Solage Collagen – ako aplikovať? Podvod? Fórum, Lekáreň, Cena, Recenzie, Kde kúpiť

Solage Collagen je doplnok stravy proti starnutiu  s čokoládovou príchuťou. Produkt omladzuje pokožku vlasov a nechtov a je teraz dostupný v mnohých európskych krajinách. Nasledujúci článok vám ukáže niektoré podrobnosti týkajúce sa: Čo je to Solage Collagen Chocolate – účinky a výhody? Ako užívať prášok – návod na použitie? Aké sú obľúbené zákaznícke recenzie a referencie? Koľko to stojí – cena a kde to kúpiť?

Solage Collagen Chocolate je pokrokový omladzujúci doplnok  v práškovej forme. Biokozmetický roztok navracia mladistvý vzhľad už po jednej konzumácii. Solage Collagen je tiež schopný regenerovať nechty a vlasy, vďaka čomu budete vyzerať mlado, sviežo a zdravo. Receptúra ​​výživného produktu je obohateným kokteilom bylinných zložiek. To znamená, že zloženie Collagen Solage nespôsobuje náhle rozpory ani zdravotné neduhy. Zákazníci by si mali pamätať len na dodržiavanie presných pokynov na použitie rozpustného prášku.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Solage Collagen

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo je kolagén

Kolagén je hlavnou bielkovinou  kože  ,  šliach  ,  väzov  ,  chrupaviek  ,  kostí  a  spojivového tkaniva. V závislosti od stupňa mineralizácie môžu byť kolagénové tkanivá tuhé (kosti) alebo poddajné (šľachy), prípadne môžu mať gradient od tuhého k poddajnému.

Približne štvrtinu všetkých bielkovín v našom tele tvorí kolagén. Kolagén poskytuje nášmu telu štruktúru, chráni a podporuje mäkké tkanivá a spája ich s kostrou. [1]

 • Fibrily typu I sú obzvlášť náchylné na naťahovanie, gram na gram, sú pevnejšie ako oceľ. [2]  . [3]  [4]
 • Produkcia kolagénu znižuje vystavenie  oxidačným stresorom  , napr. fajčenie  a UV svetlo. produkcia tiež klesá s vekom, keďže je menej kvalitná. To ovplyvňuje vzhľad pokožky, udržiavanie  zdravia kĺbov a oveľa viac. [5]
 • Kozmetické mlieka, ktoré tvrdia, že zvyšujú hladiny kolagénu, to pravdepodobne nedokážu, pretože molekuly kolagénu sú príliš veľké na to, aby ich pokožka absorbovala  [2]  .
 • skontrolovať: Beauty Age complex.

Typy

Doteraz bolo identifikovaných takmer 30 rôznych typov kolagénu. Najrozšírenejším typom kolagénu v ľudskom tele je typ I (viac ako 90 % kolagénu v tele je typu I  [2]  ) s významným množstvom typov II, III a IV.

 • Kolagén I – nachádza sa v kostiach, šľachách a orgánoch.
 • Kolagén II – nachádza sa najmä v  chrupavke
 • Kolagén III – nachádza sa najmä v retikulárnych vláknach (jemne vláknité spojivové tkanivo nachádzajúce sa v sieťach, ktoré tvoria podporné tkanivo mnohých orgánov).
 • Kolagén IV – nachádza sa v bazálnej membráne bunkových membrán (tenká nebunková vrstva medzi epitelovými bunkami a podkladovým spojivovým tkanivom, pozostávajúca z kolagénu a iných proteínov, ktoré vykonávajú rôzne funkcie vrátane podpory a filtrácie)  [6]
 • Kolagén V – nachádza sa vo vlasoch, nechtoch  [4]

Čo je kolagénová čokoláda Solage – omladzuje pokožku, vlasy a nechty?

Solage Collagen je riešenie proti starnutiu, ktoré omladzuje pokožku, vlasy a nechty. Nový revolučný doplnok stravy je navrhnutý tak, aby pomohol telu produkovať oveľa viac vlastného elastínu a kolagénu. Výsledkom je úplné omladenie pokožky v 1. cykle obnovy buniek (14-28 dní).  Čokoláda Solage Collagen Chocolate je tiež schopná urobiť vás o 7 rokov mladšie už po jednom kurze. To všetko je možné vďaka patentovanej receptúre bio-kozmetickej značky. Je to bohatý buket silných bylinných zložiek s preukázanými vlastnosťami proti starnutiu. Okrem toho, zloženie prášku Solage Collagen Chocolate je 100% prírodné a nespôsobuje žiadne rozpory ani zdravotné ťažkosti.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Solage Collagen

Solage Collagen – Zákaznícke recenzie na fórach

Môžete ich jednoducho sledovať návštevou najväčších online fór krásy a zdravia. Zdá sa, že niektoré populárne kozmetičky odporúčajú aj rozpustný prášok s čokoládovou príchuťou. Na Instagrame a Facebooku je k dispozícii veľa profesionálnych recenzií Solage Collage .

Spätná väzba:

„Ahoj. V skutočnosti som mal vždy sklony k plešatosti, tak som sa rozhodol ísť so Solage Collagen a absolvovať celý kurz. Doplnok mi nielenže prinavrátil vlasy zdvojnásobením ich objemu, ale aj omladil pokožku. Teraz vyzerám mladšie a príťažlivejšie. Tento produkt je úplne úžasný.“

“Mám 42 rokov, a tak som sa rozhodla začať používať prírodnú biokozmetiku na zlepšenie vzhľadu mojej pleti. Vyskúšal som veľa značiek, ale výsledky neboli uspokojivé. Solage Collagen je doplnok, ktorý ma milo prekvapil. Má komplexné vlastnosti a veľmi rýchlo prináša viditeľné výsledky. Odporúčam to každému.“

„Solage Collagen Chocolate je najlepší prípravok na omladzovanie pleti na trhu. Je to lacné a úplne ekologické. Výhody sú tiež nekonečné. Som veľmi rád, že som sa o tomto produkte dozvedel a začal som ho používať. Počúvaj ma a neoľutuješ.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Účinky a výhody doplnku proti starnutiu

Zákazníci pravidelne informujú o výhodách Collagen Solage v spoločných recenziách a názoroch:

Výhody:

 • Prírodné omladenie pokožky;
 • Obnovuje nechty a vlasy;
 • Dlhodobý účinok;
 • Vhodné pre každého, bez ohľadu na vek;
 • Vysoká miera spokojnosti zákazníkov.

Nepríjemnosti:

 • Solage Collagen sa v lekárňach nepredáva.

Ako užívať čokoládu z kolagénu Solage – návod na použitie

Prečítajte si návod na použitie čokolády Solage Collagen  a pozorne ho dodržiavajte. Danú dennú dávku prášku neprekračujte, ale tiež nezabúdajte užívať denne. Takto dosiahnete viditeľné výsledky v priebehu niekoľkých týždňov. Zloženie doplnku je úplne prírodné, takže sa nie je čoho obávať.

Ako správne užívať Collagen Solage?

Pokyny sú:

 • Vezmite jednu dávku prášku a rozmiešajte ju v 150 ml teplej vody;
 • Pretrepte a odložte na 2-3 minúty;
 • Pite 30 minút pred jedlom.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Solage Collagen

Zloženie – zložky a vlastnosti

Solage Collagen Chocolate je 100% organický kozmetický komplex. Je to prírodný kokteil v ľahko použiteľnej forme. Doplnok stravy je navyše schválený kozmetičkami, má továrenskú certifikáciu a je bezpečný na používanie. Vďaka tomu je vhodná pre každého bez rozdielu veku.

Dôležité rastlinné zložky Solage Collagen sú:

 • hrachový proteín;
 • Kakaový prášok;
 • ryžový proteín;
 • quinoa extrakt;
 • Prírodný amarant;
 • spirulina prášok ;
 • Bio pohánka.

Aká je cena a koľko stojí Solage Collagen

 Proces objednávania je extrémne krátky. Stačí vyplniť formulár, ktorý uvidíte na stránke produktu. Vďaka tomu získate výhodnú cenovú ponuku aj na čokoládu Solage Collagen .

Distribútor prírodného omladzujúceho prášku ponúka oveľa viac zaujímavých akcií. Poskytujú ďalšie zľavy z hodnoty objednávky. Všetci zainteresovaní používatelia tak môžu rýchlo a jednoducho získať skvelú cenu Collagen Solage. Využite to teraz a užite si svoj mladistvý vzhľad a pevné vlasy a nechty.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Vložiť komentár