Varisept – funguje to? Recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť, Podvod?

Varisept je doplnok stravy, ktorý zlepšuje prácu kardiovaskulárneho systému a pôsobí aj na mnohých ďalších úrovniach. Vďaka tomu predchádza vzniku kŕčových žíl a opuchov a navyše s nimi priamo bojuje. Produkt používa prírodné zložky a je veľmi jednoduchý na použitie. Rozhodli sme sa to skontrolovať a preskúmať.

Varisept je vo forme kapsúl, ktoré ľudské telo ľahko vstrebáva. Obsahujú prírodné zložky a nezaťažujú žalúdok, pečeň ani obličky. Doplnok by sa mal užívať pravidelne, vďaka čomu predchádza vzniku kŕčových žíl (a mnohých iných nepriaznivých ochorení) a zároveň dokáže zvrátiť už aj tak škodlivé zmeny.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Čo sú kŕčové žily?

Kŕčové žily , tiež známe ako kŕčové žily alebo kŕčové žily, sa objavujú, keď sú vaše žily rozšírené, rozšírené a naplnené krvou. Kŕčové žily sa zvyčajne javia ako opuchnuté a vyvýšené a majú modrofialovú alebo červenú farbu. Často sú bolestivé.

Tento stav je veľmi častý, najmä u žien. Asi 25 percent všetkých dospelých má kŕčové žily. Vo väčšine prípadov sa kŕčové žily objavujú na dolných končatinách.

Príčiny kŕčových žíl

Kŕčové žily vznikajú vtedy, keď žily nefungujú správne. Žily majú jednosmerné chlopne, ktoré zabraňujú spätnému toku krvi. Keď tieto chlopne zlyhajú, krv sa začne hromadiť v žilách namiesto toho, aby smerovala do srdca. Potom sa žily zväčšujú. Kŕčové žily často postihujú nohy. Žily sú od srdca najďalej a gravitácia sťažuje prietok krvi smerom nahor.

Niektoré potenciálne príčiny kŕčových žíl zahŕňajú:

Varisept

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Varisept – prečo sa oplatí ho používať?

Najhoršie s kŕčovými žilami a pravidelnými opuchmi je ignorovať tému. V počiatočnej fáze sa dá riešiť neinvazívne, napr. používanie doplnkov podporujúcich prácu obehového systému. Neskôr už môže byť na to neskoro a zostáva urobiť operácia a rehabilitácia. Čo sa stane, ak sa problém s kŕčovými žilami ignoruje?

 • Fáza I (skorá)  – prvé rušivé príznaky sú opakujúca sa únava a ťažoba v nohách. Tento pocit je dráždivý večer, ale ráno ustúpi. Potom sú bolesti a kŕče v lýtkach a následne praskajú cievy na nohách.
 • Stupeň 2 (pokročilý)  : Opuch, bolesť alebo pocit pálenia v nohách pretrvávajú aj po odpočinku. Kŕčové žily sa zväčšujú a dosahujú priemer niekoľkých centimetrov. Existuje vážny problém s venóznou nedostatočnosťou. Môžete vidieť hrdzavohnedé sfarbenie. Koža v miestach sfarbenia stvrdne. Existujú pupienky. V extrémnych prípadoch sú kŕčové žily život ohrozujúce.

Indikácie pre použitie doplnku Varisept

Varisept je vhodný najmä pre ľudí, ktorí bojujú so žilovou nedostatočnosťou, problémami s krvným obehom, „ťažkými“ nohami, opuchmi a bolesťami končatín. Profylakticky a dočasne by prípravok mali užívať osoby patriace do „rizikovej skupiny“, t. j. pracujúce v stoji alebo v sede, užívanie hormonálnych liekov, boj s nadváhou a obezitou a dokonca aj intenzívne cvičenie v posilňovni. Skupina by mala zahŕňať starších ľudí. Kŕčové žily sa často dedia, takže keď rodič bojuje s podobným problémom, pravdepodobnosť je vysoká. Kŕčovým žilám tiež prospieva nosenie tesnej spodnej bielizne, pitie alkoholu a fajčenie.

Skontrolujte: Wintex Ultra.

Aké sú očakávané účinky používania Variseptu :

 • zabraňuje vzniku kŕčových žíl a pomáha v boji proti nim;
 • znižuje viditeľnosť nevzhľadných, ale aj nebezpečných „pavúčích sietí“;
 • znižuje opuch nôh;
 • odstraňuje nepríjemný pocit ťažkých nôh;
 • znižuje bolesť, svrbenie a pretrvávajúce pálenie;
 • podporuje obehový systém, zlepšuje priechodnosť ciev, robí ich pružnejšími, čo pomáha znižovať riziko mnohých ďalších ochorení, napríklad srdcového infarktu a aterosklerózy;
 • obmedzuje svalové kŕče;
Varisept

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Aké je zloženie Varisept?

 • Extrakt z hrozna  (  Vitis vinifera  ) – je pokladnicou účinných látok, vr. patriace do skupiny flavonoidov (napr.  kvercetín  ). Pomáhajú zlepšiť prácu obehového systému a srdca. Extrakt má antibakteriálne, protiplesňové a antioxidačné vlastnosti (napr. zabraňuje starnutiu organizmu). Hroznové semená sa používajú na liečbu žilovej nedostatočnosti a kŕčových žíl. Vinič je známy predovšetkým produkciou chutného ovocia a výrobou vína. Ako vidíte, jeho liečivé vlastnosti nie sú o nič menej cenné.
 • Extrakt z artičoky  (  Cynara scolymus  ) – podporuje látkovú výmenu, znižuje hladinu cholesterolu a lipidov v krvi. Má mierne diuretický účinok. Je to dobrý spôsob na detoxikáciu a prečistenie tela. Nepriamo tak pomáha znižovať riziko kŕčových žíl. Liečivé vlastnosti artičoky sú známe už v staroveku, no výskum tejto extravagantnej zeleniny sa vystupňoval v 19. storočí, kedy sa vo Francúzsku používala na liečbu žltačky. Hlavnými účinnými látkami v artičokoch sú  cynarín  a  inulín  .
 • Extrakt zo šípky  (  Rosa canina  ) – obsahuje flavonoidy, ktoré znižujú hladinu cholesterolu v krvi, rozširujú cievy a pomáhajú v boji proti infekciám. Je bohatý na vitamín C, ktorý zvyšuje odolnosť žíl proti lámavosti, posilňuje ich a zlepšuje elasticitu. Preto sa šípkové produkty používajú pri rôznych kardiovaskulárnych ochoreniach. Extrakt sa odporúča aj pri kŕčových žilách. Divoká ruža sa vyskytuje na niekoľkých kontinentoch. Od úsvitu vekov je základnou ľudskou potravou. Dnes je široko používaný v bylinkárstve a spracovaní.
 • Extrakt z rakytníka  (  Hippophae rhamnoides  ) – zlepšuje činnosť obehového systému a chráni organizmus pred hypertenziou. Zabraňuje rozvoju aterosklerózy a kŕčových žíl. Okrem toho posilňuje steny krvných ciev. Je bohatý na flavonoidy, vitamíny (A, C, E, D, K, P), vitamíny skupiny B a minerálne soli. Celkovo obsahuje až 190 účinných látok. Divoký rakytník rastie v Európe a Ázii. Jeho plody sa využívajú pri výrobe konzerv a prírodných liečiv.
 • Extrakt z listov tanínu  (  Phyllanthus emblica  ) – sa vyznačuje okrem iného tým bohatstvo vitamínu C,  kyseliny galovej  a tanínov. Znižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Posilňuje srdcový sval. Pomáha zbaviť sa tukového tkaniva (jedna z príčin kŕčových žíl). Používa sa na liečbu chorôb krvi, kostí, pečene a srdca. V kozmetike sa používa ako omladzujúci a čistiaci prostriedok. Tanínový listový kvet má veľký význam v ajurvédskej a čínskej medicíne. Rastlina pochádza z Japonska, Číny, Malajzie a Indie.
 • Extrakt z čajovníka čínskeho  (  Camellia sinensis  ) – znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Zlepšuje pomer dobrého (HDL) a zlého (LDL) cholesterolu. Pôsobí proti celulitíde. Zahŕňa veľkú skupinu  flavonolov  (atechín, epikatechín, epigalokatechín galát, epikatechín galát).
 • Vitamín E  – inhibuje oxidáciu  LDL cholesterolu  , čím bráni tvorbe aterosklerotického plátu, zabraňuje tvorbe zrazenín a má protirakovinové vlastnosti.

Ako sa Varisept používa ?

Doplnok je vo forme tabliet, ktoré sa užívajú dvakrát denne, ráno a večer, 30 minút pred plánovaným jedlom. Neodporúča sa prekračovať túto dávku. Tablety sa majú zapiť veľkým množstvom vody. Aby Varisept pôsobil komplexne a dostal sa k zdroju problému, mal by sa používať pravidelne.

Varisept je určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Nemali by ho užívať tehotné ženy a dojčiace matky.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Varisept

Aké sú názory na účinnosť Variseptu ?

 • Cítim sa ľahko! – Už nejaký čas sa cítim zle – po práci som mal ťažké, boľavé a opuchnuté nohy. Necítil som nič, radšej som odpočíval, čo problém ešte zhoršilo. Namiesto toho, aby som športoval a bol aktívny, len priberám. Natrafila som na inzerát na doplnok Varisept . Niečo ma nakoplo vyskúšať. neľutujem. Po týždni používania som spozoroval rozdiely, po pár dňoch problém s opuchmi a únavou zmizol. Som opäť svieži a môžem si žiť tak, ako chcem!
 • Nenechám vyhrať kŕčové žily! – Zo začiatku som bola citlivá na kŕčové žily, lebo moja mama s nimi bojovala. Je známe, že je dedičná. Urobil som všetko pre to, aby som sa podobným problémom vyhol. V jednom momente som si s hrôzou všimol menšie zmeny a objavenie sa pavučín na nohách. Hľadala som niečo neinvazívne, čo by mi pomohlo v boji s kŕčovými žilami. Popri diéte som nastúpila na Varisept . Začal som pravidelne brať tabletky. Všimol som si, že proces sa spomaľuje a spomaľuje. Pavučiny sa prestali objavovať a rásť. Naopak, s každým ďalším týždňom boli menej viditeľné a tenšie. Tento boj som vyhral, ​​ale stále si musím dávať pozor.
 • Varisept na boľavé a ťažké nohy  – nikdy som nemala kŕčové žily, tak neviem, či som patrila do rizikovej skupiny. mám z toho radosť. Bojoval som však s opuchnutými nohami. Cítil som sa ťažký a ubolený. Siahla som po Varisepte , lebo vraj pomáha aj na takéto neduhy. A pomohlo to. Už nemám žiadne problémy. Bez problémov sa môžem ukázať v pančucháčoch a nohy sa mi nespájajú s nohami na stoličkách. Som šťastný:)

Kde je najlepšie kúpiť Varisept ? Náš názor

Najlepším a najbezpečnejším miestom predaja pre Varisept je oficiálna stránka výrobcu kliknutím na banner tu na stránke. V tomto prípade si môžete byť istí, že zakúpený produkt bude originálny, čo sa premietne do kvality ingrediencií a tým aj účinnosti. Treba sa tiež vyhnúť senzačným, dokonca až podozrivo nízkym cenám na rôznych platformách vrátane kanálov sociálnych médií. Riziko podvodu, napríklad nákup falošného produktu, nemožno vylúčiť.

Varisept je cenný doplnok stravy, ktorý sa odporúča na preventívne aj núdzové účely. Dobre tu funguje príslovie „prevencia je lepšia ako liečba“. Užívanie produktu sa oplatí skombinovať s inými zdraviu prospešnými aktivitami, ako je diéta a šport. Potom bude akcia ešte efektívnejšia.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Vložiť komentár