Tonuplex, podvod? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Tonuplex tablety sú doplnkom používaným pri liečbe vysokého krvného tlaku . Pomáhajú regulovať krvný tlak a udržiavať ho na zdravej úrovni.

Tonuplex je antihypertenzívny produkt dostupný vo forme tabliet. Tieto tabletky sú určené na kontrolu vysokého krvného tlaku a zníženie rizika kardiovaskulárnych ochorení.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Čo je vysoký krvný tlak?

Krvný tlak je sila krvi prúdiacej cez vaše krvné cievy. Ak krv nemôže ľahko prúdiť cez cievy, sila sa zvyšuje. Ak je sila príliš veľká, máte vysoký krvný tlak.

Vysoký krvný tlak je závažné ochorenie. Zvyšuje záťaž srdca a ciev a môže viesť k srdcovým chorobám, mŕtvici, problémom s obličkami a dokonca k slepote.

Lekársky termín pre vysoký krvný tlak je hypertenzia. Vysoký krvný tlak je nebezpečný, pretože spôsobuje, že srdce príliš pracuje a prispieva k ateroskleróze (kôrnateniu tepien). Zvyšuje riziko srdcových chorôb a mŕtvice, ktoré sú prvou a treťou najčastejšou príčinou smrti medzi Američanmi.

Tonuplex

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Ako môžem skontrolovať, či mám vysoký krvný tlak?

Vysoký krvný tlak zvyčajne nemá žiadne príznaky. V skutočnosti mnohí ľudia trpia vysokým krvným tlakom už roky bez toho, aby si to uvedomovali. Preto sa tomu hovorí „tichý zabijak“. V 90-95 percentách prípadov je príčina vysokého krvného tlaku neznáma.

Jednorazové zvýšenie krvného tlaku neznamená, že máte vysoký krvný tlak, ale je to znamenie, že je potrebné ďalšie sledovanie. Jediný spôsob, ako zistiť, či máte vysoký krvný tlak, je skontrolovať si krvný tlak.

Kontrola: Cardione , Cardiform , Cardiotensive , Gluconix , Tensital

Koho sa to týka?

Vysoký krvný tlak postihuje približne 50 miliónov (alebo jedného zo štyroch) dospelých Američanov. Je to bežné najmä medzi Afroameričanmi, u ktorých sa vyvinie skôr a častejšie ako u bielych. Okrem toho mnohí Američania majú tendenciu vyvinúť vysoký krvný tlak, keď starnú; hypertenzia však nie je súčasťou zdravého starnutia. Asi 60 percent všetkých Američanov vo veku 60 rokov a starších má vysoký krvný tlak.

Medzi ďalšie skupiny s vysokým rizikom rozvoja hypertenzie patria ľudia s nadváhou, ľudia s rodinnou anamnézou hypertenzie a ľudia s vysokým normálnym krvným tlakom.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Spôsobuje fajčenie vysoký krvný tlak?

NIE Môže však dočasne zvýšiť krvný tlak a zvyšuje riziko ochorenia srdca a krvných ciev.

Fajčenie poškodzuje steny ciev a urýchľuje proces kôrnatenia tepien. Ak fajčíte, prestaňte. Riziko srdcového infarktu klesá už po prvom roku.

Čo je Tonuplex a na čo je určený?

Tablety Tonuplex sú typom doplnku stravy používaného pri liečbe vysokého krvného tlaku. Tieto tablety obsahujú aktívne zložky, ktoré pomáhajú uvoľniť cievy, čo vedie k zníženiu krvného tlaku.

Zamýšľané použitie

Nižšie je uvedený možný vzorový zoznam situácií, v ktorých sa odporúča užívať tablety Tonuplex na liečbu vysokého krvného tlaku:

 • Ak vám bol diagnostikovaný vysoký krvný tlak.
 • Keď krvný tlak neustále zostáva nad zdravou úrovňou.
 • Ako súčasť komplexnej liečby na kontrolu vysokého krvného tlaku.
 • Keď je potrebné znížiť riziko kardiovaskulárnych ochorení spojených s hypertenziou.
 • Ak váš lekár alebo zdravotnícky pracovník konkrétne odporučil použitie Tonuplexu na váš stav.
 • Ako preventívne opatrenie u ľudí s rizikovými faktormi pre rozvoj hypertenzie.

Ako Tonuplex účinkuje ?

Tonuplex je antihypertenzívny produkt, ktorý pôsobí niekoľkými spôsobmi na kontrolu vysokého krvného tlaku. Medzi hlavné mechanizmy jeho pôsobenia patria:

 1. Vazodilatácia: Tonuplex pomáha uvoľniť krvné cievy, čo sa nazýva vazodilatácia. To spôsobí, že sa cievy rozšíria, čím sa uľahčí prietok krvi a zníži sa odpor proti prietoku krvi. V dôsledku toho klesá krvný tlak.
 2. Inhibícia enzýmu konvertujúceho angiotenzín (ACE): Tonuplex je inhibítor ACE, enzýmu zodpovedného za produkciu látky nazývanej angiotenzín II, ktorá má vazokonstrikčný účinok. Blokovaním účinku ACE pomáha Tonuplex znižovať tvorbu angiotenzínu II a podporuje väčšie uvoľnenie krvných ciev.
 3. Zadržiavanie sodíka a vody: Tonuplex môže tiež pomôcť znížiť zadržiavanie sodíka a vody v tele. To je prospešné, pretože nadmerné zadržiavanie tekutín môže prispieť k zvýšeniu krvného tlaku. Znížením zadržiavania sodíka a vody pomáha Tonuplex udržiavať správnu rovnováhu v tele a kontrolovať krvný tlak.
 4. Upozorňujeme, že konkrétny spôsob, akým Tonuplex účinkuje , sa môže líšiť v závislosti od individuálnej osoby a ďalších faktorov súvisiacich s jej zdravotným stavom. Preto sa pri používaní Tonuplexu alebo akéhokoľvek iného lieku vždy odporúča dodržiavať pokyny a dávkovanie, ktoré vám dal váš lekár alebo zdravotnícky pracovník .

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Tonuplex

Tonuplex zložky (zloženie)

 • Mikrokryštalická celulóza : používa sa vo farmaceutických výrobkoch ako plnivo a spojivo.
 • Prášok z listov a konárov imela : Imelo je všeobecne známe pre svoje kardiovaskulárne výhody. Výskumy ukazujú, že imelo môže pomôcť znížiť krvný tlak a zlepšiť funkciu srdca.
 • Sušené olivové listy : Olivové listy obsahujú multifunkčné fytochemikálie ako oleuropeín a hydroxytyrozol. Štúdie dokazujú pozitívny vplyv olivových listov na krvný tlak a činnosť srdca.
 • Horečnaté soli mastných kyselín , oxid kremičitý, mono- a diglyceridy mastných kyselín: Tieto prísady sú prísady, ktoré sa používajú v tabletách, zlepšujú ich štruktúru a uľahčujú ich príjem.

Nebezpečenstvá, účinnosť a výhody Tonuplexu

Nižšie je uvedený zoznam možných výhod používania tabliet Tonuplex na liečbu vysokého krvného tlaku:

 • Kontrola krvného tlaku: Tonuplex pomáha regulovať a udržiavať krvný tlak na zdravej úrovni, čo môže znížiť riziko kardiovaskulárnych komplikácií.
 • Kardiovaskulárna ochrana: Kontrolou krvného tlaku môže Tonuplex pomôcť chrániť srdce a krvné cievy, čím sa zníži riziko kardiovaskulárnych ochorení, ako je infarkt myokardu a mŕtvica.
 • Zlepšená cirkulácia: Účinok Tonuplexu na uvoľnenie ciev podporuje lepšiu cirkuláciu krvi, čo podporuje správne zásobovanie tkanív a orgánov kyslíkom a živinami.
 • Znížená záťaž srdca: Znížením odporu voči prietoku krvi Tonuplex znižuje záťaž srdca, čo môže pomôcť zlepšiť funkciu srdca a zabrániť zhoršeniu zdravia srdca.
 • Antioxidačné účinky: Niektoré zložky Tonuplexu , ako sú výťažky z listov olivovníka, listov cezmíny a konárov, obsahujú antioxidačné zlúčeniny, ktoré môžu mať priaznivé účinky na kardiovaskulárne zdravie.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Ako užívať, ako užívať

Pri používaní tabliet Tonuplex na liečbu krvného tlaku sa odporúča postupovať podľa nižšie uvedených pokynov:

 1. Dávkovanie: Odporúčaná dávka je jedna tableta Tonuplex dvakrát denne. Odporúča sa užívať prednostne pred jedlom podľa odporúčaní lekára alebo odporúčaní obsiahnutých v príbalovom letáku.
 2. Trvanie liečby: Trvanie liečby Tonuplexom sa môže líšiť v závislosti od individuálnych potrieb. Vo všeobecnosti sa odporúča doba liečby 2 až 4 týždne.
 3. Optimálny čas na začatie liečby: September sa ukázal ako vhodný čas na začatie liečby Tonuplexom . Upozorňujeme však, že čas môže závisieť od individuálneho lekárskeho posúdenia a od konkrétnej situácie každej osoby.
Tonuplex

Výsledok používania Tonuplex

Nižšie je uvedený zoznam možných výsledkov, ktoré možno dosiahnuť použitím Tonuplexu na liečbu krvného tlaku:

 1. Kontrola krvného tlaku: Tonuplex môže pomôcť regulovať a udržiavať krvný tlak na zdravej úrovni, čo môže znížiť riziko kardiovaskulárnych komplikácií spojených s vysokým krvným tlakom.
 2. Zlepšené kardiovaskulárne zdravie: Kontrolou krvného tlaku môže Tonuplex pomôcť zlepšiť zdravie srdca a krvných ciev, čím sa zníži riziko kardiovaskulárnych ochorení, ako je srdcový infarkt a mŕtvica.
 3. Zvýšený krvný obeh: Tonuplex l môže podporiť lepší krvný obeh tým, že pomáha uvoľniť krvné cievy, čo podporuje správne dodávanie kyslíka a živín do tkanív a orgánov tela.
 4. Znížená záťaž srdca: Znížením odporu voči prietoku krvi môže Tonuplex pomôcť znížiť záťaž srdca, čo môže zlepšiť funkciu srdca a zabrániť zhoršeniu zdravia srdca.
 5. Zlepšenie celkovej pohody: Kontrolou krvného tlaku a podporou kardiovaskulárneho zdravia môže Tonuplex prispieť k zlepšeniu celkovej pohody, čo vám umožní viesť aktívnejší a zdravší život.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór 

„Ako účtovníčka môže byť moja práca stresujúca a náročná, čo často ovplyvňuje môj krvný tlak. Pred niekoľkými mesiacmi som začal užívať tablety Tonuplex , ktoré mi odporučil môj lekár . Výsledky boli prekvapivé! Môj krvný tlak zostal stabilný a v zdravých medziach. Cítim sa energickejší a sústredenejší na svoju prácu. Tonuplex bol dôležitým spojencom na mojej ceste k lepšiemu kardiovaskulárnemu zdraviu. Bez váhania odporúčam!”

„Som učiteľ a vždy mi záležalo na zdraví mojich študentov. Svoje zdravie som však zanedbával, kým ma môj krvný tlak nezačal znepokojovať. Potom mi lekár predpísal Tonuplex . Odkedy ho užívam, pozorujem výrazné zlepšenie krvného tlaku. Cítim sa pokojnejšie a mám väčšiu silu čeliť svojim každodenným povinnostiam v triede. Tonuplex bol pre mňa skutočným požehnaním. Považujem ho za svojho spojenca v starostlivosti o moje kardiovaskulárne zdravie.“

Tonuplex , Cena, oficiálna stránka výrobcu – zľava

Cena produktu Tonuplex je teraz na trhu v predaji. Výrobca však momentálne ponúka 50% zľavu. Ak chcete zadať objednávku, navštívte oficiálnu webovú stránku výrobcu, kde nemusíte zadávať propagačný kód. Jednoducho zadajte svoju objednávku online na webovej stránke a manažér vás bude kontaktovať, aby potvrdil vašu objednávku. Upozorňujeme, že počet reklamných predmetov je obmedzený a akcia je dočasná. Platba prebieha po obdržaní tovaru.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Vložiť komentár