Eternelle gold day, night, prísady, cena, negatívne recenzie, fórum, lekáreň

Anti-wrinkle Eternelle gold day, night je pokročilý prípravok, ktorý pomáha pri viditeľnej redukcii vrások. Tento inovatívny produkt kombinuje prírodné zložky na podporu mladšej a žiarivejšej pleti.

Nie je to koža tvojej matky – alebo áno?

 Dá sa predísť starnutiu  pleti ? Iste, ak veríte reklamám na produkty, ktoré tvrdia, že spomaľujú proces starnutia. Do akej miery je však vaša starnúca pokožka skutočne pod vašou kontrolou?

Ako starneme, naša pokožka sa prirodzene opotrebováva, rovnako ako zvyšok nášho tela. Ale veľa z toho, čo považujeme za prirodzené starnutie, je v skutočnosti spôsobené vystavením slnku a iným faktorom. To znamená, že sa tomu dá vyhnúť – a nikdy nie je neskoro začať.

Normálne starnutie pokožky: kolagén, elastín a ochabnutá pokožka

Základom našej pokožky je sieť  kolagénových  a elastínových vlákien – proteínov, ktoré udržujú pokožku pevnú. Keď je koža napnutá, táto proteínová matrica ju zacvakne späť na miesto.

S pribúdajúcim vekom sieť vlákien slabne a pokožka ochabuje, stráca svoju nosnú štruktúru. K starnutiu pokožky prispievajú aj ďalšie nevyhnutné faktory:

 • Pokožka sa vekom stenčuje a stráca tuk. Plná hladkosť našej detskej pokožky je nahradená hrubšou textúrou.
 • Gravitácia neúprosne ťahá za oslabenú pokožku, čo spôsobuje ochabnutie podpazušia alebo „kurací tuk“.
 • Náš genetický kód neviditeľne prispieva k tomuto procesu – čo vedie k tomu, že pokožka niektorých ľudí vyzerá na 50 až 80 rokov a u iných je to nešťastný opak.

Nedá sa vyhnúť žiadnemu z takzvaného „vnútorného starnutia“ pokožky. Ale všimli ste si, že sme ešte nepovedali nič o  vráskach  ?

Eternelle gold

Starnutiu pokožky sa dá predchádzať: poškodenie slnkom

V skutočnosti sa väčšine kožných zmien spojených so starnutím dá predísť. A väčšina z nich je spôsobená jednou príčinou:  poškodením slnkom  .

Ultrafialové lúče zo slnka prenikajú do pokožky. Tam poškodzujú elastické vlákna, ktoré držia pokožku pevnú a umožňujú  tvorbu vrások. Slnečné svetlo je tiež zodpovedné za starecké škvrny alebo “  pečeňové škvrny  “ na rukách, tvári a iných oblastiach vystavených slnku.

Množstvo  vrások  , ktoré sa vytvoria a ako sú viditeľné, do značnej miery závisí od toho, ako sa človek počas života vystavuje slnku. Aj keď sa nemôžeme vrátiť a natrieť naše bezstarostné 10-ročné deti opaľovacím  krémom  , môžeme  zastaviť  škody, ktoré sa teraz dejú:

 • Prestaňte sa zámerne opaľovať. Akékoľvek opálenie znamená poškodenie kože.
 • Vždy používajte  opaľovací krém  . Vyberte si produkt s ochranným slnečným faktorom (SPF) 15 alebo vyšším. Najčastejšie sú ruky a tvár odhalené – zakryte ich.
 • Noste klobúk s okrajom.
 • Vyhnite sa slnku medzi 10:00 a 15:00, keď sú jeho lúče najsilnejšie.

Ani pri dokonalom používaní opaľovacieho krému nie je možné úplne zabrániť tvorbe vrások  Niektoré vrásky sú dedičné a niektoré sú prirodzené v procese starnutia.

Okrem toho, že predídete  poškodeniu slnkom  , iné návyky môžu spôsobiť predčasné starnutie pokožky. Spomaľte proces starnutia odstránením kožných vrások.

Ako fajčenie škodí pokožke a spôsobuje vrásky

Vrásky sa u fajčiarov objavujú rýchlejšie a prehlbujú sa, čo vedie k tzv. „fajčiarska tvár“. Medzi pravdepodobné príčiny patrí znížený  prietok krvi  do tváre a poškodenie toxickými chemikáliami v dyme. Okrem toho majú fajčiari tendenciu prižmúriť  oči  , aby sa nedostali von z dymu, ktorý môže spôsobiť vrásky.

Vrany okolo  očí  a ovisnutá koža okolo očných viečok („fajčiarska tvár“) sú bežné u dlhodobých  fajčiarov tabaku  . Túžba zostať mladistvá je ďalším dobrým dôvodom, prečo prestať fajčiť.

Nadmerné pitie a vaša pokožka

Nadmerné množstvo alkoholu (viac ako jeden nápoj denne u žien, dva u mužov) škodí pokožke a celkovo vášmu zdraviu. Ľudia, ktorí veľa pijú, zvyčajne nejedia zdravú stravu – ochudobňujú pokožku o živiny, ktoré potrebuje, aby zabránili starnutiu.

Kombinácia stravy a pleti

Pokožka neustále bojuje so slnkom, neustále sa opravuje a regeneruje. Vaša pleť potrebuje správnu výživu, aby zostala mladá a zdravá. Ak jete veľa nezdravého jedla, kŕmite tým aj svoju pokožku.

Antioxidanty  ako  vitamín C  a E, ako aj  vitamín A  a vitamín B  biotín  sú obzvlášť dôležité pre zdravú pokožku. Všetky tieto živiny a ešte viac získate   konzumáciou piatich až siedmich porcií čerstvého  ovocia a zeleniny  každý deň. Paradajky, citrusové plody, zelená listová zelenina a mrkva sú dobrým začiatkom.

Rodičia nám dali veľa darčekov. Možno boli dobré gény pleti jedným z vašich. Ale bez ohľadu na to, aký typ pleti ste zdedili, existujú kroky, ktoré môžete podniknúť, aby ste si udržali mladistvý vzhľad.

Čo je Eternelle gold a na čo sa používa?

Kedy sa Eternelle gold používa a aké sú jeho terapeutické indikácie?

Eternelle gold anti-wrinkle complex je prípravok určený na zníženie viditeľnosti vrások na pleti. Tento komplex využíva vybrané zložky na zlepšenie celkového vzhľadu pleti a zníženie viditeľných prejavov starnutia.

Vďaka kombinácii účinných látok Eternelle gold účinne hydratuje, spevňuje a vyhladzuje pokožku, podporuje mladší a žiarivejší vzhľad. Pri pravidelnom používaní môže tento komplex pomôcť redukovať výskyt vrások, a tým zlepšiť celkový vzhľad pleti.

Terapeutické indikácie

Eternelle gold komplex proti vráskam sa odporúča používať v nasledujúcich situáciách:

 • Viditeľné vrásky a jemné linky: Ak máte vrásky alebo jemné linky, ktoré chcete zredukovať alebo vyhladiť, môžete použiť Eternellegold na zlepšenie vzhľadu vašej pleti a zníženie známok starnutia.
 • Strata elasticity pokožky: Ak spozorujete stratu elasticity pokožky, Eternelle gold môže byť voľbou pre tónovanejší a pevnejší vzhľad, ktorý pomáha znižovať ochabnutie a zlepšuje pevnosť pokožky.
 • Matná, matná pleť: Ak sa vám zdá vaša pleť matná alebo matná, používanie Eternelle zlata vám môže pomôcť obnoviť váš prirodzený lesk a zlepšiť celkový vzhľad vašej pleti.
 • Prevencia starnutia pleti: Ak chcete predísť príznakom starnutia a udržať si pleť mladší a zdravší po dlhú dobu, Eternelle gold možno použiť ako súčasť vašej rutiny starostlivosti o pleť.
Eternelle gold

Zloženie Eternelle gold – Účinné látky

Eternelle gold obsahuje kombináciu ingrediencií vybraných pre ich blahodarné účinky na pokožku. Nižšie je uvedený zoznam zložiek a ich účinok na pokožku:

 1. Kyselina hyalurónová : Kyselina hyalurónová je známa svojimi hydratačnými a anti-aging vlastnosťami. Pomáha udržiavať pokožku hydratovanú, zlepšuje elasticitu a redukuje výskyt vrások.
 2. Výťažok z aloe vera : Výťažok z aloe má upokojujúce a hydratačné vlastnosti. Podporuje regeneráciu pokožky, pomáha znižovať podráždenie a zlepšuje textúru pokožky.
 3. Vitamín E : Vitamín E je antioxidant, ktorý pomáha chrániť pokožku pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi. Podporuje tiež regeneráciu buniek a pomáha udržiavať zdravú, žiarivú pokožku.
 4. Výťažok z harmančeka : Výťažok z harmančeka má protizápalové a upokojujúce vlastnosti. Upokojuje podráždenú pokožku, redukuje začervenanie a poskytuje rovnomernejší a žiarivejší vzhľad.
 5. Jojobový olej : Jojobový olej má hydratačné a vyživujúce vlastnosti. Pomáha vyrovnávať produkciu kožného mazu v pokožke, udržuje ju hydratovanú bez upchávania pórov. Pomáha urobiť pokožku jemnejšou a hladšou.
 6. Extrakt zo zeleného čaju : Extrakt zo zeleného čaju je bohatý na antioxidanty a má protizápalové vlastnosti. Pomáha chrániť pokožku pred škodlivými účinkami voľných radikálov, znižuje začervenanie a dodáva rozjasnený vzhľad.
 7. Výťažok z ovocia Acerola : Výťažok z ovocia Acerola je bohatý na vitamín C, ktorý pomáha stimulovať produkciu kolagénu v pokožke. Podporuje elasticitu pokožky a redukuje známky starnutia.
 8. Extrakt z morských rias: Extrakt z morských rias je známy svojimi hydratačnými a regeneračnými vlastnosťami. Hĺbkovo vyživuje pokožku, zlepšuje jej textúru a znižuje známky starnutia.

Výhody

Eternelle gold komplex proti vráskam ponúka množstvo benefitov pre pleť. Hlavné výhody tohto komplexu sú uvedené nižšie:

 1. Redukcia vrások: Eternelle gold pomáha viditeľne redukovať výskyt vrások na pokožke, zlepšuje celkový vzhľad a robí ju hladkou.
 2. Hĺbková hydratácia: Vďaka prítomnosti hydratačných zložiek, ako je kyselina hyalurónová a extrakt z aloe vera, Eternelle gold poskytuje pokožke hĺbkovú hydratáciu a zanecháva ju jemnú a hladkú.
 3. Zlepšená elasticita: Regeneračné zložky obsiahnuté v Eternelle gold , ako je extrakt z ovocia acerola, stimulujú produkciu kolagénu, zlepšujú elasticitu a tonus pokožky.
 4. Antioxidačná ochrana: Vďaka prítomnosti antioxidantov, ako je vitamín E a extrakt zo zeleného čaju, Eternelle gold chráni pokožku pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi, ktoré môžu urýchliť proces starnutia.
 5. Upokojujúce a upokojujúce: Výťažok z harmančeka prítomný v zlate Eternelle má upokojujúce vlastnosti, ktoré pomáhajú znižovať podráždenie a začervenanie pokožky a poskytujú pocit pohodlia.
 6. Zlepšený tón a jas: Vďaka kombinovanému pôsobeniu zložiek pomáha Eternelle gold zlepšiť tón a žiarivosť pleti, čím jej dodáva mladší a žiarivejší vzhľad.
 7. Regenerácia buniek: Eternelle gold podporuje regeneráciu buniek, pomáha znižovať viditeľné známky starnutia a udržiavať zdravšiu a vitálnejšiu pokožku.

Leták – Ako používať Eternelle gold?

Pozorne si prečítajte celú písomnú informáciu skôr, ako začnete užívať tento liek, pretože obsahuje pre vás dôležité informácie.

Spôsob podávania, dávkovanie

Tu je návod, ako používať Eternelle gold komplex proti vráskam :

 • Ranné čistenie pleti: Ráno začnite nanesením Eternelle gold na vlhkú pleť. Jemne vmasírujte produkt do tváre krúživými pohybmi. Potom dôkladne opláchnite vodou. Po peelingu naneste na tvár, krk a dekolt krém BEAUTY AGESKIN.
 • Večerná hydratácia: Večer sa odporúča použiť ako masku zlatý peeling Eternelle . Naneste rovnomernú vrstvu produktu na celú tvár, vyhnite sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť 10-15 minút. Potom dôkladne opláchnite teplou vodou. Po odstránení masky naneste na tvár, krk a dekolt krém BEAUTY AGESKIN.
 • Pravidelne opakujte: Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča tento postup opakovať 2-krát týždenne. Dodržiavajte túto rutinu pravidelne, aby ste si zaistili správnu starostlivosť o pleť a maximalizovali výhody Eternelle zlata .
 • Eternelle Fine Eyelifter
Eternelle gold

Skutočné recenzie a komentáre spotrebiteľov

Tu je niekoľko posudkov od skutočných používateľov z fór a komentárov:

„Volám sa Mária, mám 65 rokov a mala som to šťastie, že som vyskúšala Eternelle zlatý protivráskový komplex . Bol som príjemne prekvapený výsledkami, ktoré som s týmto produktom získal.

Ako žena v určitom veku som si začala všímať tvorbu vrások a stratu elasticity pokožky. Chcel som nájsť efektívne riešenie na riešenie týchto príznakov starnutia bez toho, aby som sa uchýlil k invazívnej liečbe.

Po prečítaní pozitívnych recenzií o Eternelle gold som sa rozhodol to vyskúšať. Od prvej aplikácie som zaznamenal výrazné zlepšenie. Moja pleť sa vyhladila, vrásky viditeľne ubudli a pleť je hydratovanejšia a žiarivejšia.

Čo ma obzvlášť zaujalo, bola ľahká konzistencia a rýchle vstrebávanie krému. Ukázalo sa, že je to skvelý základ pod make-up a nezanecháva ťažký ani mastný pocit.“

Skutočné recenzie a komentáre spotrebiteľov

„Volám sa Valentina, mám 41 rokov a som učiteľkou fitness. Vďaka aktívnemu a dynamickému životnému štýlu som si všimol, že sa mi na tvári začali objavovať vrásky. Chcela som nájsť účinné riešenie na zníženie týchto známok starnutia.

Vyskúšala som Eternelle gold a bola som milo prekvapená. Viditeľne ubudlo vrások a moja pleť sa stala mladšou a žiarivejšou. Krém Eternellegold sa rýchlo vstrebáva a umožňuje mi začať deň bez nepohodlia.

Som veľmi rada, že som natrafila na Eternelle gold a odporúčam ho všetkým ženám, ktoré chcú svieži a mladý vzhľad. Je to skutočný spojenec v mojej každodennej starostlivosti.“

Kde kúpiť, cena, oficiálna stránka

Výrobca ponúka Eternelle gold zľavu 50% na produkt. Ak chcete zadať objednávku, navštívte oficiálnu webovú stránku výrobcu prostredníctvom odkazu nižšie a dokončite objednávku online. Nevyžaduje sa žiadny propagačný kód. Odporúčame vám kliknúť na uvedený odkaz a postupovať podľa pokynov na zadanie objednávky priamo z oficiálnej webovej stránky výrobcu.

Vložiť komentár