BeLight, funguje to? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť, chudnutie

Ak chcete naozaj schudnúť, určite musíte spoznať jedinečný produkt, ktorým je BeLight tabletky.  Môžete ho použiť na vývoj vlastného jedinečného systému na chudnutie, ktorý vám pomôže zbaviť sa nadbytočných kilogramov okolo pása a bokov v čo najkratšom čase. Dnes to ide aj bez namáhavého cvičenia a zložitých diét. Stačí si vziať kapsuly BeLight . Nemôžete drasticky zmeniť stravu. Dnešné dievčatá a ženy môžu byť štíhle bez akejkoľvek extra námahy! Treba len skúšať.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo je ketóza a ako keto diéta funguje?

Keto diéta naberá na sile ako jedna zo základných diét na chudnutie. Funguje tak, že vaše telo uvedie do stavu ketózy, čo znamená, že začnete používať tuk ako zdroj energie, na rozdiel od uhľohydrátov, ktoré sú zvyčajným zdrojom energie vášho tela. Využitím tuku z potravín, ktoré jete, a tukových zásob vášho tela môže keto diéta zlepšiť vaše celkové zdravie a pomôcť vám schudnúť. Tu si prejdeme, čo presne je ketóza, zdravotné prínosy a zdravotné riziká s ňou spojené a ako vám môže pomôcť schudnúť dlhodobo aj krátkodobo.

Belight

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo je ketóza?

Bunky vo vašom tele využívajú glukózu alebo cukor ako hlavný zdroj paliva. Táto glukóza sa ukladá ako glykogén v pečeni a svaloch a pochádza z uhľohydrátov v strave. Keď je príjem sacharidov nízky, zásoby glykogénu sa znižujú, čo znižuje hladinu inzulínu v tele. To znamená, že mastné kyseliny sa môžu uvoľniť z tukových zásob vášho tela, čo spôsobí, že sa vaše telo dostane do ketózy.

Keď dosiahnete stav ketózy, znamená to, že vaše telo produkuje zvýšený počet ketónov, čo sú malé palivové molekuly vyrobené pečeňou z mastných kyselín. Tieto ketolátky sú rozpustné vo vode a pozostávajú z acetoacetátu, beta-hydroxybutyrátu a produktu spontánneho rozkladu, acetónu. Vaše telo prirodzene produkuje tieto molekuly, keď prechádza obdobiami pôstu, hladovania, dlhodobého intenzívneho cvičenia alebo diét s veľmi nízkym alebo žiadnym obsahom sacharidov. V niektorých prípadoch ich dokonca môže produkovať alkoholizmus alebo neliečená cukrovka 1. typu.

Ketóny sú potom vychytávané extrahepatálnym tkanivom mimo pečene, kde sa premieňajú na acetyl-CoA, čo je molekula zapojená do metabolizmu bielkovín, sacharidov a lipidov. Tá potom vstupuje do  cyklu kyseliny citrónovej  , kde sa oxiduje v  mitochondriách  a využíva sa na výrobu energie. Ketónové telieska sa tiež používajú v mozgu na premenu acetyl-CoA na mastné kyseliny s dlhým reťazcom, ktoré sú nevyhnutné pre správnu štruktúru a funkciu mozgu.

Čo je to keto diéta?

Keďže vaše telo produkuje ketóny kvôli nedostatku sacharidov, ketodiéta obsahuje málo alebo žiadne sacharidy a vysoké hladiny tukov a bielkovín.

Druhy ketodiéty

Existuje niekoľko rôznych typov ketogénnej diéty, ktoré sú:

 • Štandardná ketogénna diéta (SKD):  Ide o diétu s nízkym obsahom sacharidov, stredne vysokým obsahom bielkovín a vysokým obsahom tukov. Normálna, „vyvážená“ strava zvyčajne pozostáva z 30 % tuku, 20 % bielkovín a 50 % sacharidov. SKD diéta obsahuje 75% tuku, 20% bielkovín a len 5% sacharidov.
 • Cyklická ketogénna diéta (CKD):  Ako naznačuje názov, zahŕňa to prechádzanie cyklov ketózy počas týždňa. To môže zahŕňať 5 ketogénnych dní, po ktorých nasledujú 2 dni s vysokým obsahom sacharidov každý týždeň.
 • Cielená ketogénna diéta (TKD):  Táto diéta uvedie vaše telo do stavu ketózy počas dňa a umožní vám jesť sacharidy ako palivo pri každom tréningu.
 • Ketogénna diéta s vysokým obsahom bielkovín:  Je podobná SKD, ale obsahuje viac bielkovín, s pomerom 60 % tuku, 35 % bielkovín a 5 % sacharidov.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo je BeLight ? Vysvetľujeme, ako to funguje

Belight je doplnok stravy s prírodnými zložkami. Účinok užívania tohto suplementu je taký, že telo sa dostane do stavu ketózy, kedy na energiu okamžite použije tuk namiesto sacharidov.

Belight pôsobí jemne, bez drastických energetických ziskov, pričom si zachováva svoju účinnosť. Pravidelný príjem kapsúl Belight umožňuje dosiahnuť účinok, keď sa tukové bunky začnú aktívne rozkladať a zväčšovať svoj objem.

Ďalšou výhodou použitia kapsúl je veľmi pevná a elastická pokožka. Doplnok je určený pre ženy a mužov od 18 rokov.

Belight

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Zloženie Belight . Ingrediencie

Belight pozostáva výlučne z prírodných látok. Zložky Belight nie sú chemicky ošetrené. Nepoužívajú sa žiadne syntetické zložky, ktoré by mohli spôsobiť alergie alebo iné vedľajšie účinky.

 • Hlavnou účinnou látkou je synefrín. Tento alkaloid je zodpovedný za zrýchlenie metabolizmu a umožňuje telu dostať sa do stavu ketózy.
 • Obsahuje tiež extrakt z guavy. Jeho konzumácia znižuje chuť na sladké a mastné jedlá a celkovo znižuje chuť do jedla.
 • Výťažok z pomaranča – tiež prítomný vo vzorci. V čínskej medicíne sa používa už po stáročia na zlepšenie trávenia a pravidelnosti stolice.

Indikácie pre použitie produktu

Napriek tomu, že ide o doplnok stravy, Belight je veľmi účinný pri chudnutí a boji proti tukovým zásobám. Indikácie pre Belight sú nasledovné:

 1. Zvýšený index telesnej hmotnosti
 2. Prebytočné centimetre v páse, bruchu a stehnách
 3. Voľná ​​koža, celulitída na stehnách a zadku
 4. Porucha funkcie endokrinného systému
 5. Sedavý spôsob života, práca v kancelárii
 6. Diéta s vysokým glykemickým indexom
 7. Metabolizmus je zablokovaný v dôsledku iných chorôb
 8. Tukové usadeniny po pôrode

Výhody Belight spočívajú v tom, že nevyžaduje prísnu diétu a nevyžaduje sladkosti. K problému nadváhy by sa malo pristupovať veľmi opatrne, pretože môže ovplyvniť kardiovaskulárny systém, svaly a kĺby.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Belight leták – leták

Pokyny spoločnosti Belight hovoria, že najlepšie je užívať dve kapsuly denne, ráno a večer. Je mimoriadne dôležité piť dostatok čistej, filtrovanej vody, aspoň jeden a pol litra. Musíte tiež dodržiavať špeciálnu diétu: uistite sa, že vaša strava pozostáva z najmenej 70% tuku (orechy, červené ryby, mäso, rastlinné oleje). Proteínové potraviny by mali tvoriť 25 % z celkového množstva, zatiaľ čo uhľohydráty by mali tvoriť zvyšných 5 %. Je to rýchly a bezpečný spôsob, ako schudnúť.

Leták Belight naznačuje, že pri chudnutí týmto spôsobom by ste nemali piť alkoholické nápoje, inak sa nedostaví želaný efekt. Štandardná doba užívania kapsúl je 30 dní. Pozitívne zmeny sú badateľné už po týždni používania diéty.

Vedľajšie účinky a kontraindikácie

Napriek bezpečnému a prirodzenému zloženiu stojí za to venovať pozornosť hlavným kontraindikáciám používania Belight :

 1. Alergia na hlavné zložky doplnku, ako aj celková precitlivenosť
 2. Do 18 rokov. Pre tínedžerov je veľmi nežiaduce chudnúť bez konzultácie s odborníkom na výživu.
 3. Tehotenstvo a dojčenie u žien
 4. Zhubné nádory, rakovinové výrastky
 5. Gastrointestinálne problémy

V prípade chronických ochorení je potrebné poradiť sa s lekárom. Belight vedľajšie účinky sú extrémne zriedkavé, ale stojí za zmienku:

 • Nevoľnosť a zvracanie.
 • Bolesť hlavy.
 • Vyrážky, začervenanie (príznaky alergie).
 • Gastrointestinálne poruchy (zápcha, hnačka, bolesť brucha).
 • Búšenie srdca, zvýšený krvný tlak.

Klinické štúdie. Názory lekárov a špecialistov

Produkt pred uvedením do predaja prešiel množstvom klinických testov. Experimenty vykonané na dobrovoľníkoch ukázali, že takmer všetci sa zbavili nadváhy len za 60-90 dní. O produkt sa začali zaujímať popredné americké a európske laboratóriá, ktoré po ďalších testoch získali potrebné certifikáty potvrdzujúce jeho kvalitu.

Vo všeobecnosti sú názory lekárov na Belight len ​​pozitívne:

Belight zvyčajne pridávam do svojich receptov na chudnutie. Súdiac podľa mojich pacientov, žiadny z nich nemal žiadne vedľajšie účinky. Za asi 30 dní som schudol asi 7-10 kíl v závislosti od mojej postavy. Podľa mojich skúseností tento produkt výborne štiepi tuk a premieňa ho na energiu bez ovplyvnenia svalového tkaniva.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Belight

Kde môžem kúpiť Belight

Kvôli nárastu falzifikátov výrobca prestal dodávať Belight na Amazone. Z rovnakého dôvodu nie je možné Belight kúpiť v lekárňach. Bezohľadní obchodníci, keď sa dozvedia o vysokej účinnosti produktu, pevne nafúknu ceny, čím spôsobia veľké nepríjemnosti tým, ktorí chcú schudnúť. Originál Belight si teda môžete kúpiť len na oficiálnej stránke.

Skontrolujte: Beslimmer.

Cena Belight v lekárňach a na oficiálnych stránkach

Výrobca, ktorý má zavedený priamy predaj, vyhýba sa veľkému počtu sprostredkovateľov, dokáže držať ceny čo najnižšie a dokonca niekedy organizuje rôzne akcie a zľavy. Aktuálna cena Belight je zľavnená -50%. Je samozrejmé, že cena Belight v lekárni môže byť oveľa vyššia.

Recenzie a názory na fórach

„Nečakal som, že chudnutie bude také rýchle a jednoduché. Jem čo chcem a boky a stehná sa zlepšujú. Som veľmi šťastný, že mám Belight . Môj názor môže byť len pozitívny. Ďakujem vedcom, že vymysleli taký magický produkt. Odporučím to svojim známym.”

„Myslel som si, že je to len reklama a míňam peniaze. Bol som však prekvapený, keď mi tento produkt pomohol v priebehu niekoľkých týždňov veriť v seba samého a pokračovať v aktívnom chudnutí. V mojom veku som takýto výsledok ani nečakal.“

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Vložiť komentár