OPHTALAX – podvod? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Ophtalax je multivitamínový prípravok   s výlučne prírodným zložením pri očných problémoch. Vďaka tomuto vzorcu raz a navždy vyriešite celý rad svojich  zrakových neduhov  .

Receptúra ​​Ophtalax obsahuje mnoho prírodných výťažkov, o ktorých je známe, že majú priaznivé účinky najmä na zrak .

Medzi tieto prírodné zlúčeniny patria   výťažky z čučoriedok, šípok a papáje , ktoré obsahujú antokyanozidy zodpovedné za farbu ovocia. Tieto molekuly sú   prírodné pigmenty, ktoré majú antioxidačné vlastnosti . Antioxidačné pôsobenie pomôže chrániť vaše oči.

Príznaky unavených očí

Existuje mnoho príznakov spojených s unavenými očami, vrátane:

 • Svetelná citlivosť
 • Bolesť očí
 • Suché oči  / slzenie očí
 • Rozmazaný obrázok
 • Pálenie očí
 • Únava
 • Ťažkosti pri čítaní
 • bolesti hlavy
 • Nevoľnosť

>>>>-50% Cena – Oficiálna<<<

OPHTALAX

Čo spôsobuje únavu očí?

Existuje mnoho faktorov, ktoré môžu spôsobiť únavu zraku, ako je nedostatok spánku, plač, vystavenie veľmi jasnému svetlu alebo dlhotrvajúce obdobia intenzívneho sústredenia počas šoférovania, čítania alebo práce na počítači.

Výskum ukázal, že mnohé zo zariadení, ktoré tak neradi dávame dole, majú negatívny vplyv na zdravie očí. Časté používanie smartfónov, tabletov a notebookov, surfovanie po internete, posielanie textových správ a čítanie e-mailov namáha naše oči. Medzi ďalšie faktory patrí vystavenie tabakovému dymu, znečisteniu, prachu v atmosfére alebo suchu z klimatizácie.

Niektoré lieky na predpis môžu spôsobiť únavu očí, a ak je to tak, je dôležité vyhľadať ďalšie informácie od svojho lekára, aby ste zistili, či sú k dispozícii alternatívne liečby.

Okrem účinkov každodenného moderného života existuje stav nazývaný Sjogrenov syndróm, autoimunitný stav, ktorý je spojený s reumatoidnou artritídou a spôsobuje veľmi podobné príznaky.

Chronické suché oko

Často je to dôsledok toho, že oči nie sú schopné produkovať dostatok sĺz a je to ďalší stav, ktorý môže spôsobiť únavu a napätie v očiach. Umelé slzy často môžu pomôcť zmierniť tento problém, ale mali by ste sa poradiť so svojím  očným lekárom alebo lekárom, aby ste určili najlepší postup liečby.

skontrolovať: Ocuvit.

Na čo sa liek Ophtalax používa ?

Okrem výberu prírodných extraktov  obsahuje Ophtalax mnoho vitamínov , ktoré zohrávajú dôležitú úlohu v procese videnia. Vitamíny skupiny B , vitamíny A, C a E.

Pôsobia synergicky s molekulami antioxidantov a poskytujú úplnú ochranu očí a zraku.

>>>>-50% Cena – Oficiálna<<<

 • Optimálna ochrana zraku a zraku

Antioxidačné vlastnosti niektorých zlúčenín Oftalax pomáhajú chrániť oko pred oxidačným stresom a pôsobia proti poškodeniu voľnými radikálmi, ktoré spôsobuje starnutie buniek. Chránia najmä epitelové bunky šošovky, ktorá je základnou štruktúrou oka.

Vápnik, ktorý je tiež prítomný v  Ophtalaxe, pomáha znižovať hladinu homocysteínu    , ktorý sa podieľa na mnohých očných ochoreniach. Jeho vzorec sa pripisuje aj iným mechanizmom účinku, ako je zastavenie degradácie kolagénu v oku a stimulácia rôznych enzýmových systémov.

Vďaka týmto funkciám  Ophtalax pomáha pôsobiť proti zhoršovaniu zraku tým, že    chráni štruktúru oka a jeho svalov.

Teraz sa pozrime, ako to funguje:

 • Zlepšite krvný obeh okolo očí.
 • Bojuje proti oxidačnému stresu a predčasnému starnutiu očných buniek.
 • Koordinuje prácu očných svalov a zabezpečuje správne zaostrenie.
 • Poskytuje optimálnu podporu zraku a zraku.
 • Bojuje proti poruchám zraku tým, že chráni štruktúru oka
 • Normalizuje nervové zakončenia oka
 • Poskytuje posilnenie sietnice a zlepšuje zrakovú ostrosť.
 • Rýchlo zmierňuje zápal, suchosť a únavu očí.

Pri akých patológiách je Ophtalax užitočný ?

 • Diabetická retinopatia

Pôsobí protizápalovo a stimuluje cievny trofizmus. Podarí sa mu zlepšiť zrakovú ostrosť postihnutých pacientov.

 • Odštiepenie rohovky

Prispieva k zlepšeniu hlavných biochemických procesov súvisiacich so správnou cievnou funkciou sietnice a makuly.
Môže prispievať k obrane proti oxidačným faktorom, ktoré môžu predisponovať k očným léziám.

 • Keratokonus

Pomáha udržiavať oči zdravé a v perfektnom stave. Posilňuje väzby medzi kolagénovými vláknami tvoriacimi rohovku. Zlepšené rozmazané videnie.

 • Glaukóm

Stabilizuje vnútroočný tlak, zlepšuje prietok krvi v kapilárach.

 • Sklon k šedému zákalu

Zlepšuje nepriehľadnosť šošovky spojenú s oxidačným stresom a zmenami v transporte živín z komorovej vody do šošovky, pozostávajúcej z proteínov, ktoré sú obzvlášť citlivé na oxidačné javy.

 • Bolesť hlavy a únava

Odstraňuje svalovú hypertóniu a zabraňuje jej ďalšiemu výskytu.

 • Slabá viditeľnosť

Zvyšuje ostrosť zraku, čiastočnú alebo úplnú regeneráciu. Posilňuje sietnicu a nervové synapsie.

 • Dôsledky nosenia kontaktných šošoviek alebo okuliarov

Preventívne opatrenia na zabránenie vzniku a rozvoja očných ochorení. Ophtalax rýchlo prináša úľavu unaveným očiam.

>>>>-50% Cena – Oficiálna<<<

OPHTALAX

Zloženie Ophtalax:

tiamín

Tiamín   alebo vitamín B1    je nevyhnutný pre zdravie a pohodu očí    , hrá zásadnú úlohu pri správnom fungovaní buniek, znižuje zápaly a predchádza riziku šedého zákalu.
Je účinný pri liečbe uveitídy, zápalu oka, ktorý môže viesť k slepote.

Vitamín B2

Vitamín B2 je    cenný pre zdravie očí    , pretože väčšinu tkanív nášho zraku tvorí hlien, ktorý tento cenný prvok vo veľkej miere využíva. Posilňuje tiež väzby medzi kolagénovými vláknami, čo vedie k najoblejšej a homogénnej morfológii rohovky.

Vitamín B6

Vitamíny B sú nevyhnutné pre zdravie očí: zlepšením produkcie hemoglobínu a následným zvýšením okysličenia buniek pomáha vitamín B6 predchádzať degeneratívnym ochoreniam, ktoré môžu postihnúť oči, ako sú    makulopatie    .

Vitamín B12

Zabraňuje degeneratívnym ochoreniam očí    a podporuje prácu očných svalov. Nachádza sa vo vysokých koncentráciách v nervových bunkách a môže byť prospešný pri udržiavaní metabolických procesov v očnom nerve a sietnici. Bez dostatočného množstva vitamínu B12 môže zvýšiť únavu očí, citlivosť na svetlo, pocit rozmazania a riziko zápalu oka.

>>>>-50% Cena – Oficiálna<<<

Bobule

Majú obzvlášť vysoký obsah antokyanov    , silných antioxidantov, ktoré posilňujú štruktúru kolagénu v sietnici a poskytujú dodatočnú ochranu očí, poznamenáva Paula Cooper, expertka na makulárnu degeneráciu. Môžu tiež zlepšiť videnie u ľudí s glaukómom s normálnym napätím, formou ochorenia, ktoré poškodzuje zrakový nerv. Antokyány chránia sietnicu pred poškodením spôsobeným vystavením UV žiareniu pri dlhšom pobyte na slnku.

Vo všeobecnosti čučoriedky prispievajú k zlepšeniu zraku, pretože urýchľujú    syntézu rodopsínu    , fotosenzitívneho proteínu schopného optimalizovať mechanizmus videnia, najmä vo večerných hodinách. Najmä čučoriedka sa vyhýba riziku oxidácie vysoko vaskularizovanej sietnice. To je spôsob, akým antokyány udržiavajú zdravú sieť očných kapilár.

Vitamíny A, C a E    , ktoré papája obsahuje vo významných množstvách, posilňujú obehový systém a pomáhajú predchádzať ateroskleróze a prítomnosť karotenoidných fytonutrientov zabraňuje oxidácii cholesterolu.

Divá ruža

Priaznivo pôsobí na celý obehový systém, hypertenziu a aterosklerózu.

Liečivé vlastnosti divokej ruže sú spôsobené fytokomplexom prítomným v bylinnej medicíne, ktorý pozostáva z vitamínu C, kyseliny jablčnej, kyseliny citrónovej, karotenoidov, pektínov, flavonoidov, tanínov a antokyanov.

Vždy sa používal na liečbu zápalu oka    a zmiernenie zápalu spojiviek alebo syndrómu suchého oka, čo je stav, ktorý znižuje slzenie a vystavuje oko chorobám, ktoré môžu zhoršiť jeho funkciu. vizuálny.

Kvety nechtíka

Obsahujú vynikajúce množstvo antioxidantov, vrátane flavonoidov a karotenoidov (betakarotén/vitamín A), sterolov, triterpénov a luteínu a majú prirodzený protizápalový a ochranný účinok na naše bunky a pohodu.

Ako používať Ophtalax :

Užívajte    jednu kapsulu 1-2 krát denne    s dostatočným množstvom vody.

Odporúča sa    pokračovať v užívaní lieku v 4/8 týždňových cykloch    .

Každé balenie obsahuje    20 kapsúl    .

Kontraindikácie:

Všetky  zložky Ophtalaxu   sú prírodné, nie sú známe žiadne kontraindikácie.

V prípade tehotných či dojčiacich žien, detí a alergikov sa však odporúča dodržiavať odporúčania lekára.

>>>>-50% Cena – Oficiálna<<<

OPHTALAX

Ophtalax recenzie a komentáre

Po prečítaní mnohých užitočných recenzií zverejňujem svoje. Pred a po operácii sivého zákalu som úspešne absolvoval  kurz Ophtalax na posilnenie zrakového systému. Som rád, to je môj názor.

Kontaktné šošovky nosím roky, práve som ukončila štúdium a počas    štúdia mi veľmi pomohol Ophtalax  , ktorý mi odporučili kolegovia s rovnakými problémami: pri ich používaní mi prestali slziť oči pred počítačom, úplne som vylúčil opakované bolesti hlavy a tú nepeknú visiacu sieť krvných ciev, že bola vždy príliš viditeľná. Odporúčam každému, kto trávi veľa hodín pred počítačom alebo študuje s únavou očí. Funguje, je nenahraditeľná.

Cena Ophtalax :

Doplnok Ophtalax   je možné objednať iba prostredníctvom    oficiálnej webovej stránky   alebo kliknutím na banner na webovej stránke.

Poponáhľajte si kúpiť kapsuly na zlepšenie zraku Ophtalax , všetky recenzie našich zákazníkov hovoria, že to funguje.

Momentálne môžete využiť výraznú zľavu:    -50 % zo základnej ceny. Limitovaná ponuka!

>>>>-50% Cena – Oficiálna<<<

Vložiť komentár