priemerný neerektívny penis je 9,16 cm (cm) alebo 3,61 na dĺžku.
 • Priemerný vztýčený penis je dlhý 13,12 cm (5,17 palca).
 • Penisy dlhšie ako 6 palcov, keď sú vzpriamené, sú zriedkavé, pričom dĺžka penisu spadá do 90. percentilu.

Ďalšie štúdie sa snažili kvantifikovať, čo sa považuje za mikropenis. Štúdia z roku 2014  definovala mikropenis ako penis, ktorý je v ochabnutom a natiahnutom stave kratší ako 7 cm (asi 2,75 palca).

Štúdia Trusted Source s viac ako 52 000 heterosexuálnymi mužmi a ženami navyše  zistila, že 85 percent žien bolo spokojných s veľkosťou penisu svojho partnera. Na porovnanie, iba 55 percent mužov bolo spokojných s veľkosťou svojho penisu.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<

BullRun

Symptómy

Ľudia sa často obávajú, že ich penis nemusí byť dostatočne veľký, najmä keď cítia tlak médií a vidia väčšie mužské pohlavné orgány v pornografii.

Ľudia so syndrómom malého penisu sa však obsedantne obávajú veľkosti svojho penisu.

Niektoré príznaky syndrómu malého penisu alebo PDD zahŕňajú:

 • neustále porovnávanie veľkosti vášho penisu s ostatnými, vrátane tých v médiách
 • presvedčenie, že penis je nezvyčajne malý, napriek dôkazom o opaku
 • skreslené vnímanie veľkosti penisu
 • kladie extrémne vysokú hodnotu na veľkosť penisu
 • hanbiť sa alebo hanbiť za veľkosť svojho penisu
 • ťažkosti pri pohlavnom styku s partnerom v dôsledku úzkosti z veľkosti penisu
 • znížená sexuálna výkonnosť vrátane dosiahnutia erekcie alebo orgazmu

Niektorí ľudia so syndrómom malého penisu majú iné príznaky BDD. Môžu to byť:

 • obsedantné zaujatie vzhľadom
 • opakujúce sa alebo nutkavé správanie súvisiace so vzhľadom, ako je úprava alebo nakupovanie oblečenia
 • chronická úzkosť o vzhľade
 • depresie  alebo úzkosti zo vzhľadu

Hoci sa syndróm malého penisu a BDD môžu zdať rovnaké, existujú kľúčové rozdiely. Syndróm malého penisu nie je lekárska diagnóza, zatiaľ čo lekári môžu diagnostikovať osobu s BDD.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<

Prečítajte si tiež: Wirex , Deluron, Alfazone, Hugefinale

BullRun

Bullrun – čo to je?

Doplnok s názvom BullRun je určený pre mužov, ktorí chcú zlepšiť kvalitu svojho sexuálneho života a zväčšiť svoj penis. Mnoho mužov má v tejto oblasti rôzne poruchy, no hoci sa dajú liečiť, nie každý je ochotný navštíviť odborníka. BullRun , ktorý je dostupný bez lekárskeho predpisu, prichádza na pomoc .

BullRun je doplnok určený pre mužov. Je dostupný bez lekárskeho predpisu, vďaka čomu je ideálny pre každého, kto sa necíti dobre pri návšteve lekára, ale chce si efektívne zlepšiť sexuálnu výkonnosť a zväčšiť svoj penis . BullRun sa odporúča v prípadoch, ako je zväčšenie penisu, erektilná dysfunkcia, znížené libido, nedostatok vitality a podľa výrobcu môže suplementácia pomôcť zhrubnúť penis a zlepšiť kvalitu semena.

Bullrun – pre koho je určený?

Tablety Bullrun môžu užívať len muži. Výrobca odporúča jeho doplnok osobám starším ako 18 rokov – s kúrou je najlepšie začať, keď si chcete zväčšiť penis alebo pociťovať prvé problémy s erekciou. Bullrun je voľne predajný, takže si tento doplnok môžete kedykoľvek diskrétne objednať.

Bullrun pôsobí aj preventívne, t.j. pomáha predchádzať erektilnej dysfunkcii a chráni pred zväčšením prostaty. Odporúča sa však hlavne mužom, ktorí už majú problémy s dosiahnutím erekcie. Pomáha tiež pri zníženej chuti na sex, predčasnej ejakulácii, nízkej výdrži a nedostatku spokojnosti v posteli.

Ako užívať tablety Bullrun, aby ste pocítili účinky?

Bullrun funguje tak, že každý deň berie tabletky, ako väčšina produktov na zväčšenie penisu. Jedna dávka je jedna tableta, mali by ste užívať dve dávky denne, ale v rôznom čase. Nemali by ste užívať veľké množstvá tohto doplnku, pretože hoci obsahuje prírodné zložky, príliš vysoká koncentrácia účinných látok môže podráždiť žalúdok alebo spôsobiť iné nepríjemné ochorenia. Viac informácií o dávkovaní a liečbe nájdete v príbalovom letáku a na oficiálnej stránke výrobcu.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<

BullRun
BullRun

Aké zložky obsahuje BullRun?

Iba 100% prírodné zložky. Všetko v recepte je rastlinného pôvodu. Tieto zložky sa odpradávna využívajú v prírodnej medicíne, nájdeme ich aj v tabletkách doktora Penimana či v géli z nosorožca zlata a ako potvrdzuje moderná medicína, tieto rastliny majú skutočne liečivé a posilňujúce vlastnosti. Ako si môžete prečítať na obale, Bullrun obsahuje:

 • extrakt z brezy
 • extrakt zo šípky – extrakt zo šípky zvyšuje libido a posilňuje erekciu. Upokojuje zápaly močových ciest, má posilňujúci účinok, priaznivo pôsobí na mužskú plodnosť.
 • výťažok z mulleinu stimuluje krvný obeh, zvyšuje produkciu testosterónu a podporuje imunitný systém
 • moruša biela – odstraňuje zápaly, zvyšuje obranyschopnosť a odolnosť organizmu, reguluje krvný tlak a pomáha rýchlo dosiahnuť erekciu.
 • lipový extrakt – znižuje sa hladina cukru, hormóny sú na správnej úrovni a zlepšuje sa fyzická výkonnosť celého tela.

Je BullRun bezpečnou metódou na zväčšenie penisu?

Pokiaľ ide o doplnky výživy na erektilnú dysfunkciu, často existuje riziko, že telo počas liečby zaznamená nepriaznivé zmeny. BullRun je v tomto smere bezpečný. Nezmení vaše hormóny, iba zvýši vašu prirodzenú rýchlosť produkcie testosterónu. Má veľa vitamínov, ktoré posilňujú imunitu a pomáhajú dosiahnuť optimálnu fyzickú kondíciu.

BullRun nemá žiadne vedľajšie účinky a liečba môže pokračovať mnoho týždňov. Jedinou kontraindikáciou použitia kúry je alergia na zložky tabliet BullRun a výrobca zabezpečuje, aby doplnok neinterferoval s inými liekmi. Ak máte vážne, dlhodobé ochorenie, bolo by rozumné poradiť sa so svojím lekárom. BullRun môžu absolvovať len osoby staršie ako 18 rokov, nie je to produkt pre maloletých.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<

BullRun

Názory a komentáre k Bullrun

„Predtým som neužíval žiadne prípravky na zväčšenie penisu ani na erekciu . Neveril som v ich účinnosť, ale keď som sa opäť stal impotentom v posteli, musel som sa nejako zachrániť. Môj lekár mi spôsobil nepríjemný pocit, a tak som sa rozhodol pre voľnopredajné doplnky výživy. Na základe recenzií som si vybral Bullrun , pretože mal najlepšie recenzie. Nebol som sklamaný, tabletky mi veľmi pomohli, takže tento liek odporúčam.

„Bullrun funguje tak, ako výrobca sľubuje. Je to síce len bylinková tabletka, ale jej sila je úžasná, už po pár dávkach som pocítila veľkú zmenu. Ak budem mať opäť problémy s erekciou, určite tento liek použijem znova. Zatiaľ odporúčam ostatným, aby s objednávkou neotáľali.

„Už dlhšie mám problémy s erekciou. Najprv som sa utešovala, že je to dočasné, spôsobené vyčerpaním z práce, stresom a podobne, ale už som sa nedokázala oklamať. Čoraz viac som zlyhával v posteli, čo problémy len zhoršovalo. Po prezeraní fóra som vedel, čo mám robiť. Objednal som si Bullrun, ako mi radili ostatní. Pomohlo to, nepamätám si, kedy som mal opäť taký dobrý sex .

Kde kúpiť BullRun a aká je cena?

Celé balenie 30 tabliet Bullrun Ero stojí 74€. Využitím akcie na stránke výrobcu môžete tento prípravok kúpiť len za polovičnú cenu, teda 37€. Toto je časovo obmedzená akcia len pre zákazníkov, ktorí zadajú objednávku v oficiálnom obchode tu. Počet zvýhodnených balíkov je obmedzený.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<

Vložiť komentár