USlim – Funguje to? Podvod? Názory, ingrediencie, cena, kde kúpiť, lekáreň

USlim – Schudnúť je vždy prvé rozhodnutie, ktoré urobíme do nového roka, no rýchlo, po pár týždňoch, zanecháme diéty a cvičenia a vrátime sa k starým návykom. Sľubujeme, že začneme chudnúť aj po Veľkej noci, pred letom, v septembri, po Vianociach, v pondelok. Ale to napokon nikdy nerobíme.

Chudnutie totiž nie je jednoduché: vyžaduje si nasadenie, vytrvalosť a obetavosť a často sa nám nedarí dodržiavať taký náročný režim.

S najväčšou pravdepodobnosťou to, čo potrebujete, aby ste konečne mohli schudnúť, je malá vonkajšia pomoc, ktorá podporí vaše telo v procese chudnutia  . A nie, nehovoríme o nákladnej operácii stiahnutia žalúdka alebo nepitných chemických výmysloch.

Pomoc, ktorú potrebujeme, je USlim : prírodný doplnok bez kontraindikácií, ktorý špecificky pomáha schudnúť stimuláciou ketózy. Čítajte ďalej a dozviete sa všetko, čo o nej potrebujete vedieť.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Ako merať a interpretovať stav hmotnosti?

Index telesnej hmotnosti dospelých alebo BMI

BMI je hmotnosť osoby v kilogramoch delená druhou mocninou výšky v metroch. Vysoké BMI môže naznačovať vysoké hladiny telesného tuku a nízke BMI môže indikovať príliš nízke hladiny telesného tuku. Ak si chcete vypočítať BMI, pozrite  si kalkulačku BMI  . Svoj BMI môžete určiť aj tak, že svoju výšku a váhu nájdete v tejto  tabuľke indexu BMI, ikona Externá (odkaz iba v angličtine).

Príďte a skontrolujte: Weicode.

 • Ak je vaše BMI nižšie ako 18,5  , máte podváhu.
 • Ak je vaše BMI medzi 18,5 a 24,9  , máte normálnu alebo zdravú hmotnosť.
 • Ak je vaše BMI medzi 25,0 a 29,9  , máte nadváhu.
 • Ak je váš BMI 30,0 alebo vyšší  , ste obézni.

Hmotnosť, ktorá je vyššia ako hmotnosť považovaná za zdravú pre danú výšku, sa označuje ako nadváha alebo obezita. Hmotnosť nižšia, ako sa považuje za zdravú pre danú výšku, sa považuje za podváhu  1  .

USlim

Ako merať výšku a váhu pre BMI

Na výpočet BMI je potrebné zmerať výšku a hmotnosť. Presnejšie je merať výšku v metroch a hmotnosť v kilogramoch. Vzorec BMI bol však upravený pre výšku meranú v palcoch a hmotnosť meranú v librách. Tieto merania je možné vykonať v ordinácii lekára alebo doma pomocou meracej pásky a stupnice.

Ďalšie informácie nájdete v časti  O BMI pre dospelých.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo je USlim a na čo sa používa

Formulovaný zo 100% prírodných ingrediencií a vyrobený v USA, USlim  stimuluje chudnutie zrýchlením metabolizmu, znížením hladu a vyvolaním ketózy  , čo je stav v tele, ktorý stimuluje spaľovanie tukov.

To všetko bez oslabenia, či skôr energetizácie po fyzickej aj psychickej stránke a bez vynucovania si prísnej diéty.

Pretože ketóza spôsobuje chudnutie

Ketóza je prirodzený metabolický stav ľudského tela. Tento stav sa spúšťa, keď telu chýbajú jednoduché sacharidy a cukry, čo sú živiny, ktoré telo bežne používa na výrobu energie.

Keď je glukóza vyčerpaná, telo je nútené nájsť energiu inde a potom začne útočiť na telesné zásoby tuku v procese nazývanom lipolýza  , pri ktorej telo využíva tuk na energiu, doslova ho spaľuje.

Na vyvolanie stavu ketózy je zvyčajne potrebná veľmi špecifická strava, ktorá zahŕňa drastické obmedzenie všetkých potravín obsahujúcich jednoduché sacharidy a cukry  : obilniny a deriváty, škrobovú zeleninu  (ako sú zemiaky, mrkva a tekvica)  , ovocie  (pretože sú bohaté na cukor).. )  , strukoviny, sladkosti a limonády.

Niektoré ketogénne  (alebo v podstate ketogénne)  diéty sú 21-dňová ketogénna diéta, diéta na spaľovanie tukov, diéta tisanoreica, diéta Life 120 alebo Paleo diéta. Tieto diéty sú určite veľmi účinné na rýchle a efektívne chudnutie, ale je veľmi ťažké ich dodržiavať, pretože sú obzvlášť obmedzujúce  :  nie každý je schopný zvládnuť dlhé obdobie deprivácie, ktoré tieto diéty poskytujú.

Okrem toho počas prvých niekoľkých týždňov diéty majú ketogénne režimy niektoré vedľajšie účinky, ako je neustály hlad a strata energie, čo mnohých zákazníkov prinúti prestať s diétami.

Ako funguje systém USlim ?

USlim navodzuje stav ketózy bez potreby veľmi obmedzujúcej a úplne bezsacharidovej diéty.

Je to vďaka  jedinečnej kombinácii prírodných ingrediencií  distribuovaných v dvoch kapsulách: táto zmes  prírodných extraktov, vitamínov a stopových prvkov  pôsobí synergicky na  maximalizáciu spaľovania tukov a tým aj chudnutia.

Okrem toho zložky USlim :

 • zrýchliť metabolizmus dlhodobo  , aby sa hmotnosť nevrátila hneď po skončení konzumného cyklu;
 • pomáhajú vám bojovať s vedľajšími účinkami diét,  znižujú pocit hladu a ovplyvňujú vašu duševnú pohodu  , vďaka čomu sa budete cítiť energickejší, šťastnejší a sústredenejší;
 • posilňuje  imunitný systém  .

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

USlim

Pre koho je systém USlim vhodný ?

USlim je vhodný pre mužov a ženy všetkých vekových kategórií a životného štýlu  , ktorí chcú schudnúť, ale nemôžu príliš obmedzovať diéty.

USlim ingrediencie

 • Zázvorový extrakt  , protizápalové korenie, ktoré  stimuluje trávenie a urýchľuje metabolizmus  . Jedna štúdia zistila, že pridanie zázvoru do stravy  podporuje chudnutie, zlepšuje stavbu tela a pomáha znižovať hladinu cholesterolu  (  zdroj  ). Okrem toho zázvor  stimuluje pocit plnosti a znižuje produkciu kortizolu, stresového hormónu  .
 • Extrakt z guarany  , ktorý  urýchľuje metabolizmus a trávenie  a stimuluje tvorbu lipolytických enzýmov, ktoré  spaľujú tuky  . Jedna štúdia zistila, že suplementácia extraktom z guarany pomohla niekoľkým ľuďom znížiť obvod bokov a vyrovnať hladinu triglyceridov v krvi (  zdroj  ). Okrem toho je  guarana všeliekom na náladu a duševnú pohodu  (  zdroj  ): nie náhodou sa používa aj na liečbu depresie a zlepšenie koncentrácie u študentov. Okrem toho guarana pomáha  kontrolovať stimul hladu, pôsobí predovšetkým na nervový hlad.
 • Kofeín  , látka, ktorá  stimuluje spaľovanie tukov, zrýchľuje metabolizmus a čistí pečeň  . Jedna štúdia zistila, že kofeín je užitočný pri odstraňovaní telesného tuku, najmä okolo pása (  zdroj  ), zatiaľ čo iná štúdia skúmala jeho účinok na  zníženie  zlého cholesterolu (LDL) a zvýšenie dobrého cholesterolu  (HDL)  (  zdroj  ). Kofeín pôsobí aj na mentálnej úrovni, udržuje vás energickejší, aktívnejší a sústredenejší a pomáha znižovať pocit hladu.
 • Horčík  , minerál, ktorý  podporuje metabolizmus tukov, bielkovín a cukrov  . Horčík upokojuje nervový systém,  čím bojuje proti nespavosti a nervovému hladu  ,  dodáva energiu mysli a dodáva jej vitalitu. Okrem toho horčík pomáha viazať vápnik v zuboch a kostiach a asimilovať vitamíny.
 • L-lyzín  , jedna z esenciálnych aminokyselín, dôležitá pre  zlepšenie funkcie imunitného systému, zníženie úzkosti a stresu, podporuje viazanie vápnika  a tým aj zdravie kostí a zubov.
 • L-Glutamín  , aminokyselina, ktorá  bráni strate svalovej hmoty  a tým predchádza únave a slabosti po schudnutí. Okrem toho glutamín  podporuje imunitný systém, pomáha detoxikovať organizmus a pôsobí ako antioxidant  .
 • Vápnik  , minerál potrebný na udržanie  silných zubov a kostí,  ale aj na  boj proti úzkosti a stresu  (a tým aj nervovému hladu)  , napomáha vstrebávaniu živín a  stimuluje rozvoj svalov

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Výhody USlim

Jedinečná receptúra ​​USlim pôsobí na vaše telo v jednom kole:

 • stimuluje ketózu  a tým spaľovanie tukov, čo vedie k strate hmotnosti;
 • zabraňuje tvorbe nového tukového tkaniva  ;
 • pôsobí proti úbytku svalovej hmoty, vďaka čomu  udržuje pevnosť tela  ;
 • normalizuje krvné hodnoty  ;
 • pomáha  čistiť telo  od toxínov a prebytočnej tekutiny, čím znižuje riziko celulitídy;
 • podporuje imunitný systém;
 • podporuje zdravie kostí;
 • znižuje pocit hladu;
 • Na rozdiel od diét  sa budete cítiť energickí a šťastní.

Tieto účinky vám umožňujú schudnúť a schudnúť rýchlo a stabilne, a to všetko bez toho, aby ste sa vzdali pestrej a chutnej stravy, bez toho, aby ste telo vystavovali silnému stresu, bez obetí a bez vedľajších účinkov.

USlim : príďte k nám

Balenie USlim obsahuje  dva blistre s dvoma typmi kapsúl, ktoré sa užívajú súčasne 30 minút pred hlavným jedlom.

Predpokladajme teda:

 • jednu modrú a jednu žltú kapsulu 30 minút pred obedom;
 • jednu modrú a jednu žltú kapsulu 30 minút pred obedom.

Ako dlho by ste ho mali užívať?

Cyklus USlim trvá 30 dní.

V každom prípade môžete pokračovať v užívaní doplnku ešte dlhšie, a to pre ešte dôležitejšie výsledky na váhe a pre podporu zdravia vášho tela.

Ako dlho bude trvať, kým uvidíte prvé výsledky?

Rovnako ako u všetkých doplnkov, výsledky USlim sa líšia od človeka k človeku.

Používatelia potvrdzujú, že po ošetrení sú viditeľné úžasné výsledky  : ani sa nemusíte vážiť, aby ste si uvedomili, koľko ste schudli.

Okrem toho  okamžite pocítite zlepšenie celkovej telesnej pohody  :  budete sa cítiť plní energie a pohody a vaše telo bude deň čo deň spevnené.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

USlim

Je systém USlim bezpečný?

Doplnok je vyrobený v USA s použitím iba čistých, prírodných rastlinných zložiek a ingrediencií najvyššej kvality  , bol klinicky testovaný a má certifikát správnej výrobnej praxe.

Okrem toho je  USlim bez GMO a bez lepku, a  preto je vhodný aj pre ľudí citlivých na lepok.

Má USlim nejaké vedľajšie účinky?

Keďže ide o 100% prírodný produkt,  USlim nevykazoval žiadne kontraindikácie ani vedľajšie účinky.

Vyhnite sa užívaniu iba vtedy, ak ste alergický na niektorú zo zložiek a vyhľadajte lekársku pomoc, ak ste tehotná alebo dojčíte, alebo užívate určitú liekovú terapiu.

Kde kúpiť Uslim

Výrobca U Slim sa rozhodol ponechať len priamy predajný kanál, aby ochránil spotrebiteľa pred nebezpečnými napodobeninami doplnku aj pred prirážkami, ktoré by predajcovia uvalovali na cenu.

Z tohto dôvodu je  možné U Slim zakúpiť len na oficiálnych stránkach výrobcu  a nenájdete ho v lekárňach, bylinkároch ani v e-shopoch.

Koľko je USlim

Ak však nakúpite ešte dnes, môžete využiť  špeciálnu ponuku vyhradenú pre našich čitateľov  a zaplatiť za balíček -50 % z bežnej ceny.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Vložiť komentár