Softisenil, podvod? negatívne názory, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

Softisenil je antimykotický krém na nohy, ktorý pomáha účinne bojovať proti plesňovým infekciám. Krém bol špeciálne vyvinutý na liečbu mykózy nôh a poskytuje rýchlu a dlhotrvajúcu úľavu.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Čo je mycosis fungoides?

Kožný T-bunkový lymfóm alebo kožný T-bunkový lymfóm, forma non-Hodgkinovho lymfómu, je typ rakoviny krvi. Mycosis fungoides zostáva najbežnejšou formou kožného lymfómu z T. T bunky, tiež známe ako lymfocyty, sú typom bielych krviniek, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu v imunite. Tieto bunky sa stávajú malígnymi, čo spôsobuje lymfómy T. Hubový granulóm možno teda považovať aj za rakovinu imunitného systému. Toto sa inak nazýva granulomatózny granulóm.

Mycosis fungoides, čo je  kožný lymfóm  , napáda kožu a spôsobuje lézie. Koža je síce zapojená, ale sama o sebe nie je zhubná, ale je poškodená.

Ide o zriedkavú formu kožného T-bunkového lymfómu. Plesňové granulómy napádajú kožu a spôsobujú plaky a uzliny zložené z lymfocytov. V pokročilých štádiách sa ochorenie šíri do lymfatických uzlín a iných častí tela.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Softisenil

Pozri: Dr. Merritz , exodermin, Keramin, FortoLex

Aké sú príznaky mycosis fungoides?

Príznaky a symptómy spôsobené mycosis fungoides sú rozdelené do štyroch štádií, a to:

 • scéna 1
 • 2. fáza
 • 3. fáza
 • 4. fáza

Štádium 1 –  Toto je počiatočné štádium, v ktorom hubový granulóm spôsobuje prvý príznak ochorenia, ktorým je generalizovaný pruritus alebo pruritus. To je sprevádzané bolesťou v postihnutých oblastiach kože. Na koži trupu a končatín sa objavujú erytematózne škvrny, ktoré sa môžu zamieňať s inými kožnými léziami, ako je  psoriáza  ,  ekzém  , lichen planus atď. Ľudia majú tiež problémy so zaspávaním a udržaním spánku.

Štádium 2 –  Toto štádium je inak známe ako štádium plaku alebo štádium infiltrácie. Kožné plaky sú modro-červené a okrúhle alebo oválne. Začínajú ako malé a vyvýšené lézie, no postupom času majú tendenciu sa zväčšovať a spájať, čím vznikajú zväčšené lézie, ktoré pripomínajú exfoliatívnu dermatitídu. Postihnutá je koža na zadku.

Štádium 3 –  Toto je rakovinové alebo plesňové štádium, v ktorom sa na koži vytvárajú hrbole. Tieto nádory sú laločnaté a pripomínajú huby. Tieto nádory sú ulcerované. Majú farbu od modrastej po červenohnedú a majú priemer od 0,5 palca do 6 palcov. V tomto štádiu lymfoidné bunky prenikajú do hornej a dolnej vrstvy kože a spôsobujú nekrózu.

Štádium 4 –  V tomto štádiu sa lézie začínajú šíriť po celom tele a postihujú vnútorné orgány ako srdce, mozog, pečeň atď. Postihnutá osoba sa cíti chorá a slabá. Príznaky a symptómy hubového granulómu v tomto štádiu zahŕňajú dysfágiu, horúčku, chudnutie,  anémiu  , črevnú ulceráciu, kašeľ, zväčšenie pečene a  sleziny  , stratu zraku, bolesť očí atď.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Čo je Softisenil a na čo je určený?

Softisenil je prípravok vo forme krému, ktorý bol vyvinutý na účinný boj proti plesniam nôh. Tento protiplesňový krém má špeciálne zloženie, ktoré pomáha eliminovať a predchádzať rastu plesní, zmierňuje súvisiace príznaky, ako je svrbenie, začervenanie a olupovanie kože.

Krém Softisenil obsahuje aktívne prírodné zložky známe pre svoje protiplesňové vlastnosti, vrátane látok, ako je kyselina undecylénová a extrakt z čajovníka. Tieto zložky pôsobia synergicky na účinný boj proti plesniam, zameriavajú sa na zdroj problému a podporujú zdravie pokožky.

Softisenil

Zamýšľané použitie

Fungicídny krém sa odporúča použiť v nasledujúcich prípadoch:

 • Plesňové infekcie nôh, ako je atletická noha, ktorá sa vyznačuje svrbením, začervenaním, olupovaním a/alebo praskaním kože na chodidlách.
 • Plesňové infekcie priestorov medzi prstami na nohách, známe aj ako interdigitálne intertrigo.
 • Pleseň nechtov, ako je pleseň nechtov, ktorá spôsobuje zmenu farby, zhrubnutie, lámavosť a delamináciu nechtov.
 • Iné typy plesňových infekcií kože nôh, spôsobené rôznymi druhmi húb.

Ako Softisenil účinkuje ?

Softisenil krém pôsobí efektívne a špecificky pri liečbe plesňových infekcií nôh. Jeho unikátna receptúra ​​obsahuje aktívne zložky, ktoré majú protiplesňové vlastnosti a priamo pomáhajú v boji proti plesniam.

Pri aplikácii na postihnutú pokožku Softisenil krém preniká do povrchových vrstiev kože a priamo napáda zdroj infekcie. Aktívne zložky, ako je kyselina undecylénová a extrakt z čajovníka, spolupracujú pri inhibícii rastu plesní, zničení buniek plesní a zabránení ich množeniu.

Krém Softisenil pomáha zmierniť nepríjemné symptómy spojené s plesňovými infekciami, ako je svrbenie, začervenanie a olupovanie kože. Jeho nemastná konzistencia uľahčuje rýchle a hlboké vstrebávanie, čo umožňuje pohodlnú a pohodlnú aplikáciu.

Na záver, krém Softisenil účinne bojuje proti atletickej nohe tým, že bojuje proti infekcii, zmierňuje príznaky a prispieva k obnove zdravia postihnutej kože.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Hubové prísady (zloženie)

 1. Kyselina undecylénová : tradične sa používa ako antimykotikum a predpokladá sa, že má protiplesňové vlastnosti, pomáha inhibovať rast húb a kvasiniek. Viac informácií možno nájsť v štúdii s názvom „Kyselina undecylenová ako liečba dermatofytóz: mechanizmus účinku, účinnosť a toxicita“ publikovaná v časopise Mycopathologia.
 2. Extrakt z čajovníka (Melaleuca alternifolia): Olej z čajovníka bol študovaný pre svoje protiplesňové vlastnosti a predpokladá sa, že má inhibičný účinok na rast rôznych druhov húb. Možno si budete chcieť pozrieť štúdiu „Antifungálna aktivita zložiek oleja Melaleuca alternifolia (čajovníkový)“ uverejnenú v časopise Journal of Applied Microbiology.
 3. Benzalkóniumchlorid : Táto zlúčenina sa používa ako konzervačná a antimikrobiálna látka a predpokladá sa, že má protiplesňové účinky tým, že narušuje bunkové membrány húb. Zaujímavou štúdiou v tomto smere je „Antifungálna aktivita kvartérnej amóniovej zlúčeniny benzyldimetyldodecylamóniumchloridu“ publikovaná v Journal of Antimicrobial Chemotherapy (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/8240986/).
 4. Levanduľový olej : Jeho protiplesňové vlastnosti boli študované a predpokladá sa, že má inhibičný účinok na niektoré druhy húb. Ďalšie informácie nájdete v štúdii s názvom „Antifungálna aktivita levanduľového oleja proti Candida, Aspergillus a dermatofytovým druhom“ uverejnenej v časopise Journal of Medical Microbiology.

Ako užívať, ako užívať

Ak chcete správne používať krém Softisenil na liečbu plesňových infekcií nôh, postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

 1. Umyte si nohy: Začnite umývaním nôh teplou vodou a jemným mydlom. Pred nanesením krému ich nezabudnite úplne vysušiť uterákom.
 2. Spôsob použitia: Naneste tenkú vrstvu krému Softisenil na celý povrch chodidla, nezabudnite pokryť jeho vnútornú a vonkajšiu stranu. Môžete použiť toľko, aby ste pokryli celú postihnutú oblasť.
 3. Vmasírujte krém: Jemne ho vmasírujte do pokožky chodidiel a jemne vmasírujte, aby sa krém mohol vstrebať do pokožky. Túto masáž sa odporúča vykonávať cca 1-2 minúty.
 4. Absorpcia: Pred obúvaním ponožiek alebo topánok počkajte niekoľko minút, kým sa krém úplne vstrebe do pokožky. Zvyčajne to trvá 1 až 2 minúty.
 5. Opakujte kúru: Tento proces opakujte každý večer pred spaním po dobu 30 až 35 dní. Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, je dôležité byť dôsledný a dodržiavať odporúčania.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Výsledok používania Softisenil

Fungicídny krém môže poskytnúť množstvo priaznivých výsledkov, keď sa používa na liečbu plesňových infekcií nôh. Nižšie je uvedený zoznam možných výsledkov:

 1. Odstránenie plesní: Softisenil bol špeciálne vyvinutý na boj proti plesňovým infekciám nôh. Jeho pravidelné a nepretržité používanie môže pomôcť eliminovať plesne zodpovedné za infekciu.
 2. Zmiernenie príznakov: Softisenil môže zmierniť nepríjemné príznaky spojené s atletickou nohou, ako je svrbenie, začervenanie, olupovanie a nepríjemný zápach. Môže poskytnúť úľavu a zlepšiť celkový vzhľad postihnutej pokožky.
 3. Zlepšený vzhľad pokožky: Pokračujúce používanie Softisenilu môže pomôcť zlepšiť vzhľad pokožky postihnutej plesňovou infekciou. Môže pomôcť obnoviť prirodzenú štruktúru a farbu pokožky pre zdravší vzhľad.
 4. Prevencia recidívy: Okrem liečby súčasnej infekcie môže Softisenil pomôcť predchádzať opätovnému výskytu plesňových infekcií v budúcnosti. Pravidelné používanie môže spevniť pokožku a vytvoriť menej priaznivé prostredie pre rast plesní.
 5. Pocit zdravých nôh: Po absolvovaní kúry Softisenil môžete zažiť pocit zdravších nôh. Odstránenie plesňovej infekcie môže udržať vaše nohy svieže a dobre.
Softisenil

Tu je niekoľko recenzií a komentárov od skutočných používateľov

„Vyskúšal som niekoľko produktov, ale nedosiahol som uspokojivé výsledky. Odkedy som však začal používať krém Softisenil , moje skúsenosti sa úplne zmenili. Tento produkt sa ukázal ako skutočné riešenie mojich problémov s plesňami na nohách. Jemná konzistencia a príjemná vôňa krému spríjemňuje jeho aplikáciu. Po týždňoch dôsledného používania som si všimol výrazné zlepšenie vzhľadu mojej pokožky a citeľné zníženie svrbenia a začervenania. Softisenil sa v mojom prípade ukázal ako účinný a odporúčam ho každému, kto bojuje s mykózou nôh. Konečne sa môžem rozlúčiť s plesňovými problémami a užívať si zdravé nohy bez nepohodlia!“

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Tu je niekoľko skutočných názorov a komentárov

„Skúšal som rôzne produkty, ale nepriniesol som trvalé výsledky. Vtedy som objavila krém Softisenil a z výsledkov som nesmierne nadšená. Jemná a rýchlo sa vstrebávajúca konzistencia krému umožňuje jednoduchú a pohodlnú aplikáciu. Odkedy používam Softisenil, zaznamenala som výrazné zlepšenie vzhľadu mojej pleti. Svrbenie a začervenanie sa výrazne znížili. Teraz môžem nosiť otvorené topánky bez obáv o vzhľad svojich nôh. Som veľmi vďačný, že som našiel Fungenta a odporučil by som ho každému, kto zápasí s atletickou nohou.“

Softisenil , cena, oficiálna stránka výrobcu – zľava

Softisenil, teraz so zľavou, je špeciálna ponuka poskytovaná výrobcom. Výrobca ponúka 50% zľavu na produkt. Ak chcete zadať objednávku, jednoducho prejdite na oficiálnu webovú stránku výrobcu a vyplňte online objednávkový formulár. Manažér vás bude kontaktovať, aby proces dokončil. Upozorňujeme, že počet produktov v ponuke je obmedzený a akcia je dočasná. Spôsob platby sa uskutoční pri prevzatí produktu. Nevyžaduje sa žiadny propagačný kód.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Vložiť komentár