AntiApetin, funguje to? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

AntiApetin je rozpustný nápoj na chudnutie  , ktorý vám vďaka špeciálnemu zloženiu umožňuje schudnúť  15 kilogramov za mesiac  s tzv. STOP efekt  , čo znamená, že po absolvovaní kúry už stratenú váhu nenaberiete späť!

Tento produkt si vyžadoval  dva roky klinických skúšok  vedených vedcami z Austrálskeho inštitútu potravinovej vedy a technológie, aby sa zaručilo zrýchlenie chudnutia a zvýšenie požadovaných účinkov dosiahnutých diétou.

BMI kalkulačka

BMI (index telesnej hmotnosti) je miera toho, či je vaša hmotnosť v pomere k vašej výške normálna. Pomocou tejto kalkulačky BMI zistite, koľko dospelých členov máte vo svojej rodine.

Túto kalkulačku by mali používať iba dospelí (   tehotné alebo dojčiace ženy   by sa nemali spoliehať na hodnoty BMI) a na základe jej hodnôt by nemali podnikať žiadne kroky okrem konzultácie s príslušne kvalifikovanou osobou, ako je napríklad lekár.

Kalkulačka vám poskytne predstavu o porovnaní vašej hmotnosti s typickými hodnotami. Index telesnej hmotnosti (alebo BMI) sa vypočítava ako telesná hmotnosť (v kilogramoch) delená druhou mocninou výšky (v metroch) alebo BMI = kg/m2.

Pozrite si: , Inslim , Turboshaper .

AntiApetin

Je index telesnej hmotnosti spoľahlivý?

Váš BMI alebo index telesnej hmotnosti je mierou vašej hmotnosti v porovnaní s vašou výškou. Presné posúdenie obezity je dôležité, pretože nadváha alebo obezita výrazne zvyšuje riziko rôznych zdravotných stavov, vrátane  cukrovky 2. typu  ,   srdcových chorôb  a  rakoviny  . Keďže miera   nadváhy alebo obezity  stúpala, pozornosť sa sústredila na BMI a jeho nevýhody ako na mieru ideálnej hmotnosti jednotlivcov a nie celej populácie, kde sa používajú „priemery“.    

„Niektorí ľudia majú prirodzene väčšiu postavu ako iní. To však spôsobuje pomerne malé rozdiely v hmotnosti a je zahrnuté do zdravého rozsahu BMI. V skutočnosti neexistuje nič také ako človek s veľkými kosťami.“  Dr Jan Sambrook,   Ako schudnúť zdravo

Pre väčšinu dospelých poskytuje BMI dobrý odhad zdravotných rizík súvisiacich s hmotnosťou. Ak je vaše BMI vyššie ako 35, vaša váha je určite ohrozená vaším zdravím, bez ohľadu na nižšie uvedené faktory. Existujú však situácie, kedy BMI môže toto riziko podhodnotiť alebo nadhodnotiť v rozmedzí 25-35 BMI. Najdôležitejšie z nich sú:

deti

Váš praktický lekár alebo zdravotný návštevník vám môže poradiť, kde sa vaše dieťa umiestnilo na „percentilových grafoch“ používaných na odhad zdravej hmotnosti detí.

Tehotná žena

Pravidelné odhady BMI neplatia, ak ste tehotná.

Ak ste veľmi svalnatý

BMI predpokladá, že máte priemerné množstvo telesného tuku, vrátane „vnútrobrušného tuku“ – tuku nachádzajúceho sa hlboko v bruchu, nie pod kožou. Brušný tuk je oveľa užšie spojený s rizikom cukrovky 2. typu a srdcových ochorení ako tuk pod kožou.

Ak ste veľmi svalnatý, vaše hladiny telesného tuku môžu byť nižšie, ako predpokladá váš BMI. Platí to však len pre ľudí, ktorí sa venujú cvičeniu na vysokej úrovni – oveľa viac ako je priemer.

Ak ste ázijského pôvodu

Ľudia ázijského pôvodu majú tendenciu hromadiť brušný tuk (tuk hlboko v bruchu, nie pod kožou) s nižším BMI ako u belochov. Ľudia s týmto typom priberania sa na základe tvaru tela označujú skôr ako „jablká“ ako „hrušky“. To znamená, že zdravotné riziká začínajú narastať pri nižšom BMI, keďže brušný tuk priamo súvisí so vznikom srdcových chorôb a cukrovky 2. typu.

Svetová zdravotnícka organizácia preskúmala dôkazy a kvôli variabilite medzi rôznymi ázijskými populáciami oficiálne nezmenila hraničné body. Odporúča sa však, že na účely verejného zdravia by sa určité ázijské skupiny mali považovať za nadváhu, ak je ich BMI 22-25, a za obézne, ak je ich BMI 26-31.

Akým spôsobom AntiApetin účinkuje? 

Doplnok AntiApetin funguje tak, že znižuje chuť do jedla  a zároveň poskytuje vášmu telu dôležitú dávku energie, aby ste mohli lepšie čeliť novému dňu. V skutočnosti, odstránením odpadu a toxínov prítomných v našom tele môže  stimulovať chudnutie  , zvýšiť účinky štruktúrovanej stravy a zdravého životného štýlu.

Presnejšie povedané, aby AntiApetin priniesol požadované účinky,  mal by sa používať štyri týždne  , pričom by sa nemala prekročiť odporúčaná dávka. Prípravok sa má užívať raz denne, počas raňajok alebo po nich, lyžicu rozpustite v pohári alebo šejkri horúcej vody s objemom približne 250 mililitrov.

Ako už bolo spomenuté, je potrebné užívať ho štyri týždne, v skutočnosti každý z nich predstavuje veľmi špecifickú fázu akčného procesu AntiApetin , podrobne:

  • Prvý týždeň: Zvyknúť si

V tejto počiatočnej fáze  AntiApetin upokojuje centrálny nervový systém  , zlepšuje kvalitu spánku a potláča chuť do jedla. Týmto spôsobom vlastne umožňuje telu znížiť pocit hladu, no zároveň nezvýšiť nervozitu či nespavosť, dva veľmi časté následky, keď je človek veľmi hladný.

Vďaka týmto úkonom sa po týždni užívania AntiApetinu odhaduje úbytok hmotnosti asi 2-4 kilogramy.

  • Druhý týždeň: Detoxikácia

V tejto druhej fáze  AntiApetin odstráni prebytočné tekutiny  a odpadové zlúčeniny prítomné v tele a  zlepší trávenie  . Vďaka tomuto pôsobeniu odstránite opuchy brucha a nôh, celulitídu a rôzne zafarbenia spôsobené zadržiavaním vody. Okrem toho zlepší trávenie, umožní vám ďalej vyprázdňovať brucho a odstrániť pocit nafukovania.

Preto po dvoch týždňoch užívania AntiApetinu je úbytok hmotnosti 5-7 kilogramov.
Samozrejme, tieto údaje, rovnako ako tie, ktoré sa zobrazia v nasledujúcich dvoch fázach, by sa mali čítať spolu. To znamená, že celkovo na konci druhého týždňa užívania AntiApetinu je úbytok hmotnosti približne 5-7 kilogramov v porovnaní s hmotnosťou v deň, keď ste začali produkt užívať.

  • Tretí týždeň: Boj s tukom

Táto fáza  urýchľuje prirodzený proces oxidácie tukového tkaniva  . Preto pomáha znižovať tukové tkanivo v našom tele, a tým aj jeho objem a hmotnosť. Toto je už pokročilá fáza, takže v tejto fáze sú stratené kilogramy väčšie ako v predchádzajúcich dvoch a v ďalšej. V skutočnosti je predpokladaný úbytok hmotnosti približne 8 až 12 kilogramov.

  • Štvrtý týždeň: Udržiavanie skóre

Toto je najcitlivejšia fáza, ktorá odlišuje AntiApetin od mnohých produktov dostupných na trhu. V skutočnosti v tomto bode  urýchľuje metabolizmus uhľohydrátov  ,  premieňa kalórie na energiu  namiesto tuku, takže telo nie je oslabené, ale tonizované. Navyše dokáže zabrániť priberaniu na váhe aj napriek vysokému kalorickému príjmu.
Na konci tohto týždňa, t.j. po odporúčanom období príjmu, AntiApetin zaručuje úbytok hmotnosti približne 13-15 kilogramov!

AntiApetin

AntiApetin zložky

  • Extrakt z kokosového mäsa  : táto zložka poskytuje vitamíny a ďalšie prvky, ktoré naše telo potrebuje pri chudnutí. Okrem toho je to veľmi dôležité, pretože umožňuje AntiApetinu poskytnúť  adekvátnu podporu imunitnému systému  .
  • Avokádo  : okrem toho, že dodáva produktu príjemnú a sviežu chuť, je nevyhnutné, pretože urýchľuje  metabolizmus a znižuje telesný tuk  .
  • Matcha Tea  : Tento konkrétny druh čaju pomáha  stimulovať váš metabolizmus a ľahšie spaľovať kalórie  , čo sú dva základné prvky chudnutia. Okrem toho pomáha aj nášmu imunitnému systému, keďže normalizuje hladinu cukru v krvi.
  • MCT olej  : táto zložka dodáva nášmu telu predovšetkým energiu a v skutočnosti umožňuje  nášmu telu rýchlejšie sa dostať do stavu ketózy  , teda do stavu, v ktorom sa energia získava spaľovaním tukov. V skutočnosti sa naše telo vďaka AntiApetinu dostane do ketózy len za 40 minút, namiesto bežne potrebných 14 dní!
  • Srvátkové bielkoviny  : Ide o ľahko stráviteľné bielkoviny určené  na podporu rastu svalov a premenu tukových zásob,  ktoré sa nachádzajú v tele,  na energiu  .

Tieto zložky v kombinácii nielenže spôsobujú úbytok hmotnosti, ale tiež dodávajú telu energiu a nikdy sa neunaví. V skutočnosti sa človek pri diéte veľmi často cíti slabý a unavený, naopak,  AntiApetin vám umožní schudnúť a zároveň čeliť dňu s primeranou energiou  .

Nakoniec stojí za to zdôrazniť, že kombinácia týchto zložiek dáva produktu  sladkú chuť  , pripomínajúcu dezert, ale naopak je nízkokalorická a poskytuje pocit sýtosti na niekoľko hodín.

Výhody a kontraindikácie

AntiApetin je podľa očakávania  ideálnym doplnkom stravy na chudnutie  bez toho, aby ste sa museli uchyľovať k zázračným diétam či vyčerpávajúcej fyzickej aktivite, ktoré nielenže zaručia výsledky len krátkodobo, ale predovšetkým neslúžia zdraviu nášho tela.

Produkt skutočne rozkladá tukové usadeniny v tele a uľahčuje ich odstraňovanie. Okrem toho tiež stimuluje váš metabolizmus, aby sa zrýchlil, čo vám spôsobí rýchlejšie spaľovanie viac kalórií, čo vedie k rýchlejšiemu chudnutiu.

Navyše dokáže premeniť uložený tuk tak, že nezanechá telo slabé a unavené. V neposlednom rade znižuje aj chuť do jedla, ľuďom zaručuje väčší pocit sýtosti a predovšetkým menšie nadužívanie jedla na utíšenie hladu.

Všetky tieto aktivity majú za následok nielen  chudnutie  , ale aj  značnú dávku energie  dodanej do tela a tzv. „STOP“ efekt  , ktorý zaručuje, že stratené kilogramy sa po ukončení kúry nenaberú späť!

Samozrejme, na dosiahnutie takýchto účinkov musíte AntiApetin užívať v  odporúčaných dávkach  a po  uvedenú dobu,  aby ste do mesiaca schudli 15 kilogramov a zmenili svoje telo na štíhlejšie a energickejšie.

Nakoniec je potrebné zdôrazniť, že vďaka početným štúdiám vykonaným na vytvorenie AntiApetinu a vďaka špeciálnemu zloženiu na báze prírodných zložiek nemá tento produkt po užití žiadne kontraindikácie ani vedľajšie účinky, čo je ideálne riešenie pre všetkých, ktorí  chcú  schudnúť hmotnosť bez zhoršenia pohody.svojho tela.

AntiApetin

Názory a komentáre spotrebiteľov AntiApetin

Mnohí spotrebitelia hodnotili AntiApetin pozitívne , pretože existuje veľa aspektov, ktoré treba oceniť, ako uviedla Anna, ktorá tvrdí:

„ AntiApetin je najlepší  nákup, aký som kedy mohol urobiť  ! V skutočnosti som po mnohých diétach, ktoré nepriniesli trvalé výsledky, dôveroval tomuto doplnku a  moje telo z neho skutočne profitovalo  . Nielenže som za mesiac schudol 15 kilogramov, ale nikdy som nepocítil návaly hladu ani extrémnu únavu – na oboje som si zvykol, keď som prechádzal z jednej diéty do druhej.

Názory a komentáre spotrebiteľov

„Mia tiež zdieľa rovnaký názor: “  Tento produkt je jednoducho fenomenálny  , odporučila som ho mnohým svojim priateľom a rovesníkom, pretože sa rozhodne cítim lepšie vo svojom tele. V skutočnosti sa teraz cítim oveľa menej ťažko, a to všetko vďaka AntiApetinu . Škoda, že som to neobjavil skôr  , pretože by som taký efekt dosiahol oveľa skôr a nestrácal by som čas zázračnými diétami, po ktorých som sa cítil len veľmi unavený a hlavne hladný.

Ďalšou vlastnosťou, ktorú spotrebitelia vysoko oceňujú, je aj  cena  , ktorá sa v skutočnosti môže líšiť v závislosti od určitých faktorov, ktoré musí kupujúci uviesť vo formulári webovej stránky. Tieto údaje sú potrebné, pretože týmto spôsobom sa vám operátor v priebehu niekoľkých minút ozve a predloží vám najlepšiu cenu podľa vašich potrieb.

Kde ho kúpiť

AntiApetin  nie je možné zakúpiť v lekárňach, na Amazone ani v iných všeobecných alebo špeciálnych online lekárňach. V skutočnosti  je možné tento produkt zakúpiť iba na webovej stránke výrobcu  , čo zaručuje kupujúcim bezpečný a bezrizikový nákupný zážitok.

Vložiť komentár